Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='dysia-u']no to jak nie zdążysz to po co się już spieszyć ?! nie,??siądż i zastanów sie czy zdążysz czy nie. Może nie warto sie za to zabierać. hihihi to takie rozmyslania moich dzieci hihi[/QUOTE] No co Ty - Ula .. już pół domu mam foliami oblepione :evil_lol: Nie no nie ma bata - remont muszę skończyc do świąt :diabloti: Lece na Hausa .. :loveu:
  2. [url]http://img94.imageshack.us/img94/5391/dscf0361d.jpg[/url] fajne misie :loveu:
  3. [quote name='dysia-u']czy chodzi o szneki z glancem w tytke? hihih[/QUOTE] :evil_lol: Będzie głupio jak napiszę, że ja też WIEM co to jest szneka z glancem? :evil_lol: Ojj ludzie różnie nazywają ciasta, drożdżówki - czasami sama nie mogę się połapać jak ktoś mi zamówienie składa i 1/4 skubańca prosi np. :cool1: Cześć Daria :multi:
  4. [quote name='Pegaza']Ty bo nie zdazysz do swiat hehhe[/QUOTE] Ty faktycznie :crazyeye: Dzięki za ostrzeżenie :evil_lol:
  5. Toż to jakaś potwora :crazyeye: [quote name='dysia-u']:lol:cześć wszystkim fajnie że ktoś nas odwiedził i zdjecia obejrzał:multi: miałam dziś okienka machnąć a tu pochmurno i ma się na deszcz. Kurcze , kiedy ja 20 umyje?!:angryy:chyba na wielkanoc zdąże.[/QUOTE] Ja mam 8 + 2 x balkonowe i wszystkie są podwójne czyli 16+4 balkonowe :loveu: Nie licząc piwnicy :cool1: Jakbym jutro zaczęła po jednym do świąt się chyba uwinę, no nie ? :cool1: [quote name='*kleo*']A ja tam nie myję, i tak mi koty zaraz oplują, nie opłaca się :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Podejście niezłe :evil_lol:
  6. ***kas a kto napisał, ze Yorki mogą a inne nie? Ja tam jestem za równouprawnieniem :diabloti: W sensie, że nie mogą ani Yorki ani duże rasy żebyśmy sie dobrze zrozumiały..
  7. Cześć dziewczyny :loveu: Remont przełożony na jutro :diabloti: Wciąż mam nowe pomysły i w te i z powrotem jeżdżę do casto :shake: Już mam dość tego remontu a wcale się jeszcze nie zaczął :cool1:
  8. Aniu czekamy na Ciebie i masę fotek z niecierpliwością :loveu:
  9. Ja też psów do sklepu nie zabieram i nie tylko dlatego, że by mi przeszkadzały :eviltong: Po coś te przepisy w końcu są .. Nati a widziałaś w Berlinie dobermana np. w markecie? Może i zakazów nie ma no ale kto o zdrowych zmysłach wejdzie z takim psem do marketu? No z jakimkolwiek :shake: Yorka ok - można zapakować do torby i dawaj no ale prawo jest jedno i dla wszystkich równe..
  10. [quote name='Pegaza'] Ania abo darymny futer,cug,geltag,heklowac,hantuch,klopsztanga,lojfer,nasfol,siolka,szalter,strachelce,ukidlany,tasyctuch,szlus,nasfol,klapacka..giskana.. itd..hehhe[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. [quote name='Pegaza']OO to sie pochwal co to bedzie... a ja ide zapiekanke wszamac...[/QUOTE] Ne mogę bo jeszcze nic z tego nie wyjdzie i dopiero będzie :angryy: Jak znam życie dziś będziemy się z Ł o to kłócić :diabloti:
  12. [quote name='Pegaza']Zrob, zrob porzadek ale przy okazji oddaj mi emotki ktore mi bez mojego pozwolenia zabrali... juz edycje im podaruje co najwyzej bede pisac nastepne posty...:D[/QUOTE] Może musisz zapłacić żeby Ci oddali? :diabloti:
  13. [quote name='Viky i Ja']Ooo, to zrobiłaś piorunujące postępy w remoncie :evil_lol: Mam nadzieję, że mi będzie szło nieco szybciej :evil_lol: Pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Ehh nic nie mówcie.. znowu przełożyłam na jutro :cool1: [quote name='dysia-u']Cze BE:lol: gdzie wyście się wszystkie podziały??!! ale tu puchy!!![/QUOTE] Ula no Władza laski postraszyła to puchy :evil_lol: W sumie lepiej bo mam mniej do nadrabiania :diabloti: [quote name='Pegaza']Wpadlam zobaczyc jak sie remont ma...ale widze ze to dopiero poczatek...bedzie syf w chalpie oj bedzie:eviltong:[/QUOTE] Wszystko foliami obłożyłam :cool1: Może nie będzie aż tak źle :roll: Wieczorkiem znów do casto muszę jechać bo zmieniłam wizję dlatego też przełożyłam mojego robotnika na jutro .. Mam nadzieję, że mi mój plan wyjdzie i nic mi go już nie spsuje :mad: Podjęłam dziś męską decyzję i mam nadzieję, ze ostateczną :evil_lol:
  14. [quote name='Pegaza']hehe Be wykiwali Cie na maxa cwinie jedne:p cze Madzia nie lubiaco matmy...:)[/QUOTE] Ja im dam :mad: Niech mi tylko nie znikną te reklamy do końca tygodnia to już ja zrobie porządek z tym forum :mad: :evil_lol:
  15. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2849.jpg[/url] fajny ciuszek Livcia ma :loveu: Cze Daria :multi:
  16. Połączcie siły i będzie cacy ogródeczek u Darii :loveu: :evil_lol: Madźka a to Twoje projektowanie ogrodów to ma się rozumieć o roślinki chodzi? Wiesz gdzie jaką postawić żeby miała odpowiednie światło it.d.?
  17. [quote name='madziasto4']:turn-l::turn-l::turn-l:[/QUOTE] :mad::mad::mad: (:evil_lol:)
  18. Cześć laski :multi: Ja to nawet nie lubię zakupów remontowych :cool1: Godzinę wybierałam lampę do korytarzyka i w końcu kupiłam pół-plafon za 16 zł :cool1: Farbę też miałam dziś kupić ale też za długo się zastanawiałam nad kolorem i zrezygnowałam :cool1: Remont przełożony na jutro .. Zdążyłam tylko obkleić wszystko folią :roll:
  19. [quote name='Magda']Nawet nie wiem czy abonament nadal istnieje hehe ups [/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  20. [quote name='dysia-u']Remonty to chyba gorsze niż budowa nowego:roll: mam za sobą jedno i drugie :lol:wiem co mówie dziewczynki :evil_lol:[/QUOTE] No coś Ty .. te moje remonty to pikuś :p [quote name='iwa63']Samego remontu Ci nie zazdroszcze ale póżniej....[/QUOTE] No mam nadzieję, że wyjdzie na tyle fajnie, ze efekt będzie chociaż zadowalający :evil_lol: Dziewczyny no zdjęć nie mam :-( Nie miałam czasu wczoraj .. a dziś w sumie godzinę temu wstałam bo zaliczyliśmy wczoraj z Ł dwie imprezy i do domu wróciliśmy przed 6 :cool1: Czekam aż mi się pranie zrobi i idę dalej spać :cool1:
  21. Magda kurde zrób no jakiś porządek :angryy: Abo mam zapłacony do kwietnia a tu mi jakieś reklamy skaczą :angryy: :mad:
  22. [quote name='dysia-u']Dariaaaa walcz!!![/QUOTE] :evil_lol: Cześć Daria :multi:
  23. Cześć laski ;) No się wzięłam bo ten dom od 25 lat nie remontowany to wiesz.. :cool1: Korci mnie tez ubikacja i łazienka ale póki co raz że nie mam kasy a dwa , ze mama mi nie pozwala :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise](ładować kasy w ten dom)[/COLOR] Wybuch dziś mieliśmy w Bydgoszczy .. cały dom legł w gruzach :shake: Ale był huk :shake: Jakieś 1,5 km ode mnie ale słyszałam wyraźnie - coś strasznego :shake: [url]http://www.rmf.fm/fakty,165367,Wybuch,gazu,w,domu,w,Bydgoszczy.html[/url] Jest na tej stronie mapka i widać stadion - ja mieszkam jeszcze trochę w lewo od tego stadionu ..
  24. Dobra, dobra - zrobię dziś jakieś fotki bo ładna pogoda :loveu: Co do remontu to pamiętacie jak byłam chora i tapety zdzierałam ? Noo... to dopiero będę miała tam gips robiony :cool1: I przy okazji chyba kupię wreszcie farbę na ten pierwszy korytarzyk co robiłam strukturę (z ponad rok temu :evil_lol:). Nie mam pomysłu co do kolorów jak zwykle :-( Aaaa... zwaliłam jeszcze wczoraj boazerię z jednej ściany co nie było raczej planowane no ale cóż .. muszę się jej etapami pozbywać :diabloti: Drzwi mam troche do przemalowania :roll: Mój tata pomalował 3 drzwi na czerwono łącznie z futrynami :cool1: Trzeba będzie to zdrapać bo inaczej nie zakryje :shake: No i jeszcze jedne drzwi muszę pomalować gdzie kiedyś będzie psi pokoik :p Nie wiem czemu ale jakoś weny nie mam do tego remontu :cool1: No i oczywiście jak zwykle Ł mnie ogranicza :cool1: Chciałabym zrobić sufit podwieszany i halogeny na całą długość tego korytarza. Sufit w pewnym momencie jest bardzo wysoki i dało by się i fajnie by było :loveu: No ale Ł oczywiście mówi, że nie :mad: Muszę jeszcze z moją mamą to przedyskutować .. mam akurat dwie płyty GK tylko stelaż zamontować i by było cacy :loveu:
  25. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0446.jpg[/url] ale mu dobrze :loveu: Helenkę pokazywałaś już :loveu: A ten drugi zbiorniczek to jest to 25 l ? Jakoś duży wygląda :cool1:
×
×
  • Create New...