Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. No jak nie ? Ja zawsze :lol: Jofka a dasz ty jakieś sniegowe foty Toleczka ?
  2. Powinnaś sprawdzać Jofka czy wszystkie wypadły .. Tzn. zajrzec do pysia .. wiem,ze to trudne no ale trzeba.. A ten wet na prawde tak mnie nastraszył, ze tylko patrzyłam, czy nic jej nie jest i siedziałam nieruchomo przez te 3 min :shake:
  3. Cześć :multi: No własnie chciałam was zapytać co dziś na obiad robicie bo jak zwykle szukam inspiracji :evil_lol: Wczoraj jaki pyszny gulasz zrobiłam.. mówie wam.. pyśny był :loveu: A dzis jakieś klopsiki np z jajkiem na twardo wewnątrz zrobie :lol:
  4. [quote name='madziasto4']Zabieg Masterka przeszedł bezproblemowo, nie pamiętam ile trwał, ale krótko. :hmmmm: Oj chyba taką czarną wersję Wam przedstawił.. Wszystko będzie dobrze :thumbs:[/quote] No mam nadzieje .. Tam gdzie chodzę z nią do weta jest ich dwóch i sie zmieniają .. i ja nei wiem czy to rodzina jest, czy co bo oni obaj takie czarne wizje przedstawiają :crazyeye: Jak byłam z Jessi pierwszy raz na szczepieniu to ten drugi zaczął mi gadać, ze jak coś tam sie będzie działo w ciągu 3-ch minut od szczepionki to pies zdechnie! :crazyeye: Byłam w szoku ! :crazyeye: Lubie ich, ale wkurzają mnie tym straszeniem .. co nie pojde do nich to zawsze coś wymyślą !
  5. [quote name='madziasto4']Masterkowi to chyba 4 trzebabyło usunąć pod narkozą... A Torcio syskich sam się pozbył :multi:[/quote] I jak przeszła operacja ? Długo to trwało ? Kurcze.. boje sie troche .. tak mnie ten wet nastraszył, że szok! :-o Zaczał coś gadać, ze te kły w srodku są jeszzce dłuzsze niz na zewnątrz i często się zdarza, ze tam jeszcze cosik zęba zostanie w srodku i ludzie nawet o tym nie wiedzą :crazyeye:
  6. No wreszcie :multi: I tak bez smyczy sobie biega ? Śliczne fotki :loveu: Bardzo się cieszymy, ze humorek dopiesuje :evil_lol:
  7. [quote name='madziasto4']A jak tam kiełki Jessi? Same wypadły syskie?[/quote] Niee.. jeden nie wypadł :placz: W tym tyg ide z nią umówić się na operacje :placz:
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Chiba raczej czarny :cool1:[/quote] No dobra, czarny :p Ale ty ześ żółta :evil_lol:
  9. To i ja sie u Tolka przywitam :multi:
  10. [quote name='Jofka']upsi nie wiem co u mnie jest z wklejaniem....jakis blad!!!!:mad::angryy:[/quote] No właśnei zauważyłam.. Ja to w ogóle nie moge cytować zdjęć :shake: nie chcą mi się w linki zmieniać :angryy:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/eac9c96be1024ca1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/9c040e43d6377dbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/cfc15532e36a6cf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/3143f2061c5d4149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/107cbc81ec37b6f4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Jofka']no to dobrze...a co teraz znowu w domku??[/quote] Nie, w pracy ale zgrałam sobie na fotosik wieczorkiem :) Tak mnie kot atakował : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/49a59a99e14fc040.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/136/22f0bd9e9598de64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/5e8d9ed7bfc81387.jpg[/IMG][/URL] Jęzorek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/137/3a535a9349786e00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/ca9c42e6c29bbb55.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/453f9a7a0c13d8c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/136/7625e1ccdd101d35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/13bc9410bf1720a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/00ed57747b280dfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/35ce4351989f22c6.jpg[/IMG][/URL]
  14. Oj tak.. pospałam sobie do 9 :loveu: Zaraz fotki dam
  15. Witam goraco Sieciuszka :loveu:
  16. [quote name='Kasia']Ej ej! Jam od urodzenia LEWORĘCZNA i foty zapodawam cały czas więc to nie reguła żadna :p Dobry!!! Duet Łatkowo Jessikowy na czerwonej kanapie rewelacyjny :loveu:[/quote] [quote name='Jofka']Witaj Beatko!!!! juz pewnie w swiecie slodyczy hihi Twoja Panienka jest cudna jeszcze sie powtorze!!!!!....a ja dzisiaj robie sobie wolne la la la la:lol::multi:[/quote] Cześć Jofka :multi: Dzis na 10 szłam :roll: Wagary , tak ? nieładnie, nieładnie Jofka! [quote name='Anusia & Alutka']Jakis zwiazek MUSI byc i ja Wam to udowodnie ;) Bry 2B.[/quote] Hmm.. a czemu akurat na tym się opierasz ? Moze kolor włosów o czymś swiadczy ? :hmmmm: Cze AA :loveu: [quote name='Mona4']Witam Ona jest piekna,prawdziwa ksiezniczka:loveu::loveu:[/quote] Witamy Mona i bardzo dziękujemy :loveu: [quote name='madziasto4']Cześć ludzie :hand:[/quote] Cześć ludziu :multi:
  17. [quote name='Anusia & Alutka']No tak, cos mi swita ze gadalas kiedys jak sie zastanawialas ktora sunie brac, ze ciemna bys chciala. Narazie nic mi nie wychodzi. Za mala grupa badawcza.[/quote] No to dobrze Ci swita :lol: Za mała ? Toć tu tyle galeryji jest , że szok!:-o A Ty wtedy musisz być lewo-reczna, co ? Bo fotów wcale nie chcesz dac :shake:
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Ladnego se mam to i macham! "Ino" znaczy sie tylko :cool1:[/quote] No jakiś taki żółty :p Dobrze wiedzieć, ale i tak bede se ino gadać kiedy mi sie zachce :eviltong:
  19. UUU.. Toruś szalik na zime przymierza :loveu:
  20. [quote name='madziasto4']Ale ta Jessi jest fajniusia :loveu:[/quote] Wiem, wiem :cool3: :loveu::loveu:
  21. [quote name='Anusia & Alutka']A nic, tak se badam wplywa prawo- lub leworecznosci na ilosc wstawianych fot. Sliczna Jessunia. Ej a ona sie wybarwia cos czy ma taka pozostac carniutka?[/quote] :roll: I co Ci z tych badań wychodzi ?? Czarnulka miała być i jest :loveu:
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Powiedzialas "toc ino ja". Nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz :turn-l:[/quote] Jessooo.. co nie powiem to ta zaraz tym palcem macha :shake: Od Ciebie sie słowa owego chyba nauczyłam.. chociaż może nie .. nie wiem.. często mówie owe "ino" :p
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/137/390f920544024def.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/33b3aa26fecee9fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/dbedb25738536f79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/29a0c2b9d7195655.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/40ce45a7b1605382.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...