Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='GoniaP']Zrozumiałam, że to Tosia2 miala je kontrolować, ale nie wiem na 100%... Wyraziła sie tylko, że dzis tam nie była, bo cos innego Jej wypadło...[/quote] Tak, tak, ja pytam jedynie o całościową kontrolę, bo dla mnie zaganiana Tosia to jedna, jedyna osoba. Spodziewałam się większej kontroli, jeśli co do opiekunki psów było tyle, delikatnie mówiąc, zastrzeżeń.
  2. [quote name='GoniaP']Nigdy nie była, nie jest i nie będzie. To nie omamy, Oktawia zrobiła zdjęcia psów z interwencji pod Paluchem :crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy::angryy::angryy:[/quote] Całość rozgrywa się na tamtym wątku, lepiej tam to kontynuować. To jakiś obłęd.
  3. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Weroniu, kto i jak często kontroluje sytuację tych psów u Pani [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Biedrzyckiej??? [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B]Zapytam dalej, czy zostały w jakiś, dowolny sposób oznakowane (zewidencjonowane), (wzrokowo przecież nie idzie ich spamiętać, chyba, że każdy został obfotografowany), tak by można mieć ich stan liczebny pod kontrolą i wiedzieć, że żadnego nie ubyło???[/B]
  4. [quote name='mtf zalesie']na poprzednim watku oktawia zamiescila wlasnie zdjecia samochodu biedrzyckiej spod Palucha z komentarzem ze juz sprzedaje grojeckie psy-czy to mozliwe -jesli byly chore i chude conajmniej[/quote] Widziałam, zrobiłam wpis, jestem w niemałym szoku. Jeśli to prawda, czy sytuacja psów u tej Pani jest pod kontrolą?
  5. [quote name='oktawia6'][B]yyyy? przecież napisałam, że to sesja Biedrzyckiej tych psów 49 są do nabycia pod Paluchem[/B][/quote] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Chcesz powiedzieć Oktawio, że Pani Biedrzycka wystawia pod Paluchem wybrane psy, z powierzonych 49??? A my swoją drogą w naiwności szukamy im domków i zbieramy na nie pieniążki???[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [/CENTER]
  6. Jestem pewna, że Przyjaciel Koni ogarnia to całościowo i puka do każdych drzwi, by nie przepuścić żadnej z opcji.
  7. [quote name='Makuuu']dziś wrzucę... sunia bardzo boi się ludzi... prawie jej serducho wyskakuje[/quote] Mój Boże, albo ma strachliwość naturze (+nigdy nie była blisko emocjonalnie z człowiekiem) albo ktoś się temu dobrze przysłużył.:-(
  8. Miluśku, nie strasz psów, jak pisze Koperek tylko się wdzięcz do odwiedzających, niech jednemu zabije serce...
  9. Coffie, los Cię splótł z Twoją panią wet i rozpleść nie chce....
  10. [quote name='Dea']Troszkę zagoniona jestem do 3 czerwca, ale jutro pogadam trochę przez telefon i się podowiaduję co nieco:p[/quote] Czekamy, czekamy na wyłącznie pozytywne newsy...:loveu:
  11. [quote name='*Gajowa*']Jest zazdrosny ... musiałam bardzo uważać wchodząc na teren wybiegu kiedy byli razem... żadnego głaskania ani zabawy .[/quote] W pewnym sensie to powód do zmartwienia, zazdrość, nieustępliwość suni i to wydawałoby się w banalnej sprawie (jasne, że on to mierzy inną miarą), czyli co - dom bez innego psa???
  12. [B]Zerknijcie proszę![/B] Jest myślenie o kojcach etc....czy coś, co jest oferowane na tym wątku nie przyda się? To lada moment pójdzie na śmietnik - wykładziny (meble, które można rozebrać pod kątem bud - oczywiście pytanie, w jakim są stanie, jak duże i czy gra warta świeczki). Można by było te rzeczy poskładować i wykorzystać w odpowiednim czasie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111578"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111578[/B][/URL]
  13. Pędź Miszko po dom.
  14. Na jakim imieniu błękitnego stanęło? Pytam by móc wyłowić informacje o nim z gąszczu innych piękności.
  15. Jak Cię jeszcze rozreklamować Neruniu???:-(
  16. Mozuniu, jestem z Tobą całym sercem i przemocno 3mam kciuki.
  17. Niechże Ci się uda Bary, na litość...sama już nie wiem kogo...:-(
  18. [quote name='izmir'](...) po spacerze chodzi sztywno jakby miała zakwasy (...)..[/quote] Chcąc je wykluczyć podaj aspargin.
  19. Czekamy na zdjątka, a póki co w górę Seleno!
  20. [quote name='MonikaP'](...)Może lepiej pieniądze, które przeznaczonoby na takie kojce, wydać na sfinansowanie opieki w dt, ew. na płatne domy tymczasowe.[/quote] Względnie, to co proponujesz potraktować jako jedną z opcji (czyli przyblokować część wpłat na taką okoliczność). Niech się tylko pojawi rzeczowa propozycja DT.
  21. [quote name='Isadora7']Ciotki kimbinujcie ogłaszanie dzieciaka.[/quote] Jeśli nie dam rady niczego wymotać w pracy to w tym tyg. kiepsko domowo kiepsko to wygląda ale nie przesądzajmy. Czekam na zdjęcia (Isadoro mogłabyś je pomniejszyć, jak Koperek wrzuci na wątek? Swoją drogą, zerknij proszę, bo te "za kratami" chyba też wymagają pomniejszenia).
×
×
  • Create New...