Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. To i ja się przywitam. W górę śliczny psiaku! :-)
  2. A zamawiający się wczasuje. :-)
  3. [quote name='Smyku']Ło rety Izuś , co to za mroczny avatar ?[/QUOTE] Czas na zmiany, a raczej na prawdziwą mnie! ;)
  4. A na jutro znów zapowiedź niefaaajnej pogody! Niunia, miej oko na swoje stadko!
  5. [quote name='elinka']i już pewnie nie będzie :sad:[/QUOTE] Najwyraźniej w pani musiało być jakieś wahanie/ wątpliwość i to pewno poważniejsza niż kwestia odległości.
  6. Nie zapomniałam Kwiateńku... Jesteś tu wszędzie. Twoje pokoiki zmieniły się ale w każdym ich kąciku jest Twoja energia... Twoja miłość... Tęsknię, tak bardzo tęsknię... Choć raz móc obudzić się nocką i znów poczuć Twój pysiaczek na ramieniu... :-(
  7. Pamiętam i tęsknię Kochanie...
  8. Binguś ma odnowione allegro z nowymi fotkami i linkiem od filmiku. Tel. od wiadomej pani w jego sprawie nie było.
  9. OK, ustalone. :-) Edit: Wznowiłam allegro Zoranka.
  10. [quote name='elik'](...) Wszelkie reklamację, ewentualnie zapytania może składać jedynie zamawiający[/QUOTE] Dokładnie tak.
  11. [quote name='Smyku']No pięknie , widzę , że mam konkurencje .[/QUOTE] Żadna z Was nie jest dla drugiej konkurencją. :-) Obie jesteście jedyne w swoim rodzaju! :loveu: Niezastąpione! :loveu:
  12. Sylwuś, Tobie więc zostawiam decyzję. Czujesz, że wyraźnie coś jest nie tak, że trzeba już no to trzeba tylko qrczę... tak b.chciałabym tę Łódź. :-( Sama wiesz... :-(
  13. A tu warto dopytać o przewagę jednej opcji nad drugą, bo... jeśli ewentualna tańsza (punkcja) będzie się sprowadzała do częstych powtórek to w rozkładzie czasu koszt się wyrówna, co więcej... szkoda cierpienia i stresu samego psiaka, czyli jeśli... to zrobić raz a dobrze, jeśli to się przełoży na znaczny, późniejszy czas względnego spokoju.
  14. Sylwio, jeśli on nie zdradza oznak problemów ze zdrowiem, poza tylko jego chudością to... poczekajmy. Najpóźniej, na co mam nadzieję, w połowie sierpnia będzie już u mnie, a wtedy pełen, po mojemu ;-) przegląd, ewentualne badania u mojego doktora plus zmiana karmy. Chyba, że... chyba, że uważasz, tu zdaję się na Ciebie, że nie można czekać, a wtedy... owszem, badania. Interesuje mnie jednak parę spraw. Uważnie, jeśli tylko zdołasz, zaobserwuj jego kupę (i to kupę po karmie, jaką karmisz, bez dogadzania mu innymi frykasami), zachowanie (wesoły, w pełni sił, smutny, słaby etc...), sierść (wciąż wyłazi?). Kolejno, pomyśl, czy nie będziesz jechała po coś do Łodzi, by zabrać go do mojego doktora (oczywiście mówię o okoliczności, że nie można czekać do połowy sierpnia) albo, czy nie mogłabyś pojechać z nim specjalnie za zwrotem kosztów paliwa do Łodzi do lecznicy (i to też wtedy, gdy uznasz, że czekać nie wolno). Czemu do Łodzi? Ujmę to skrótem - tu się z doktorami dogadam, będę miała pełnię informacji i wspólnie z nimi ustalony plan działania i zarąbistą oszczędność na własnych nerwach. ;-)
  15. Tiaaa, tiiilko, że u mnie to nie hotelik a jeno domuś i usz! :evil_lol:
  16. [quote name='Smyku']Iza mogę przyjechać i zostać na jeden dzień w kocim pokoju ? Nie żartuję , tak mi się marzy cisza , spokój i błogie lenistwo przez jeden dzień . Jeszcze dobrze by mi zrobiło murmurando Łokera .[/QUOTE] Jasneee, zapraszam, przeca wiesz!!! :-) A ten pokoik milusi jest, podłoga docieplana, w ogóle cieplutki, okna w miarę szczelne hałasowo... Jednak nie da się połączyć tylko jednej rzeczy - kociego pokoju z Łokiem więc obejdziesz to tak... najpierw kociniec, potem murmurando! ;-)
  17. I ostatnie... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/930/p1120422s.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5875/p1120423.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8071/p1120424.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2720/p1120425.jpg[/IMG]
  18. I dalej... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5391/p1120417.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8800/p1120418em.jpg[/IMG] Zaryzykowałam dołączenie Toli i o dziwo pałowania nie ma... [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5536/p1120419g.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1134/p1120420.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4927/p1120421l.jpg[/IMG]
  19. Jeszcze nieco surowy kociniec ale po malutku... ;-) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6205/p1120412i.jpg[/IMG] Zakładkowo położona gruba wykładzina... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6517/p1120413j.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5067/p1120414.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3390/p1120415.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/108/p1120416.jpg[/IMG] Różne miejsca, w tym i chodniczek opryskane hormonami policzkowymi i kocimiętką... Do uzupełnienia zestaw poduszek/ kocyków na półki, dokupienie ze dwóch budek, zabawek, w planie rozbudowany drapak, hamak, trap na półki. Dziś jeszcze założę odpucowane karnisze, zawieszę krótkie firanki i zasłonki.
  20. Tak, Misia w miarę, czyli już od jakiegoś czasu, zwłaszcza nocką, nie biegam do niej słownie 10 razy, a góra 3-4, licząc od 22.00 - 6.00, a to już coś. :-) Coraz sprawniej wstrzelam się z kimaniem pod wydział. ;-) Właśnie ją ostrzyknęłam koktajlem B, wieczorkiem nivalin. Poza tym, o szczęście, wczoraj Misia nawet podryfowała po podwóreczku. Co prawda zaliczyła małego orła (potknęła się o samą siebie) ale nie było to nic drastycznego (Misia opanowała sztukę przewrotkowego siadania/ leżenia).
  21. W kwestii transportera: jeśli chodzi o Warszawę napisz PW do przyjaciel_koni i paros, może będą w stanie pomóc. Jeśli chodzi o Łódź napisz do magija i nika28.
×
×
  • Create New...