[quote name='natalia_aa']A foty z nowego domku beda? :cool3:[/quote]
Jeśli Pani z Gdyni spotka się z Panem, porobi fotki i prześle do mnie. Ja nie przewiduję odnawiania z Panem znajomości. :shake: Jest jeszcze taka ewentualność, że może da się uprosić Brązowa, spotkać z Panem, walnąć zdjęcia i wstawić. Brązowej było przykro i czuła się winna, że nie rozmawiała o adopcji suni z żoną Pana, dała temu wyraz na wątku.
Ja na post Brązowej odpisałam też na wątku, że o nic jej nie winię,
co podkreślam raz jeszcze, a błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi. Mam nadzieję, że się nie obraziła. :roll: