-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='pa-ttti']u nas dziś rano poród niestety nieszczęsliwy. suńka urodziła w 54dniu i wszystkie wcześniaki...jeden 20gram urodził się martwy, kolejne 30gram i 55gram były żywe tylko przez kilka minut....szkoda maleństw. na szczęście sunia czuje się bardzo dobrze.[/QUOTE] Ogromnie współczuję .. moja Panna rodziła w maju w 57 dniu i 4 z 5 szczeniaczków nie przeżyły :-( 2 urodziły się martwe, dwa pożyły zaledwie parę godzin.. :-( Smutne bardzo.. mamusia tęskniła mimo iż był to jej pierwszy poród i bardzo pilnowała jedynaka..
-
Cześć Madzia i chłopaki zaroślaki :loveu: :eviltong:
-
Żenada :shake: Kasia Ty się wiele nie zastanawiaj tylko zadzwoń i zapytaj konkretnie kiedy możesz po psiaczki przyjechać :loveu: :diabloti:
-
Kasiu a co się dzieje? Co jest Łukaszkowi ? :-(
-
Fiduś kochany nasz :loveu: Aśka tak rzadko zaglądasz.. :-(
-
[quote name='dzasta']No chyba Eti da bis z zeszłego roku i będzie cała gromadka maluszków :)[/QUOTE] Chyba Fasti :eviltong: Aniu nie wiem czy juz coś słyszałaś na ten temat no ale wkleję link do wątku Sary i Fiodora, którzy zaginęli w okolicach Szczecina w Wigilię :-( Zagląda tu chyba do Ciebie na wątek paru Szczecinian (m.in. Sebastian ;)) może dacie radę jakoś pomóc? :-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125620-Fiodor-i-Sara-zaginAE-A-y-Szczecin-i-okolice-POMOCY/page130[/URL]
-
[quote name='karkakarka']No w końcu się odezwała ;) Cześć Be jak... beza [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Ehh jakoś czasu mi brak :roll: Cześć :eviltong: [quote name='jot11']Też muszę się przyłączyć :evil_lol: Cześć Be jak Beata :lol: Dasz jakieś zdjęcia z gór? :p Też bym se pojechała,albo nad morze mi się marzy :loveu:[/QUOTE] Cze Jola :multi: Ano pewnie, że dam - po powrocie oczywiście :eviltong:
-
[quote name='Nati28'][URL]http://images49.fotosik.pl/243/e3001a6d51449e4cmed.jpg[/URL] jak slodko spi :loveu: Coco tez lubi spac z kotami, nie wiem co on w nich widzi [/QUOTE] :loveu: Może ciepło dają? :eviltong: [quote name='karkakarka']Cleośkowy tatuaż też taki słaby w uchu... A Pudzianka masz jakieś aktualne zdjęcia??[/QUOTE] No ni mam :-( Wczoraj Aśkę męczyłam ale u nich to cieżko [quote name='Doti1986'][URL]http://images49.fotosik.pl/243/e3001a6d51449e4cmed.jpg[/URL] sama słodycz:)[/QUOTE] :loveu: [quote name='ladyyork'][URL]http://images42.fotosik.pl/155/fec0d7cdb933efc8med.jpg[/URL] ciastko do schrupania:loveu:[/QUOTE] Hihi :loveu: [quote name='Pegaza']Cze Be jak baran..:grins:. ;)[/QUOTE] Be jak beret jak już :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Albo jak boska Be ;)[/QUOTE] Od razu mi lepiej :loveu: :diabloti: [quote name='dzasta']Ale żeś Daria przywitała Be hehe no ładnie ładnie :D[/QUOTE] Lepiej niech uważa jakja ją przywitam :eviltong: [quote name='Pegaza']Dobra dzis jej poslodze ;) cze Be jak blondynka:D ;)[/QUOTE] Hahahahaha ależ Ci humor dziś dopisuje :lol: [quote name='dzasta']A ja też posłodzę Witaj Be jak Balerinka :)[/QUOTE] Cze Justynka :loveu: :evil_lol: [quote name='*kleo*']A ja będę inna i napiszę cześć Be :multi: i na tym zakończę :evil_lol:[/QUOTE] Cześć insza Klaudio :loveu: [quote name='Pegaza']zdrajczyni:evil_lol: Be kiedy Ty jedziesz na ten Giewont?[/QUOTE] Dobrze Ci tak :diabloti: W sobotę :loveu::loveu:
-
[quote name='iberia']B czujnosc czujnoscia ale szlag mnie trafaia ze taka gowniara jaja sobie ze mnie robi[/QUOTE] Znam to :eviltong: Nie ma się co nią przejmować :cool3: A na wystawie chętnie się z nią spotkamy, co nie? :diabloti:
-
Brawo Kasia za czujność!! :loveu:
-
Cześć Ulka :multi: Zdolniacha z męża :loveu: A Mejsi obłędnie w masce wygląda :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']O cieniu trza ich bylo wyrzucic wczesniej hehe kot fajnie tez wlosy gubi chocby moja Soma:roll: ja tam mieszkam w bloku i daje rade, mama pewnie tez by dala rade...:)[/QUOTE] Że tak powiem - nie byłam w stanie :eviltong: Jo - włosy z kota mam wszędzie :mad: No dałaby radę ale tu serio nie ma gdzie łazić :shake: Ja tam jak pójdę z psami to po 3-ch minutach jesteśmy w lasku :cool3: [quote name='*kleo*'][URL]http://images36.fotosik.pl/130/c2f89b2b5415ffe8med.jpg[/URL] ten kot to normalnie kawał... kota :evil_lol: Jakbym Grację przy moim Tutku widziała, te same proporcje ;)[/QUOTE] Ano jakiś takiś wyrósł :oops: [quote name='Mała Rita']Cze Be :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!!!! :)[/QUOTE] Cześć Aśka :multi: Jak miło, że wpadłaś :loveu: [quote name='iwa63']Witamy się pierwszy raz w tym roku i zyczymy Wszystkiego Najlepszego Kotek śliczny,gołąbki też ale twoje dziewczynki są rozkoszne a już jak śpią to prawdziwe aniołki [URL]http://images36.fotosik.pl/130/d3e778c7b4879861med.jpg[/URL][/QUOTE] Cześć Iwa :multi: Dziękuję bardzo :loveu: [quote name='karkakarka']o jeny wchodzę, a tu szał zdjęć!! Jess śliczna jak zawsze - no i ta kokardka wystawowa :loveu: [URL]http://images46.fotosik.pl/242/969e86c0b3ad2507med.jpg[/URL] hihi mały kudłacz :) Podobanie jak Darii wydaje mi się że ma te włosy wszędzie :) A czy ona ma na pachwinie tatuaż?, bo na jednym zdjęciu tak coś wygląda :roll:[/QUOTE] Cześć Karinka :multi: No musiałam się zrehabilitować .. :eviltong: Tak - Buff ma tatuaż w pachwinie ;) O wiele bardziej widoczny jak Jessikowy w uchu :roll: Właśnie Jess wykąpałam - zaraz idę suszyc i będzie małe obcinanko :p
-
[quote name='Pegaza']No jak gdzie, wszedzie:) a mama psa nie chce sobie kupic? kot by mial towarzystwo;)[/QUOTE] :p Mama pieski lubi .. cieszy się, że moje panny są u niej i pewnie, że chciała by swojego ale nie do bloku .. nawet nie ma gdzie na spacery tam z psami chodzić :roll: Ostatnie trzy fotki.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/244/66d6b48027e56c2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/243/e3001a6d51449e4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/130/c2f89b2b5415ffe8med.jpg[/IMG][/URL] I zmykam spać bo goście o 4 w nocy wyszli :mad:
-
[quote name='Pegaza']Buff ma pozy hihi ja tam widze u niej sporo wlosow.:cool3:.[/QUOTE] Gdzie? :crazyeye: Pokaż :eviltong: Łaciaty i Buff :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/244/1f140bbd58734d3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/ccd18d9b9eacc14cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/130/db5d82c01ccd6197med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Viky i Ja']Ja tam nie tylko kupuję w zimie adidasy, ale nawet w nich łaże w zimie ;) Jest mi cieplej niż w kozakach, no i z psiakami na spacerach wygodniej :) Cze Be niedzielnie :)[/QUOTE] Kozaki na płaskiej też mam :cool3: Kupiłam w zeszłym roku do zakopanego no i tak jak wróciłam tak już ich na nogach nie miałam - moja siostra w nich czasem łazi a ze mną znów jadą do Zakopca w sobotę :multi: Cześć :loveu: [quote name='jot11']Jakie śliczne te Twoje maleństwa :loveu::loveu: Koteczek też piękny :loveu: Podobają mi się Twoje sunie :loveu: Cześć Be śniegowo :multi:[/QUOTE] Dziękuję bardzo :loveu: Miło, że towarzystwo się podoba :loveu: [quote name='Viky i Ja']Ale fajne frotkowe kucyczki :) Śliczne te Twoje dziewczyny :) Tylko ja ich nie rozróżniam, po kokardce jedynie :oops:[/QUOTE] Strasznie się brudzą dziewczyny jak mama z nimi na spacer wyłazi :shake: No wiesz co :evil_lol: Jak można ich nie rozróżnić ? :evil_lol: To Ci numer.. :eviltong:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/98/9bad9527fcba30e5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/7e267caea598b35dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/155/fec0d7cdb933efc8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/3e80752097e2eb78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/243/88c57cd90bfcf96amed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pegaza']To ja o tym tez nie wiedzialam ze teraz by byly tansze..tak przegladalam i mi wpadly w oko.. no a te Twoje to sie i tak dziwie ze umiesz w nich lazic bo ja sie na takie obcasy nie nadaje..:shake:. Jess z sie z kotem skolegowala ale Baff trzyma sie z dalsza;) fajnie jest widziec zas jakies zdjecia:loveu: wiesz..:cool3:[/QUOTE] Ja tam lubię wysokie obcasy :loveu: Buff też kota lubi :eviltong: To masz jeszcze trochę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/3da5e73a69ec7fedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/04058984a6e3db48med.jpg[/IMG][/URL] I zdjęcia z serii błogie lenistwo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/243/cf44e5288f6e6027med.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/242/969e86c0b3ad2507med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/243/1b802b05af842e6dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Hihi - ja wczoraj się zastanawiałam jak zrobić przeszczep z Jess do Buff :evil_lol: Jessinka na dniach będzie miała kąpiel z zabiegami fryzjerskimi - spróbuję jej przerzedzić sierść :-o:evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']No pewnie że adidasy się zimą kupuje bo są zazwyczaj nawet jakieś 30% tańsze niż na wiosnę a nawet o połowę:) A na zdjęcia czekamy:)[/QUOTE] Się na tym nie znam :eviltong: Jak ja kupuję to zawsze w najdroższym okresie :angryy: Gołąbki z maminowego okienka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/b24ffb52e76700f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/240/bfe34153cdfe82c0med.jpg[/IMG][/URL] Łaciaty :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/240/4a20e0b65ad4b676med.jpg[/IMG][/URL] I Buffinka :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/130/d3e778c7b4879861med.jpg[/IMG][/URL] Jessinka z Łaciatym :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/243/41fa5f91caf1f336med.jpg[/IMG][/URL]
-
Cze Daria :multi:
-
Ale pięknie :loveu: [url]http://images49.fotosik.pl/243/9b5a7631f60eae99med.jpg[/url] :loveu: Cześć w Nowym Roku :multi:
-
Cześć Kasiasta w Nowym Roku :multi: Nie szkodzi, że stare - liczy się ilość :loveu: :evil_lol: Super fotki :loveu:
-
[quote name='dzasta']Wszystkiego Naj BE!!! Wyczytałam że już nie będziesz pokazywać Buff...przykre to co napisałaś ale takie życie wiem coś na ten temat... To ja cierpliwie czekam na zdjęcia no chyba że nas tez zasypie bo śniegu już mamy po pachy i ciągle pada :)[/QUOTE] Dzięki Justa :loveu: No bywa..:roll: U mnie też ciągle pada :loveu: Fajnie jest :loveu: Wczoraj mieliśmy małą imprezkę u mnie i pieski zostały u babci.. teraz chętnie bym sobie na spacerek poszła do lasku.. ojj jak bez nich smutno :shake: [quote name='Viky i Ja']Bosz jak mi wstyd, że do tej pory nie złożyłam Ci życzeń :oops: Spełnienia marzeń w tym Nowym Roku Be :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']Be a zapomnialam spytac masz juz te buty? poka sie w nich jak na nodze wygladają:) ja sie ogladam za adidasami..mam juz jedne na oku ale sama nie wiem..brac czy nie brac..[/QUOTE] Mam buty! Są rewelacyjne :loveu: Kurka jasna niewygodne bardzo :mad: Ale śliczne :loveu: :evil_lol: Nogi mnie bolą jak już za dużo w nich łażę ale pracę mam siedzącą, wszędzie praktycznie autem jeżdżę więc jakoś sobie radzę :evil_lol: Kiedyś się pokażę.. :eviltong: adidasy się zimą kupuje? :eviltong: [quote name='Princess_York']cześć w nowym roku :loveu: ![/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='jot11']Bierz Daria te adidasy.Teraz masz na oku później na nogach :eviltong: Cześć Be w 2010 ;)[/QUOTE] Cze Jolka :loveu: [quote name='*kleo*']Ja też się w 2010 witam, wczoraj nie dotarłam to dziś nadrabiam :p[/QUOTE] Cześć Klaudia :multi: Aaaa.. mam newsa - chyba Buff ma cieczkę. Mama wczoraj mówiła, że kropkę widziała a to małe ciągle sika. Zaglądałam wczoraj pół dnia ale nic nie wypatrzyłam, dziś będę zaglądać dalej :evil_lol: Nie stawiam na Jess bo miała cieczkę jakoś pod koniec września - za dobrze by było chociaż nie ukrywam, że bym się cieszyła :loveu::eviltong: Zgrywam zdjęcia na fotosik :multi: