-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='justynavege']osz Ty :eviltong:;)[/quote] A z tej strony (lub innej, którą znajdziesz w googlach) ściągnij antyrobala, bo te cholerstwa też potrafią dać ognia. Program, który polecam Ad - aware nie "pogryzie się" z antywirusami ani nie wyrządzi szkody. Jeśli zainstaluje się w wersji ang. znajdź spolszczenie, dodaj, będzie łatwiej, potem up-date i znów skan. [URL]http://www.programosy.pl/program,adaware.html[/URL]
-
[quote name='justynavege']poradziłąm sobie z mksem :) dziekuję dziwne bo nic nie znalazl moj komp zyje chyba włąsnym zyciem :mad:[/quote] Jeśli masz oryginała windowsa (nie, na forum nie odpowiadaj, jaka jest prawda :evil_lol:) to wejdź jeszcze tu i według poleceń wykonaj całość: [URL]http://onecare.live.com/site/pl-pl/default.htm?s_cid=sah[/URL]
-
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']dotarłam na watek okruszka...dopiero:oops: Majga...a moze ty sobie wex szczylka - pasuje do Joli:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Andziu, przecież wiesz aż za dobrze, co ja czuję widząc to maleństwo - rzut oka w fotki, rzut na rozbestwioną, przekochaną Jolę. :loveu: Nie godzi się dręczyć człowieka.:evil_lol: -
[quote name='justynavege']majqa dziękuję :) lecę szukać mks-a[/quote] [URL]http://www.mks.com.pl/skaner/[/URL] Jednorazowo komp zapyta Cię o zgodę ściągnięcia tzw. silnika (jak zwał, tak zwał - kliknij tak). To się zainstaluje. Potem zaptaszkuj dyski i włącz skanowanie. Jak znajdzie Ci jakieś świństwo śmiało usuń.
-
Trzymam kciuki za poczynania Julciowe! Niech wyprzedzi w stadzie Librę!!! W żadnym razie nie skreślam Libry w odniesieniu do dzieci ale sygnalizowałam wcześniejszą wypowiedzią jedynie czujność. Małe dziecko, które nie przewidzi, co może "zmalować" Librze może być zagrożone. Dziecko, a do tego i wychowane ze zwierzątkami, wiekowo podobne Julci, wpasuje się w sytuację bez problemu. Libra poprostu bada swoje stadne siły i przyzwolenie przewodnika, czyli Ciebie Dorotko.
-
[quote name='Margo05']Czekamy na jakieś info w sprawie aukcji i opłaty. Czy mamy zbierać środki, czy sa już może zapewnione. Nie ma zbyt wiele czasu do zapłacenia Allegro.[/quote] Oj czekamy, czekamy!!! Póki co, w górę piesiaczki.
-
Rozkład na stronie jest tylko inny - niestety tak się skopiowało. Przeskanuj kompa on-line mks vir.
-
Ile może wycierpieć zwierzę? [URL="http://www.nieznanyswiat.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=228"][IMG]http://www.nieznanyswiat.pl/images/M_images/pdf_button.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.nieznanyswiat.pl/index2.php?option=com_content&task=view&id=228&pop=1&page=0&Itemid=32"][IMG]http://www.nieznanyswiat.pl/images/M_images/printButton.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.nieznanyswiat.pl/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=228&itemid=32"][IMG]http://www.nieznanyswiat.pl/images/M_images/emailButton.png[/IMG][/URL] [B][IMG]http://www.nieznanyswiat.pl/images/stories/SOS/mozart%201.jpg[/IMG]Oto krótka historia pewnego psa – Mozarta. Liczymy na to, że poruszy ona choć jedno, jedyne serce, które zabije mocniej i zapragnie działać. [/B] Daleka przeszłość [B]Mozarta[/B] nie została poznana. Zapewne miał dom, miał „swojego” człowieka, ufał mu i kochał poddańczą, psią miłością. Nikt nie wie, czy okrucieństwo, jakie dotknęło Mozarta, było dziełem tego właśnie człowieka, czy też przyczynił się do tego ktoś inny. Najistotniejszym pozostaje fakt, że ów człowiek, któremu Mozart złożył w dłonie swoje życie, nigdy go nie szukał. Zrezygnował z przyjaciela z jakichś niepojętych przyczyn. Nie to stanowi jednak sedno tragedii psa. Mozart, stworzenie przyjazne ludziom, pełne ciepła, oddania, zrównoważenia, został znaleziony pewnego dnia w stanie nieprzytomności. Szokiem był ogrom okaleczenia jego ciała. Ktoś zadał sobie wiele trudu, by doprowadzić zwierzę do stanu widocznego na zdjęciu. Pies został [B]żywcem oskalpowany z części skóry twarzoczaszki.[/B] Niewiele brakowało, a straciłby oko. Widok pyszczka Mozarta ugiął kolana nawet ludziom zaprawionym w medycznych bojach – weterynarzom. Niejednej osobie, która w owym czasie miała styczność z Mozartem, płynęły łzy bezsilności, rozgoryczenia, złości. Na szczęście w wielu ludzkich sercach coś drgnęło, zmobilizowano siły i zaczęła się żmudna walka o życie Mozarta i jakość tego życia. Przyniosło to zdumiewające efekty. Liczne operacje, w tym przeszczepy skóry, pozwoliły psu odzyskać piękno i utracony urok. On sam, choć wiele wycierpiał, dzielnie poddawał się wszystkim zabiegom, jakby wiedział, że to dla jego dobra. [B]Niesamowite, ile to stworzenie znalazło w sobie siły, wiary i woli wybaczenia ludziom, by zechcieć z nimi współdziałać. [/B] Los Mozarta udało się odmienić. Odtąd stoi on w połowie drogi ku szczęściu. Niestety, kolejne stopnie schodów wydają się coraz bardziej strome, by nie powiedzieć: niedostępne. Mozart jest zdrowym, 10-letnim psem, pełnym życia i radości. Brak mu tylko jednego: własnego Pana, w którego będzie mógł wtulić głowę, chłonąć jego zapach i odwzajemnić dar uczuć. [B]Czy historia Mozarta zakończy się na etapie schroniska i tam to skrzywdzone stworzenie dopełni swoich dni?[/B] Jest to ogromny i niezwykle bolesny znak zapytania. Mozart czeka na swoją szansę. Czeka pokornie i ze zrozumieniem, wie, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Nie pozwólmy by jego los nie przekroczył progu „happy end"... Nie pozwólmy by nigdy nie zaznał ciepła i prawdziwej bliskości człowieka. Ten pies, chciałoby się powiedzieć, jak mało który, zasługuje na miłość... Zasługuje na dom z prawdziwego zdarzenia. [IMG]http://www.nieznanyswiat.pl/images/stories/SOS/mozart%202.jpg[/IMG] [B]Osoby zainteresowane adopcją Mozarta, pozyskaniem wszelkich niezbędnych informacji, które mogą przyczynić się do podjęcia przemyślanej decyzji o poprowadzeniu psa dalszą, wspólną drogą życia, proszone są o kontakt ze schroniskiem. [/B] Pełne dane kontaktowe: [B]Schronisko[/B] [B]„Kundelek”, 35-322 Rzeszów, ul. Ciepłownicza 3,[/B] tel. [B]0 510-170-787[/B], mail: [B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#009900][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć [/B] mail do wolontariusza: [B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#009900][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć [/B] [B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#009900][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć [/B]
-
[quote name='Weronia']Problem allegro właśnie się rozwiązuje. Isadora rozmawia z Grzegorzem.[/quote] Czy ten problem się rozwiązał?
-
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tez masz taka malą? [B]a gdzież tam, ponad 1,5r.[/B]nie spotkalam sie jeszcze z wywalonym w worku astem, ktory bylby w takim dobrym stanie fizycznym (...) [B]pewno zależy ile ten astuś ma już właściwą opiekę, [/B] [B]a i w jakim stanie był wyrzucony[/B] (...)[/quote] Wątek w górę. Opinią weta, co do szczepień też jestem troszkę zdziwiona. Tu nie ma na co czekać, bo kusi się los, chyba, że są jakieś istotne przeciwwskazania zdrowotne. -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi, a tak już po jakimś czasie, czy wystąpienie w programie Pani Hejdy przyniosło Tobie, Froci jakiś pozytyw? Namacalną pomoc? Skutkuje czymś sympatycznym do teraz? -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']majga z reszta rodziny tez masz? :eviltong:[/quote] Hi, hi...teraz mogłabym dorzucać już siebie i moją niunię ale to nie jej wątek, zresztą, moja ci ona i kochana na zabój...:evil_lol: -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Powiadomcie fundację AST. Na dogo - dajcie znać na PW, pisząc m.in. do doddy, andzia69. -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/11/spa0809ym9.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6488/spa0810kc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/866/spa0812ws8.jpg[/IMG] -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4765/spa0803co3.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7273/spa0804et8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2204/spa0806yz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5485/spa0807jm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7394/spa0808he1.jpg[/IMG] -
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
majqa replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Powrzucałam te fotki, będzie przejrzyściej. [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3635/spa0796dt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/5226/spa0797af2.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6234/spa0799lf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9996/spa0800dj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9597/spa0801vs6.jpg[/IMG] -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
majqa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'](...) Pojedzie do Szczecina. Jak ktoś jest ze Szczecina to póxniej poprosimy o odwiedziny u Lupusia. (...).[/quote] Widzę, a i mam wieści od Pani, że wszystko na dobrej drodze. :multi: Jak będą potrzebne odwiedziny u Lupuska na miejscu, mam tam niezawodną osobę. -
[quote name='justynavege']ludzie ludziska wchodzę na strone mojego ulubionego miesiecznika i co widzę ? :multi::multi: [URL]http://www.nieznanyswiat.pl/[/URL] tylko jak klikne " czytaj całośc " to mi się nie otwiera , a Wam ? [URL]http://www.nieznanyswiat.pl/content/blogsection/3/32/[/URL][/quote] Pod fotką Mozusia jest przekierowanie - czytaj całość. O WOW!!! :-o
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
majqa replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Dołączam się. Camara jest nietykalna, a pytanie było typowo celowane, a nie bezmyślne!!! -
Coś metafizycznego, tak pod dyktando tych kochanych miesięczników, które się zgodziły wydrukować jego historię.