Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']jedna dziewczyna, młodziutka strasznie to wyskoczyła z tego auta jak przyjechali z miasta jak poparzona! od razu podleciała do ojca i mówiła mu płacząc, że facet sie do niej dobierał, że wkładał jej łapska pod spodenki...a typ taki obleśny, że witką od wierzby bym go nie tknęła :cool1:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: Co za bezczel :crazyeye: :crazyeye:
  2. [quote name='Princess_York']nie no jakoś bym musiała wstawać :cool1:[/quote] No nie ma lekko :eviltong: [quote name='Kasia']czyli kryzys będzie codziennie :mdleje: śpisz popołudniami? ja próbowałam ale nie umiem zasnąć...czuje się zmęczona ale nic poza tym.[/quote] :evil_lol: Dzisiaj próbowałaś ? Ja też ale w poniedziałki nie da rady :eviltong: .. jutro już zaśniesz jak dzidzia na minimum 2 godziny :evil_lol: No i zapomnij o wycieczce sobotniej (jeśli w sobotę pracujesz) czy jakiejś rozrywce :shake: Padniesz jak betka pewnie koło 19 i obudzisz się w niedzielę w południe :cool1: No chociaż.. pewnie Łukaszek Ci spać nie da - przekichane :evil_lol:
  3. [quote name='Kasia']no mówię Ci, widok jego miny był bezcenny :loveu: a może on sam nie będzie chciał mnie egzaminować? :evil_lol: zobaczymy...[/quote] Ja na szczęście na spoko faceta trafiłam chociaż do ostatniej chwili trzymał mnie w niepewności :shake:
  4. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=Navy][I]Cześć Be!![/I] [I]Fajny taki zlocik nad morzem...tyle misaczków razem:loveu:[/I] [I]Pozdrawiamy:lol:[/I] [/COLOR][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiasta :multi: Noo fajnie było :loveu: [quote name='Kasia']dzis pierwszy dzień i koło 11.00 miałam kryzysa...głowa mi tak troszkę spadała i kurz miałam w niej ale jakos dotrwałam do 13.30... mam nadzieję, że z czasem się przyzwyczaję... Ty miewasz jeszcze kryzysy w pracy? czy organizm już sie przyzwyczaił i dajesz bez problemu rade?[/quote] Aaaa... to kryzys będziesz miała pewnie jutro :diabloti: Ale pocieszę Cię , bo ja też :evil_lol: Poniedziałek to najlepszy dzień. Zawsze w poniedziałki śpię najkrócej i mam najwięcej energii i chęci do pracy :eviltong: Od wtorku już jest kryzys aż do soboty włącznie :evil_lol: Mój organizm się przyzwyczaić nie może bo chodzę tydzień na 4 i tydzień na 10 :cool1: Kiedyś chodziłam non stop na 5 to było w miarę ok ale spać szłam o 20-21.
  5. [quote name='Princess_York']uuu ... i tak normalnie ? ja to bym przedłużała i jakk zadzwoniłby budzik to wyłączyłaym go poprostu :oops::lol:[/quote] Nawet jak musiałabyś być o 4 w pracy ? :cool3: Raczej nie można sobie po prostu budzika wyłączyć :p
  6. [quote name='Kasia']widok jego miny poprawił mi humor i to, że egzamin oblałam nie było tak ważne jak to co zobaczyłam na jego twarzy :p obym tylko następnym razem nie trafiła na niego :evil_lol:[/quote] No i dobrze zrobiłaś ! :evil_lol: O kurcze.. było by nie fajnie :evil_lol: Ale fajnie było by u niego zdać :diabloti:
  7. [quote name='Princess_York']no to ok :evil_lol: a z godzinami (4;20) też nie współczuje jestem raczej nocnym pteszkiem niż rannym :evil_lol::lol:[/quote] Ja wstaję o 3:30 :cool3: [quote name='Kasia']sama sobie zmieniłam, mam taki dojazd z taką jedną babką i póki co tak będę jeździć aż zdam prawko i zacznę swoim autkiem ;) co do mojego egzaminu to napisałam u siebie.[/quote] I jak się wstaje ? :diabloti:
  8. [quote name='Kasia']czym tu się chwalić? tym, że następna poprawka 26 sierpnia? miałam bardzo starego, nieuprzejmego pana, który pragnął bym jeździła tak jak on, bym tak jak on zmieniała biegi i miała taką sama dynamikę i tempo jazdy. twierdził, że takim zmienianiem biegów jak ja to robię mogę tylko spowodować zagrożenie na drodze...:cool1: [B]więc mu grzecznie odpowiedziałam, że egzamin z trzymania "wajchy" to ja już dawno temu zdałam u swojego męża i to nie tylko praktyczny :diabloti:[/B] dziada zatkało a ja wyszłam z samochodu.[/quote] [CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] Chciałabym widzieć jego minę :mdleje::diabloti: Nie przejmuj się Kaś - u nas też ledwo koło 20% zdaje :cool1:
  9. [quote name='Kasia']nie narzekajcie :loveu: Be ja już zaczynam tak jak Ty wstawać do roboty - budzik na 4.20 nastawiam, ale za to już przed 14.00 jestem w chałupie :lol:[/quote] Uuuu nie zazdroszczę :shake: Godziny Ci zmienili? Jak Twoje prawko? Zdane ? :loveu: Byłam ja se w weekend nad morzem :loveu: Znaczy się w sobotę tylko z mamą byłam w Łebie. W niedzielę wybrałam się towarzysko na wystawę do Chojnic. Przynajmniej fotorelacja porządna była :eviltong: I nie wołać o foty bo nie swoim aparatem robiłam :eviltong: Ale będą na pewno na Yorklandzie :multi:
  10. [quote name='Princess_York']Lubi poczuć wiatr we włosach :evil_lol:. zeby tylko nie było jakiej chorby :cool1:[/quote] Spokojnie - nie tak często jesteśmy nad morzem ;) [quote name='Pegaza']Cze poniedzialkowo..:p ale posucha na dogo..:roll: kiedy ta Aga wraca?:roll:[/quote] Cze Daria :multi: No masakra jakaś :crazyeye: Się wczasuje dziewczyna już chyba ze 3 tygodnie :cool1: :mad: :evil_lol:
  11. Uuu co tak mało fotek ? :-(
  12. [quote name='eve86']Powtórze jeszcze raz gdyby pies z rodowodem kosztował 1000-1200 zł pseudohodowle by nie przetrwały. Bo kto zechciałby pieska za 800 zł jak za 1000 mozna mieć rodowodowego :shake: wiem ze pseudohodowla to nieludzkie traktowanie zwierzat ale teraz podam ci pewien przykład. Kobieta ma swoje ukochane dwa yorkokundelki i suczka ma małe. Sprzedaje je za 850zł. Hodowca ma yorki suczka ma małe i sprzedaje je za 2000. Gdzie lezy wina??? Po środku i jedna strona i druga chce kasy. [B][U]Niech hodowle sprzedją za 1000- 1200 a nikt na panią z yorkokundlekami nie spojrzy.[/U][/B][/quote] Jeżeli chodzi o Yorki to jest to nierealne!!(nie odnoszę się do innych ras bo po prostu nie mam obeznania w cenach) Samo krycie większością reproduktorów w Polsce kosztuje 1500 zł ! Dolicz do tego koszty odchowania malucha, metryka, tatuaż, szczepienia, odrobaczenia, wyprawka, badania suki (progesteron, USG) it.d.... Jak się ma jednego szczeniaka tak jak ja w tej chwili to już dawno, dawno jestem stratna (nie doliczając nawet tego, ze mały mi się rozchorował i 400 zł poszło sruuu... :p) no ale cóż - ja zakładając hodowlę nie nastawiałam się na zarobek i hodować zamierzam dalej.
  13. [quote name='Balbina12']Owszem to moje słowa ale chyba doszukujesz się drugiego znaczenia . w tym poście nie jest napisane , że interesowałam się r=r (bo nie było to dla mnie ważne):shake:[/quote] No wiesz.. dla mnie jasne jest, że interesowałaś się tym czy będzie rasowy skoro stwierdziłaś, że chcesz psa bez rodowodu :cool1: No bo niby na jakiej podstawie to stwierdziłaś? A może Ci się przyśniło, żeby kupić nie rasowca? :cool1:
  14. [quote name='Balbina12']Tigrunia-ja nie czytałam o r=r tylko o tym jak takiego psiaka pielęgnować,czym go karmić itp. a rodowód nie był dla mnie priorytetem przy wyborze psa[/quote] Czyżby? A czy to czasami nie jest Twój post? : [quote name='Balbina12']A co ci nie odpowiada w wyglądzie mojego psa,że na pierwszy rzut oka widzisz,że jest bez rodowodu?:roll::roll::roll: A co do przemyślanych decyzji to zakup mojego psa był przemyślany bo[B][U] pół roku szukałam informacji o psach i stwierdziłam , że nie chcę psa z rodowodem[/U][/B],więc ten argument ci nie wyszedł:roll:[/quote] :p
  15. [quote name='Balbina12']nie przepraszaj mnie,nie masz za co,bo nie jesteś w stanie mnie zdenerwować.:shake:Mamy różne zdania na pewne tematy ale [B][U]to nie znaczy , że nie możemy dyskutować[/U][/B][/quote] To Ty mi zabraniasz się odzywać :placz:
  16. [quote name='ewa2909']Nie wiem czy przypadkowo nie piszesz o babci mojego Tośka? Baffi skończyła już 7 lat a nadal jest czaniutka [url]http://img146.imageshack.us/img146/4646/tofik614mc1.jpg[/url] [/quote] Dokładnie tak :cool3: Tak mi się coś z Tośkiem kojarzyło, ale nie byłam pewna ;)
  17. [quote name='Princess_York']No widać że wiatr dawał mocno czadu .[COLOR=lemonchiffon]no bo[/COLOR] [COLOR=lemonchiffon]jak nad morzem ma tak nie być :evil_lol:[/COLOR][/quote] Buffy lubi wiatr :loveu: :evil_lol:
  18. [quote name='LILI08']tak nikogo nie urażając a w szczególności Ciebie uważam że posiadasz bardzo dużą wiedzę na temat yorków i szanuje twoje zdanie po przeczytaniu Twoich wypowiedzi : ale jak można żałować że się kupiło psa ? Zawsze mi się wydawało że to jest takie "pragnienie kochania" tego wymarzonego psa że nigdy nikomu by nie przyszło żałowanie decyzji.[/quote] Jakbyś uważniej czytała to byś się doczytała, że [B][U]żałują kupna psa bez rodowodu. [/U][/B]
  19. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New]B nie zdradzaj tajemnic :diabloti: [/FONT][/CENTER] [/quote] :hmmmm: Ja myślałam, że skoro wszyscy wiedzą to to nie jest tajemnicą :roflt: [quote name='PositiveThought']Cześć Be :loveu: Wpadłam odwiedzić dziewczynki i zadać pytanko małe - czy my się widzimy za tydzień w Sopocie? :cool3:[/quote] Cze Atka :loveu: Jak tam na wywczasach ? :loveu: Nie widzimy się :shake: :-( [quote name='Foxowa']Widze macie dużo spotkan teraz ;), niech się mała wyszaleje jak są wakacje :cool3: A zdjecia świetne :loveu:[/quote] A no pewno .. trza korzystać póki młodość nie minie.. :evil_lol: [quote name='Milka_85'][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_3.gif[/IMG][/URL]witamy i miłego weekendu życzymy[/quote] Czeeeść :multi: Dziękujemy i nawzajem :loveu:
  20. [quote name='eve86'] I jeszcze jedna kwestia jak juz ktos kupił pieska w typie to może nie należy go potępiac??? Co ma zrobic z nim skoro go ma??? Oddać do schroniska???? A zazwyczaj jak już ma to daje mu dobry dom i dużo miłosci. Nie wiąze go przy budzie na łańcuchu nie głodzi nie bije.[/quote] Wszystko było by ok gdyby ktoś kto kupił psa bez rodowodu nie zrobił tego świadomie :cool1: Bo szanowna Balbina twierdzi, że czytała wiele for i tematów poświęconych r=r i mimo to wybrała psa w typie rasy :cool1: [quote name='LILI08']Dziękuje, dziękuje :) Ale tu dużo ludzi jest co mają 2 yorki jeden z rodowodem drugi bez i są super nikt na nich nie napada to wiesz co jak już nie chce Ci się słuchać tych głupich docinków to napisz że drugiego yorka jak będziesz mieć to będzie z rodowodem :) i będzie wtedy dobrze :P Pozdrawiam[/quote] Tak - nikt na nich nie napada bo zrozumieli, że zrobili źle! Bo czegoś się nauczyli chociażby na tym forum i często bardzo swojej decyzji żałują! [quote name='NNikka'][B]Podsumowując: Każdy pies potrzebuje miłości bez względu na pochodzenie. My nie chcemy żebyście wyrzucały psy bo nie mają rodowodu. My chcemy żebyście zrozumiały, że jeśli kochacie zwierzęta to propagujcie kontrole urodzin, kupujmy tylko z idealnych hodowli - niech te złe padną z braku zainteresowania. My chcemy żeby wszystkie zwierzęta miały kochającego pana lub panią i żeby schroniska były tylko dla zwierząt które straciły pana z przyczyn losowych. Musimy uświadamiać ludzi żeby coś w tym kraju zmienić. Tłumaczymy wam z nadzieją, że zrozumiecie i dalej będziecie uświadamiać swoje otoczenie. Czy teraz rozumiecie o co chodzi? [/B][/quote] :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Amen!
  21. [quote name='Sendi89']czy spotkał ktoś nie wybariownt yorki z rodowodem które pozostały czarno brazowe??[/quote] Widziałam chyba nawet tu na dogo [B][U]babcię[/U][/B] czyjegoś Yorka, która była czarna :cool3:
  22. [quote name='Balbina12']O, mamy jasnowidza:evil_lol: Jeśli dla Ciebie dyskusja jest bez sensu to się nie udzielaj:roll:[/quote] Jasne Balbinko bardzo przepraszam, że się odezwałam :grins: Nie chciałam Cię zdenerwować :placz: :megagrin:
  23. I efekt końcowy :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/168/4b3971e8a7e33f15med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/8efa7fdcc569239emed.jpg[/IMG][/URL] Który trzeba natychmiast zniwelować :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/894aee2157f20726med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/167/8744d6d0b378db50med.jpg[/IMG][/URL] Buff z siostrą miotową - Marysią :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/172/e700985fe2db85d3med.jpg[/IMG][/URL] Upsss gafe strzeliłam i mi się jedna fotka nie zmieściła :oops: Więc będzie link... Marysia :loveu:: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cffa360752dc2066.html]IMG_0868.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]
  24. [quote name='dzasta']A tak myślałam że w tych granicach bo ona taka słodka jest :loveu: No to Jess ładnie przybrała na wadze jak to po ciąży :D[/quote] No Buff to chuderlak ale od Jess jest wyższa :-o [quote name='Zuza i Noddy']Prześliczne te fotki z nad morza jak mały zlocik :loveu:[/quote] 5 yorków + 1 maltanka :loveu: Chciałabym mieć taki arsenał w domu :loveu: :evil_lol: [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy sie przywitać.[/quote] Dobry dzień :multi: Fotki jak to Buff u fryzjera była :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/171/8f8c379b13547876med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/167/b3ec6357a2866454med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/167/6238c6c3cbc96e86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/171/2aa02ef1c421792cmed.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='dzasta'][URL]http://images49.fotosik.pl/171/8a8d99a1776b2dfdmed.jpg[/URL] Podobnie frotkuję Gabinkę :) Be ile waży Buff bo wydaje się drobniutką sunią chociaż moja też mała waży 2,5 kg jak jest mocno najedzona :)[/quote] 1,7 kg :cool3: Jess przed kryciem ważyła 2,2 kg teraz przekracza 3 :cool1:
×
×
  • Create New...