Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Yorshirka']No to się nie myliłam , a chciałam szukać P. Weronikę i pytac się o szczeniaki .... ale teraz już nie... PS. Tigrunia nie martw się takimi osobam po prostu są żałosne ;/ A twoja Zaharina jest bardzo piękna. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.[/QUOTE] Ja się absolutnie nie martwię :P A Zahirka nie moja tylko Auruni ;) [quote name='pa-ttti']słuchajcie czytam ten wątek i jest jakiś dziwny-nie mogę się połapać o co chodzi z tym "oszustwem"??[/QUOTE] Poczytaj może na yorklandzie.. tam też jest parę ciekawostek :P
  2. [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Śliczny ten przyszły tatuś :loveu: A można wiedzieć jak ma na imię? Piękne kluseczki będą :loveu:[/QUOTE] [COLOR=Black]Cześć Jola :multi: Dzięki :loveu: Tatuś ma na imię BABYLON de la Pam'Pommeraie :cool3: [/COLOR]
  3. Jesteśmy :multi: Wszystko poszło gładko i bez problemowo :cool3: Kawalera chciały zobaczyć? Oto i on : [url]http://www.desire-york.pl/news/poznan0801.jpg[/url] :loveu:
  4. Tak - Chodzi o Panią Weronikę Pawłowicz :cool3:
  5. [quote name='Princess_York']trzymamy kciuki :) bedzie dobrze :lol:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='dzasta']O to trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno :kciuki: i razem Be będziemy bawić maluszki bo nie wielka będzie różnica wiekowa :)[/QUOTE] Dzięki Justa :loveu: A Ty kiedy się wybierasz? EDIT : Jadę do Piaseczna :D
  6. [quote name='*kleo*']Nooo, bo żeś mnie w błąd wprowadziła tym:[/QUOTE] :evil_lol: [SIZE=3]Wiadomość z ostatniej chwili:[/SIZE] [U][B][SIZE=3]Jess jutro z rana jedzie na krycie [/SIZE][/B][/U] Bardzo proszę trzymać kciuki :loveu: Wracamy w niedzielę wieczorkiem..
  7. [quote name='*kleo*']Be, weź nie świruj :evil_lol: Nie Jess, nie Buff, nie Pudzianek to kto? :eviltong:[/QUOTE] [quote name='karkakarka']Z tego ujęcia ja też stawiam na Pudzianka :loveu:[/QUOTE] No Pudzian, Pudzian :loveu::evil_lol:
  8. [quote name='*kleo*']Pudzianek!!! Zgadłam?? :cool3:[/QUOTE] :mdleje:....
  9. [url]http://i49.tinypic.com/2dciha9.jpg[/url] ale masz fajną brygadę :loveu:
  10. [quote name='karkakarka']B-e:mad::mad::mad::mad: Czy ty se z nas jaja robisz?:roll::roll: Piękna ta twoja dziewczyna :loveu: O ile to twoja dziewczyna :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Czekam tylko aż w końcu któraś zgadnie kto to :shake: :eviltong: No i poszła na łatwiznę.. [quote name='dzasta']Nie nie myślimy ciągniemy temat dalej :D[/QUOTE] No to ciągniemy.. Ostatnie zdjęcie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/105/9459cf08be53b104med.jpg[/IMG][/URL]
  11. No wy sobie chyba jaja robicie :roflt: Naprawdę myślicie, że to Buff? :evil_lol:
  12. [quote name='*kleo*']Serio?? Nie rób se z nas jaj, Buff aż takich kudłów nie miała na ostatnich fotkach :hmmmm:[/QUOTE] Serio, serio :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/246/a5555225f0d76e60med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ja też jestem niskociśnieniowcem a nie wiem co to ból głowy :loveu::multi:
  14. :roflt::roflt::roflt: to nie Jess !! :stupid: Żadna nie poznała :crazyeye: Wstyd !! :splat:
  15. [quote name='karkakarka']Nie dwie... jedna :roll: :multi::multi: będą zdjęcia :multi::multi:[/QUOTE] Ja powinnam jechać obwodnicą normalnie na Łódź i tą obwodnicą (czy autostradą chyba) w ogóle się do Katowic nie wjeżdża a żeby dojechać do Ikei musiałam objechać pół miasta :roll: No dobra.. dam już dziś ale tylko jedno :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/163/7079500a1f3aa828med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Pegaza']Kuna jakis sobowtor moj lazil po Katowicach hihi.. ja tam ostatnio bylam ale w Castoramie..do Ikea moj mnie ciagnal ale mi sie nie chcialo..[/QUOTE] No Ci mówię.. chyba gdzies Twoją fryzurę podpatrzyła :evil_lol: [quote name='dysia-u']W Krakowie też fajna IKEA i Castorama, wpadnijcie[/QUOTE] Hehe.. Castoramę to ja mam :eviltong: Wiem, że w Krakowie Ikea jest no ale się uparłam do tej w Katowicach .. [quote name='karkakarka']Ikea jest przy trasie na łódź ale w Katowicach :) Szkoda, że nie masz zdjęć :/ A w Katowicach chciałam być jako widz na wystawie - zorientować się - bo to międzynarodówka, ale chyba mnie nie będzie... a szkoda ;/[/QUOTE] No to w Katowicach są dwie? :roll: Nic już nie kumam.. Jednak jutro wam coś dam :cool3:
  17. Cze D-E z wieczora :multi: Dziś ponoć było b.wysokie ciśnienie może wasze główki nie wytrzymały napięcia? :eviltong:
  18. [quote name='Vectra']Na strone Justyny wejdź , tam masz wsio ślicznie napisane :)[/QUOTE] OOO dzięki :multi: Hihi.. jakiś znajomy piesek :lol: Ada się nic nie pochwaliła :eviltong: Fajnie .. może wreszcie ujrzymy jego pierwsze potomstwo :loveu: :multi:
  19. Cześć Justa :multi: A kto będzie tatusiem Gabinkowych dzieci już wiesz? Możesz na PW jak nie chcesz tu pisać ;)
  20. [quote name='karkakarka']A bo w Katowicach wielkie remonty :) a Ikea jest przy trasie na łódź :D Daj zdjęcia dziewczyn, bo dawno ich nie pokazywałaś :)[/QUOTE] W Łodzi wiem, że jest gdzieś w centrum na wyjeździe na Pabianice - Ty mówisz o innej? Nie mam fot.. chwilowo nie mam czasu ale może po weekendzie coś się ruszy ;) [quote name='dzasta']Ja do Ikei mam bliziutko ale nie często ją odwiedzam bo są tam straszne tłumy o każdej porze :)[/QUOTE] Ja mam najblizej do Poznania 130 km :angryy: [quote name='Pegaza']Be no nie, Ty byla w Katowicach..toc to juz do mnie nie daleko...trza bylo zahaczyc;) a cos se tam kupila w Ikea?[/QUOTE] Jeny D-E ja widziałam w tej Ikei babkę co miała identyko włosy jak Ty - ta sama fryzura, ten sam kolor! Już myślałam, że to Ty ale jak się bardziej przyjrzałam to jednak nie :eviltong: W sumie nic nie kupiłam .. takie tam pierdoły, świeczniki, koc dla psów .. Łuki kupił rodzicom komode tylko .. [quote name='dzasta']No no Beatka miała tych propozycji i zaproszeń na kawę i ciacho :D Może i ja się wybiorę w Wasze rejony ;p[/QUOTE] :cool3: [quote name='Pegaza']A z zadnego nie skorzystala;) no moze kiedys na wystawe przyjedziesz....[/QUOTE] No właśnie :oops:
  21. [quote name='karkakarka']No to ja też bym wybaczyła :evil_lol: A muszę się pochwalić, że w sobotę byłam w clubie z moim M i też piłam grzańca :) No i nie był drogi, bo tylko 5 zeta :) Mniam i tak mnie naszło, że sobie w domciu zrobię ... tylko dobre winko muszę kupić :)[/QUOTE] W Zakopcu najtaniej były po 7 zł i to za taką szklankę z 200 ml :roll: Jeśli chodzi o dobre winko to polecam Edelkirch - nie wiem jak się w grzańcu sprawdzi ale tak do wieczornej popitki najlepszeeee :loveu: Można pić jak oranżadę :evil_lol: [quote name='*kleo*']A no to trza było tak od razu, to zmienia postać rzeczy :)[/QUOTE] Materialistka :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: No czytam,że podróż miałaś z atrakcjami ;)[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Ano miałam ale poszło szybko, gładko i bez otarć :cool3: [quote name='dzasta']No to nie ciekawą drogę mieliście. Ale do nas jechali znajomi w zeszły weekend z niedzieli na poniedziałek tzn mieli być w niedzielę ale dojechali w nocy po 1 a z powrotem z Wawy na pomorze wracali równiuteńko 12 godzin :([/QUOTE] Moja znajoma 5 km jechała 3,5 godziny więc już mnie nic nie zdziwi :evil_lol: [quote name='Pegaza']A ja o Tobie Be myslalam jak tam dojechalas do Zakopca..bo nadawali w tv o zlych warunkach na drodze... ale spowrotem juz bylo lepiej?[/QUOTE] Dobrze, że chociaż Ty się o mnie martwiłaś :loveu: :eviltong: Z powrotem bez problemu tylko kurde co zrobili z Ikeą? :mad: Byłam na 100% pewna, że gdzieś przy tej trasie na Katowice była no na bank jak jechaliśmy w zeszłym roku to ją widzieliśmy z drogi a teraz musieliśmy do Katowic wjechać i się trochę pokręcić zanim do Ikei trafiliśmy :roll:
  22. Cze D-E :multi: Śmierdząca sprawa z tą koopą :shake: :evil_lol:
  23. [quote name='*kleo*']A to brzydal z niego, nie pozwolił się na wczasach wyluzować :evil_lol:[/QUOTE] W sumie to nie mam co narzekać bo wyjątkowo on za paliwo zapłacił i nawet za mnie za nocleg :crazyeye: Dziś mu chciałam oddać to nie chciał :crazyeye: Więc wybaczam mu te nie kupione grzańce :diabloti::evil_lol:
  24. gafa jak nic :oops: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ GRACKI KOCHANEJ :loveu: :eviltong:
  25. Ojej szkoda.. :-(
×
×
  • Create New...