-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że uda Ci się Brendo opuścić to "kratowisko". -
Mam nadzieję, że na miejscu Pani Ewa skonsultuje jeszcze przypadek Bonki i jakimś zrządzeniem losu dojdzie do badania, a po nim obrania najwłaściwszej drogi leczenia sunieczki.
-
Z tego malucha może wyrosnąć i taki, że mu się grzywka będzie o sufit wycierać...:evil_lol:
-
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Eh, collaczku, potrafisz rozbudzić chrapkę na siebie...:loveu: -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Ja tych kciuków w ogóle nie puszczam:shake:, bo cholernie się martwię.:-( Cieszę się z poprawy!!! -
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Eduś, zerknij w te dwa linki, to wątki psa z Rzeszowa i wyhacz sobie stamtąd dogomaniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107440&highlight=Mozart[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55917&highlight=Mozart[/URL] -
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Ja też wpadłam jak śliwka w kompot. Miłość od pierwszego wejrzenia. Pies marzeń.:loveu: -
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
majqa replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Emiluś, on ponoć teraz dopiero wszedł na obroty!!!:evil_lol: -
[CENTER][B]Jeden dzień, który zmienił życie owczarka w piekło...[/B][/CENTER] Są takie dni, których nie sposób zapomnieć. Zapadają w duszę. Nasze emocje wsiadają wtedy na karuzelę i wirują, wirują, wirują... Ślub, urodziny dziecka, wygrana w totka, śmierć najbliższej osoby, zdrada...długo by wymieniać. Ich wspólnym mianownikiem jest moc przeżyć. Stworzeni ponoć do uczuć wyższych nie różnimy się aż tak od zwierząt, choć utwierdzamy się na okrągło w tym przekonaniu. Błędnym, jak pokazują przykłady. [B]Zwierzęta też czują, kochają, ba płaczą. Echo ich płaczu wytłumiają jedynie ściany naszej obojętności.[/B] [B]"Dramat jednego dnia", który pociągnął lawinę przeżyć, stał się [/B] [B]udziałem pewnej suni owczarka. To jeden z tych przykładów, przy[/B] [B]których warto się zatrzymać, niczym na przystanku "empatia". [/B] [B]Klara[/B] miała wszystko, o czym psie serce może zamarzyć. Tak jej się wydawało. Wierzyła, że dotyk człowieka i klepanie jej po głowie, mówią same za siebie i oznaczają miłość. Z wielką determinacją dla jednego spojrzenia kochanych oczu, strzegła pewnego obiektu. Jej pan wieżdżał i wyjeżdżał, a Klara czekała wiernie, bo wiedziała, że wróci i obdarzy łaskawym spojrzeniem. [B]Nadszedł jednak dzień gdy pan nie powrócił, sprzedał obiekt wraz z psem - rzeczą.[/B] [B]Sunia musiała opuścić swój raj. Tak trafiła do schroniska w Zamościu.[/B] [B]Nie ono jednak stało się dla niej piekłem.[/B] To piekło zrodziły myśli Klary. [B]Z dnia na dzień serduszko pękało z tęsknoty, rysy na nim znaczyła zgryzota czekania, niedowierzania, niezrozumienia.[/B] [B]Piękna 1,5 roczna sunia stała się cieniem dawnej świetności.[/B] Demony, kiedyś cudownej przeszłości i celu jej życia, nie pozwoliły o sobie zapomnieć. [B]Szukamy ratunku dla Klary!!![/B] Nie sposób przejść obojętnie obok jej cierpienia. Jest niezwykle inteligentnym, pragnącym obecności i współpracy z człowiekiem, stworzeniem. [CENTER][B]Ona marzy o oddaniu całej siebie jednemu człowiekowi, takiemu, który doceni i nigdy nie wypuści z ręki magicznych łączników człowieka i psa.[/B] [B]Są nimi 2 serca i 1 smycz.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Błagamy nie pozwólcie temu psiemu istnieniu zgasnąć...[/B] [B]Pani/ Pan może stać się sensem jej życia, sensem, ktory zabrał inny[/B] [B]człowiek.[/B][/CENTER] [COLOR=black][B]W sprawie suni prosimy o kontakt pod numerem: 0-503683050[/B][/COLOR] [B][/B]
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
majqa replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Cudny ten Nasz Erotoman! :loveu: :loveu: :loveu: Modlisiu :loveu:, jak tylko najdzie Cię wena na marudzenie, wal jak w dym! Bawiłam się wyśmienicie choć czuję pewien niedosyt, bo za krótko! ;) :evil_lol: -
Czysty prototyp wszystkich Waldemarów!;)
-
Żmigrodzki bity i głodzony Colie. Cezar ma nowy dom w Tarnowskich G :)
majqa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Yesooo, jaka uroda...to adonis...:-o :-o :-o -
Dziewczyny napiszcie do [EMAIL="bagira@sara"]bagira@sara[/EMAIL]. Jakiś czas temu szukała benki lub benkopodobnej suni. Może to jeszcze aktualne.
-
Zrobię sunieczce tekst. Tak, tak, przytrzymam sobie rękę na pulsie by nim nie przynudzić i by nie był za długi.;) Wrzucę na wątek. Beka albo skorzysta albo umyśli coś trafniejszego i na pewno nie odmówi z "owczarkami". Jak wymodzę coś od siebie poproszę Wolę i Folen o poogłaszanie biedulki. Wstawcie tylko na wątek kontakt do ogłoszeń.
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
majqa replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Yuhooooo !!! :multi: :multi: :multi: To czas na zmianę tytułu z prośbą o sprawdzenie domku!!! -
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
majqa replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogem pisnąć nic :siara:...ale może tyle, że...mam nadzieję, że to będzie miła niespodzianuchna...:wink:. Muszę trzymać sztamochę z Modliszką, bo raz, że brzydko by było odebrać jej przyjemność, a dwa ja siem jej bojem...urwie mi łeb przy samym dooopsku i będzie (za blisko siebie mieszkamy). A póki co...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jejuś ale frajdziocha!!!