Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://i50.tinypic.com/28ai93s.jpg[/url] Najlepszego Ecia :loveu:
  2. Jesli od wewnętrznej strony gdzieś pod pachą to możesz wygolić ;) Jess kiedyś była tak skołtuniona jak wróciłam z Egiptu - tydzień ją rozczesywalam :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']Nie bedziesz zalowac Be jak se ją kupisz ona jest tak latwa w utrzymaniu czystosci nawet przy psach.. fajna jest, ja poczatkowo chcialam inne kolory cos zywego ale po namysle stwierdzilam ze ten kolor bardziej zda egzamin na kanape w pokoju gdzie duzo spedzasz czasu.. bo Ty tu zadko wpadasz i dlatego masz tyle nadrabiania:eviltong:[/QUOTE] Ja myślę nad taką brązową albo śliwkową ale póki co krucho z kasą .. :shake:
  4. [quote name='jot11']Laska tak :loveu: ale stara nie :angryy: Rzeka nie jest moja(to ta sama co płynie u Be :eviltong:).Mam ok.50m,z podwórka do rzeki schodzę.Ale wierzby płaczące nad rzeką były moje.Pięć sztuk ładnie odchowane,duże już.A taraz zostały pnie,tak ok.70cm.nad ziemią :placz: :angryy:[/QUOTE] Czyżby Brda? :eviltong: Jenysiu Daria ja znowu miałam kilkanaście stron do obrobienia :shake: Faktycznie laski z was niezłe (z siostrą i córką) :loveu: Jak mnie ta Twoja kanapa korci :evil_lol:
  5. Cze Klaudia :multi: Gratuluję cieczki :loveu:
  6. [quote name='jot11']Cały rok na zdjęcia czekać :placz::placz: :evil_lol: Szampańskiej zabawy życzę :multi::multi: Do zobaczenia za rok :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: Dziękuję :loveu: Zdążyłam przeczytać przed zabawą :loveu: [quote name='ladyyork']Jesteś bez serca tak długo karzesz nam czekać na fotki:placz::placz::placz: Zrówka i powodzenia w nowym roku życze;)[/QUOTE] Za dobrze mieć nie mozecie :evil_lol: Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']To baw sie dobrze i do zobaczenia za rok:)[/QUOTE] Do przeczytania chyba chciałaś napisać :evil_lol: [quote name='karkakarka']Hej a was gdzie wywiało, minął rok i na fotki czekamy! :)[/QUOTE] Jestem ale fotek jeszcze brak.. nie mam dziś weny a jestem u siebie.. spróbuję zaraz chociaż na fotosik wrzucić.. U nas dziś zamieć śnieżna :crazyeye: Mało spałam :shake: Zmęczona jestem na maxa ale zaraz jedziemy na poprawiny.. :roll:
  7. Witam się w nowym roku :multi: Poproszę przepis na sałatkę pieczarkową z groszkiem i jajkami :loveu: Pysznie brzmi :loveu:
  8. O jejcia [url]http://i49.tinypic.com/ih5x61.jpg[/url] jaka dzidzia :loveu: Ania czemu masz tylko jedna skarpetę? :eviltong:
  9. Włacha! Rybki byś w czapach pokazała :evil_lol: Cześć w nowym roku :loveu:
  10. Jak miło zobaczyć Fidlaka :loveu: [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_8657.jpg[/url] :loveu: Cześć Kasiu :loveu:
  11. Cześć laski :cool3: Jestem tylko na momencik :-( Jestem jeszcze u mamy a tu jakoś nie mam czasu na komputer :roll: Nie wiem jak to możliwe w sumie.. Lece się szykować.. Życzę wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku i szampańskiej zabawy :loveu: Niestety w tym roku nie wpadnę tak jak w zeszłym o północy :placz: Ale myślami będę z wami :loveu: Nie spijcie się!!! Aaa.. mam zdjęcia dziewczyn :loveu: Dam za rok :diabloti: pa :**
  12. Przebrnęłam przez 15 stron :mdleje: I już nawet nie pamiętam o czym biadoliłyście :eviltong: Tak wiec cześć :multi: I zmykam :diabloti:
  13. [quote name='Pegaza']Be a skad wiedzialas ze ktos sie wlamal po czym sie kaplas?[/QUOTE] Ktoś zmienił hasło.. znał odpowedź na dwa pytania :razz:
  14. Cześć po świętach :multi: My też czekamy z Buff na cieczkę i ni widu ni słychu :shake:
  15. Dotarłam :multi: Zdjęcia superaśnie :loveu: Tince fajnie w czerwonym :loveu: "Zeskanowane" psiaki też urocze :loveu: Ja przed Jess miałam bokserkę, wczesniej 2 dalmatyńczyki a jeszcze wcześniej to co chwilę jakiś kundelek do nas się przybłąkał.. Pierwszym naszym psem była owczarka Kama ale ja jej nie pamietam :shake: Co do maili.. mi w tym roku ktoś na maila się włamał. Postanowiłam, że dowiem się kto no ale żeby uzyskać IP trzeba było sprawę na policję zgłosić - bez wahania to uczyniłam no i wiem kto to był.. :p Nic z tym nie zrobiłam bo wiedziałam od początku kto to - chciałam tylko mieć 100% pewność.. :razz:
  16. [quote name='Pegaza']No mam wlaczone ale ich nie slucham heh wczoraj patrzylam na pogode na caly tydzien.. no wiesz co samiutkiego go zostawiasz w domku:evil_lol:[/QUOTE] On też u mamusi :p [quote name='*kleo*']A wstawiłam do galerii kilka fotek, obacz :) No się zobaczymy na Walentynkowej, ja też się wybieram, i też bez młodej.[/QUOTE] Cześć Klaudia ;) Jeszcze do Ciebie nie dotarłam, ale zmierzam, zmierzam.. :evil_lol:
  17. Też miałam bokserkę.. ropomacicze wykryli u niej jak miała 7-8 lat około. Po pół roku wyszedł guz na łapce. Co zoperowaliśmy to wyrastał jeszcze szybciej. Po 3 operacji guza żyła miesiąc :-(
  18. [quote name='Pegaza']A to Ty nadal u mamci jestes:) no nie mow ze az tak zle z Baffy..szkoda no..za mala na maluchy jest? teraz spogladam w okno a tam snieg leci a mial nie leciec..eh ta pogoda lepiej im nie wierzyc..[/QUOTE] Jestem, jestem bo mam dzisiaj wolne jeszcze :multi: I chyba do końca tygodnia zostanę w sumie bo Łuki ma nocki to mi się wcale nie płaca do domu jechać.. Za mała? Zdecydowanie też.. Co do śniegu to trza było DDTVN oglądać tam mówili, że w całej Polsce będzie padać.. :roll: Do mnie już doszedł śnieżek :loveu:
  19. [quote name='Pegaza']Ja mam normalne emoty... jak to nie masz co wystawiac?[/QUOTE] Ja tu u siostry mam głupiego Explorera :mad: Ano nie mam .. Jess jest za leniwa na wystawy a Buff z innych powodów się nie nadaje.. :shake: Chciałam jej zrobić hodowlankę w razie co, ale jestem raczej na 99% pewna, że szczeniaków mieć nie będzie nigdy więc szkoda kasy na wystawy - trzeba odkładać na następnego psa ale tym razem wybiorę go sobie sama :p
  20. Cześć Ula :multi: Choinka faktycznie piękna :loveu:
  21. Cześć Justa :multi: Super chioina i odlotowe pierniczki :loveu: A moje wciąż nago leżą.. :evil_lol:
  22. [quote name='madziasto4']Szczerze mówiąc, to ja wolę takie twarde właśnie. Dla siebie nigdy nie zostawiam do zmięknięcia, tylko jem twarde :lol:[/QUOTE] No to moje są chyba mega twarde bo nawet ugryźć ich nie idzie :evil_lol: [quote name='Magda'] Cześć wszystkim! Ale mieliśmy przed chwilą sytuację. M chciał popełnić samobójstwo i rzucił się na traktor. Na szczęście zdążyłam go złapać. Uff... z tego wszystkiego wyleciałam za nim w samych skarpetach, a śniegu po kostki. Ach ten M... Zaraz ładuję zdjęcia.[/QUOTE] :crazyeye: Coś Ty mu zrobiła, że się chciał na życie targnąć :mad: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Średnia to chyba 100-150 stopni. Jak wsadzisz pierniczki do zamykanego/zakręcanego słoiczka pto staną się miękkie. Albo włóż je do torebki foliowej + jabłoko całe też tam włóż. Pierniki złapią wilgoć od jabłuszka. Pzdr.[/QUOTE] No wreszcie jakaś konkretna instrukcja :loveu: :evil_lol: Ciekawa jestem w sumie czy już nie zmiękły bo ostatnio w domu byłam w wigilię to jeszcze były twarde :roll: Cze Madzia po świętach :multi:
  23. Madzia superaśna ta kartka Ci wyszła :loveu: Fajne zdjęcie :loveu: Pozdrawiam po świętach.. :lol:
  24. Kasiasta dziękuję bardzo za życznia na nk :loveu: Ja dopiero dziś tam weszłam i odczytałam :oops:
×
×
  • Create New...