Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Pomimo, że jest to wciąż temat poważny to...3cia z kolei fotka doprowadziła mnie do wybuchu śmiechu - przecudna, kochana i komiczna zarazem.
  2. Tam, gdzie była ku temu sposobność, pousuwałam ogłoszenia.
  3. [quote name='Lidan'](...) Dobrze, że nie wykąpała się w Twojej wannie i nie przespała w Twoim łóżku :-)[/quote] ...ale jeśli zauważysz Dorotko, że zaczyna używać Twoich perfum i kremu to czuj się zaniepokojona! ;)
  4. Wypoczywajcie! Dziękujemy za newsy! Mam nadzieję, że piesie się dogadają! Klarko, zaczęło się Twoje nowe życie!!!
  5. [B]Fotki dopomogą, zdecydowanie.[/B] Ile pies ma czasu? Jak zachowuje się w domu? Dopytaj! Niszczy czy nie? Sygnalizuje potrzebę wyjścia? To jeszcze dziecina ale jak reaguje na inne zwierza - psy, kotki? Dla potencjalnego domku to może być ważne. Czy Pan woził psiaka autem (jak psiak tolerował jazdę)? Na smyczce szaleństwo, czy w miarę spokój? Dodaj może do tytułu nazwę miasta, gdzie pies przebywa.
  6. Nie mogłam się powstrzymać, hihihi!!! ;) Ostatnio miałyśmy smutków za dużo, sama wiesz... Sunia? Doskonale znasz moje zdanie, bo mam je niezmienne od początku wątku !!! Przepięknota!!! :loveu: :multi: :loveu:
  7. [quote name='Koperek'](...) [I]Co prawda obnażę trochę swoje oblicze, z czego nie jestem zbyt zadowolona:shake: (...)[/I][/quote] Koperku, w wersji (częściowo) obnażonej prezentujesz się smakowicie!!! ;) Czy...po 23.00 możemy liczyć na dalsze Twoje odsłony??? :loveu:
  8. O jejku, nie doczekam się!!! :ghost_2::bigcool:
  9. [quote name='żaba88']To ja może napiszę (mimo tego że Majka czyta), że skonam ze szczęścia jak się doczekamy zabrania psów od Pani Romci...[/quote] Nie kopie się leżącego :evil_lol:, czyli mnie. A na poważnie, dopytam, skąd takie czarnowidztwo? Opór Pani Romy przed rozstaniem się z psiankami czy inne przeszkody? :-(
  10. [quote name='martaipieski']niestety jak juz mowila Joannka ,Grzegorz kojcow u mnie nie wybuduje:(:(:((...)[/quote] Niczego sobie nie wyrzucaj. :shake: Sąsiadów, mało kto, sobie wybiera, a zbyt by to było ryzykowne, gdybyś postąpiła wbrew ostrzeżeniom. Żyjesz tam, mieszkasz na stałe i nie ma siły, musisz się wpasować. Bunt nic tu nie da. Super, że chociaż 3 będą miały farta.:multi:
  11. O jejku, Tosiu ależ happy end!!! Tytuł do zmiany, bo obecny zapesza!!! ;)
  12. KWL - pliz, pliz...oczyść skrzynkę, bo nie wciśnie się tam już żadna PW.;)
  13. Filmik - makabreska...:-(
  14. Maluszku, w górę, nikt do Ciebie nie zajrzał, a Ty tkwisz pewno dalej w miejscu, które wcale Ci się nie podoba.:-(
  15. [quote name='izmir'](...) Co do pytania Andzi - czy mała u nas zostaje- :oops: tak zostaje, zżyliśmy się z nią bardzo i mam tylko nadzieję, że to już ostatnia jej choroba...(...).[/quote] Ha, ha...dlaczego mnie to nie dziwi???:loveu: :multi: Izmir, jak się czuje maleńka? Mam nadzieję, że wspomniany, pozytywny przełom się utrzymał...
  16. Jak się czuje Żabcia? Czy ktoś może pomóc rozmnożyć ogłoszenia? (Chyba, że Żabunia jest już w nowym domku, bo i takie cuda miewają miejsce).
  17. Dom się nie weźmie znikąd, fart poprzez zapsione dogo jest rzadkością. Ogłaszałyście go dziewczyny? Jeśli tak, możecie podać na wątku link/ linki?
  18. Bardzo, bardzo mocno zaciskamy kciuki!
  19. Mój Boże, już tylko godziny dzielą Cię od szczęścia...
  20. [quote name='Helga&Ares'](...) smutna jest... ale nie martwcie się, 'chwilka' w Gaju i pysio będzie się śmiał:)[/quote] Ja w to głęboko wierzę. To, co złe, jest już za nią.
  21. [quote name='weronika1'](...)[B][COLOR=red][SIZE=3][FONT=Times New Roman]MAJAWRC JEŚLI MOŻESZ ODEZWIJ SIĘ:lol:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/quote] Przyłączam się do apelu!!! Majuwrc - daj znać, że wszystko u Ciebie w porządku!!!
  22. Dorotko dolecz się, bo takie cholerstwo potrafi zrobić nawrót, gdy najmniej się tego spodziewamy.
  23. [quote name='Joannka']Z innych wieści, pieski regularnie jeżdżą do weta, doktora Klemczyńskiego, który od miesiąca już przysyła nam raport z obdukcji wszystkich psiaków i jakoś mu nie wychodzi. Co do kojców(...)rodzina wolontariuszki odmyśliła się, wezmą tylko 3 psiaki na tymczas...[/quote] Widać doktor bardzo długo "obdukuje".:shake: Rodzinie wolontariuszki się nie dziwię ale zabrzmiało tyleż jednoznaczne co i smutno.:-(
  24. W górę ślicznoto i "przekochanoto"...
  25. Pnij się Apaczu, wyczerpał mi się limit znajomości stron do poogłaszania ale pragnę wierzyć, że choć jedno z ogłoszeń zadziała.
×
×
  • Create New...