Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cze Aga :multi: Co na obiad dobrego było? :cool3:
  2. Cześć dziewczyny :loveu: Miło, że laski się podobają :loveu: A co do kolorków to na moje wszystkie pójdą w ślady mamy :eviltong: Niestety żadna z dziewczynek na 90% nie zostaje u nas :-( Chyba będę musiała poczekać na następny miocik zanim jakaś gwiazda się u mnie pojawi :-( Nie stać mnie chwilowo na 3 psa :shake: Dziewczyny jak tam z pogodą na ten weekend nie wiecie? Ja chce nad morze :placz: Muszę dziś z Ł pogadać czy gdzieś pojedziemy.. :roll:
  3. A Duś jak zwykle oryginalna fryzurka :multi: [url]http://i41.tinypic.com/zodied.jpg[/url] Rewelacyjna grzywka! :loveu:
  4. [url]http://i40.tinypic.com/349ccg7.jpg[/url] Fidulek nasz się pokazał w końcu :multi: Asia wpadaj częsciej! Co u was ? :loveu:
  5. Ale ma śliczną gumeczkę :loveu:
  6. Ostatnie dwie fotki małej sierotki :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/287/dd7e72ce5ff6e0d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/283/f967ea566050add2med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/287/d3a5661e68943d99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/287/dbcff70b7a4bbef6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/283/f7b29ac20672be51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/142/ff83747a54e337c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/287/c4645110aa57df7amed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Daria telefonem nie zrobię bo sterowniki nie pasują do tego windowsa :angryy: Ale już mam fotki :multi: Świeżutkie :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/200/1d534e2dce21accamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/287/50febc1cade6da60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/283/62fdd4a86c195091med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/142/039cc2299ccdf279med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/287/d7814d2c1bdb1d77med.jpg[/IMG][/URL]
  9. Halo halo Asia :multi:
  10. Cze laseczki :multi: Fryzurka piknie odrasta - Pixunia coraz piękniejsza :loveu:
  11. Ile tu ślicznych fotek :loveu: Postępy "postawowe" faktycznie widoczne :cool3:
  12. [url]http://i40.tinypic.com/if7gb7.jpg[/url] a już myślalam, że sam zjadł to wszystko :crazyeye: :evil_lol: Z czym te chrupeczki były?:razz:
  13. [url]http://images45.fotosik.pl/287/a2e8b6bb1b908651.jpg[/url] Ada jak szczęśliwa :laugh2_2: Jeszcze raz gratuluję :klacz: Należało wam się ! :sweetCyb: Noo.. to teraz trzeba pomyśleć o zagranicznych wystawach :loveu:
  14. A ja myślę nad zmianą koloru z blondu na coś innego bo moje biedne włosy chyba dłużej nie zniosą tego rozjaśniania :shake: Może toffi? :cool3: Daria nie jest tak źle - pasuje Ci kolorek :loveu:
  15. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/176.jpg[/url] ale jesteś fajnie tujkami odgrodzona :multi: Dbaj o szmaragdy - ostatnio czytałam, że mało odporne są :roll:
  16. [quote name='Asiaczek']No i co dalej? Pzdr.[/QUOTE] To się działo 4 tygodnie temu :eviltong: Dziś już biegają i broją 3 dziewuszki :loveu:
  17. Ja o 3:50 rano byłam z moją Jessi na siusiu i nic się nie działo. Nawet nie dyszała. Ok 5:30 odeszły niespodziewanie wody :crazyeye: Ok urodziła się pierwsza panienka ;)
  18. Ojj jak słodko :loveu: [url]http://i42.tinypic.com/n8hnn.jpg[/url]
  19. Jestem :multi: Fotek nie było bo pożyczyłam mamie aparat - była z wycieczką na tropical island :cool3: Coś wykombinuję potem :eviltong:
  20. iwa jak na salon fryzjerski to fryzura jest fatalna :shake: Nie obraź się ale na prawdę - nie zapłaciłabym :mad: Toffiś oczywiście uroczy a ładnemu we wszystkim ładnie :loveu: ale fryzura ewidentnie wymaga poprawy :roll:
  21. Śliczna ale 30 cm to nie za dużo? :hmmmm:
  22. Filipek chyba się trochę rozluźnił :cool3: Wreszcie chłopaka macie w domu :eviltong:
  23. Zapisuję się w kolejkę do fryzjera :multi: :eviltong:
  24. Niestety co do stawów nie pomogę :shake: A z papilotami to zależy od włosa ale na pewno bez papilotów nie uzyskasz takiego włosa u Westerna jak ma np.Wrangler ;)
  25. Cześć dziewczyny ;) Smutny dziś dzień, fotek nie robiłam.. Jess miała dziś kąpiel, wczoraj Buff a teraz ja mykam się wymoczyć po wycieczce rowerowej :cool3:
×
×
  • Create New...