Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Nowy tekst dla Faworka. Zerknijcie, czy może być w takiej postaci, powoli zacznę mu przeklepywać ogłoszenia. Czekam na Wasze zdania. [CENTER][U][B]Por favor, pomóżcie! Urzekający, onkowaty Fawor! [/B][/U]Cudowna, aksamitna w dotyku, lśniąca, ujmująca gamą kolorów sierść. Piękny uśmiech, pełen ulgi, zadowolenia, bo los wreszcie pokazał mu dobrą, ludzką twarz, dotąd skrzętnie skrywaną. Wiek około 10 lat ale na szczęście nie wypalił on na nim oczekiwanego piętna podłej, smutnej przeszłości. W miarę, jak na ów wiek, dopisujące zdrowie, dopisujący i nastrój. Do tego łagodność, uległość wobec suczek, pojętność, chęci do zabaw z dziećmi, oddanie i poddanie się człowiekowi. Oczy, choć lśniące blaskiem nadziei, gasnące zarazem skutkiem wdzierającej się, niemal 100% ślepoty. Z tą ostatnią, w poznanym terenie, warto dodać, że i w warunkach mieszkaniowych, radzi sobie nad wyraz dobrze. Tak wyglądają zdania prawdy o uroczym, chwytającym za serce psie w typie owczarka, niejednego rasowca bijącym urodą i charakterem na głowę, dla którego szukany jest docelowy, kochający rozumną, troskliwą miłością dom. Być może mrzonką jest wiara, że taki dom się znajdzie. Czy nie warto jednak wyjść marzeniom na przeciw? [I][B]Danymi kontaktowymi w sprawie pomocy Faworkowi są:[EMAIL="[email protected]"] [email protected][/EMAIL] i 664279913. [/B][/I][LEFT] [B]Ogłoszenia są dodane na:[/B] [B]1-100[/B] [URL]http://perfekcyjnezoo.pl[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl"]www.oglosze.pl[/URL] [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL]http://owi.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] telezoo [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl[/URL] [URL]http://psy.elk.pl[/URL] [URL]http://www.darmowe.linkuje.pl[/URL] [URL]http://ofertuje.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.info-max.eu/index.php"]www.info-max.eu/index.php[/URL] [URL="http://www.oglosili.pl"]www.oglosili.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.bazarek.biz[/URL] [URL="http://www.nalepka.info"]www.nalepka.info[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl"]www.mamoferte.pl[/URL] [URL]http://pomocna.com.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.1001ogloszen.pl"]www.1001ogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL]http://adpost.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.jard.pl"]www.ogloszenia.jard.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.topogloszenia.pl"]www.topogloszenia.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL]http://www.portalogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl"]www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl"]www.wstawaj.pl[/URL] [URL="http://www.adoos.pl"]www.adoos.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.azbazar.pl"]www.azbazar.pl[/URL] [URL]http://adpedia.pl[/URL] [URL]http://pupilek.net.pl[/URL] [URL]http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia.html[/URL] [URL]http://www.supertarg.pl[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info[/URL] [URL]http://www.iogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.gablota.com"]www.gablota.com[/URL] [URL]http://hermestop.com[/URL] [URL]http://firmyogloszenia.pl/index.php[/URL] [URL="http://www.topad.pl/zwierzeta"]www.topad.pl/zwierzeta[/URL] [URL]http://www.n2m.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL]http://www.otoglosze.pl[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.infohouse.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta"]www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/URL] [URL="http://www.sogl.pl"]www.sogl.pl[/URL] [URL]http://eszukam.pl[/URL] [URL]http://www.adpillar.pl[/URL] [URL]http://freecf.pl[/URL] [URL]http://sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.swiatogloszen.net.pl"]www.swiatogloszen.net.pl[/URL] [URL]http://www.polgratka.pl[/URL] [URL]http://www.tukup.pl[/URL] [URL="http://www.najogloszenia.pl"]www.najogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl"]www.anonseogloszenia.pl[/URL] [URL]http://hanza.pl[/URL] [URL="http://www.warszawacity.pl"]www.warszawacity.pl[/URL] [URL]http://estro-ogloszenia.pl[/URL] [URL]http://www.warsza.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL]http://www.lodzstrefa.pl[/URL] [URL]http://www.lodzkieogloszenia.pl[/URL] [URL]http://www.sprzedam-kupie.com[/URL] [URL]http://www.lento.pl[/URL] [URL]http://www.mazowieckatablica.pl[/URL] [URL]http://agoranet.pl[/URL] [URL]http://www.kleparz.net[/URL] [URL]http://alltrader.eu[/URL] [url]www.zulla.pl[/url] [url]http://www.ofertynatopie.pl[/url] [url]http://www.blyskawica.info/index.php[/url] [url]http://tudodaj.pl[/url] [url]http://zwierzeta.znajdzto.pl[/url] [url]http://www.wywerna.pl[/url] [url]http://www.adoptujemy.pl[/url] [url]http://www.ogloszeniagratis.pl[/url] [url]http://www.feniks-ogloszenia.pl[/url] [url]http://www.oglaszaj.info[/url] [/LEFT] [/CENTER]
  2. [quote name='leni356']Jak tam Biśku, zmokło futerko?[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie... Pogoda była paskudniasta, zimna, wietrzna ale deszczu chyba nie było. U nas przynajmniej nie było.
  3. [quote name='Noemi1']I zastanawiam się czy nie zamknąć wydarzenia na FB??? Ja prowadzę tam teraz dość trudną zbiórkę na lek dla Jaśmina i nie chciałabym, żeby ludzie źle o mnie myśleli, bo to szkodzi innym psiakom :( Czekam na wasze opinie w tej sprawie. Trzymać to wydarzenie czy zamknąć? A jeżeli trzymać to jak je zmienić?[/QUOTE] O kalibrze człowieka świadczy, no właśnie... Powiedziałabym nie tyle i nie tylko morale, bo ono różnie bywa rozumiane, a i zmienia się pod wpływem wielu czynników, przyjmuje wiele twarzy, co... nie owijanie w bawełnę, czyli prawdomówność, a zatem... Nie zamykałabym wydarzenia. Napisałabym na Twoim miejscu wprost, że... w dobrej wierze założyłaś je na fb. Wciąż liczysz, że sprawa zwierząt i właściwej oceny ich sytuacji się wyjaśni i że jest to właśnie dogrywane. Pamiętajmy, że pomoc ludzi z fb może być konieczna. Tego na dziś wykluczyć się nie da. Napisz również, że pod dużym znakiem zapytania jest postawa samej pani, która wyprowadziła się z domu, zabrała z niego podręczne rzeczy i choć twierdziła, że zwierząt w domu, gdzie działa im się krzywda (jej zdaniem oczywiście), nie zostawi, a zrobiła coś zgoła innego. Hołdując prawdzie napisz, że może się oczywiście okazać, że krzywda zwierząt była oceną na wyrost ale i że póki co realnym jest ta pierwotna wersja więc wydarzenia nie chcesz zamykać i będziesz starała się informować o postępie sprawy w miarę napływu info o niej. Co tym zyskasz? Tuman i tak przypnie Ci łatkę po takim wpisie, jaki i po przedwczesnym zamknięciu wydarzenia. Człowiek z głową doceni prawdę i nie odwróci się plecami.
  4. [quote name='mala_czarna']Iza, zapisz mnie jako 5 zł deklaracji stałej. Śmieszna suma, ale więcej nie mogę. [/QUOTE] Kamilko, wszelki duch! :-) Dziękuję! Oczywiście zapiszę ale daj Boże sprawa hoteliku rozwiąże się sama. Opornie, bo opornie z przyczyn wielu idzie mi dopięcie kojców (brygada "stawiająca" kojec zapowiedziała się na pn. tym razem, miała być dzisiaj), potem przebudowa wybiegu dla psów, czyli spora wolta i... ściągam Zorana i Niunię do siebie. Jeszcze chwilkę od obecnej puli ogłoszeń odczekam (do dziś włącznie ogłoszenia poszły już w setki) i... wciągam oba psiaki na swój stan, swój wątek zbiorczy, biorąc je całkowicie na własne utrzymanie. Kolejno ogłaszam je jeszcze krótko jako swoje i... jeśli nie będzie odzewu, przestaję im i sobie robić sieczkę z mózgu, zostają u mnie. Dość już dostały od życia popalić, dość sobie pokolędowały, a jak pisałam na niejednym już wątku ja wielomiesięcznych hotelikowań, tymczasów nie uznaję (a przynajmniej póki jeszcze mam szansę cokolwiek uciągnąć sprawę), co nie znaczy, że krytykuję (czasami nie da się inaczej). Plizzz, plizzz, nie pisz mi nic o śmieszności 5zł, bo ja zwłaszcza ostatnio i 5tkę oglądam z każdej strony, smak braku 1zł też znam. :-( Reasumując, z wdzięcznością przyjmuję pomoc :-), a kiedy będzie miało się na zmianę natychmiast dać Ci znać, że nie wspomnę i o stosownym wpisie na wątku. A poza tym... pewno pn. wt. zadzwonię do Ciebie (bo już od dawna nosiłam się z zamiarem dopytania, co z Tobą). :-) Muszę tylko... nieco pozbierać się w sobie... dziś pożegnałam jedno ze swoich kochań. Dożyła pięknego wieku ale ostatnie tygodnie, dni jeszcze targowałam się o nią ze śmiercią. Z beczki innej, może nie weselszej ale... Miałam tel. o Zorana. Niemota jakich mało. Ogłoszenie krótkie, gość nie potrafił nawet powiedzieć, o jakiego psa mu chodzi (wiek, wygląd - fota, imię). Wreszcie wydukał, zapytał, gdzie go może obejrzeć i kiedy będzie mógł zabrać, jakiej jest wielkości i... zamarł w kwestii umowy adopcyjnej i nijak nie mógł zrozumieć, że ja nie jestem "schroniskiem" więc jaka umowa... Widać taka moja karma. Plus jedyny, że już mnie takie rozmowy praktycznie nie stresują. Dobre i tyle. Edit: Ogłoszenia dostukane.
  5. [CENTER][SIZE=3][I][COLOR=indigo][B]Żegnaj Misieńko... :-([/B][/COLOR][/I][/SIZE] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9332/35957953.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. Moja angina nie leży, chodzi ze mną wszędzie. Brygada znów przełożona ze względu na pogodę, tym razem na poniedziałek.
  7. To sprawę mamy ustaloną. :-)
  8. [quote name='Freya73']Oplace wyroznienie Zoranka i Niuni jesli to jeszcze mozliwe. Ile kosztuje?[/QUOTE] Dziekuję za chęci Freyo! :-) Nie pamiętam ale około kilkunastu zł i miałoby to sens dopiero za 3 dni, niech obecne aukcje dobiegną końca, wtedy zrobiłabym wznowienie z wyróżnieniem na 10dni. Czy tak może być? Ogłoszenia Zorana oczywiście też podciągnę do wyrównania puli z Niunią. Robię to na raty, bo walczę sobie z anginą i gorączką, więc jest do bani i moce przerobowe spadają.
  9. Mam nerwy jak postronki na to dzisiejsze siąpienie. I tak w ogóle jakoś jesiennie się zrobiło, smutno...
  10. Roboty były ale nasze i do oporu, dziś nieco mniej, bo deszczu więcej, a brygada ma być jutro.
  11. [quote name='Smyku']Izuś miewacie się jakoś ?[/QUOTE] To jest dobre określenie... jakoś. A ja dodatkowo angina. Słowem, rewelacja. Zaraz lecę sprzątać u kotów, bo coś się zadziała z jedną z kuwetek i mam mini powódź. :shake: Niech tylko to g..no siąpiące z nieba się skończy, bo nie ogarniam podłogi i psich łap. :placz:
  12. Aaaj, nie bierz tego tak do siebie, proszę. Miałam nadzieję, że kogoś nowego tym postem sprowokuję ;-) i zrobi wpis/ ripostę: [I][B]A nie prawda, bo ja do Was dołączam i będę starał się/ starała się być i pomagać![/B][/I] Naiwna jestem z tymi marzeniami?
  13. [quote name='dycha'](...) Słuchajcie Pancia miała się wyprowadzić i prosiła o pomoc ze 3 mies temu. Później jednak stwierdziła, że za bardzo kocha swoje zwierzęta, aby je oddać bądź zostawić.[/QUOTE] Widać bujnęło się w przeciwną stronę.
  14. W górę Fawciu... coraz mniej ludzików na Twoim wątku, nowi nie dochodzą. Cóż, dzieje Ci się za dobrze, nie ma tragedii, nie ma wokół czego zrobić się spęd zbolałych doradców.
  15. Z kopyta wpisy ruszyły u Ciebie maleńka... Nic to, w górę Kochana. Sylwia odcięta od netu... ale pewnikiem szybko do nas wróci.
  16. W górę Bingusiu. Znów Twój wątek zamiera, a Sylwia odcięta od netu... :-(
  17. Też miałam parę godzin na namysł i... Zdecydowanie należy sprawdzić, co się dzieje ze zwierzakami (może na tę okoliczność należałoby choć na moment zmienić tytuł na prośbę o pomoc w wizycie, bo po tym, co poczytałam to ta bezradność pani jest dla mnie pod dużym znakiem zapytania, chyba, że wynika ze wspomnianego uprzednio bólu głowy). Nie ma sensu dalej i póki co, mnożyć posty, odsądzać od czci i wiary pana (bo nie każdy, kto daje w palnik krzywdzi zwierzęta) i syna pani (nie znamy tu tła wzajemnych relacji matki z synem).
  18. [quote name='Marycha35'](...) za mało takich domków!!! (...) [/QUOTE] Takich domków jak na lekarstwo...
  19. Mam nadzieję, że dobrze... chcę mieć tę nadzieję.
  20. Jeśli macie miejsce na sunię (mam nadzieję, że i na kociaka) to może jednak pani zechce ruszyć 4 litery po zwierzaki i je przekazać, a potem otrzepać ręce po problemie?
  21. [quote name='Marycha35'](...) To nie jest miłość tylko bezgranicza obojętność i egoizm. (...) [/QUOTE] Dla mnie krótkowidztwo, a jeśli miłość to o specyficznej twarzy. :-(
  22. [quote name='Marycha35'](...) Rozumiem, że Pani ma kwas przeżycia (...) [/QUOTE] Każdy ma jakiś swój krzyżyk, nie pani pierwsza i nie ostatnia. Jeśli istotnie mąż tej pani był jaki był, a raczej jest jaki jest to bardziej usprawiedliwione by było dla mnie wypuszczenie zwierzaków na ulicę niż zostawienie ich z człowiekiem, który w ramach bodaj odwetu na... może im zrobić krzywdę.
×
×
  • Create New...