Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Dzieńdoberek wszystkim !:cool3:
  2. A Czika prześliczna, no ja chcę następne fotki tej "grubaski":loveu::evil_lol:
  3. Ja też,też,też,też,też,też,też,też !:lol:
  4. [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/c726f2065a67cc34aeed3643fba63076.jpg[/URL] Ładna,ładna :cool3:
  5. Dzieńdoberek !:cool3:
  6. [URL]http://i16.tinypic.com/85zohow.jpg[/URL] Jaki wzrok !:lol: [URL]http://i19.tinypic.com/8azpg6u.jpg[/URL] Blaki w akcji...... [URL]http://i16.tinypic.com/8ayyuex.jpg[/URL] Dałaś mu tą rękawiczkę czy sam ci ją wziął ?:cool3: [URL]http://i17.tinypic.com/732hhld.jpg[/URL] Hi,hi :evil_lol: Zostało coś z tej rękawiczki ?:evil_lol: [URL]http://i2.tinypic.com/80pyu8o.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i4.tinypic.com/6t2jf2x.jpg[/URL] Cezar !:loveu: [URL]http://i11.tinypic.com/8elizqd.jpg[/URL] Blaki !:loveu: [URL]http://i10.tinypic.com/6tntj6q.jpg[/URL] Jakie słodkie !:loveu: Pieski się kochają !:loveu:
  7. Tak,tak, dajcie zdjęcia !:loveu:
  8. Foteczki super !:lol: [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i61984_tnIMG2830.jpg[/URL] No rzeczywiście,torpeda mała :cool3:
  9. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6200/ucieklzkadrung8.jpg[/IMG] Tu mi Pimpula z kadru wyszła :shake: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3397/wyszedlzkadruvf8.jpg[/IMG] Tu też..... [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7504/wyskocyzlzkadrugi3.jpg[/IMG] A tu mi z kadru wyskoczyła :evil_lol: Koniec...... Wiem że mało ale co poradzę :shake:
  10. No więc dobrze :p Wczoraj w nocy jak dawałam Pimpkowi bułkę której nie zjadłam w szkole to mu porobiłam foty ;) Fotki trochę byle jakie, bo ciemno było i nie widziałam jak foty pstrykam a Pimpek skakał do bułki :diabloti: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6947/pimpueh0.jpg[/IMG] Nie wiem czemu ale takie oczy powychodziły Pipmkowi na fotach :shake: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3997/monsterpimpoyv8.jpg[/IMG] A tu wyszedł jakby był jakimś niewidzącym na oczy potworem zjadającym swoją ofiarę (bułkę) :shake::evil_lol: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4056/pimpoxa8.jpg[/IMG] Te oczy :shake: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9554/pimpolekkc5.jpg[/IMG] :oops: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8375/przerobioneik8.jpg[/IMG] No, tu oczy wyszły w miarę zwyczajnie :p c.d.n.
  11. Super zdjęcia !:loveu: Piękny Fux !:loveu:
  12. Fajne focie :cool3:
  13. [URL]http://i11.tinypic.com/730m5fo.jpg[/URL] Słodka ciapka Kreoś :loveu:
  14. [quote name='Rybka_39']Rany boskie:placz: wróciłam po 17....ja już nie mam siły... Jutro was odwiedze..ja dzis nie funkcjonuje..jestem jak wirus w formie uspienia:evil_lol:[/quote] A kysz,a kysz ! Żadnych mi tu wirusów ! Bo na kompa przejdą, i będzie na mnie ! A tak apropo...... Dawaj fotki !:diabloti:
  15. [quote name='Agushka'] hie hie ja zbieram koopy na taczkę a Tata uparcie do siateczki :evil_lol: [/quote] Czy to jego hobby ?:evil_lol:
  16. [quote name='luzia']Ale jaki kolor?? Tylko proszę nie mów że różowy :shake: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Ja mam żółty :evil_lol:
  17. [quote name='furciaczek']Mialam nadzieje ze na 600 strone Furcia juz tu bedzie:-(.... nio ale cio wypic trzeba:drinking::drinking::drinking:[/quote] Tak właściwie to kiedy Furcia do was wraca ?
  18. [quote name='Anetka83']bo to jest tak ze ja juz nie mieszkam z mackiem ale Rocki bardzo nie lubie jak głaska sie innego psa w jego towarzystwie, jest poprostu zazdrosny a mnie traktuje chyba jak domownika i pewnie mialbym mi "za złe" że mam innego psa (no jak mogę;) ) a mieszkamy dosyc daleko od siebie wiec nie spotykamy sie tak czesto:)[/quote] Teraz rozumiem :cool3: Mój Pimpek tez nie lubi jak głaskam innego psa w jego towarzystwie :roll:
  19. Stęsknieni za Pimpkową mordą ?:evil_lol:
  20. Śliczny ten nowy bannerek !:loveu: Cudowny !:loveu:
  21. [URL]http://i5.tinypic.com/7xneou1.jpg[/URL] Śliczna :loveu:
  22. [quote name='MałaMi']Dziękuje Wam :-( Jesteście kochane :calus:[/quote] No i jak polepszyło się ?:lol:
  23. [quote name='BBeta']Wystarczy dobrze poszukać [URL]http://allegro.pl/item266333490_super_buda_dla_twojego_psa_.html[/URL][/quote] Dzięki BBeta :loveu: Jak ja ci sie odwdzięczę !:loveu:
  24. [URL]http://images31.fotosik.pl/35/237216ea6a934be4med.png[/URL] Hi,hi,hi :evil_lol: Scooby ładniutki :p
  25. [quote name='Tośka_m'] Co do stosunków Loca vs. Ozzy ... powiem tak - Oz jest na przegranej pozycji :shake:[/quote] Co to znaczy ? Loca atakuje Ozzulca ?
×
×
  • Create New...