Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='sylwiaso']Nie do WIARY cioteczki ja nie mogę uwierzyć,że Bisku znalazł taki DOM!!!!!Mi dopiero w tej chwili puściły emocje wyje jak patrzę na te zdjęcia!!!oczywiście ze szczęścia,ale żal rozłąki z Biśkiem jest dla mnie na tą chwilę nie do zniesienia!Wczoraj nerwy miałam w środku,cała chodziłam z emocjii,a teraz totalne rozklejenie!![/QUOTE] I za to Cię ubóstwiam Sylwuś, za ciepło, serce, wrażliwość. Powinnaś się ucieszyć i otrzepać ręce, a tak nie robisz. Naprawdę jesteś wyjątkiem na przysłowiowym wymarciu. :-) A póki co, bo aż się boję, czekam na pierwsze newski o nocce i poranku!!! :-) Bisiu, błagam, daj z siebie max, pozytywny max! :-)
  2. No nie wytrzymam! Witamy Domek!!! :-) :-o :loveu: Idę się poszczypać, bo wierzyć się nie chce, to po prostu jest nie do wiary!!! :-)
  3. Czekam z niecierpliwością i z całego serca dziękuję Całej Waszej Trójcy za pomoc, zwarcie, gotowość i tempo działania! :loveu: :loveu: :loveu: Osobne podziękowania oczywiście dla samych państwa za zainteresowanie i chęć pomocy Bingusiowi! :-) :loveu:
  4. [quote name='mala_czarna']Iza, zapisz mnie jako 5 zł deklaracji stałej. (...) [/QUOTE] Raz wtóry serdecznie dziękuję Kamilko. :-) Dziś została zaksięgowana wpłata 10zł z powyższej deklaracji, czyli za miesiąc lipiec i sierpień. Wsio zostało już ujęte w rozliczeniu. :-)
  5. Anuś, jak ogarniesz kasę to zrób sobie taki roboczy post, ile dostałaś od Borówki, ile i na co wydałaś, ile wpłynęło z bazarku. Jak wróci Borówka to będzie jej to potrzebne do wrzucenia w post rozliczeniowy.
  6. A zatem dalej... Dziewczyny są rozłożone zmęczeniowo i emocjonalnie na łopatki więc dajmy im troszkę czasu na relację (która pewno nastąpi jutro). Dopiero zbierają się do powrotu. Nie chcę odbierać im przyjemności wpisu więc napiszę jedynie, że w ich ocenie dom i sami państwo bajka. Niech zatem ta bajka trwa. Bingo tam został. Oczywiście kontakt tel. będzie, relacje też, foty też. Mimo to, na wspomniane zimne dmuchając, poczekajmy z tytułem, poczekajmy z dzieleniem pieniążków.
  7. Dziękuję Kochani! :-) Teraz muszę się ponownie sprężyć z ogłoszeniami dla Łoka. A propos... wczoraj z allegro od pewnej allegrowiczki zebrałam solidną reprymendę, jak śmiem wydawać Łokera, że tak najłatwiej... resztę sobie dopowiedzcie. No cóż... i tak bywa. Życzę tej pani zwierzątek wyżej 20tki, w tym kilku bojowych i co najmniej jednego, przygarniętego pokroju Łoka, który chce rozszarpać pozostałe. Skoro ja mam ten raj niech i ma owa osoba. ;-) Pewno nie pisałam o tym wcześniej ale... Pewnego dnia miałam tel. Chciałam wyjść z kuchni, gdzie było za głośno, przemknąć się do pokoju Joli i Caca i spokojnie porozmawiać. Niestety, idąc z tel., już rozmawiając, nie usłyszałam skradającego się za mną Łoka. Pchnął mnie, drzwi i rzucił się z mety na Caca i Jolę. Rżnęłam telefonem o podłogę, złapałam Łoka całego w amoku/ furii i wyniosłam. Efekt: Cac cały, Łok cały, a Jola ma cięcie przez głowę i wyrwany kłem kawałek ciałka. Długość rany lekko licząc, tyle, że ładnie się goi, ok 15cm. Tak się dalej żyć nie da. Łok, choć kochany, cudny, przytulasty itd... jest tykającą bombą zegarową. :-( W tej materii nic się nie zmieniło. Co gorsza, zamknięta w dowolnym pokoju tnie co popadnie dalej (poniszczył mi ostatnio moje segregatory i ich zawartość). Gdzie nie gryzie? Nie szkodzi szkodnikowo? W kuchni połączonej z korytarzykiem, czyli w punkcie newralgicznym, którym przepuszczam inne psiaki, a wtedy każdorazowo muszę wlec za obróżkę Łoka do łazienki, po czym znów wypuszczać. Jestem zarżnięta sytuacyjnie i nieustająco z duszą na ramieniu.
  8. [quote name='Freya73']Przepraszam za opoznienie, kwota 20 zl dla Niuni pojdzie wieczorem przelewem (ref. Allegro).[/QUOTE] Dziękuję! :-)
  9. [quote name='Freya73']Przepraszam za opoznienie, kwota 20 zl dla Zorana pojdzie wieczorem przelewem (ref. Allegro).[/QUOTE] Dziękuję! :-)
  10. Właśnie rozmawiałam z Sylwią, dojeżdżają. Przesłałam ucałowania od stópek do główek dla Niej, dla Mamanabank i dla dzielnego, cierpliwego Męża Sylwii i rzecz jasna Bingusia. :-)
  11. A i ja Ciem miłujem Anuś! :loveu: A co do karmy - słusznie uczyniłaś, tylko plizzz, plizzz, porozliczaj je. :-)
  12. Porcja newsów... Ostrożnych w radości więc proszę o kciuki, zaciśnięte i niepuszczane i to stosownie długo... ale do rzeczy. 1. Wczoraj był do mnie tel. Byłam w trasie. Przeprosiłam, że nie porozmawiam ale ciutkę później oddzwoniłam. Państwo z Grodziska Maz., posiadający dwa pudelki, mający warunki na... chcący zaadoptować Bingo. Rozmowa, gdzie ja zawsze szukam dziury w całym, rzeczowa, naprawdę OK, z kawą na ławę, jaki Bingo jest itp...itp... Państwo długo rozważali właśnie Bingo głównie z racji tego, że pudelek, że starszy, że biedny, bo... (sami wiecie, jakie ma przypadłości) i że marne może mieć szanse na znalezienie domu. 2. Państwo postanowili poznać Bingo. Dziś odwiedzili Sylwię ze swoimi psiakami. Dużym skrótem pisząc Bingo nie dał plamy, a zapoznawał się z sunią i psiakiem. Państwo nie wpadli do hoteliku jak po ogień ale po prostu pobyli z Bingo, co się zdecydowanie chwali. 3. Ponieważ Państwu nieobca była procedura wizyty, umowy itd..., co zdecydowanie ułatwiło mi moją rozmowę z panią, stanęło na tym, że... Jeszcze dziś Sylwia i Mamanabank jadą z Bingo do państwa (w ramach tejże wizyty), zabierają umowę i wszelką dokumentację Bingo. Mnie chodziło w tym m.in. i o to, by zobaczyć jak na własnym terenie zachowają się z kolei tamte pudelki, a i jaką taktykę poweźmie Bingo, bo że wszystkich kart nie odsłonił to jest więcej niż pewne. Jeśli ta wizyta, tam na miejscu, przebiegnie OK to Bingo zostanie. Jeśli nie, wróci z Sylwią i Mamąnabank. 4. Ponadto... Państwo wiedzą i ode mnie i od Sylwii, że Bingo nie jest geriatrycznym ramolem i jeszcze niejedno może wyjść w praniu, a małego diabełka za skórą ma. Tu państwo martwią się nie o zaćmę czy padaczkę Bingo (bo dla państwa jest oczywistym leczyć psa) ale o to, by nie próbował przetrzepać ich ukochanych psiaków. Te są oczkiem w głowie państwa. Bingo ma stać się trzecim z tych oczek. 5. Zapewniłam również panią, że gdyby pojawiły się jakiekolwiek nie do przeskoczenia komplikacje w zachowaniu Bingo (takie oczywiście na tu, na teraz, w najbliższym czasie, z czym, jako realistka, się liczę) Bingo ma gdzie wrócić. O tym samym zapewniła państwa i Sylwia. Daj Panie Boże i wszyscy święci, by to był strzał w 10tkę, a sam Bingo, by docenił uśmiech losu. Póki co więc... Nie zmieniajmy tytułu dmuchając na zimne, nie rozparcelowujmy stanu posiadania Bingo. Jeśli Bingo zostanie u państwa niech trochę wody upłynie nim zejdzie z nas powietrze, nim nazwiemy tę adopcję za udaną, a wtedy dopiero uporządkujemy tytuł i rozliczenie. Uff... Ja jestem galareta ale Sylwia to już przekochany kłębek nerwów. :loveu:
  13. Ponieważ ostatnia "awaryjka" kompa zeżarła mi z pulpitu tekst dla Łoka, wstawiam go sobie tutaj do powtórnego ogłaszania. [CENTER][U][B]Cudny kandydat na psiego przyjaciela. Łoker [/B][/U]Około 8 latek, dla którego człowiek jest wszystkim, dosłownie wszystkim. Zdrowy, wierny, oddany całym sobą, poddańczo kochający, skoncentrowany wyłącznie na tym, by nie odstępować upatrzonego sobie przewodnika na krok, czuć jego obecność i nią oddychać. Łoker nie lubi izolacji od człowieka, nie cierpi dzielenia się nim z innymi psami (o kotach nie wspominając). Chce mieć go na własność, w zamian oddając mu swe psie serce. Sygnalizuje potrzebę wyjścia, ładnie chodzi na smyczy, pięknie bawi się i aportuje, potrafi także zajmować się sam sobą, nie angażując w to opiekuna (jego namolność równa jest więc zeru), jest dobrym kompanem w podróży autem, nie przejawia grama agresji wobec tych, których pozna, niezwykle szybko uczy się nowych rzeczy i tzw. reguł gry. Niesamowity pies, zdumiewające jego wnętrze, niestety... skryte pod płaszczem przeciętnego wyglądu i chyba to właśnie przesądza o jego bezpańskim losie. Ciało Łokera pokryte zagojonymi ranami jest wizytówką nie najlepszej przeszłości (zwarć z innymi psami). Czy to grzech marzyć o lepszej, docelowej, prawdziwej i domowej przyszłości dla niego? Czy Łoker nie zasługuje na swoją szansę? [I][B]Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Łokera są: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i 0-664279913. [/B][/I][LEFT][U][B]Ogłoszenia zostały dodane na stronach:[/B][/U][B] 1-20 [/B][URL]http://perfekcyjnezoo.pl[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl"]www.oglosze.pl[/URL] [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL]http://owi.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl"]www.adin.pl[/URL] telezoo [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl[/URL] [B]21-40[/B] [URL]http://psy.elk.pl[/URL] [URL]http://www.darmowe.linkuje.pl[/URL] [URL]http://ofertuje.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.info-max.eu/index.php"]www.info-max.eu/index.php[/URL] [URL="http://www.oglosili.pl"]www.oglosili.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.bazarek.biz[/URL] [URL="http://www.nalepka.info"]www.nalepka.info[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl"]www.mamoferte.pl[/URL] [URL]http://pomocna.com.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.1001ogloszen.pl"]www.1001ogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL]http://adpost.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.jard.pl"]www.ogloszenia.jard.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [B]41-60[/B] [URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.topogloszenia.pl"]www.topogloszenia.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [URL]http://www.portalogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl"]www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.wstawaj.pl"]www.wstawaj.pl[/URL] [URL="http://www.adoos.pl"]www.adoos.pl[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.azbazar.pl"]www.azbazar.pl[/URL] [URL]http://adpedia.pl[/URL] [URL]http://pupilek.net.pl[/URL] [URL]http://www.gmirpol.com.pl/ogloszenia.html[/URL] [URL]http://www.supertarg.pl[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info[/URL] [URL]http://www.iogloszenia.net[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.gablota.com"]www.gablota.com[/URL] [URL]http://hermestop.com[/URL] [URL]http://firmyogloszenia.pl/index.php[/URL] [B]61-80[/B] [URL="http://www.topad.pl/zwierzeta"]www.topad.pl/zwierzeta[/URL] [URL]http://www.n2m.pl[/URL] [URL="http://www.cwirek.pl"]www.cwirek.pl[/URL] [URL]http://www.otoglosze.pl[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.infohouse.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta"]www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/URL] [URL="http://www.sogl.pl"]www.sogl.pl[/URL] [URL]http://eszukam.pl[/URL] [URL]http://www.adpillar.pl[/URL] [URL]http://freecf.pl[/URL] [URL="http://www.krakusik.pl"]www.krakusik.pl[/URL] [URL]http://www.terazkrakow.pl[/URL] [URL]http://sloniu.pl[/URL] [URL="http://www.swiatogloszen.net.pl"]www.swiatogloszen.net.pl[/URL] [URL]http://www.polgratka.pl[/URL] [URL]http://www.tukup.pl[/URL] [URL="http://www.najogloszenia.pl"]www.najogloszenia.pl[/URL] [URL]http://www.a-search.pl[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl"]www.anonseogloszenia.pl[/URL] [B]81-100[/B] [URL="http://www.katowiceinfo.pl"]www.katowiceinfo.pl[/URL] [URL]http://hanza.pl[/URL] [URL]http://www.slaskatablica.pl[/URL] [URL="http://www.warszawacity.pl"]www.warszawacity.pl[/URL] [URL="http://www.wroclawiak.pl"]www.wroclawiak.pl[/URL] [URL]http://estro-ogloszenia.pl[/URL] [URL]http://www.warsza.pl[/URL] [URL="http://www.poznaniak.com.pl"]www.poznaniak.com.pl[/URL] [URL]http://4poznan.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.plock.pl"]www.ogloszenia.plock.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL]http://przyklej24.pl[/URL] [URL]http://www.lodzstrefa.pl[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl[/URL] [URL]http://www.nasz-wroclaw.pl[/URL] [URL]http://www.lublinstrefa.pl[/URL] [URL]http://www.lodzkieogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.bstok.pl"]www.bstok.pl[/URL] [URL]http://www.tupomorze.pl[/URL] [URL]http://www.sprzedam-kupie.com[/URL] [B]101-120[/B] [URL]http://www.halifax.pl[/URL] [URL]http://www.krakow.ogloszenia24.org[/URL] [URL]http://www.mazowieckatablica.pl[/URL] [URL]http://www.lento.pl[/URL] [URL]http://agoranet.pl[/URL] [URL]http://www.kleparz.net[/URL] [URL]http://alltrader.eu[/URL] [URL]http://www.brzozowiak.pl[/URL] [URL]http://www.naslasku.com[/URL] [URL="http://www.zulla.pl"]www.zulla.pl[/URL] [URL="http://www.argetto.pl"]www.argetto.pl[/URL] [URL]http://www.ofertynatopie.pl[/URL] [URL]http://www.blyskawica.info/index.php[/URL] [URL]http://tudodaj.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia-przez.net[/URL] [URL]http://zwierzeta.znajdzto.pl[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl[/URL] [URL]http://www.adoptujemy.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszeniapoznan.com[/URL] [URL]http://www.dajogloszenie.pl[/URL] [B]121-140[/B] [URL]http://www.ogloszeniagratis.pl[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl[/URL] [URL]http://www.oglaszaj.info[/URL] [URL]http://zoologiczne.targi.pl[/URL] [URL]http://www.123info.pl[/URL] [URL]http://www.wawtable.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.dobremiasto.info[/URL] [URL]http://www.expresowe.pl[/URL] [URL]http://www.faunaplanet.tv/index.php?type=adopcje[/URL] [URL]http://ogloszenia.com[/URL] [URL]http://www.24polska.pl[/URL] [URL]http://tuoglosze.pl[/URL] [URL]http://www.krakow.ogloszenia-info.pl[/URL] [URL]http://www.info-krakow.pl[/URL] [URL]http://www.grosik24.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.kz1.pl[/URL] [URL]http://ebazarynka.pl[/URL] [URL]http://www.bigtown.pl[/URL] [B]141-160[/B] [URL]http://meega.pl/form_dodaj.php[/URL] [URL]http://www.tvnwarszawa.pl[/URL] [URL]http://4wrocek.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.najt.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaa.pl[/URL] [URL]http://4lodz.pl[/URL] [URL]http://www.twoje-x.net/dodaj-ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.oglaszamy.com.pl/dodajogl_br.php[/URL] [URL]http://blipo.pl[/URL] [URL]http://przekazik.pl[/URL] [URL]http://strefa-ogloszenia.pl/dodaj.html[/URL] [URL]http://www.piesek.org[/URL] [URL]http://www.aleanonse.com[/URL] [URL]http://www.agiato.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszeniabezplatne.com/dodaj.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy.info[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl[/URL] [URL]http://www.oferty-24.net/dodaj-ogloszenie.html[/URL] [URL]http://www.alib.pl[/URL] [URL]http://www.ryneklodzki.pl[/URL] [B]161-180[/B] [URL]http://bilneo.pl[/URL] [URL]http://www.marketeo.pl[/URL] [URL]http://www.pabianicecity.pl[/URL] [URL]http://www.zooportal.pl[/URL] [URL]http://www.szarik.pl[/URL] [URL]http://www.malopolskatablica.pl[/URL] [URL]http://www.vedan.pl[/URL] [URL]http://muku.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL]http://www.rynekmalopolski.pl[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl[/URL] [URL]http://psieadopcje.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl[/URL] [URL]http://www.nk5.pl[/URL] [URL]http://plogs.pl[/URL] [URL]http://www.jasnet.pl/pies[/URL] [URL]http://zakurzone.pl[/URL] [URL]http://www.anonse.pl[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl[/URL] [B]181-183[/B] [url]http://www.sellit.pl[/url] [url]http://animalpedia.pl[/url] [url]www.szybkooferty.pl[/url] [/LEFT] [/CENTER]
  14. Dziś to jeszcze pikuś ale na weekend znów zapowiadane są opady. :-(
  15. Się przywitam Misiaku! Sierpień już blisko, daj Boże wraz z nim i adresatka! :-)
  16. Witam Faworkowo! :-) Miłego dzionka Kochani! :-)
  17. [COLOR=blue][B]Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek na Faworka, darczyńcą fantów jest tu powtórnie Kochana Smyku :loveu:.[/B][/COLOR] Podnoszenie bazarku rzecz jasna jest również mile widziane. :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211913-Urocze-damskie-buciki-na-Faworka-do-4.08-do-g.20!-Gor%C4%85co-zapraszamy[/url]!
  18. I na tym etapie... Należy, o ile to wykonalne, namierzyć pana, u którego zwierzaki zostały, namierzyć w znaczeniu zastać w domu. Postarać się z nim porozmawiać, sprawdzić stan/ formę zwierzaków, ich stosunek do pana (samo to sporo władne jest powiedzieć) i... jeśli niedola zwierząt okaże się wyssana z palca to dać człowiekowi święty spokój. Sam fakt, że pan mieszka w rejonie meliniarskim jeszcze o niczym nie przesądza. Jeśli z kolei okaże się, że sytuacja zwierząt nie jest różowa to: - przeprowadzić interwencję, jeśli ku takowej z odbiorem włącznie trafią się zgodne z ustawą punkty zaczepienia lub - jeśli sytuacja zwierzaków daleka będzie do świetlanej niemniej nie będzie się kłaniać interwencji to chwycić za pupę nie pana a właśnie panią, jako właścicielkę, która porzuciła swoje zwierzęta, narażając je na... (dowolne, byle zgodne z prawdą wstawić), a wtedy... wydębić zrzeczenie się przez panią praw do zwierząt na rzecz (no właśnie, kogo?) i gdzieś te zwierzaki ulokować (tu też powstaje pytanie gdzie, bo hotelik z braku finansów na ten moment odpada).
  19. Moja obłażę wszystkie, nawet krótkowłosa Jolanta... Wróć...nie obłażą ogolone Fira i Remiś. Trudno, wyglądają jak kosmici ale dobre i tyle. Sierść odkryłam nawet w zabezpieczonej cukierniczce, dość tego cyrku. ;-) Aaaa, a jaki mam sierściowy kosmos koci to mała bania, to samo się dzieje. Przegłaszczę i mam dłoń jak yeti.
  20. Anuś, o tym samym rozmawiałam z moim doktorem. Ponoć tak jest teraz nagminnie. Nie Ty, nie ja, czyli nie my pierwsze to zgłaszamy. Czuję, że jak wykąpię Mańkę, a to się jej do jutra odwleka, to wyjdzie mi łysa. Wszędzie mam tony sierści. A łupież. Traf sprawił, że zabrakło mi ostatnio psiego szampony więc zrobiłam eksperyment. Wykąpałam psa z łupieżem w ludzkim szamponie siarkowym i... pies żyje, ma się znakomicie, a łupieżu niet.
  21. Aha, OK, to ta kwota była już ujęta.
  22. Aha, czyli do przelewu za Zorro jest 15zł. OKI, już przelewam.
  23. Z pogrubieniem, podświetleniem i wyróżnieniem wystawiłam Zoranowi aukcję za 18.20zł. Edit: Tej kwoty nie odliczam od stanu posiadania psiaka.
  24. Z pogrubieniem, podświetleniem i wyróżnieniem wystawiłam Niuni aukcję za 18.10zł. Edit: Tej kwoty nie odliczam od stanu posiadania suni.
×
×
  • Create New...