Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='karkakarka']Jak na moje oko to Be nie ma tam bluzki, przynajmniej jej nie widać :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie .. można by się pokłócić :diabloti: [quote name='karkakarka'][URL]http://images44.fotosik.pl/11/be46db65917f45d4.jpg[/URL] HA! I jest pudełko na kokardki :cool3: Ładne to zdjęcie, obydwie ładnie wyszłyście :) Zobaczę jak mi pójdzie na szceniakach w Raciborzu, jak w miarę, to zobaczę, może pojedziemy na ocenę do ej pani. A która była u niej oceniana?[/QUOTE] Obowiązkowo :eviltong: Dziękujemy :oops: U Świętońki? Jess na pewno a czy Buff to nie pamiętam ale chyba nie .. [quote name='jot11']Na dogomani znalazłam. A ja mam do Chojnic tylko 27km :eviltong: W zeszłym roku byłam oglądać pieski.Na tych zdjęciach,ktore wkleiłaś to juz na 100% masz bluzkę :evil_lol:[/QUOTE] Zdolna żeś :evil_lol: Byłam w zeszłym roku ale tylko towarzysko i fotorelację robiłam :cool3: [quote name='Pegaza']Cze Be :) Jess fajnie wygladala:loveu:[/QUOTE] Cze Daria :multi: :loveu:
  2. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/100.jpg[/url] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Śliczna moja :loveu: I jak poszukiwania prosiaczka ? :cool3:
  3. [quote name='karkakarka'][I][FONT=Arial]Magdalena Świętoń[/FONT][/I][/QUOTE] Hmm.. miałam z nią przyjemność się spotkać na ringu. Surowa - fakt ale nie ma się czego bać :eviltong: [quote name='jot11']Już jest.Edycje zrobiłam i wkleilam.:diabloti:[/QUOTE] A dzieś Ty to znalazła :crazyeye: Chyba z Chojnic to jest .. na nk chyba nawet mam to zdjęcie :cool3: Takie znalazłam jeszcze : [url]http://images34.fotosik.pl/358/69143c5dd7931f5b.jpg[/url] :cool3: [url]http://images36.fotosik.pl/8/83cca2487618f13a.jpg[/url] Te są z majowej chyba w Bydgoszcz A tu mam z Warszawki wrześniowej 2008 [url]http://images44.fotosik.pl/11/be46db65917f45d4.jpg[/url]
  4. [quote name='jot11']No nie żartuję,miałaś bluzkę :eviltong: Wkleję Ci tu linka z tym zdjęciem.Ale nie pociągniesz mnie do odpowiedzialności za kopiowanie zdjęć? Mam pozwolenie? :diabloti: Nie wiem jaka to wystawa. W tym poście wkleję.Mam nadzieję,że się uda bo dg znowu zaczęło mi mulić :angryy:[/QUOTE] Wiesz Jolka - nie chcę Cię martwić, ale .. nie widzę tu żadnego linka :evil_lol: A pozwolenie masz na wklejenie ale skąd wklejasz to już nie biorę odpowiedzialności :evil_lol:
  5. [quote name='karkakarka']Dziwna znaczy, że jakieś takie nie fajne opinie o niej krążą... potrafi szczeniaka -ponoć - z ringu wywalić, bo zębów nie chce pokazać :roll: A Wałbrzych tzn Nowa ruda w czerwcu?[/QUOTE] A co to za jedna? :roll:
  6. [quote name='jot11']Be,widziałam Cię dzis na zdjęciu z wystawy.Byłaś z Jess.Długie blond włosy rozwiane przez wiatr i białe spodnie do kolan .Bluzkę też jakąś miałaś :eviltong:[/QUOTE] :crazyeye: Nie możliwe :crazyeye: Bluzkę też?? Jolka no nie żartuj sobie :shake: :oops: A z jakiej to wystawy było? Pokaż :eviltong:
  7. [quote name='dzasta']A kawaler się spodobał a jakże na powitanie poczęstowała go siarczystym buziakiem z ząbkami ale jakoś poszło myślałam że gorzej będzie :D Ale za to Valentino się w Gabince zakofał bez pamięci ale i na randkę dziewczyna kokardkę nową dostała :) A jak Jess ? To jeszcze ze 2 tygodnie żeby było wiadomo u Was no nie?[/QUOTE] Uuuu.. nie taka łatwa :evil_lol: My jeszcze 3 tygodnie ;) [quote name='karkakarka']Aż miło się czyta o takiej randce :):loveu: Oby się udało :loveu: Be więcej dogo nie chwalę, bo znów zamuli i będzie...:roll:[/QUOTE] No właśnie .. mi póki co chodzi ale jak długo :roll: [quote name='Viky i Ja']Tak miło się czyta, że już sama chciałabym wieźć którąś z dziewczyn na randkę a to jeszcze nie tak szybko :( Cze Be nie będę pisać że dziś dg chodzi w miarę bo zapeszę, powiem tylko że wreszcie udało mi się wejść :evil_lol:[/QUOTE] Cze Marzena :multi: Się dzieci zachciewa? :eviltong: [quote name='*kleo*']A ja chyba na nią nie dotrę. Okazało się, że wracamy z imprezy o późniejszej godzinie i raczej nie zdążę na pociąg :-([/QUOTE] Ojj szkoda.. :-( [quote name='karkakarka']A ja sobie tak planuję ( za radą Be w klasie szczeniąt) że na pierwszą wystawę pojedziemy w czerwcu do Raciborza, chciałam do Bielska- Białej w lipcu, ale ponoć p. sędzia jest jakaś dziwna :roll:[/QUOTE] :klacz: Mądra dziewczynka :cool3: Sędziami się nie przejmuj przecież Cię nie wywalą z ringu :evil_lol: [quote name='jot11']Karinko,co znaczy,że jakaś dziwna? :diabloti: Cześć Be :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: [quote name='Viky i Ja']Ja planuje na marzec, ale też przeczytałam że sędzia dość kontrowersyjny i się trochę wystrachałam. Może zacznę od Wałbrzycha ??? Jeszcze zobaczę, coś chyba mam cykora przed tymi wystawami i szukam pretekstów by nie jechać :evil_lol:[/QUOTE] Następna :shake: Ja się raz poryczałam na wystawie w sumie to było chyba na ostatniej wystawie na której była Buff :eviltong: Tak mnie sędzia wnerwił.. oczywiście zaraz stwierdziłam, że nie było warto no ale jakoś tak wyszło.. :p [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu:[/QUOTE] Cze Baśka :multi:
  8. [URL="http://img6.imageshack.us/img6/9913/p1030151l.jpg"]http://img6.imageshack.us/img6/9913/p1030151l.jpg ale słodko wygląda z tymi dwoma kucorkami :loveu: Ja Jess czasem też robię bo u Buff to ciężko u jednego. Właśnie też miałyśmy kąpiel przed chwilą i papilotowanie.. [/URL] Jess nie straciła wąsów przy Pudzianie - on wolał ją za tułów ciągnąć lub za ogon :evil_lol: No ale i tak już jej wąsy zmarniały bo dawno nie papilotowana .. włos też się sporo pogorszył :roll:
  9. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/115.jpg[/url] moja śliczna :loveu: Więcej Livki proszę :modla: Somcia też urocza z córeczką :multi:
  10. [quote name='Pegaza']No co Ty Jola do obrazania mi jeszcze daleko;) dopko Ty moja:eviltong: cze Be szykują sie u mnie fajne fotki tyle zdradze:eviltong: w roli glownej Soma bedzie!!![/QUOTE] No to zaraz spróbuję się do Ciebie dostać :cool3: [quote name='jot11']Jak myślisz Be? Słodzi mi teraz Daria czy nie? :evil_lol: No,ale ładnie mi napisała "dopko Ty moja".:diabloti::loveu: Zdjęcia super.Byłam ,widziałam :loveu:[/QUOTE] Ja myślę, że ona ma w tym jakiś podstęp :evil_lol: No jak polecasz to tym bardziej muszę je obejrzeć :cool3: [quote name='Yoko2009']Witam....to tutaj też bedą małe kluseczki?????? Kurcze nie na czasie jestem, pogubiłam sie troszku hihihi Pozdrawiam[/QUOTE] Ano będą :multi: Mam nadzieję :p [quote name='dysia-u']wpadłam bo dg dziś szaleje , otwiera sie co się chce . Miłego dnia[/QUOTE] Cze Ulka :multi: [quote name='karkakarka']Ha dziś już można wchodzić i się nie zawiesza, aż miło :) Cześć Be :)[/QUOTE] Żeś za wcześnie pochwaliła :eviltong: Cześć :multi: [quote name='dzasta']Witaj Be :) Ale ta Dg szaleje nie idzie nic przeczytać ani napisać :([/QUOTE] Cześć Justynka :multi: Opowiedz chociaż jak tam.. czy kawaler się Gabince spodobał? :cool3: [quote name='karkakarka']Haha zanim weszłam do Be to mi działało dg wyśmienicie, później się zamuliło - to się wkurzyłam i wyłączyłam a teraz patrzę że 3x post się zapisał :crazyeye: No cóż spróbuję zajrzeć do was wieczorkiem :) Dżastin jak się czuje Gabinka?[/QUOTE] Bo żeś wykrakała :eviltong: [quote name='Pegaza']No wez prosze Justynko czuj sie tu jak u siebie hehe ja Ci pozwalam;)[/QUOTE] :evil_lol: No.. właśnie :eviltong: Nie zgłaszam Buff na Walentynkową .. :roll: Szkoda mi kasy chwilowo :eviltong: Idę ją zaraz wyszorować :multi:
  11. Mila rewelacyjne jest to zimowe ubranko!! Napisz mi na PW ile takie u Ciebie kosztuje ... ;)
  12. [quote name='Pegaza']Hej sobotnio:) Jola, Daria czyta uwaznie:eviltong: tylko wiem ze Be siedziala u mamy...aa wlasnie mama dom budowala i jak tam do konca jeszcze daleko?[/QUOTE] Cze Daria :cool3: No daleko, daleko - coś jej się odechciało budowy. W tym sezonie chyba tylko dach zrobiła tak na dobrą sprawę no i poziomy podłóg wyrównała i zamówiła okna ale jakoś ich nie widać :roll: [quote name='jot11']Oj,Daria nie obrażaj się :placz: Ty wiesz,że ja ciemnota :placz: Cześć Be niedzielnie :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :multi:
  13. Byłaś, ale nic nie postawiłaś:eviltong:
  14. [quote name='karkakarka']Hej :) Dzis to dopiero muli... Kiedy będzie wiadomo czy Jess zaciążyła?[/QUOTE] Cześć Karinka :multi: Ciężko cokolwiek napisać.. :shake: Mam dziś masę czasu i kiszka :angryy: Za to na stronie sobie porzadeczek robię :multi: Hmm.. za 3 tygodnie :cool3:
  15. A Daria nie przyszła tej 600 opić ? :roll: Ja miałam papugę.. 2 tygodnie i gdyby tak bardzo nie nabałaganiła już miałabym następną. Tamta chyba się kwiatkiem zatruła :roll: Rybki też przerobiłam aż pewnego razu znalazłam wszystkie 3 martwe :shake: Welony miałam w takiej dużej kuli z filtrem nawet :eviltong: ..
  16. [quote name='dysia-u'] Be samas se winna bo kwiatek /1 roczny/ z przewiązaną kokardka czekał na ciebie buuuu[/QUOTE] O żesz to faktycznie buuuu :placz:
  17. Cze Marzena :multi: Muli potwornie :angryy: A już tak dobrze było.. :placz:
  18. [URL]http://img192.imageshack.us/img192/1923/dsc00022mb.jpg[/URL] na kacu ? :crazyeye: Cześć :multi:
  19. Ziemniaki pychaaaa są .. osobiście wolę ziemniaki od frytek :eviltong: Świnek morskich i innych takich nie lubie :shake: Miałam kiedyś chomika ale wcale go nie lubiłam :eviltong:
  20. Ojj moje Panny już dawno się nie leją :roll: Buff jakaś taka się zrobiła hmm.. leniwa i zabaw ni ma :niewiem:
  21. To coś Ty mi chciała dać jak mówisz, że sadzonki kaput? :evil_lol: Mejsi obłędna jest na tym śniegu :evil_lol: Moje chodzą tylko po odśnieżonych chodnikach bo tam gdzie kiedyś była trawa teraz z metr śniegu leży i nijak mają tam wejść :shake: :evil_lol:
  22. [quote name='*kleo*']Wyczajone to ja tyż mam, tylko się wybredna zrobiłam i jak patrzę na jakiegokolwiek szczeniaka to od razu się doszukuję czegoś co mi się nie podoba... Dobrze będziesz miała z tym podjazdem :) mi pozostaje nosić Grację na to moje 4 piętro, dobrze że te nasze baby takie lekkie :evil_lol:[/QUOTE] Łe no to masz problema :evil_lol: Chociaż w sumie jak jakaś dobra hodowla ma szczeniaki to pokazuje na stronach tylko te, które nie są zarezerwowane rok wcześniej :evil_lol: No i wtedy fakt, że nie ma w czym wybierać :eviltong: No dobrze.. ten podjazd i tak taki niziutki bo tam tylko 3 schody są, może 5 bo to nie taki standardowy blok tylko z tych nowszych - żyć nie umierać :loveu: :evil_lol: [quote name='Pegaza']Aaa ale tymczasowo w okresie letnim wracasz na chate? ja tam mam zawsze szczescie do takich:roll: cwini[/QUOTE] No wszystko zależy od zaciążenia/lub nie Jess ;) Ale jeśli Jess jest w ciąży to powinna urodzić jakoś w ostatnim tyg marca więc już na początku kwietnia będziemy wracać do siebie :loveu: [quote name='jot11']:grin::grin: Daria zawsze czyta jak chece :shiny::shiny: Cześć Be :kiss_2:[/QUOTE] :ylsuper: A dogo czemu chodzi jak chce ? :mad: I czemu banery mi znikają co jakiś czas :angryy:
  23. [quote name='Pegaza']Ze jak ? ze sie wyprowadzasz do mamy czy od mamy? bo sie pogubilach;)[/QUOTE] Od mamy do mamy :evil_lol: [quote name='karkakarka']Be to uważaj na siebie, teraz pełno dziwnych typów wieczorami się kręci :shake: Mam nadzieję, że będziesz miała tam neta :)[/QUOTE] Kiedy ja rano chodzę :roll: Na 10.. Jak się dorobię to będzie :roll: [quote name='Pegaza']Aaa no i uwazaj na tych zbokow!!! ja tam takiego od razu wyczaje..wrrr[/QUOTE] Ja to mam kurde pecha tak mało chodzę pieszo i jeszcze jakis mnie zaczepić chce :eviltong: [quote name='Viky i Ja']Daria nie czytasz uważnie, Be napisała że OD mamy :evil_lol:[/QUOTE] No.. właśnie :diabloti: Się wyprowadzam też ze względu na Jess bo tam jest na parterze mieszkanie i jeszcze podjazd dla wózków więc chodzić po schodach nie będzie musiała :loveu: :evil_lol: [quote name='*kleo*']A ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę... trochę się łudzę, że jakaś grackowa kluska przypadnie mi do gustu ;)[/QUOTE] Ja już mam 2 hodowle wyczajone jakby co :cool3: Zmykam do pracy .. :angryy:
  24. [quote name='karkakarka']A nas zasypało śniegiem :) Ale wolę śnieg niż mróz , chociaż przy mrozie lepiej się jeździ autem - mnie to ciężko dogodzić :)[/QUOTE] Ja też wolę śnieg ale auto me już 3 tygodnie w garażu :-( Ten tydzień dygam pieszo do pracy ale jak na rano mam to kierowca po mnie przyjeżdża :multi: Daleko w sumie nie mam od mamy ale strach po nocy chodzić między blokami. Dziś nawet miałam przygodę - jeden facet chciał mniie okraść / napaść czy nie wiem co tam ale drugi go powstrzymał :crazyeye: Ale się wystrachałam :crazyeye: Jutro obieram inną trasę.. :shake: [quote name='Pegaza']Cze Be :) i 10 znakow ;)[/QUOTE] Cze Daria :multi: [quote name='...::Basia::...']No zawsze jest nadzieja że sędziowie znajdą w Buff to czego szukają;) A tez york? A u mnie aż -11;([/QUOTE] A mnie to gila czego sędziowie szukają :eviltong: Ważniejsze są moje wymagania :p Oczywiście, że York no ale inna rasa też jest w planach. Nie wiem co będzie najpierw.. Laski wyprowadzam się za tydzień od mamy do mieszkania, które wynajmuje ale akurat się zwalnia więc do końca marca tam pomieszkam no i nie wiem jak z internetem tam będzie chociaż myślę, że do połowy lutego już powinnam mieć.. :roll:
×
×
  • Create New...