-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
O jeny jak ona już urosła :crazyeye:
-
(Aaa D-E kosmetyczka 40 zł) No to pierwszy taniec : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/181/1271656b4d8dbb58med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images39.fotosik.pl/177/5e8663e53618e661med.jpg[/url] Potem dam filmiki DJ-ów dwóch :D [url]http://images46.fotosik.pl/181/e03a915cb41ebf4cmed.jpg[/url] No i rozkręcamy imprezę :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/181/05addd675ada8f58med.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja bym se poszła na Epokę Lodowcową w 3D :evil_lol: Ale nigdy nie możemy się z Łukim zgrać :shake:
-
[quote name='Pegaza']Be Ty nie wiedziala jak sie lotka kupuje hehe a ja bez zadnego szkolenia musialam sie go nauczyc obslugiwac:evil_lol: no pieknie wygladaliscie:loveu: a za malowanie ile wziela?:roll:[/quote] No bo ja tylko raz w życiu totka kupiłam :oops: Dzięki :loveu: Że tak skromnie powiem wszyscy na sali się nami zachwycali :evil_lol: A Pan Młody wołał na nas "turkusy" :evil_lol: Noo.. i Łuki miał też najładniejszy garnitur na sali :loveu: :evil_lol: [quote name='Kasia']jak już na nk napisałam - błyszczałaś Be :loveu:[/quote] :loveu: No to lecim dalej .. Wchodzimy na salę.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/181/95c0d30cd973276dmed.jpg[/IMG][/URL] Chleb, sól i szampan.. [url]http://images46.fotosik.pl/181/94b046271bec346emed.jpg[/url] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/181/db0e52cd5de6f72emed.jpg[/IMG][/URL] No i zasiadamy do stołów, żarcia było full, przepyszne, przesmaczne i w ogóle ach i och :loveu: :evil_lol:
-
A może raz w roku miała robioną tylko wściekliznę? Większość ludzi nie ma pojęcia o konieczności szczepienia przeciw chorobom zakaźnym .. :shake:
-
[quote name='rizo']Jesteś bardzo sfrustrowanym człowiekiem,jak musisz używać takich słów to trudno, za czasów średniowiecza byłabyś super inkwizytorem, kazałabyś spalić na stosie wszystkich posiadaczy psów bez papierów ,naczytałam sie trochę twoich odpowiedzi na różne tematy i widze że masz poważny problem ze sobą,[B]zawsze zaczynasz dyskusje- a ma rodowód?[/B]ale trudno ,są ludzie i ludziska:lol:[/quote] Że ja ? Chyba mnie z kimś pomyliłeś/aś :p[B] Pokaż mi choć dwa takie posty[/B] :cool3: Ja szanuję osoby, które posiadają psy bez rodowodu - sama miałam pseudo bokserkę :p Jeśli pytam czy pies ma rodowód to tylko z ciekawości z jakiej hodowli pochodzi :p Szkoda, że nie znasz się na ludziach .. ale to już nie mój problem i mało mnie to obchodzi jakie masz akurat o mnie zdanie :cool1: Nawet nie pytam skąd takie a nie inne zdanie - bo Twoje zdanie dla mnie jest nic nie warte i z takimi osobami dyskusji prowadzić nie zamierzam :cool1:
-
No dobra, ale za wiele fotek nie mam .. (póki co :razz:) No więc zacznijmy od przygotowań .. Para Młoda nie zawiodła i dla gości miała przygotowaną dekorację na samochód - tablicę z napisem "Goście weselni" no i po wstążeczce :cool3: Pojechałam więc odebrać , next po kwiatki i lotka i kurcze tu był problem bo nie wiedziałam jak się tego lotka kupuje :cool1: Zadzwoniłam do Ł co by mnie uświadomił :evil_lol: Aaaa no już po fryzjerze byłam - zapłaciłam 20 zł :crazyeye: Myślałam, że się babka pomyliła albo ja źle zrozumiałam no i się dla pewności upewniłam - 20 zł :crazyeye: Tyle to ja jeszcze nigdy za fryzure nie zapłaciłam :loveu: Będę chyba częściej chodzić :evil_lol: No .. potem była kosmetyczka - super mnie pomalowała :loveu: Mogłabym tak codziennie :loveu: :evil_lol: No i do domciu się ubierać bo już mało czasu było. Łuki przyjechał, wystroił się też i okazało się jak już wychodziliśmy, że kwiatów nie mamy bo zostały u Łukiego :cool1: No i w efekcie w kościele byliśmy 5 minut przed czasem .. Msza, skrzypaczka, przysięga .. Anka wyglądała prześlicznie :loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/176/dc740bd911f3791amed.jpg[/url] Wyszli przed kościół i .. niespodzianka [url]http://images45.fotosik.pl/181/51e9f4322d172212med.jpg[/url] Potem życzenia, zbieranie groszaków no i odjazd .. Do hotelu jakieś 12 km poza miastem. Jechaliśmy obwodnica .. zajęte 2 pasy i 60 km/h :diabloti: Chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo wściekli byli inni uczestnicy ruchu :evil_lol: Wyprzedzali poboczem z prawej strony :diabloti: A to my z parą młodą przed hotelem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/181/d70dfb59afe1b209med.jpg[/IMG][/URL]
-
No cóż .. czasem tak bywa.. Suzi mogła się gdzieś uderzyć, skoczyć z kanapy, chodzić po schodach. Przeżyłam to samo - 2 szczeniaki martwe, 2 nie przeżyły pierwszych paru godzin, 1 na szczęście żyje i ma się świetnie :loveu: Ale lepiej już nie dopuszczaj swojej suczki :shake: Po co mnożyć kundelki :shake:
-
[quote name='rizo']Tigrunia ja nie pisałam że Gioco rozmnarza psy wadliwe tylko że wnosząc z jej odpowiedzi na mój post ona by tak zrobiła ale rozumiem że masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem ,bo to jednak subtelna różnica :diabloti:,co do twojej hodowli to piszesz że masz yorki dopiero od dwóch lat,czy przypadkiem nie kierowałaś się modą? masz hodowle i urodził się Tobie wnętr mam pytanie w związku z tym do Ciebie,czy będziesz dalej mnożyć ten wadliwy genom?mnie oskarżasz o lewą hodowle ale widze mierzysz wszystkich swoją miarą -trudno tacy ludzie też są.Ijeszcze jedno domeną ludzką jest że szukają swoich wad u innych -niestety,JA NIKOGO NIE OCENIAM ANI NIE KRYTYKUJE prosze przeczytaj powoli i uważnie co napisałam[/quote] Wiesz.. nie pokryłam suki swoim psem bo takowego nie posiadam a moja suka na pewno wnętrem nie jest :p No i bynajmniej nie zamierzam się Tobie tłumaczyć dlaczego wybór padł akurat na Yorki :diabloti: Kolejny troll zawitał na Yorki szerzyć swą wielką wiedzę..życzę powodzenia :cool1: To co - zrobisz coś dla dobra rasy i zgłosisz hodowle o których pisałaś/eś do ZK ? :cool3: Czy moze brak Ci odwagi? A może [U][B]podstaw[/B][/U] ? :razz:
-
[quote name='...::Basia::...']Witam :) Zamierzam niedługo kupić yorka z rodowodem na wystawy tylko mam mały problem :placz: słyszałam że mogą być problemy w czasie wypadania mlecznych zębów u yorka i te stałe mogą źle urosnąć i pies może nie być dopuszczony do wystaw (nieprawidłowy zgryz):roll: Czy taka sytuacja może naprawdę powstać i jeśli tak to jak temu zaradzić? :roll: Jeśli taki temat już był to przepraszam :oops:[/quote] Jeśli coś takiego już się przytrafi to nie ma rady. A czasem tak bywa..
-
[quote name='kordzinkasia1']Moja suńka Pati nie ma rodowodu. Ale tak jak powyżej nie zamieniłabym jej na żadnego innego pieska. O jej rodzicach to wiem że napewno ojciec był rodowodowym psem. [B]Hodowca powiedziałą też że te szczeniaczki<łącznie z moją> miałyby rodowód ale żeby go zdobyć trzeba podobno na wystawy jeździć a jemu na tym nie zależało[/B]. Ale i tak czy by miała rodowód czy nie wybrałabym właśnie ją:multi:[/quote] :cool1:.....
-
Jeszcze co do szczeniąt z wadami - sama sprzedałam wnętra - w tańszej cenie i spisując umowę "kupna-sprzedaży psa niehodowlanego"!! Jest w niej wyraźnie zaznaczone, że chłopak dzieci mieć nie może :cool3:
-
[quote name='rizo']Chciałm wam uświadomić że takie żeczy się dzieją ale wy jestście zamknięde na wiedzę,ja nie krytykuje nikogo,każdy niech idzie przez życie zgodnie ze swoim sumieniem ,yorko maniacy są enklawą zamkniętą i bardzo zadufaną w sobie ,naprawde to przykre jest żeby tak krytykować innych bez znajomości osoby[/quote] A kto Ciebie krytykuje ? To Ty twierdzisz, że Gioco rozmnaża psy z wadami :cool1: I ja i Qti i Gioco równo krytykujemy Twoje postępowanie - wiesz, że się źle dzieje a nie reagujesz :cool1: Więc po co robisz dym? My mamy iść za Ciebie i na kogoś donieść ? Ok .. powiedz tylko gdzie i daj dowody - ja to zrobię za Ciebie skoro masz z tym problem..
-
[quote name='rizo']Ja się nie wymądrzam tylko zadałam wam pytania a wy widze nie potraficie na nie odpowiadać,waszą obroną jest atak a to jest dzicinny chwyt,a jeśli nie wiesz że takie żeczy sie dzieją to mało wiesz o hodowlah tych legalnych i tych nie.[/quote] Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :cool1: Ja dokładnie odpowiedziałam na Twoje pytanie i napisałam również, że "może gdzieś tam coś słyszałam jednak nikogo za rękę nie złapałam" - jasne ? :cool3:
-
[quote name='rizo']Jeszcze dodam takie pytanie-dlaczego nie walczycie wy z hodowli z papierami o to że kwitnie proceder handlem metrykami jako takie zmawczynie tematu to wiecie że takie coś się dziej,dlaczeGo psy na wystawch są farbowane ,mają zakładane aparaty na zęby a przecież wada zgryzu jest genetyczna i będzie przekazywana dalej co z tym robicie,jeteście obrońcami czystości rasy,a wnętry ,są leczone hormonalnie i wade przekazują dalej -co robicie z tym fantem?wiecie też zapewne że w wielu hodowlach z papierami pieski są trzymane w klatkach,czy walczycie tak o to żeby poprawić ich los?Tak jak juz napisałam ,ZACZNIJCIE PORZĄDEK OD SWOJEGO PODWÓRKA[/quote] rizo a może Ty zrobisz z tym porządek? :cool1: Ja mam Yorki dopiero od dwóch lat. Niedawno do nowego domku poszedł mój pierwszy szczeniak. W swym krótkim hodowlanym stażu nie spotkałam się osobiście z takimi sytuacjami o których piszesz więc żadnego porządku zrobić nie mogę :p Może i gdzieś tam słyszałam coś, że ta czy tamta hodowla "coś tam" ale nigdy nikogo za rękę nie złapałam w odróżnieniu jak rozumiem od Ciebie więc dlaczego tak się mądrujesz zamiast iść do najbliższego oddziału związku i nagłośnić sprawę ? :cool1:
-
[quote name='jaszczurka88']będzie to raczej domowa hodowla ale po rodzicach z rodowodem.[/quote] Jeżeli chcesz kupić pieska z rozmnażalni to lepiej nie kupuj wcale :cool1: Możesz nie wiedzieć, więc wytłumaczę - jeżeli w hodowli są psy z rodowodem a mają akurat szczeniaki po takich właśnie rodzicach jednak sprzedają je bez metryk to znaczy, że suczka jest pokryta drugi raz w tym samym roku i po prostu metryki się nie należą - jest to kategorycznie zabronione!! Wg regulaminu Związku Kynologicznego suka może mieć szczeniaki raz w roku! Dlaczego? Ciąża, poród, odchowanie szczeniaczków to spory wysiłek dla suki... Żadna nie chciałaby rodzić co cieczkę :shake: Dlatego - jeśli już koniecznie musisz kupić psa bez rodowodu to radzę omijać tę hodowlę z daleka! Nie dbają o dobro swojej suki więc pewnie i szczeniaki raju tam nie mają :cool1: Co do zabierania pieska do pracy - jeśli dasz radę poświęcić mu czas na zabawę, spacerki it.d. to czemu nie? Jeśli będzie miał tak jak w domu nie widzę przeszkód lepiej jednak zaczekać aż minie kwarantanna jeśli w Twojej pracy przewijają się obcy ludzie mogą nanosić różnych zarazków, chorób i czego tam jeszcze .. :roll:
-
Ja również gratuluję !! :loveu: Dzielna dziewczyna :loveu:
-
[quote name='***Paulina***']Fajnie by było gdybyś dojechała:loveu: Zresztą co tam gdyby... Pojedziesz:p[/quote] Zobaczy się :cool3: [quote name='Gosia2406']Witamy się czwartkowo.[/quote] Cześć :multi: [quote name='Pegaza']Buty fajniste a taska tez mosz do nich?:cool3:[/quote] Tak - mam :loveu: Jest czarna z takiego materiału jak moja kiecka i ma takie kamienie jak buty :loveu: [quote name='Aga76']Czadowo będziesz wyglądać :cool3: Łuki będzie miał zajęcie przy odpędzaniu tłumu... Dzień dobry :loveu:[/quote] No ja myślę :loveu: :evil_lol: Cześć :multi:
-
Cze laski :multi:
-
[quote name='Pegaza']tos miala szczescie :evil_lol:[/quote] Sznurka i tak by Ci nie starczyło :diabloti:
-
[quote name='Pegaza']Taa na balkonie..na basenie na ogrodzie gdzie sie da:p gdzie Ty idziesz i na co?:roll:[/quote] Polter - bicie szkła przed domem panny młodej, młoda zbiera z młodym i flachą częstują .. Ale chyba nie idę - łuki wrócił z roweru, zaległ na kanapie i śpi :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Ssss Ssss Ssss :evil_lol: Be ide po Ciebie....:evil_lol: bos miala afko napisac ze potrzebujesz na prezent i zalezy na czasie..:cool3:[/quote] Już mam :eviltong:
-
[quote name='Kasia']z takim kompletem biżuterii będziesz sie na pewno troszke wyróżniać :loveu: buty niezłe! tylko ze ja to bym w nich nie uszła nawet 10 meterów...:cool1:[/quote] No ja myślę :evil_lol: No ja w takich chodzę ale nie sandałach .. zobaczymy :cool1: [quote name='Kasia']ja taką kupiłam, kolczyki do tego też mam i jeszcze wisiorka zamówię i też będę miała kompleta na wrześniowe wesele :lol: [URL="http://www.allegro.pl/item701120605_701120605.html"]Swarovski - OCTAGON bransoletka (701120605) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Superolo :loveu: Mam moją biżuterię !! :mdleje: Listonosz u sąsiadki zostawił :flaming: