-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Oby było tak, że nakręciła sprawę, a zwierzakom jednak krzywda się nie dzieje. :)[/QUOTE] I to by mimo wszystko była też dobra wiadomość. -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='dycha']....a i Pani twierdzi, że to duża przesada z tymi godzinnymi spacerami.[/QUOTE] Podobnie jak i deklarowana miłość pani do tych zwierząt. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwiaaa, ile jest do zwrotu za leki??????? -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Oj, tego nam mocno brak... -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kolejny tekst ogłoszeniowy dla Bingo, z którym dostukam sukcesywnie ogłoszeń. [CENTER][U][B]Czy nie dostrzegają go miłośnicy pudli? Bingo! [/B][/U]Miał swego pana i ciepło domowego ogniska, kolejno przyszła bezdomność, wraz z nią walka o przetrwanie. Ktoś jednak położył kres dramatowi starszego pudla z zaćmą i padaczką. Obecnie, dla 10 letniego Bingo zaczął się kolejny rozdział życia, zyskał bowiem przejściowy dach nad głową (a tu, niestety, jego apartamentem stał się zewnętrzny kojec). Doprowadzony do ładu, cudny, pojętny, wpatrzony w człowieka, nieco zawadiacki, a i bojowo nastawiony wobec innych psiaków Bingo, czeka tam na swoją drugą szansę. Jeszcze jest na nią czas! Pomóżcie, błagamy, znaleźć odpowiedzialnie kochający, docelowy domek dla tego uroczego stworzenia, które, tu nie mamy wątpliwości, będzie wiernym przyjacielem, a zarazem wprawiającą w dumę ozdobą. Niech dane mu będzie raz wtóry rozkwitnąć, zrozumieć, że znów ma dla kogo żyć... [B][I]Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Bingo są: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 664279913. [/I][/B][LEFT][B]Ogłoszenia są dodane na stronach: 1-20 [/B][URL]http://perfekcyjnezoo.pl[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl"]www.oglosze.pl[/URL] [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL]http://owi.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] telezoo [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl[/URL] [B]21-40[/B] [URL]http://psy.elk.pl[/URL] [URL]http://www.darmowe.linkuje.pl[/URL] [URL]http://ofertuje.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] !!! [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.info-max.eu/index.php"]www.info-max.eu/index.php[/URL] [URL="http://www.oglosili.pl"]www.oglosili.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.bazarek.biz[/URL] [URL="http://www.nalepka.info"]www.nalepka.info[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl"]www.mamoferte.pl[/URL] [URL]http://pomocna.com.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.1001ogloszen.pl"]www.1001ogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL]http://adpost.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.jard.pl"]www.ogloszenia.jard.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [B] 41-60[/B] [URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.topogloszenia.pl"]www.topogloszenia.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL]http://www.portalogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl"]www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl"]www.wstawaj.pl[/URL] [URL="http://www.adoos.pl"]www.adoos.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.azbazar.pl"]www.azbazar.pl[/URL] [URL]http://adpedia.pl[/URL] [URL]http://pupilek.net.pl[/URL] [URL]http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia.html[/URL] [URL]http://www.supertarg.pl[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info[/URL] [URL]http://www.iogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.gablota.com"]www.gablota.com[/URL] [URL]http://hermestop.com[/URL] [URL]http://firmyogloszenia.pl/index.php[/URL] [B]61-80[/B] [url]www.topad.pl/zwierzeta[/url] [url]http://www.n2m.pl[/url] [url]www.cwirek.pl[/url] [url]http://www.otoglosze.pl[/url] [url]http://zwierzaki.a4z.pl[/url] [url]http://ogloszenia.infohouse.pl[/url] [url]www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/url] [url]www.sogl.pl[/url] [url]http://eszukam.pl[/url] [url]http://www.adpillar.pl[/url] [url]http://freecf.pl[/url] [url]www.krakusik.pl[/url] [url]http://www.terazkrakow.pl[/url] [url]http://sloniu.pl[/url] [url]www.swiatogloszen.net.pl[/url] [url]http://www.polgratka.pl[/url] [url]http://www.tukup.pl[/url] [url]www.najogloszenia.pl[/url] [url]http://www.a-search.pl[/url] [url]www.anonseogloszenia.pl[/url] [/LEFT] [/CENTER] -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Dziewczynki dajcie mi czas do jutra wieczorem:) Powinnam mieć już konkretne info! (...) [/QUOTE] Damy, damy... ;-) Dobranoc Wszystkim! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super, że wciąż jesteś z nami! :-) Pozdrawiam cieplutko! -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Dziewczyny to może zacznijcie już zbierać deklaracje. (...) [/QUOTE] Mhm... myślę, że jeden dzień nas nie zbawi więc może zaczekajmy do jutra, może coś się Marysi uda wyjaśnić. Okaże się, że alarm był zbędny to po sprawie. Jeśli nie to oczywiście piorunem zmiana tytułu a konto deklaracji, a wtedy i wreszcie poparty rzetelną relacją konkret na fb i tam też apel o wsparcie. Jeśli gooopio piszę to mnie prostujcie, proszę. -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='dycha'](...) Poczekajcie, może się okazać że Pan nie chce tych zwierząt tak jak, któraś z was wcześniej napisała, tylko co wtedy :shake:.[/QUOTE] Najpierw rozeznać się w domniemanej krzywdzie zwierząt. Kolejno na spokojnie porozmawiać z panią, jakie ma plany wobec zwierząt, bo zdawkowe info o koleżance znaczy wszystko i nic, czyli, że: kobieta zechce je zabrać i do tego będzie dążyć lub będzie bazować na doraźnym zawieszeniu, czyli zwierzaki są, gdzie są, a koleżanka działa z doskoku, względnie zwierzaki wylądują u wspomnianej koleżanki i niech się dzieje wola nieba. Jeśli miałby to być ten niepomyślny obrót sprawy (czyli zwierzakom dzieje się krzywda i zostają u osoby krzywdzącej je) to należałoby skłonić panią do podpisania zrzeczenia się praw do zwierzaków. Tu pozostaje pytanie, na kogo? Kto się tego podejmie, bo to już oznacza ponoszenie odpowiedzialności za zwierzaki. Jest na wątku info o hotelu, reguły jego są jasne i, ogólnikowo to ujmując, do przyjęcia. Tu jednakże rozbijamy się o ścianę pod nazwą: kasa i to pewna, stała kasa, jakiej oczekuje hotelik, a póki co na ów hotelik nie mamy ani złotówki, o deklaracjach stałych nie wspominając. Zebranie środków na hotelowanie potrwa, czas z kolei na to nie wydaje się być sprzymierzeńcem. Tak czy owak mamy mały, oby chwilowy, impas. -
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
majqa replied to dycha's topic in Już w nowym domu
[quote name='luta4']chciałam pomóc i bez was pomoge tylko [B]jest mi za was wstyd [/B]bo pisać na dogo dramatycznie to kazdy potrafi a pomóc niekoniecznie .[B] jaki to szok dla zwierzaka trafić z domu do schronu i to chcecie jej zafundować.[/B]WSPÓŁCZUJĘ. [B]Jeżeli sprawę jutro wyjaśnieto waszym obowiązkiem będzie znależć jej dom lub hotelik a w razie głodu zakupić worek karmy.[/B] Dlaczego ją tę babę bez zwierząt zabrano [B] trzeba było cwaniare na ulicę razem z ciuchami wyrzucić. [/B]NAWET NIE ZAOPATRZYŁA ZWIERZAKÓW W SUCHĄ KARMĘ[/QUOTE] A to ciekawostka (całość Twojej wypowiedzi). Jest Ci wstyd za nas czyli za mnie, jak rozumiem, też. Odpiszę Ci więc Luto wyłącznie za siebie... A co Ty o mnie wiesz, by w kwestii zwierząt, podejścia do nich i udzielania im pomocy, tego co biorę na swoje barki, wstydzić się za mnie w tej materii? Nie jestem w stanie w tej chwili jechać i sprawdzić prawdziwość stanu rzeczy i z przyczyn tej niemocy nie widzę powodu Ci się tłumaczyć. Druga sprawa, że nawet gdybym mogła to z pieniaczką niczego załatwiać nie będę. Jeśli, jak piszesz, wyjaśnisz sprawę jutro to wiedz proszę, że nie poczuwam się do żadnego, słownie żadnego obowiązku znalezienia tej suni domu lub sponsorowania jej karmy. Mogę chcieć ale musieć nie muszę nic. Dotarło? Piszesz, cytuję:[I] "Jestem inspektorem ds zwierząt i wiem jak się załatwia te sprawy czekam na info lub tel wolę wiedzieć troche wczesniej bo jestem osobą zajetą i muszę zorganizowac sobie czas pozdrawiam uważam że pisanie i oburzanie sie na dogo nie załatwi sprawy a przy okazji moge poinstruowac jak to sie robi". [/I]Twój tytuł przed nazwiskiem zwisa mi szerokim kalafiorem, zajęta jesteś w takim samym stopniu jak każda z nas, tyle, że wokół tego nie robimy tyle zbytecznego szumu. Dodam jeszcze, że jakkolwiek wspomniana właścicielka nie jest zapewne z mojej bajki to na całe szczęście jej i jej podobnych nie masz władzy, by dowolną, jak to określasz cwaniarę wysiudać na ulicę wraz z ciuchami. Nie taka Twoja rola ale pogdybać sobie możesz. Tyle Twojego. Twój instruktaż też sobie podaruję. Z niewiedzą, z jaką pozostanę, jakoś sobie dam radę i spać bez niej będę spokojnie. ;) Nie pisz również, jak w cytacie, co tu przywołam powtórnie, że: (...) [B] jaki to szok dla zwierzaka trafić z domu do schronu i to chcecie jej zafundować. [/B](...), bo posty wcześniej nie kto inny tylko Ty właśnie piszesz: [B]"(...) [/B] [B]jak sie niezobaczy to nie uwierzy mamy do pomocy policje w najcgorszym wypadku zostaje schron" [/B]Ironia losu? -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa'][B]Ile Sylwuś mam odliczyć za te zakupy? [/B] Słuchaj, oczywiście, porozmawiaj z panią doktor, może coś dla seniora vit. zaproponuje. (...) [/QUOTE] [B]Co by nie umknęło Sylwii - wolę zacytować, bo chodzi o zakup leków. [/B] -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Eee tam. Jak tylko Sylwia ogarnie swojego kompa pewno pojawią się fotki. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Nie, to nie tak. Podesłałam Sylwii do wydania, może komuś biednemu, kto ma psa lub dla samej Sylwii jako awarię parę używanych duperelnych, psich rzeczy ale żadna z nich gabarytowo nie jest na Zorana. -
[quote name='nika28']Dla mnie tekst super :) A ja dostałam z tablicy.pl zapytanie o Faworka. Może ktoś kto zna go bliżej (Aniu... :)) mógłby odpisać ? [B][email protected][/B] [I]Witam,interesuje mnie więcej szczegółów dotyczących psa z powyższego ogłoszenia,a mianowicie czy miał jednego właściciela, czy mieszkał w domu, czy w kojcu na dworze, jaki jest stopień jego niedowidzenia oraz czy mogę prosić o przybliżenie jego charakteru (chodzi o zachowanie w stosunku do innych zwierząt i ludzi).Z góry dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam[/I][/QUOTE] Ilu miał właścicieli nie wiemy. Gdzie mieszkał wcześniej - dwór, mieszkanie, też nie wiemy i pewno się nie dowiemy. Ważne jest, że teraz odnajduje się w mieszkaniu i tak może odpisz Niko. Co do reszty poczekaj na konkrety od Ani.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy'](...) I nie rozumiem ani trochę braku odzewu:shake:tak długo szuka domu:-([/QUOTE] ..., bo to trudno zrozumieć. Ogłoszeń na pęczki, z danymi w ogłoszeniach różnymi (Temida, Sylwia, ja), z różnymi fotami, w różnym czasie dawane. Fatum? :-( -
[quote name='tana'](...) Więc zostaje nam na dzeń dzisiejszy [B]332 zł[/B]. Jak madzik da nr konta to przeleję jej kaskę za karmę:)[/QUOTE] Aniu, napisz może do Madzik, czas by było mieć jasną sytuację z rozliczeniem karmy i znać już ostateczny stan zasobów Fawka. Ciekawe, co z ogłoszeniami z bazarku.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Żadnego, niestety. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję! :-) Juterkiem zafonię. :-)