Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Uuu.. widze, ze pozycja wycwiczona :loveu: Świetne foty :loveu:
  2. [quote name='Anusia & Alutka']:shake: za duzo łatow czarnych ma. 2B któroś Ty ręczna? Prawo czy lewo?[/quote] Prawo, a co ?? Macie jeszcze troche fotów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/7ce90efb1a2a6828.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/45d33835a757ba05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/495be5317b80b360.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/0e3942576cdc728c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/fd09d1d4ca5a1ffd.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ojj.. widzę, ze wszędzie dziś popadało:) U mnie też sporo śniegu Ślicznie te wasze psiaki wyglądają na białym tle :loveu:
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Tego nie powiedzialam hihi[/quote] No fakt - nie dosłownie :p [quote name='madziasto4']Nie prawie jak Borsy, tylko to Borys jak w mordę strzelił![/quote] To żaden Borys! Zaręczam, że to Łacio!:evil_lol:
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Ale kocur!! Prawie jak Borys :loveu: Pikne foty, zdolna paintowa Tigrunia :loveu:[/quote] Coś takiego teraz sie przymilasz.. podobno mnie nie lubisz :p
  6. No wiedziałam, ze jeszcze jakiegos bloga yorkowego dzis znajde :multi: Witam was gorąco w ten zimowy wieczorek :loveu:
  7. [quote name='Jofka']dobra to ja juz lece spac!!!!...a wlasciwie kapac i uczyc sie:placz::placz::placz:[/quote] No ja tez zmykam.. reszta fotek jutro :)
  8. [quote=>.Niunia.<;9239017]Słodkie!!!![/quote] [quote name='Jofka']sliczny slodziaczek....ale ona malutka !!![/quote] Bardzo dziękujemy :loveu: No malutka, malutka .. coś mi nie wyrosła :p
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/d1baaad2ed7cd7d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/137/2d425c148082019b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/f6c42f339874af43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/437057a94a6f5688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/a23bc7a504273366.jpg[/IMG][/URL]
  10. Tak sobie dwie kulki spały :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/136/a57034f838cb0e06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/b826112eac331cc3.jpg[/IMG][/URL] A tak jedna kulka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/c06b30c6de502f6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/cdb077cde48687f6.jpg[/IMG][/URL] I druga [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/885f7484d044b406.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Jofka']oj tam nie słuchaj się ich...zdjecia beda kiedy beda[/quote] SURPRISE!! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/7122a83ca43377e0.jpg[/IMG][/URL] Jedno sie wgrało i zaraz będą jeszcze bo nauczyłam się zmniejszać Paintem :cool3:
  12. Znam już przyczyne!! TZ poprzestawiał coś w aparacie i teraz zdjęcia mają po 3 mb! Dlatego wgrywa się wiekami! A zmniejszyc zdjęć nie mogę bo u mojej siostry na kompie jest tylko paint :/
  13. On nie chce ze mną wcale pracować :shake: Chyba mnie nie lubi :p Jessi tez się kąpała .. wczoraj :cool3:
  14. [quote name='Kasia']Bo nie jest ino się obżarł jak świnka :evil_lol:[/quote] O masz .. Ciekawa jestem czy Jessi się tak kiedyś obeżre :evil_lol: Na razie to trzeba jej wpychac do buzi :p
  15. Ano pikny, pikny banerek :loveu: Ale fotki daj za to wychwalanie :p Filmik niezły ..:cool3:
  16. Jessoo.. Kasiu .. nie mówiłas,ze Fidel w ciąży jest :crazyeye: (2 fot.) :mdleje:
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Dlaczego tylko Ty? Bry wieczor Kasiu :loveu:[/quote] Jakie tylko ja ??
  18. Anusia a ja Ci zapomniałam rzec jaki to pikny masz banerek :loveu::loveu: No a teraz zdjęcia dawaj :mad::mad:
  19. Musze troche za wami polatac to może jeszcze cosik znajde :evil_lol:
  20. [quote name='Jofka']aaaaa a ja myslalam,ze to on!!!! a tak w ogole to myslalam,ze pracujecie razem[/quote] Kiedys pracowaliśmy, ale on poszedł do lepszej cuk. :) [quote name='Anusia & Alutka'] Nie wymadrzaj sie! Hodowla :roflt: To sie nazywa plantacja gamoniu :roll: [/quote] Te .. to lepiej Ty sie nie wymądrzaj śmietano od krowy :evil_lol: Ogłaszam wszem i wobec iż zdjęć dzisiaj nie będzie! Jak działa mi fotosik to nie działa mi dogo i na odwrót .. było już 45 % i się rozłaczyło :/ Sprobuje rano zgrac.
  21. Eee.. dziewczyny .. Czemu mi nie powiedziałyście, ze tu taka fajna galeryja jest , co ? :angryy: To juz druga, którą dziś znalazłam (Yorkowa) :lol: Tak wiec witam się ja razem z moją Jessi :loveu: Milutko tu u was :loveu:
  22. Chyba mnie tu jeszcze nie było :hmmmm: Witam się milutko i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku :loveu:
  23. Śliczny, piękny, cudny bobas :loveu::loveu::loveu:
  24. Takie maleństwo i juz warczy? No no no .. ma charakterek :evil_lol: Co to za wet .. :mad: Szkoda tych maluszków :-( Dobrze, że Daisy to przezyła
  25. [quote name='Mona4'] Tigrunia ja mieszkam prawie na wśi,mimo ze to Bytom [/quote] Ja może nie na wsi, ale bardzo blisko :p Przejdę się kawałeczek(ok 10 min) i juz są kury i krowy :evil_lol: A w 3 minuty dochodzę do lasku takze tez sa swietne tereny :lol: Mieszkam w Bydgoszczy ale na obrzezach i to z takiej strony, że do centrum zjezdzam w 5 minut autobusem :lol:
×
×
  • Create New...