Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja prezenty też już mam :multi: Po ile choinki u Ciebie Daria ? Jaką kupujesz?
  2. [quote name='karkakarka']Witam :) A do Zakopca to na narty się wybierasz??[/QUOTE] Nieee żadne narty :eviltong: Na grzańca :loveu: :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']gdzies Ty pisala o tym Zakopcu? ja nic nie wiem... tylko o branzoletce czytalam nono sie synek wykosztowal;)[/QUOTE] Noć toć na pewno pisałam nie raz :eviltong: W zeszłym tygodniu rezerwowałam pokój - ten sam co w zeszłym roku :loveu: Tylko moja mama jak była jakieś 2-3 m-ce temu to mówiła, że żadnej Zuzi tam nie było :shake: :-( [quote name='dysia-u']10 minut drogi od zakopianki[/QUOTE] Daj no mieścinę se looknę na mapę :multi:
  4. [quote name='dysia-u']kiedy będziesz wracać? spoko będę w domu , mm ma zapalenie oskrzeli i g z wyjazdu[/QUOTE] Wyjeżdżam 9 stycznia rano, wracam tydzień później w sobotę jakoś z rana też będę wyjeżdżać ;)
  5. Na zimówkach faktycznie nie jest tak źle.. ja też się uczyłam zimą :roll:
  6. [quote name='Pegaza']Piekny jest ten Jessinkowy syn:loveu: u nas tez bialo i zimno brr[/QUOTE] Wiem :loveu::loveu: hihi To że biało to fajnie, ale że zimno to już nie :shake: Odliczam dni do Zakopca :loveu: :multi:
  7. Daria - córka niech uczy :diabloti: Madzia da instrukcję, ty kup klikera i dawaj :multi: :evil_lol:
  8. [quote name='dzasta']Hejka Dziewczynki :D Ja chyba po mału zaczęłam wpadać w szał przedświąteczny a każdym bądź razie choinkę już mam :) Duża żywa i taka jaką sobie wymarzyłam :D[/QUOTE] Pokaż :loveu: Ja też chcę już choinkę :placz:
  9. Mi się ostatnio śniło, że Jess urodziła 10 szczeniaków :mdleje: Trzymam kciuki za Fastusiowy poród :loveu:
  10. [quote name='*kleo*']A no tak się chciałam upewnić czy nie będziesz psioczyć na mnie za to porównanie do mojego rudzielca :evil_lol: A ja nie muszę zmieniać opon, bo całe lato na zimówkach przejeździłam :eviltong:[/QUOTE] No popatrz - ja mam na odwrót :cool1: Całą zeszłą zimę na letnich przepękałam i póki co jeszcze zimówek się nie dorobiłam :roll: [quote name='Truska34']A ja to z chęcią przebujałabym się na tych letnich do wiosny, ale wyjazd na święta mi się szykuje i to dość daleki, a w dodatku przez Niemcy, a tam letnie opony już na pewno nie przejdą:shake:. A najgorsze jest to, że ja nie posiadam felg zimowych, tylko cały rok jeżdżę na alumach (z oszczędności:evil_lol:), więc trzeba to za każdym razem przekładać. Masakra jakaś! Właśnie wysłałam swojego m. niech marznie pod warsztatem. Brrr.[/QUOTE] Ja goopia chciałam kupić stalowe felgi i dopiero zimówki ale te felgi nawet używane takie drogie, że już wolę przełożyć na aluski :eviltong: (jak się dorobię oponek oczywiście:roll:) Cześć :multi:
  11. Cześć z wieczora :multi: I co - nie chciał Pan murarz, żeby go ugryzła ? :roll: :diabloti: Podzwoń po księgarniach jak Ci się nie chce jeździć - ja tak w zeszłym roku robiłam przed Świętami :cool3: No ale książki i tak nigdzie nie było :angryy:
  12. Mi by się przydał kurs jazdy w tak ekstremalnych warunkach na LETNICH oponach :diabloti: Właśnie .. zaraz będę dzwonić w sprawie zimówek do znajomej bo jej mąż się oponkami zajmuje i trzeba coś będzie kupić :roll: [url]http://img138.imageshack.us/img138/3158/pict8027.jpg[/url] u mnie podobnie :multi::evil_lol:
  13. [quote name='karkakarka']A nas zasypało - biało jest :) Be czy podlinkwać ci baner, ułatwi mi to życie...:roll:[/QUOTE] No mnie już też ale mało jeszcze tego śniegu :roll: Jak możesz to mi podlinkuj ale do strony :diabloti: A odnośnik do galerii zaraz dam pod banerkiem :multi: [quote name='Viky i Ja']U nas pada od wczoraj i już bialutko się zrobiło :) Też wybieramy się na śniegowy spacerek :)[/QUOTE] Ojj żadnych spacerków :shake: Nie lubię jak tak mrozi :shake: :angryy: Mam dla was fotę :loveu: Klona Jessikowego :loveu: Tylko gamoń Asia hydranta do góry nogami zawiązała :eviltong:
  14. [quote name='jot11']Słyszałam,że śnieżek u was prószy :evil_lol: Cześć porannie Be :multi:[/QUOTE] Nie wytykałam jeszcze nosa poza rezydencję :eviltong: Zaraz idę z psami to się okaże :roll:
  15. Oooo żem się znów na imprę załapała :multi: Później może mnie nie być to wsio dobrego dla Livki :loveu: :multi:
  16. [quote name='AmiX']Ehhh te porządki świąteczne.....końca nie widać.... ja w weekend już ozdoby wyciągam ;)[/QUOTE] Cześć Anka :multi: Ja dziś po pracy będę domek stroić chyba bo w weekend czasu nie będzie pewnie tylko mróz mnie martwi bo -8 dziś :placz: Cześć reszcie :loveu: Mówiłam już, że mam z kompem problemy? :roll: Zanim się włączy to ja już nerwy stracę ale zostawiłam na noc włączonego, żeby z rana wpaść na dogo :evil_lol:
  17. Halo , halo :loveu: Ja tam lubię blond :loveu: Swój też mam taki chyba "mysi" ale łażę na pasemka to jakoś wyglądam :loveu:
  18. Cze Daria :multi: Też bym sobie poszła do fryzjera.. no ale czasu mi brak :shake: 2,5 h muszę mieć jak nic jak pójdę z włosami niemytymi 3 dni :evil_lol: Kurde ale tu u was świątecznie a u mnie jeszcze nic nie świeci tylko jeden mikołaj ze świeczką stoi i czasem się pali :roll:
  19. Cześć Ula :multi: Może ja się załapię na tą zabawę jak będę z Zakopca jechać ? :loveu: :evil_lol:
  20. Cześć :multi: Choinka śliczna :loveu: Ja w niedzielę jadę jakieś drzewko kupić :loveu: Już sie doczekać nie mogę :multi:
  21. Ja śnieg widziałam w tym roku ino jeden wieczór :roll: Rano trochę zgarnełam ze schodów a jak z pracy wróciłam to już nic nie było :mad: Madzia ja zrobię z Tobą pierniczki :multi: Weekend mam wolny daj no tylko przepis bo ten co dostałam od mamy Ł to trzeba 2 dni robić :shake:
  22. Cześć laski :multi: Nie będę was wszystkich cytować bo czasu mam mało :eviltong: Paznokcie nowe mam ale zdjęcia jeszcze nie mam :eviltong: Jutro kończę trochę wcześniej to może cosik mi się uda zrobić .. Suczynki mają się dobrze :loveu: Jess wręcz wyśmienicie :evil_lol: Buff gorzej znosi chłodek w domu i non stop obrażona chodzi :diabloti: Jess ma więcej ciałka i włosa, który ją grzeje więc w ogóle nie odczuwa :cool3: Bransoletkę wczoraj kupiliśmy z Ł dla mnie :loveu: Znaczy się ja wybrałam a Ł płacił :loveu: drobniejsza od tej co miałam ale nigdzie takiej nie ma :placz: Zresztą nie wypłaciłby się :evil_lol: Pan mi dał upust i jeszcze wypolerował pierścionek bo u niego kupowałam i go poznał :evil_lol: Noo.. to lece poczytać co u was i zabieram się za sprzątanie dalej.. :roll:
  23. No rewela Madzia!! :loveu:
×
×
  • Create New...