Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cos nam nie chcą wyrosnać te Yorczki :mad:
  2. Cierpliwości - muszą stanąć ;) Ja też się sporo namęczyłam. Pomogło na koniec dawanie kurzych łapek i obcięcie całych włosków z tego ucha co klapało
  3. Tak Jofka - speedy ma rację! Ja też Jessi nie rozpieszczam z jedzeniem. Parę dni temu dałam jej troch śmietany do jedzonka, bo już cały dzień nic nie jadła ale poza tym to raczej jej nie rozpieszczam.
  4. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: Powalił mnie na kolana!! Jest uroczy po prostu.. a w tym kapciu szatan jak sie chowa :evil_lol: Extra!! :multi:
  5. Firma Vulpes
  6. Ależ bardzo proszę : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/116/e858b97f67a84c89.jpg[/IMG][/URL]
  7. Nie straszcie :placz: Moja Jessi waży tylko 1,7 kg i nie wiem czy coś jeszcze urośnie :placz: .. A miała ważyć ponad 2,5 kg!! :shake: Jej mamusie jak widziałam to chyba była z tych cesarskich, a mi laleczka wyrosła :placz:
  8. Dziś wcinam sernik firmowy :evil_lol: Mogę się podzielic :lol:
  9. Cześć, Aga , pieski i .. wielbłądzie :multi:
  10. Witaj Kasiu :) Cały czas siedzę i czytam opinie na temat Triady, Egiptu, Objazdu po Egipcie, Hotelu.. No więc chcę pojechać do Egiptu :) Na wycieczkę 7+7 czyli 7 dni objazdu, 7 dni pobytu tak jak byłam w Turcji. Jutro idę do biura, popytam, pogadam i może zarezerwuję 2 miejsca :multi:
  11. Binkaa gdzie jesteś ?? Dawaj fotki :mad:
  12. No i całe szczęście , ze wszystko dobrze się skończyło :multi::multi: Dziewczyny pilnujcie swoich pieskó!! Nie chce słyszeć o następnym takim wypadku! :mad:
  13. Dzień dobry :cool3: I jak tam, łacinka weszła do główki?? Co u Toleczka ??
  14. Migotko.. rozbroiłaś mnie tym urządzeniem :mdleje::mdleje::roflt::roflt::roflt:
  15. Witaj Mona :) A Koralik to jest u tej córki, co urodziła?? Czy jeszcze masz jakieś ukryte dzieci?? :eviltong: No cóż.. pozostało mi cierpliwie czekać.. na pewno urósł kawaler :multi:
  16. Aaa.. zapomniałam wam powiedzieć ... Znalazłam już sobie wycieczkę na lato :multi::multi: Tylko jest jeden problem.. TZ nie chce ze mną jechać :placz: Gada , że nie ma kasy zrzęda przez to auto zakichane :angryy: W tym roku z mamą byłam w Turcji a teraz bym chciała z nim no... :placz: No cóż.. jutro idę zarezerwować wycieczkę i najwyżeja jak nie będzie chciał jechać to pojadę z kimś innym no ale może do czerwca się zdecyduje :mad: Aaa.. i jeszcze jedno.. zapomniałam się pochwalić trzecią łapką :multi::multi::multi:
  17. Dzień dobry :multi:
  18. [quote name='Anusia & Alutka'] Oooo i nikt sie nie polakomil w tym czasie?[/quote] No jakoś nie .. Moja siostra abstynentka a ja nie wiedziałam, ze coś sie takiego robi .. Jakbym wiedziała to już bym tam u nich dawno siedziała i :drinking: hihi Dzień dobry Anusia i Alutka :multi: A tak w ogóle to co z tymi fotkami ??
  19. No gdzieś Ty Marta zniknęła?? :placz:
  20. I jak .. kto odpadł ?? Bo usnęłam po "tańcu facetów" :placz:
  21. Ale ten Twój Matuś jest radosny :loveu: Jak świetnie z tym orzeszkiem wygląda :loveu:
  22. No i gdzie ta mamusia się podziała?? JAk zdrówko Pixuni?? Coś wykazały badania??
  23. A jakiś sernik bez tłuszczu ale za to na smietanie a nie wydaje mi sie, żeby śmietana tłuszczu nie miała :p No ale niech im będzie. Z brzoskwiniami nie robimy ale zamiast niego mamy z wisienkami :cool3: Dzień dobry w czwartek :multi: Dzis ide pazurki sobie zrobić bo już 2 mi odpadły a jeden Jessi mi w połowie odgryzła :crazyeye: Macie jakieś pomysły może ? Bo nie wiem co mam zrobić .. Teraz mam złite pałeczki ze złotym brokatem i na wierzchu srebrne kółka. Teraz muszę coś bardziej spokojnego zrobić. Może białe z czymś wtopionym ? .. Hmm.. :niewiem: Mam czas do 13, zeby sie namyślić. No to miłego dzionka dziewczynki :lol:
  24. Jessi miała łupież po Hery. Zmieniłam firmę i już jest ok :)
×
×
  • Create New...