-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Noo.. pokaż się Kaśka :loveu:
-
[quote name='karkakarka']BU! Ja kiedyś dziecko zatrzasłam z kluczykami :roll: 8 miesięcy miał mój Sebek wtedy....:oops:[/QUOTE] To jest mało .. Łukiego siory córki same się zamknęły z kluczykami w środku :crazyeye: :shake: A byli wtedy na działce, daleko od domu, kluczy zapasowych brak, dzieci w szoku i nie docierały do nich komunikaty typu "naciśnij guzik" :shake: :evil_lol: W końcu jakoś im się udało, ale było gorrąco :evil_lol: Cze Daria :loveu: Ikee też mam daleko :-( Albo Gdańsk 170 km albo Poznań 150 :roll:
-
[quote name='Aga12']Wielkie dzięki Tigrunia za pomoc!!!Bo już się obawiałam,czy dobrze wybrałam hodowle. Jeszcze pytanko,jeśli dobrze rozumiem,to pisałaś,że u Ciebie,planowane są szczeniaczki na czerwca,u Ciebie znaczy,że w hodowli Romantic Pasion,tej której baner jest pod Twoim wpisem.Popraw mnie jeśli coś pokręciłam. A jeśli w czerwcu rodzą się szczeniaczki to kiedy można je zabrać do nowego domu? Bardzo zależy mi na suczce z rodowodem,ale takiej na kolanka,do kochania,o zrównoważonym,spokojnym charakterze (takim spokojnym,na ile terier może być oczywiście) Pozdrawiam Aga[/QUOTE] Tia.. niestety mój baner nie odsyła do hodowli bo nie mogę się z tym uporać ale wystarczy, że wpiszesz w google to znajdziesz moją strone ;) Jak maluchy urodzą się w czerwcu to pod koniec wakacji pewnie pójdą do nowych domków ale ciężko mi na tą chwilę przewidzieć dokładnie jak to będzie ;) Szczeniaki będą po Jess a ona jest bardzo spokojna, grzeczna i ułożona jednak jej synuś jest na maxa niegrzeczny i jest całkowitym jej przeciwieństwem! Szatan wcielony :loveu: Po więcej szczegółów zapraszam na PW :razz:
-
A tam .. raz można sobie odpuścić :eviltong:
-
No pa, pa .. śpij i śnij o .. robotnikach :diabloti:
-
No przecież tu masz lepsze towarzystwo od świnek :loveu:
-
[url]http://i45.tinypic.com/zwkbok.jpg[/url] O jaaa.. ale tu rarytasy serwują :loveu: Nic tylko rozporek rozpinać :evil_lol:
-
Noo - jestem :loveu: A teraz Ciebie nie ma :mad:
-
[quote name='Pegaza']Wiem specjalnie je szukalam hehe[/QUOTE] Najlepsza :loveu:
-
[url]http://www.akademiec.pl/upload/articles/REDAKCJA/fast_food_zarcie.jpg[/url] :loveu: Ty wiesz jak mnie uszczęśliwić :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Be ja nie wiem sie rozsiadly u mnie jak na salonach :evil_lol:.ale fotki przy okazji obejrzalas:eviltong: oo do Ciebie tez juz przyszedl:)[/QUOTE] Noo .. podprysznicowe :loveu: :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Ale Ci zazdroszczę u nas śniegu brak :( Fakt ciężko się przyzwyczaić, od ponad 4 lat miałam zawsze długie i teraz jestem jak kaleka :placz:[/QUOTE] U mnie coraz więcej :crazyeye: [quote name='Pegaza']hahah Marzeny widzisz Marzena jak mnie teraz Be zrozumiala...[/QUOTE] Nic nie kumam ale ok - wiem, że Marzena się przeprowadza :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Pytałam już u siebie w galerii czy mogę tego skrótu używać? Bardzo mi się podoba to Be:loveu: U nas minimalna ilość śniegu ;)[/QUOTE] Cześć :multi: Mogę trochę swojego śniegu użyczyć :loveu: [quote name='Pegaza']Mozesz ja odpowiem za Be;)[/QUOTE] :evil_lol: No - właśnie :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']a co chcesz? meczennico:evil_lol:[/QUOTE] No nie wiem - daj że coś dobrego :loveu: [quote name='Viky i Ja']Znowu impra się szykuje :Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] :evil_lol:
-
Uff - dotarłam :mdleje: Jakaś strawa dla zmęczonego wędrownika się znajdzie? :modla:
-
Dostawiaj uparcie do cyca jeść musi - nie ma bata!
-
[quote name='Viky i Ja']Jak wrócisz to pokaż koniecznie :) Ja swoję ścięłam 4-12 i szału dostaję z krótkimi:angryy: Nie wiem czy wytrzymam do końca remontu, zwłaszcza że jeszcze go nie zaczeliśmy :evil_lol:[/QUOTE] Bez paznokci jak bez ręki :shake: :evil_lol: Daria kurde czemu u Ciebie tyle nagadane? Wszedzie szybko się ogarnęłam - max po 4 strony było a u Ciebie 13 :mdleje: Informuję, że śnieg mam :bigcool:
-
[quote name='Pegaza']a masz gdzie je na fotce?[/QUOTE] Zeszłoroczne ? Nowe dopiero jutro mieć będę ale nie wiem jak wyjdą tylko wiem w jakich kolorach chcę :loveu: [quote name='Yoko2009']hej hej to ja koniecznie poproszę o fotkę paznokietków, ja robię w środę ale nie mam natchnienia jakie:)[/QUOTE] Jutro robić będę dopiero ale na fotę jutro nie ma szans :shake: Muszę wreszcie dom posprzątać :shake: Ostatnio na glanc łazienkę i kibel sprzątnełam to Ł stwierdził, że mu się jedna ściana nie podoba i ją jeszcze raz gipsował i szlifował :crazyeye: :mad:
-
Oglądałam ostatnio na TVN Style to chyba leci .. "Ja albo mój pies" taki fajny angielski program gdzie babka przychodzi i pare dni ma na wychowanie pieska coś jak Superniania :evil_lol: No i był sobie piesek co to też tak siusiał na powitanie i ona powiedziała, ze pies nie sika jak siedzi i trzymała go w "siadzie"" jak ktoś wchodził ;) No ale ciężko się z psem przywitać jak siedzi jak się go nie widzi ileś tam a w tym programie to tam zwykli goście przychodzili, którzy wcale nei mieli ochoty się z nim witać :eviltong: