Jump to content
Dogomania

DuDziaczek

Members
  • Posts

    4485
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DuDziaczek

  1. Jejku Moruniu.... Coś ty zrobiła :-( Jak dobrze ze juz jestes bezpieczna...
  2. Podniose mojego Liberka :lol: To naprawde śliczny pies z super charakterem... A jaka pusta w domu jak go niema:-(
  3. ANDZIA CUDNE WIEŚCI!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  4. Przyznam sie ze nie wiedzialam ze onek i dog niemiecki sa na liście niebezpiecznych :-o Fajnie wszystkie psy ktore mi sie podobaja sa na tej liscie :evil_lol:
  5. Przeczytałam cały wątek i naprawde podziwiam Was :lol: Widze ze operacja Pixuni sie powiodła, a i po tym ca ja spotkalo:angryy: 90 pare % to i tak dużo....:roll: Teraz tylko oby dalej potoczyło się dobrze...
  6. [quote name='arrakis']Ale fajny... i żarłoczny.Jeszcze parę takich astowych DT i może któryś już zostanie:evil_lol:.[/quote] Tak... jakby sie z moim Fuxim jakas astowa, czy pitowa sunia zgodzila to oczywiscie :loveu: Zakochalam sie :cool1: A on juz w drodze do Wawy... Wczesniej bylam zakocgana w bulkach aleniemialam bezposredniej stycznosci a teraz :loveu: Jachyba mam jakies dziwne upodobania dogi niemieckie ast i dobki, 90% moich znajomych mowi ze sobie faceta nie znajde bo oni wola lski z yorkami :diabloti:
  7. [quote name='kwasek'] W misce, kiedy je, mogę jej gmerać do woli ;) [/quote] Hm... moj pies nigdy nie jje jak ja gmeram w misce. Zawsze wtedy odchodzi i czeka kawaleczek dalej ;) Nie jakos tak daleko do metra zazwyczaj :roll: Tak przy okazji tematu chcialam sie spytac czy tak powinno byc i czy jest to normalne, czy tez pies powinien ze spokojem jesc jak ja gmeram reka w misce. Dodam ze to niejadek ;) I nie jest to jakies odskakiwaniew poplochu poprotu odchodzi i z ciekawoscia sie przyglada :lol:
  8. W tej chwili jest u mnie niestety tylko na 1 dzien MORDERCA wyciagniety ze schroniska, ast. Piekny, usluchany, zero agresji!!!! Wczoraj na spacerze rzucil sie na nas labek :cool1: A on tylko wesolo machajac ogonem poszedl ze mna dalej :cool1: Coraz wiecej obserwuje agresywnych labkow, nie powiem przeraza mnie to bardziej niz agresywny ast....
  9. [quote name='arrakis']Ast powiadasz ... a ty go w ogóle z łapek swoich wypuścisz :cool3::evil_lol:? taki śliczny pewnie ,i atletyczny, i milutki;).[/quote] Tak Tak :loveu::loveu: jakby mi sie wakacje nie koncyly tozostalby wogole na Dt no i jakby to byla sucz zeby sie z moim Fuxiem zgadzala :-( [URL]http://www.wrzuta.pl/film/zG5AHwmz2v/liberek_007[/URL] Liberek :cool3: Z moim bratem :cool3: by moja mama ;) Morderca :diabloti:
  10. Z Mora to kompletna beznadzieja :placz: Erko moze osobny wątek?!?!
  11. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/zG5AHwmz2v/liberek_007[/URL] Liberek :cool3: Z moim bratem :cool3:
  12. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/zG5AHwmz2v/liberek_007[/URL] Ast wyciagniety ze schronu :razz: Liberek :loveu: Z moim bratem by moja mama, morderca nie? :diabloti:
  13. Narazie Fux sie eksmitował z domu :evil_lol: A na jego miejscu lezy sliczny ast... jutro jedzie do fundacji na dalszy DT :lol:
  14. No to widze że "ćoś" sie kroi :razz:
  15. Załamałam sie poprzeczytaniu tych bajek :cool1: i co chwila zmieniania historyjki :razz: Szkoda psiaka a przeciez laby to takie śliczne, lagodne psy...
  16. [quote name='justysiek']a ty kolezanko juz ile mi spacer obiecujesz???:mad:hmmm:evil_lol:[/quote] To co konczymy cieczkować - arrakis :evil_lol: I umawiamy sie we 4 na spacerek :cool3:?? Tylko jakie rejony Wam odpowiadają,wlasciwie tylko ja jestem z Kielc :evil_lol: A no i uwiniemy sie do września czy nie bardzo? :cool3: Bo chcialabym ładnie zaczac ten rok bez nieobecności:diabloti:
  17. [quote name='Rudzia-Bianca'] Co z bokserkiem ? Znalazł się bo jesli tak to jego tez pokażemy .[/quote] Bokserek jest nadal w schronie... przynajmniej wczoraj jeszzce był... Dawalam znac ewelince ona miala dać znać tym ludziom, nie wiem jak to sie dalej potoczylo. W kazdym raziie Boksiu posmutniał... Juz nie skacze tak radośnie na kraty...Nawet smaczek jak mu dawalam tez juz nie bral tak chetnie jak napoczatku :-( EDIT: Rudziu może jeszcze Szczotke i jej maluchy?
  18. [quote name='Mysia_']DuDziaczek, to wesele jakieś było? :razz:[/quote] Tak :evil_lol::evil_lol: I naczej bym sie tak nie stroila :cool3:
  19. [quote name='KrystynaS'] Ale mi Słoneczko Agnieszko zrobiłaś prezent - dziś mam urodziny :lol:[/quote] No nie i sie nie przyznaje :-o:-o:-o Wszystkiego naj :loveu::loveu::loveu:
  20. DuD.nie baluje Dudziaczek zabiegana hehe ;) ale nie dlugo wstawie cos nowego :razz:
  21. Gowniara ci ma 18 heheh a ja mam 15 :cool3::cool3::cool3: I mam aparacik :razz:
  22. Ale ci sie Xantus poszczesciolo chłopie :loveu::loveu:
  23. o czyli jednak nie jest tak zle :razz: Kciuki trzymam :razz:
×
×
  • Create New...