-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Cześć :multi: A ja już mam choinkę :loveu:
-
Moje wyglądają jeszcze żałośniej bo lezą na samych dechach pod piecykiem i się grzeją :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']synul stanął na wysokości zadania i nieżle się spisał , ale przyszedł do domu zziajany i mokry. Na obiadek był rosół taki z oczkami hihi to sie zarazz rozpogodził[/QUOTE] Rosół z okami :crazyeye: Ja też chcę :placz: Mogę odśnieżać!! :evil_lol: [quote name='*kleo*']Oj bo jo, nie dość, że zimno, to jeszcze z 4 piętra trzeba zejść i się wtaszczyć z powrotem :evil_lol: Po choinkę zaraz jedziemy :multi:[/QUOTE] Łe to faktycznie tragedia :evil_lol: Ja właśnie przywlokłam choinkę :loveu: Mamy świerk syberyjski :cool3: Łuki się na jodłę nie chciał zgodzić bo najmniej kosztowała 120 zł taka do 2 m :mad: Ale świerk też fajny :loveu: Takii srebrzysty :multi: Ale ubierzemy go pewnie dopiero we wtorek, środę..
-
Nawet nie zauważyłam, że takiego fajnego dzieciaczka mamy na forum :oops: [url]http://images50.fotosik.pl/240/60eb029d9b71adf5med.jpg[/url] fajna z Tosieńki laseczka :loveu: Pozdrawiamy :multi:
-
[url]http://img686.imageshack.us/img686/909/img8702.jpg[/url] fajnie :loveu: Góry w tle.. żyć nie umierać :loveu:
-
[quote name='Princess_York']o wy to macie fajnie bo jak ja z Arwi wychodzę to chwilę jest okej polata a za moment wielki płacz i wycie .i to tak przeraźliwe jakby jej skóre zdzierali ... cześć w Niedziele tak wogóle ;)[/QUOTE] Buff siada na tyłku jak jej nogi za bardzo zmarzną i stara się jakoś tylne w powietrzu trzymać :evil_lol: [quote name='*kleo*']Moje nie latają, Tinie łapy marzną i się przewraca, a Gracja już trzeci czy czwarty dzień nie wychodzi, chciałam z nią dziś wyjść, ale znowu zimno jak w du... A w ogóle to cześć :multi:[/QUOTE] Cześć Klaudia :multi: Kurde aleś wygodnicka :evil_lol: Dobrze, że ja jeszcze na taki pomysł nie wpadłam, żeby podkład rozłożyć :eviltong:
-
Ojej jaka szkoda, że włosków już ni ma .. :-( Ale za to jaka kolorowa się zrobiła [url]http://www.hdv.site11.com/IMG_1573.jpg:loveu:[/url] :evil_lol: Sara czemu na dogo nie chcesz już zaglądać? :mad:
-
[url]http://img197.imageshack.us/img197/9238/pict8045.jpg[/url] lady in red :loveu:
-
[quote name='Doti1986']Mała od urodzenia była słabsza przez 3 lata nie potrafili jej zdiagnozować. Jedne wyniki wykluczały drugie. Była taka słaba że sama nie mogła chodzić tylko w takim specjalnym chodziku rehabilitacyjnym. Zachorowała na zapalenie płuc i to właśnie ono ją zabiło:( Dopiero po śmierci przyszły wyniki z centrum zdrowia dziecka że jednak była to choroba genetyczna czyli zanik mięśni. W bardzo ciężkiej postaci i lekarze się dziwili że dziecko przeżyło 3 latka bo z tą odmianą nie powinno dożyć roczku:( I powiedzieli mojej siostrze że obydwoje z mężem są nosicielami i każe kolejne dziecko będzie chorowało na tą samą chorobę:( Tak więc na więcej dzieci się nie decydują a szkoda bo siostra ma dopiero 27lat a już tyle w życiu przeszła:([/QUOTE] O jeny.. straszne :-( I weź tu się na dziecko zdecyduj.. :shake: Trzeba by się chyba przebadać na wszelakie genetyczne choróbska, żeby takich sytuacji nie było..
-
Cze Daria :multi: Też bym musiała pranie zrobić ale woda mi w pralni zamarzła :mad: Będę musiała do mamy wieźć znów.. Choinkę dziś jadę kupić :multi:
-
[quote name='karkakarka']Hej, a co z twoim banerem?:roll: A pierniczki się udały?:cool3:[/QUOTE] Zniknął :niewiem: Czy się udały też nie wiem :niewiem: Póki co twarde jak kamień :siara: [quote name='Pegaza']Dzie no dzie u mnie..:evil_lol: w Rudzie...[/QUOTE] Te.. ale mi nie po drodze :roll: [quote name='jot11']Pada dzisiaj w Bydzi? Moja siostra mi dzisiaj nie napisała ;) U nas jakoś tak nieśmiało mini płatki śniegowe pdają :roll: Cześć zimowo-niedzielnie :multi:[/QUOTE] Ale co pada? :evil_lol: Nie wiem - nie byłam jeszcze na dworze a okna mi zamarzły i nic nie widzę :evil_lol: Nie no teraz chyba nie pada ale nie wiem czy w nocy nie napadało.. Psy tylko wypuszczałam z rana ale tylko taką szparką, żeby się przecisnęły i zaraz zamykałam drzwi :evil_lol: Kurde powiem wam, ze Jess ma niesamowitą radochę ze śniegu :crazyeye: Tak jak Buff zawsze latała jak szalona po podwórku a Jess na loozaku tak teraz się rolami zamieniły :lol: Jess ma motorek w tyłku i lata wkoło zmarzniętej na amen Buff zachęcając do zabawy :loveu: :evil_lol: Właśnie.. zamówię zaraz na allegro sweterek dla Buff bo ma taki polarek ciut nie pod wymiar :roll:
-
[quote name='Doti1986']Co do przeczucia to też miewam takie dziwne sny jak się ma coś wydarzyć złego to śni mi się mój tato albo Oliwcia i wiem że będe miała kłopoty. A jak się śnią wypadające zęby to śmierć w rodzinie gwarantowana:placz: Jak mój tato zginął to stanęły wszystkie zegary w domu, a jak zmarła moja Oliwcia to leżałam na łóżku i modliłam się aby Bóg ją uratował i całą noc nie zmrużyłam oka a kiedy położyłam się do łóżka zamknęłam oczy i zobaczyłam mojego tatę z dzieckiem na ręku i wiedziałam że coś się stało. Rano się dowiedziałam że w tym czasie dziecku się zatrzymało serce i podjęto reanimację a jak odstąpili i mieli stwierdzić zgon to serce samo wróciło i zaczęło bić:-( Ale niestety zbyt długo była niedotleniona i mózg uległ uszkodzeniu i zapadła w śpiączkę i przeżyła jeszcze 12 dni i " zrobiła prezent mojej mamie" bo w dzień babci umarła:placz: A pochowali ja w rocznicę ślubu mojej siostry:-([/QUOTE] Straszna historia.. :-( A mała na coś chorowała czy to tak nagle się stało? Kurcze faktycznie trzeba by zmienić nazwę tej galerii :shake: Ja się strasznie boję jak oglądam "opowieści o duchach" czy nawet czytam te wasze opowieści! Oby mi się nigdy noc takiego nie przytrafiło :shake: Horrorów też się mega boję :shake:
-
[quote name='dysia-u']Be a gdzieś zgubiła banerek?! zamieniłaś choć na co fajnego?[/QUOTE] Kurna gdzie mój baner?? :placz: Ja nie mam żadnej babci, żadnego dziadka :-( Mój tato jak zmarł miał 72 lata a też skubany biegał żwawo wszędzie, na imprezy, biwaki i takie tam. Zmarł nagle.. Z kolei dziadek od strony mamy miał 86 lat jak zmarł - jego najbardziej mi brakuje :-( Pszczół, os boję się się panicznie choć uczulenia nie mam :eviltong: Cze Klaudia :multi:
-
[quote name='karkakarka']Takie zimno jest , że nam gazu na stacji nie zatankowali, bo się nie da [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: Jak to możliwe ? :crazyeye: Ale numer :evil_lol: Ula kusisz :evil_lol:
-
No i zrobiły my pierniki .. ale niechże mi ktoś mądry powie jaka to jest "średnia temperatura"? :niedowia:
-
Ja też chcę kominek.. :placz:
-
[url]http://i46.tinypic.com/15mlhti.jpg[/url] kurka Pani na tronie a podwładny usługuje no nie mogę .. :evil_lol:
-
Jejka straszna historia.. :shake: Domyślam się, że siostrzenica bardzo malutka była? :-( To przykre.. Mój tato jak zmarł to Sara (bokserka, którą miałam przed Jess) przez kilka tygodni po jego śmierci co któryś dzień patrzyła na drzwi i szczekała, piszczała, skomlała zawsze ok godz.22 :shake: Do dziś się boję przechodzić koło jego drzwi po ciemku a niestety często jestem zmuszona :shake:
-
[quote name='Pegaza'] ja sie wlasnie dowiedzialam ze w tym roku T nas nie zaprasza a kij jej w oko ja na obiad wszystko mam..[/QUOTE] Dobre :evil_lol: A to wredne babsko :-x Kurde Agi mi jakoś brakuje na te Święta.. :-(
-
Ja już siostrę na jutro sobie zamówiłam do gniecenia ciasta :diabloti: Ciekawe co nam wyjdzie :evil_lol:
-
[quote name='karkakarka']mniam, na grzańca :D Ja też lubię :) A dawno nie piłam, ale jak jest śnieg to można i o grzańcu już pomyśleć :lol:[/QUOTE] Kto nie lubi? :evil_lol: [quote name='dzasta']A ja już po pierwszym tej zimy grzańcu ale nie smakował tak jak w górach ale narazie o górach mogę zapomnieć ze względu na moje kolanko biedne :( A dziewczynki jadą czy zostają?[/QUOTE] Ojj biednaś Ty :shake: Zostają z babcią .. [quote name='iwa63']Ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu ja teraz to mogę sobie pomarzyć o jakimś kolwiek wypadzie nawet latem (teściowa) Dzięki za odwiedzinki:)[/QUOTE] Nam to już chyba wejdzie w nawyk i co roku w styczniu wyruszymy :loveu: :multi: [quote name='madziasto4']Ale Ci zazdroszczę tego Zakopcja i gór w śniegu...... I grzańca w zasadzie też, bo co prawda mogę sobie sama zrobić, ale wiadomo, że w miłych okolicznościach smakuje lepiej :p[/QUOTE] Ojj nigdzie nie smakuje tak jak w barze na Krupówkach :loveu: Robiliśmy sobie na kwaterze taki z kartonika w mikrofalówce .. smak ten sam ale jednak nie taki sam :p [quote name='Pegaza']Be ja tez chce w gory zabierz mnie z sobą nie bede Wam przeszkadzac:diabloti:[/QUOTE] Jasne :multi: Gdzie po Ciebie podjechać? :diabloti: [quote name='karkakarka']A ja nie lubię gór, wolę morze, a tak daleko od niego mieszkam:placz:[/QUOTE] Ja też nie lubię gór :evil_lol: Znaczy się ja jestem leń i wolę legnąć na olaży i zażywać słonecznych promieni aczkolwiek krajobraz górski zimą jest przepiękny i warto się poświęcić aby widoczki choć pooglądać :loveu: Oby pogoda dopisała.. [quote name='Nati28']A ja przez to ze mieszkam blisko morza wole gory ;) Czesc dzewczyny :loveu:[/QUOTE] Też mam bliżej morze od gór o jakieś 400 km :eviltong: Ale wolę morze :loveu: Tylko co tam robić zimą.. [quote name='Natalia&Lola']No i ja się pod tym podpisuję, tez wolę morze niż góry. Pozdrawiamy:)[/QUOTE] Cześć Natalia :multi: No to się nasprzątałam..mam korytarz u góry ogarnięty, łazienkę i kibel po raz drugi. Jutro salon i pierniki robić będę :loveu:
-
Cześć Iwcia :multi: Mi też dziś odbiło i boazerię czyściłam :stupid:
-
Dla mnie to to za szybko odpada :shake: Wolę jodłę .. w zeszłym roku miałam kaukaską ale kiedyś mamcia kupiła syberyjską - ta to dopiero fajna była :loveu: