Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Kasia zabalowała :-o
  2. [quote name='ladyyork']Witaj tigrunia co u ciebie ,będziesz w Rzeszowie na międzynarodówce?, bo ja zabieram tam Cessiego i Afrodyte. Afrunia będzie wystawiana w klasie Baby ( do 6 miesiąca):lol:[/QUOTE] Nie, nie - za daleko zresztą Rzeszów jest w tych samych dniach co Walentynkowa w Bydgoszczy ;) Tylko, że niestety ja co wystawiać nie mam więc jadę bez psów.
  3. [quote name='chaotic']Znaczy, że podoba Ci się moje maleństwo... Fajnie może spotkamy się w lutym :) Będziemy w Bydgoszczy!!![/QUOTE] No ja tam jestem waszą Panną zachwycona :loveu: A to zdjęcie rewela - gdzie ta mamusiatam zagląda? :mad: :evil_lol: Na wystawie będę na bank i to nawet chyba bez psa żanego więc czasu będzie .. [quote name='AmiX'][FONT=Tahoma]Sebastian nie wiem czy kojarzysz ale już poznałeś Beatę w Szczecinie :) .... blondynka ;)[/FONT][/QUOTE] I w Lubieszynie też się widzieliśmy :cool3: [quote name='dzasta'] W Bydgoszczy ja chyba też będę na obydwu wystawach jeśli uda nam się hotel jakiś zarezerwować :)[/QUOTE] Koło stadionu są już chyba 2 hotele nawet więc nie powinno być problemu :multi: Cześć Aniu :loveu:
  4. [quote name='*kleo*']Zaglądaj, zaglądaj i pisaj jak Ci się moje poprzednie cudeńka podobają :)[/QUOTE] Które cudeńka? [quote name='Pegaza']A gdzie tam malutko pisalysmy:D wiec szybko nadrobisz:eviltong:[/QUOTE] No i chyba dopiero jutro za Yorcze galerie się zabiorę :roll: Siedzę i siedzę na tym dogo i do Yorków nawet dojść nie mogę.. :shake: [quote name='ewa2909']Wpadliśmy zobaczyć co tu się dzieje po świątecznie:multi:[/QUOTE] Cześć Ewka :multi: [quote name='Yoko2009']Wiatmy poświątecznie:)[/QUOTE] Cześć :multi: Wy też macie takie mega emoty jak posta piszecie? :roll:
  5. Cześć wam po świętach :multi: Co sie z emotkami porobiło? Jakaś mega wielka mi wyszła ;| Mam dziś ciut więcej czasu więc może uda mi się do was zajrzeć :eviltong: Mam nadzieję, że za wiele nie nagadałyście :p
  6. Cześć laski.. Komp mi w domu padł, u mamy nie miałam kiedy wejść dopiero dziś.. więc zostawiam ślad i znikam bo muszę wracać do gości.. :( Dziękuję wam za życzenia i dla was: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/241/1084a6050fc217demed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [url]http://i47.tinypic.com/11h4183.jpg[/url] :roflt::roflt:
  8. [quote name='*kleo*']:klacz: Ja spadam, woda mi do wanny naleciała już :p A jutro znowu PONek do kąpania :loveu:[/QUOTE] Ta ma zdrowie.. o północy się kapać :shake: :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Cześć Be :) Nawet nie próbuję wczytywać się w ostatnie posty bo znowu będę głodna i "nażre" się na noc. Pozdrawiam :)[/QUOTE] A ja takie pyszne coś wczoraj robiłam :loveu: :evil_lol: Cześć :loveu: Wpadłam na uno momento bo do pracki zaraz .. :-( Ojj jak mi się nie chce.. ojj.. ojj ..
  9. Cześć z rana :multi: Zaraz do pracki zmykam ... :placz:
  10. A tu nikt dzisiaj nie zajrzał :roll:
  11. [quote name='*kleo*']Galaretka z bonusem :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Byłam na kontroli w lodówce.. galaretka ładnie ściąga :loveu: Chyba się udało :multi: :evil_lol:
  12. [quote name='*kleo*']Nie wiem jak się nazywa, w sumie wszyscy zawsze mówią galaretka, a co kto do niej wrzuca oprócz mięsa to raczej kwestia gustu :eviltong:[/QUOTE] Dziwne.. jak potrawa może nie mieć nazwy? :evil_lol: Galaretka to galaretka ale z mięsem i dodatkami to już jakoś się nazywać powinno.. :eviltong:
  13. [quote name='*kleo*']Tera jooo :evil_lol: mniej więcej ;)[/QUOTE] No to jak to się po "waszemu" nazywa? :P idę z piesami jeszcze i zaraz wracam na momencik ..
  14. No i się nie dowiedziałam jaka to "średnia temperatura" :roll: A moje pierniki dalej twarde jak kamień :evil_lol:
  15. [quote name='Princess_York']cześć wieczorem, a my dziś kupiliśmy i ubieramy ją teraz . MAmy małego świerka ;) .[/QUOTE] Ty to masz zdrowie.. ja już padam na twarz .. [quote name='*kleo*']Trza, już wiszą z resztą, i cała reszta też :) Czym jest galat? :confused:[/QUOTE] Nie wiem jak to się inaczej nazywa ale wiem, że "galat" to mało znana nazwa . Daria w zeszłym roku też pytała :eviltong: To takie mięsko w galaretce z jajkiem, marchewką i groszkiem najczęściej :cool3: Kapiszi?
  16. [quote name='Viky i Ja']Miałam kiedyś syberyjski i stał bardzo długo prawie wcale się nie sypiąc :)[/QUOTE] Dobre wieści :multi: My też kiedyś mieliśmy coś syberyjskiego.. może to to samo nawet :roll: Pikne drzewo było :loveu: A moje jeszcze nawet nie rozpakowane :roll: [quote name='*kleo*']A moja choinka ma szyszki, o!! :eviltong:[/QUOTE] Gadasz :crazyeye: Nie trza bombek dawać :loveu: :evil_lol: [quote name='karkakarka']A moja nie ma szyszek [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] i jest sztuczna hihi[/QUOTE] Ale pewnie też piękna i świecąca :loveu: [quote name='Truska34']A mój Ivo wczoraj to chyba zaprzeczył wszelakim prawom fizyki. Najpierw z zimna podkulił jedną łapkę, za chwilę drugą, a potem próbował następną:crazyeye: Postanowiłam przeprosić się z podkładami. Ale to nie takie proste, bo on wcale nie chce z nich korzystać:shake:. Dobrze, że robi się cieplej.... Cześć Wam! Pozdrawiamy słonecznie w południe![/QUOTE] O kurcze - na jednej nodze to ja jeszcze psa nie widziałam :evil_lol: Zrobiłam galat :loveu: Mój pierwszy w życiu - ciekawe co z niego wyjdzie.. :roll: 2 godziny robiłam tak na luzaku więc chyba nie jest źle , co? :roll: Idę spać..
  17. Ojj Dogo pustkami świeci :crazyeye:Tylko 1 strona u Darii do nadrobienia :crazyeye: Moja nie chce mi zrobić koronki :mad: Niby za grubą ma :angryy:
  18. Ja tez czekam u Buff na cieczkę i jak nie było tak nie ma :angryy:
  19. Z jodły igieł nie miałam prawie wcale. Świerk to wiadomo- sypie się potwornie:angryy: Jestem ciekawa jak ten syberyjski.. :roll:
  20. [quote name='karkakarka']Drogie te żywe choinki Nigdy nie kupowałam więc nie bardzo się na ich cenach znam :roll:[/QUOTE] No drogie.. w zeszłym roku płaciłam 100 zł za jodłę :roll:
  21. [quote name='Pegaza']Be u nas nie ma rynku... i nie ma zywych choinek musze po nia jechac do odleglego miasta..a czasu brak... facet w czwartek stal u nas na takim duzym targowisku ale jak sama mialam ją wziasc..[/QUOTE] Jak nie ma rynku? :roll: Ja swoją właśnie na rynku dziś kupiłam - stali jeszcze jak o 21 przejeżdżałam ... 2 tiry z choinkami :crazyeye: Byłam też koło Carrefoura ale jodły po 140 mieli :crazyeye: A koło Kauflanda po 130 :roll:
  22. [quote name='Doti1986']U mnie też się tak po zimie z soplami stało wystarczy żę w jednym sznurku spali się jedna żarówka i cały nie świeci tak wiec zrobiłam tak kupiłam w sklepie zwykłe lampki choinkowe i powyciągałam z nich żarówki rozłożyłam sople na ziemi i kolejno sprawdzałam która z żarówek jest spalona można to też sprawdzić w taki sposób że wyciągasz jedną żarówkę z sopli i podmieniasz do zwykłych światełek jak nie pali to znaczy że spalona i trzeba wymienić :) Zeszło mi nad tym trochę ale cóż czego się nie robi dla pięknych balkonów:)[/QUOTE] O kurcze :crazyeye: Mówisz, ze to takie czasochłonne? Ale mi w zeszłym roku co któryś sopel nie działał a teraz już w ogóle żadna żarówka nie pali :-( [quote name='karkakarka']No Soma to by chyba dała radę na sankach przytaszczyć :evil_lol:[/QUOTE] No ba! :evil_lol:
  23. [quote name='karkakarka']Be zrób zdjęcie choinki - może w końcu zacznę rozróżniać te drzewka ;)[/QUOTE] Tera nie zrobię bo stoi zwinięta w rogu, zafoliowana. Jutro Ł ma ją wydostać z siatki co by się trochę rozprostowała to cyknę ;) Ona jest taka od spodu srebrzysta a igły ma pomiędzy świerkiem a jodłą co do grubości :cool3: [quote name='Pegaza']Tez chce choinke juz zywa miec..:placz:. jak tak dalej pojdzie to chyba m przyniesie z piwnicy sztuczna :roll:[/QUOTE] Idź z rana na rynek i przytaśtaj - albo Somę weź i sanki :loveu::evil_lol:
  24. [quote name='*kleo*']A my w końcu nie pojechaliśmy, moja babcia nam kupiła i teraz trzeba tylko do niej podjechać, więc nawet nie wiem co tam wymodziła za krzaka :eviltong:[/QUOTE] O widzisz.. kłopot się sam rozwiązał :eviltong: [quote name='AmiX']Cześć :) Ja dzisiaj ubrałam.... ale sztuczną ;) i wszystkie ozdoby [FONT=Tahoma]wyciągnęłam [/FONT] :) więc u mnie już świątecznie :)[/QUOTE] Ja tylko w kuchni sobie okno przystroiłam, wyciągnęłam też lampki ale jedne na balkon nie palą wcale (sople) a w zeszłym roku tylko parę sopli nie paliło :angryy: a drugie na balustradę palą co drugie :placz: [quote name='Doti1986']U mnie atmosfera świąteczna od środy:evil_lol: jak dla mnie choinka mogłaby stać cały rok:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] U mnie od tygodnia stoi tylko mikołaj z choinką na podgrzewacze :eviltong:
  25. [quote name='AmiX'] chyba po raz ostatni u długich włosach ;) [/QUOTE] Nawet tak nie żartuj :mad: Cud malina dziewczyna [url]http://i50.tinypic.com/zin3ns.jpg[/url] :loveu:
×
×
  • Create New...