Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_9_10.gif[/IMG][/URL] Nic nie odpuszcza :placz: Cały czas gadam przez nos :roll: Kaszel mam niemiłosierny :shake: Masakra normalnie! Ide dziś z Jessi do Aniusi ze zdjęć i zakładam jej na droge krotka smycz i obroze... musi sie wreszcie nauczyc normalnie chodzic a nie lata 5 m ode mnie :mad: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxpt237YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Anusia & Alutka']Oj boazeria jest straszna :shake: Mielismy ale juz zostala usunieta na szczesnie.[/quote] Ja niestety na razie nic z nią nie moge zrobić :placz: Jest wszedzie! Za duzo kasy bym musiała w to włozyc .. Ide lulu .. paaa
  3. No dobra.. ja juz też odpuszczam :roll: Ide z Jessi na dworek , podgrzeję sobie mleczko i lulu :sleep2: Do juterka
  4. No .. np ja zadko bywam wieczoramii przez ta moja chorobe musicie sie meczyc ze mna :evil_lol:
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Bo mi sie nie podoba ich wystroj mieszkania :shake:[/quote] Czyli lampy, tak? Hmm.. kazdy ma swoj gust. Ja nie cierpie mojego domu , nienawidze tych ochydnych desek na podłogach (jak ja wam wszystkim paneli zazdroszcze), wszedzie na korytarzu boazerie, w kiblu boazeria, w łazience tez, w drugim kiblu tez .. Fuuujjjj... :/ W kuchni tez byla ale zrobilam remont i teraz kuchnia to moje ulubione miejsce w domu :) Tylko tego stolu jeszcze brak..
  6. A ona to jeszcze w ogóle jest ?? Cos sie cicho zrobilo ..
  7. Dario-Ewo.. chyba anusia cie szukała :evil_lol:
  8. [quote name='Anusia & Alutka']A ja se czytam fakt bo tam sa na biezaco wszystkie informacje. I to za zeta :grins:[/quote] Ale oni tam same kity piszą Anusia .. nie wierz im!! :placz: :evil_lol:
  9. No no no .. gratuluje Nadziejko :multi:
  10. No prosze.. rocznik pysiulki :lol:
  11. Super Expressu nie czytam .. tak samo jak Faktu .. :angryy:
  12. Siebie nie chce pokazac to chociaz kawałek tego jej men'iola mamy :evil_lol:
  13. A no rządzi, rządzi :evil_lol: Kiedys tez pisali o piesku Brit ..
  14. Branoc Agus :sleep2:
  15. [quote name='pysiulka86']No ja wlasnie balam sie uzywac tych jednorazówek dlatego włoski tylko skracałam co nieco, ale skoro mówicie ze sa ok to spróbuje.[/quote] Śmiało ;) Na pewno bedzie piknie wyglądać :loveu:
  16. Anusia pisz w czasie przeszłym bo juz po imprezie ! :p
  17. Alutka zdradza Borysa z męską ręką :mdleje::mdleje:
  18. Ok .. napisałaś "ciemno złoty w kolorze świecy" .. ja naprawde sie nie smiałam i nie wiem o co ci chodzi z ta kpiną .. I przeciez poprosiłam, zebys sprecyzowała ten kolor
  19. No fakt .. ale myślę, ze jeszcze ujzymy ten pikny nieład Kapryśkowy :loveu: Paczta co znalazłam.. co za hamy .. :angryy: [URL]http://www.pudelek.pl/artykul/7393/zakoscielny_miko_i_piesek/[/URL]
  20. A o co to chodzi ? "lapy" to co ? Łapy czy lampy miało byc?
  21. Anusia .. rozpieszczasz nas tymi mynskimi konczynami :evil_lol:
  22. Kiedys mojego TZ fryzjerka tak scieła, ze musiał ją ochrzanić a ta mu na to : "włosy nie zęby , odrosną!":stupid: i dodała :"10 zł poprosze":mdleje:
  23. Jessi tez jest bardzo grzeczna przy zabiegach kosmetycznych ;) Polecam takie golarki jednorazowe męskie do ogolenia tych uszek
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Dobry wieczor :cool1: Jestem zniesmaczona.[/quote] A cio ? O cio cho?
×
×
  • Create New...