-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
Foty miodzio ! :D [URL]http://images33.fotosik.pl/36/6037b5f575b7c817.jpg[/URL] Nie wiedziałam że Funia ma córkę ! Kiedy to się stało ?? ;) I kogo aktualnie jest ta sunia ? :D [URL]http://images32.fotosik.pl/36/db2dd28fa902c545.jpg[/URL] Funia się z tą boksią lubi ? :P [URL]http://images24.fotosik.pl/108/42bb1e3e6629ef51.jpg[/URL] Kogo te kudłacze ? :D
-
[URL]http://img219.imageshack.us/img219/6325/img5916xg9.jpg[/URL] Słodki ten Oskarek, kogo, napiszesz coś o nim ?:p [URL]http://img72.imageshack.us/img72/2970/img23804hf.jpg[/URL] Torcia kiedyś..... [URL]http://img215.imageshack.us/img215/5596/img5923ct4.jpg[/URL] .........tak teraz :lol: Śliczne foteczki ! [B]I spóźnione życzonka dla Torci !:multi: Życzę ci Torciu samych smakołyków,pieszczot i miłości,długich spacerków i czego tylko zapragniesz !:BIG: Zabawek nowych, więcej zabaw z pańcią, Wigilli szczęśliwej, i prezentów pod choinką dużo !:new-bday: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TORY !:tort::laola:[/B]
-
[quote name='dadiii']no teraz z ta zgoda to na drugiego psa ale to bedzie graniczylo z cudem jesli sie zgodza hihi[/quote] Wiem coś o tym :roll: A ja komórki nie mam bo się rodzice nie godzą :mad: Dopiero za rok będę mieć :-(
-
No to czekam na foty !:loveu:
-
[URL]http://img402.imageshack.us/img402/383/dscf8297ou2.jpg[/URL] I nie ucieka przez to ogrodzenie ?:crazyeye: [URL]http://img84.imageshack.us/img84/8518/dscf8306nm1.jpg[/URL] "ale żem poważnie wyszedł" :evil_lol: [URL]http://img84.imageshack.us/img84/4916/dscf8299yg3.jpg[/URL] :mdleje: Fotki ślicznaśne !:lol:
-
Hej !:multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/19/7f84617f3ab2157e.jpg[/URL] "Bawimy się pelikanem ? Nie.. ?:-(" [URL]http://images34.fotosik.pl/19/96b71d3c61778ef3.jpg[/URL] "To może gryzaczkiem ?:p" [URL]http://images31.fotosik.pl/19/c99bee2ea5951ff3.jpg[/URL] "Juuuuuuuuuuuupi" [URL]http://images31.fotosik.pl/19/7782a7d3af7fd906.jpg[/URL] "Ufff.... Zmęczyłam się po tej zabawie..." [URL]http://images32.fotosik.pl/19/774051dc91649ade.jpg[/URL] "...ale już odzyskuję siły" [URL]http://images32.fotosik.pl/19/dde77e4e99b808e0.jpg[/URL] "spójrz jaka jestem śliczna !:loveu:" [URL]http://images33.fotosik.pl/19/5eba7a11a25a7dc5.jpg[/URL] "I dowcipna :evil_lol:"
-
Twoi rodzice zgodzili się na 4 PSY ?! Te wszystkie twoje psiaki mieszkają w domu czy tylko Żmilka i Czad ?
-
[quote name='basia bonnie'] a my po spacerku :) śniegu tyyyle napadało, że szok:crazyeye: szkoda, ze aparatu dziś nie mam, ale za to mam zapas fot;) hahaha dziś myślałam, że sie posikam na spacerze ze śmiechu:grin: chyba musze kupić kombinezon Boni:roll: [/quote] A to z jakiego powodu się chciałaś posikać ?:cool3: [URL]http://images31.fotosik.pl/40/13b87b5826d15062med.jpg[/URL] A ty dalej zdjęcia przycinasz !:angryy: [URL]http://images23.fotosik.pl/110/c47534c458c5b42fmed.jpg[/URL] :loveu:
-
[quote name='Paulinaaa'] Dzieki :lol: Fotki Saby moze dzisiaj, bo wczoraj była, ale jakos nie zrobiłam :oops: Juz nie kuleje, ale chodzi tak brzydko bokiem jakby oszczędzała tą nogę.. :shake:[/quote] No to czekam na fotki :lol: Sabie się polepszy, ale to chyba dobrze że oszczędza ta nogę co nie ?;)
-
[quote name='gogunia'][B];) Zaraz postaram się poszukać najważniejszch rzeczy o nich ;)[/B] [B]Fotki Czadzika masz od str. 1 Żmiłki od str. 4 a husky: Śnieżkę od str. 13[/B] [B]Yetiego od str. 16[/B][/quote] Dziękuję ! :D
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Pimpek replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[URL]http://img223.imageshack.us/img223/5517/1001552co6.jpg[/URL] Jak za piłka leci, tylko piłka się na zdjęcie nie załapała :loveu: [URL]http://img223.imageshack.us/img223/7370/1001543su2.jpg[/URL] Ooo......... Na spacerku leży :crazyeye: Żeby Pimpek się na spacerku położył to by cud był :evil_lol: -
[URL]http://i16.tinypic.com/8g66rd1.jpg[/URL] Kreoś !:loveu: [URL]http://i18.tinypic.com/6ofegcx.jpg[/URL] Foxiaczek !:loveu: [URL]http://i19.tinypic.com/7yohuvb.jpg[/URL] Wzrok z pod łba ;) [URL]http://i16.tinypic.com/823djt2.jpg[/URL] Ale to zdjęcie wyszło, jakby Kreon jakimś królem był :cool3: [URL]http://i7.tinypic.com/80p09lk.jpg[/URL] Foxi z piłeczką :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Pimpek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://images23.fotosik.pl/107/cd6a9496ac0c3362.jpg Jaki słodziak !:loveu: Dzieńdoberek Gizmolce Justysiowe :diabloti: -
Fajny ten taniec z psem, jeszcze trochę poćwiczycie i perfekcja będzie :p [URL]http://images23.fotosik.pl/107/cd6a9496ac0c3362.jpg[/URL] sprytny,sprytny, na początku myślałam że sam sobie obrożę ściągnął :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pimpek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aresiku..... Albo tu swoją panią przyprowadzisz albo własnoręcznie ja tu za fraki przyprowadzę :mad: -
A wiec teraz Dragon a nie Lucky ?:cool3: Ładny !:loveu: Polubił się z Jackym ?:p I mam pytanie, w którym pokoju śpi Dragon, jeśli nie w twoim to musisz coś z tym zrobić, chyba nie dasz bratu Dragona,co ?:mad: W końcu to ty na niego zbierałaś, twoja kasa, twój pies,Jacky też :cool1:
-
Dalszych sukcesów życzę !:lol: Co u Kory ?:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Pimpek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Kubuś ma już 4 lata ;) i ma taką budowę, jest maleńki w porównaniudo innych dorosłych kotów. Taaak, rasa europejska :evil_lol: Pierwsze słyszę :hmmmm: Ona ma do obroży przypiętą adresówkę, bo to cholera włóczęga jakich mało :mad: Co jakiś czas przynosi nam ją któryś z sąsiadów ze słowami "Ładna jest, mieliśmy ją zatrzymać, ale widzimy, że tu adres ma wpisany" :evil_lol:[/quote] Hi,hi, mój kot latem jest chudy, z budowy jest jak Kubuś, ale on na zimę się gruby robi ;) Yyy...... Czyli ze Ruda jest rasowa czy to dachowiec ?:evil_lol: No to macie przygody z Ruda, dobrze że ma tą adresówkę, ale obroża na rzepy ? bo aj bym się naprawdę na waszym miejscu bała ze ona skoczy na drzewo i spadając zahaczy obrożą o gałąź i khhhh, no chyba że obroża na rzepy ;) -
Jaka Luna jest śliczna !:loveu: A ile tu zdjęć :multi: Czekam na następne !:p
-
[quote name='dadiii']no wiesz yorka to ja mialam miec przed psota tak wogole to psota wogole niemiala byc moim psem tylko mialam miec yorka wlasnie (z paperami oczywiscie) :D a jesli chodzi o zgode rodzicow to mam najpierwzamiar uzbierac a potem naklaniac rodzicow hihi bo tak szczerze to wczoraj do taty z takim dziwnym zapytaniem ze czy jak sobie uzbieram kase na cos co bede mogla sobie to kupic a tata zebede mogla hihi (tylko ze on pewnie mysli ze chodzilo mi o np. telefon hihi :D :D :D ) a nie o psa wiec zobaczymy[/quote] Acha, a masz telefon ?:p
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/39/550dd35e99e3a35c.jpg[/URL] Tej to dobrze ;)
-
Ja też !:placz: Proszę ! Rambo, powiedz swojej pańci że na dogo ma wejść !:placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Pimpek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL]http://i16.tinypic.com/6udzpzs.jpg[/URL] Figa !:loveu: [URL]http://i19.tinypic.com/6jv1cso.jpg[/URL] Kuba !:cool3: [URL]http://i8.tinypic.com/89gpaqc.jpg[/URL] Jej, a już myślałam że na tym zdjęciu to nie Kuba, chudy, to jeszcze kociak ? [URL]http://i16.tinypic.com/7xmvqsm.jpg[/URL] Ruda piękna !:loveu: [URL]http://i18.tinypic.com/817m5xv.jpg[/URL] Rasowa ?:cool3: [URL]http://i18.tinypic.com/7xalhdl.jpg[/URL] Miodzio !:loveu: [URL]http://i17.tinypic.com/8bp8ep5.jpg[/URL] Iiiiiiiiiiii znowu !:p Widzę że Ruda ma obróżkę, nie boicie się że się na niej zawiesi na drzewie ?:crazyeye: