-
Posts
4485 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DuDziaczek
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jejku Moruniu.... Coś ty zrobiła :-( Jak dobrze ze juz jestes bezpieczna... -
LIBER - amstaff z kieleckiego schroniska w Fundacji AST - MA DOM :)
DuDziaczek replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Podniose mojego Liberka :lol: To naprawde śliczny pies z super charakterem... A jaka pusta w domu jak go niema:-( -
Kielce - kolejny błąkający się husky/malamut - MA DOMEK!!!!
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ANDZIA CUDNE WIEŚCI!!!!! :loveu::loveu::loveu: -
11 psów zagryzło 57.letnią grudziądzankę -"GW" 22.08.08
DuDziaczek replied to lewkonia's topic in Rasy 'agresywne'
Przyznam sie ze nie wiedzialam ze onek i dog niemiecki sa na liście niebezpiecznych :-o Fajnie wszystkie psy ktore mi sie podobaja sa na tej liscie :evil_lol: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
DuDziaczek replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam cały wątek i naprawde podziwiam Was :lol: Widze ze operacja Pixuni sie powiodła, a i po tym ca ja spotkalo:angryy: 90 pare % to i tak dużo....:roll: Teraz tylko oby dalej potoczyło się dobrze... -
[quote name='arrakis']Ale fajny... i żarłoczny.Jeszcze parę takich astowych DT i może któryś już zostanie:evil_lol:.[/quote] Tak... jakby sie z moim Fuxim jakas astowa, czy pitowa sunia zgodzila to oczywiscie :loveu: Zakochalam sie :cool1: A on juz w drodze do Wawy... Wczesniej bylam zakocgana w bulkach aleniemialam bezposredniej stycznosci a teraz :loveu: Jachyba mam jakies dziwne upodobania dogi niemieckie ast i dobki, 90% moich znajomych mowi ze sobie faceta nie znajde bo oni wola lski z yorkami :diabloti:
-
[quote name='kwasek'] W misce, kiedy je, mogę jej gmerać do woli ;) [/quote] Hm... moj pies nigdy nie jje jak ja gmeram w misce. Zawsze wtedy odchodzi i czeka kawaleczek dalej ;) Nie jakos tak daleko do metra zazwyczaj :roll: Tak przy okazji tematu chcialam sie spytac czy tak powinno byc i czy jest to normalne, czy tez pies powinien ze spokojem jesc jak ja gmeram reka w misce. Dodam ze to niejadek ;) I nie jest to jakies odskakiwaniew poplochu poprotu odchodzi i z ciekawoscia sie przyglada :lol:
-
11 psów zagryzło 57.letnią grudziądzankę -"GW" 22.08.08
DuDziaczek replied to lewkonia's topic in Rasy 'agresywne'
W tej chwili jest u mnie niestety tylko na 1 dzien MORDERCA wyciagniety ze schroniska, ast. Piekny, usluchany, zero agresji!!!! Wczoraj na spacerze rzucil sie na nas labek :cool1: A on tylko wesolo machajac ogonem poszedl ze mna dalej :cool1: Coraz wiecej obserwuje agresywnych labkow, nie powiem przeraza mnie to bardziej niz agresywny ast.... -
[quote name='arrakis']Ast powiadasz ... a ty go w ogóle z łapek swoich wypuścisz :cool3::evil_lol:? taki śliczny pewnie ,i atletyczny, i milutki;).[/quote] Tak Tak :loveu::loveu: jakby mi sie wakacje nie koncyly tozostalby wogole na Dt no i jakby to byla sucz zeby sie z moim Fuxiem zgadzala :-( [URL]http://www.wrzuta.pl/film/zG5AHwmz2v/liberek_007[/URL] Liberek :cool3: Z moim bratem :cool3: by moja mama ;) Morderca :diabloti:
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z Mora to kompletna beznadzieja :placz: Erko moze osobny wątek?!?! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.wrzuta.pl/film/zG5AHwmz2v/liberek_007[/URL] Ast wyciagniety ze schronu :razz: Liberek :loveu: Z moim bratem by moja mama, morderca nie? :diabloti: -
Narazie Fux sie eksmitował z domu :evil_lol: A na jego miejscu lezy sliczny ast... jutro jedzie do fundacji na dalszy DT :lol:
-
Kielce - kolejny błąkający się husky/malamut - MA DOMEK!!!!
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No to widze że "ćoś" sie kroi :razz: -
Załamałam sie poprzeczytaniu tych bajek :cool1: i co chwila zmieniania historyjki :razz: Szkoda psiaka a przeciez laby to takie śliczne, lagodne psy...
-
[quote name='justysiek']a ty kolezanko juz ile mi spacer obiecujesz???:mad:hmmm:evil_lol:[/quote] To co konczymy cieczkować - arrakis :evil_lol: I umawiamy sie we 4 na spacerek :cool3:?? Tylko jakie rejony Wam odpowiadają,wlasciwie tylko ja jestem z Kielc :evil_lol: A no i uwiniemy sie do września czy nie bardzo? :cool3: Bo chcialabym ładnie zaczac ten rok bez nieobecności:diabloti:
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca'] Co z bokserkiem ? Znalazł się bo jesli tak to jego tez pokażemy .[/quote] Bokserek jest nadal w schronie... przynajmniej wczoraj jeszzce był... Dawalam znac ewelince ona miala dać znać tym ludziom, nie wiem jak to sie dalej potoczylo. W kazdym raziie Boksiu posmutniał... Juz nie skacze tak radośnie na kraty...Nawet smaczek jak mu dawalam tez juz nie bral tak chetnie jak napoczatku :-( EDIT: Rudziu może jeszcze Szczotke i jej maluchy? -
[quote name='Mysia_']DuDziaczek, to wesele jakieś było? :razz:[/quote] Tak :evil_lol::evil_lol: I naczej bym sie tak nie stroila :cool3:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
DuDziaczek replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='KrystynaS'] Ale mi Słoneczko Agnieszko zrobiłaś prezent - dziś mam urodziny :lol:[/quote] No nie i sie nie przyznaje :-o:-o:-o Wszystkiego naj :loveu::loveu::loveu: -
DuD.nie baluje Dudziaczek zabiegana hehe ;) ale nie dlugo wstawie cos nowego :razz:
-
Gowniara ci ma 18 heheh a ja mam 15 :cool3::cool3::cool3: I mam aparacik :razz:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
DuDziaczek replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ale ci sie Xantus poszczesciolo chłopie :loveu::loveu: -
Kielce - kolejny błąkający się husky/malamut - MA DOMEK!!!!
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
cholerka... :-( -
Kielce - pomóżmy Szczotce - JUŻ WSZYSCY W NOWYM DOMU
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o czyli jednak nie jest tak zle :razz: Kciuki trzymam :razz: