-
Posts
4485 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DuDziaczek
-
Owczarek szkocki collie - nie widzi - JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
DuDziaczek replied to Kolia's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka'][B][SIZE=4]TO JA!!!! Mój wierny portret!!! Dziękuję!!![/SIZE][/B][/quote] Prosze bardzo :cool3::evil_lol::evil_lol: Tak naprawde to Cię obfociłam kiedyś jak wracałaś z zakupow stąd to foto :evil_lol: -
Owczarek szkocki collie - nie widzi - JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
DuDziaczek replied to Kolia's topic in Już w nowym domu
Aj no tam... :siara: [IMG]http://haereticus.blox.pl/resource/diabel_fun_03.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W takim razie ja mam dużo dobrych myśli więc myśle że jak je złączymy to nam starczy :cool3: -
Owczarek szkocki collie - nie widzi - JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
DuDziaczek replied to Kolia's topic in Już w nowym domu
Jak zostalam wywolana to napsize tlyko nie wiem co :evil_lol: Czytam watek regularnie ;) No dobrze IRENAKO napsize raz jeszcze ze jestes ANIOLEM :loveu: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
DuDziaczek replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie'] Xantusiu bedziesz zyl dlugo i szczesliwie zobaczysz![/quote] Wlasnie pixie to by znaczylo ze ten wyrok 3 miesiecy nie jest prawda!!! Boze i to jest w tym wszystkim podnoszace na duchu!!!! :loveu::loveu::loveu: -
Kielce-było 4 kg nieszczęścia...Morelka zostaje u mnie :)
DuDziaczek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
No tak tak spodniczka buciki, brzmi zachęcająco :lol: -
Kurcze tyle wydatkow teraz... niestety fin. za nic nie dam rady :placz: Ale iwop obiecuje jak beda tlyko lepsze fotki odrazu ogłaszam!!! ;) Niestety tlyko tyle moge pomoc....:shake:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
DuDziaczek replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']podpowiem ci -pani aktualnie znajduje się w instytucie hematologii :cool3:[/quote] Z zawalem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cholera czyli nie ma badań to Orpha wysyłasz samą ksiażeczke? -
Betelku jestes kochana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dopiero teraz przyszlo mi na mysl zeby sprobowac zmienic podpis i co sie okazalo ze juz moge :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja sie zalame :shake::shake::diabloti::diabloti:
-
Nie mam pojecia :cool1::evil_lol: Tak czekam cierpliwie i czekam :cool1:
-
hehe Betelku foteczki sliczne2 kielczanki fotka cudna :loveu: Nareszcie jestes :loveu::loveu::loveu:
-
Biedna Rudzia.... :-( A jak łapka?
-
Ale dziewczyny Fiona.22 ma dlug w lecznicy,psow mamy tyle ze szkoda gadac :-( Fiona co rusz nowe koty... Zreszta i psy też :cool3: Poprostu wziasc psa na hotel i wziasc za niego odpowiedzialnosc ze bedzie sie placilo to duze zobpwiazanie :( A widzicie ze niespecjalnie duzo osob zaglada na ten wątek :(
-
Dudziaczek daje głos :( Ale jest tak zabiegana ze nima na nic czasu.... :shake: Chetnie bym to wszystko opisala ale... niemoge... :( Czekajcie cierpliwie do przyszlego pon najwczesniej... Powiem tlyko tyle ze jestem z siebie zadowolona :lol:
-
[url]http://images28.fotosik.pl/264/ed775bf98d65dee3.jpg[/url] Ha pamietam dobrze xDD :loveu::loveu::loveu: Sielpia gorą xDD :cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiec tak Piesek laciaty to Pudzian :diabloti: A ten 2kurcze nie pamietam moze KrystynaS skojarzy nie wiem czy nie Zbyszek?:evil_lol: A co do charakterkow :cool1: Pudzian najwiecej jje i najwiecej spi :evil_lol: I wyglada jak toczaca sie barylka :evil_lol: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5309/schron082op3.jpg[/IMG] oto dowod :cool3: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6939/schron084ru8.jpg[/IMG] Ziewania bylo co nie miara :evil_lol: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1497/schron085yg1.jpg[/IMG] :cool1::cool3: [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3812/schron096ol1.jpg[/IMG] Pudzian :evil_lol::evil_lol: U cioci Krysi na rączkach :loveu: [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/1750/schron099xe8.jpg[/IMG] Tekst cioci andzi :cool3: "Historia długa, okupiona wielkim bólem i tragedią... Szczotka przybłąkała się na jedno z kieleckich osiedli.Sunia okazała się byc w wysokiej ciąży....Została umieszczona w hoteliku dla psów. Porodu nie było widać, pewnego dnia zaczęła strasznie cierpieć - pani z hotelu zobaczyła wystającą z dróg rodnych łapinkę...była zimna:-( Wsiedli szybko w samochód i do weta - okazało się, że ciąża była przenoszona...suka miała kiesyś strzaskaną miednicę i niemożliwoscią byłoby, zeby poród odbył się normalnie... Maluszków jest 3 - 2 pieski, 1 sunia. Sunia jest już zarezerwowana więć zostają 2 pieski. Jeden łaciaty i jeden podpalany. Będą do adopcji na początku wrzesnia. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel. 604 27 55 53" -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1199/schron101wg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7949/schron102fn1.jpg[/IMG] takie male a takie agresywne :evil_lol::evil_lol: Prawie jak pity :siara: [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2200/schron107ps8.jpg[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/9320/schron113nr2.jpg[/IMG] Jak pozuje :loveu: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/679/schron109jp6.jpg[/IMG] I cala gromadka z ciacia Krysia włącznie :evil_lol::evil_lol: -
Kielce - pomóżmy Szczotce - JUŻ WSZYSCY W NOWYM DOMU
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']DuDziaczek...a co z astem...był? cos wiesz? jakies zdjecie?:placz: Nie wiem czy coś takiego może być...i jak wiesz, które z maluszków to sunia, a które pies to też może napis - bo ja nie wiem:p[/quote] 1 - masz pw zaraz :cool3: 2 - tekst fajny nie narzekaj ;) 3 - ciotka no czy Pudzian albo Zbuszek moga byc dziewuchami :evil_lol: Z tym ze Pudzian jest oryginlny, a sunia i Zbyszek?! (albo mi sie tak w glowie uwalilo albo Zbyszek:evil_lol: na niego mowili) sa bardzo podobni wiec mozliwe ze ktores z nich to sunia ale staralam sie tlyko Zbysia focic ;) A i sunia ma zarezerwowany domek :lol::multi: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1199/schron101wg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7949/schron102fn1.jpg[/IMG] takie male a takie agresywne :evil_lol::evil_lol: Prawie jak pity :siara: [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2200/schron107ps8.jpg[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/9320/schron113nr2.jpg[/IMG] Jak pozuje :loveu: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/679/schron109jp6.jpg[/IMG] I cala gromadka z ciacia Krysia włącznie :evil_lol::evil_lol: Koniec :evil_lol::evil_lol: Niby malo ale wybralam te co ladniejsze niz jakbym miala wrzucac 200 fotek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiec tak Piesek laciaty to Pudzian :diabloti: A ten 2kurcze nie pamietam moze KrystynaS skojarzy nie wiem czy nie Zbyszek?:evil_lol: A co do charakterkow :cool1: Pudzian najwiecej jje i najwiecej spi :evil_lol: I wyglada jak toczaca sie barylka :evil_lol: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5309/schron082op3.jpg[/IMG] oto dowod :cool3: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6939/schron084ru8.jpg[/IMG] Ziewania bylo co nie miara :evil_lol: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1497/schron085yg1.jpg[/IMG] :cool1::cool3: [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3812/schron096ol1.jpg[/IMG] Pudzian :evil_lol::evil_lol: U cioci Krysi na rączkach :loveu: CDN -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczotunia :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2160/schron080sj9.jpg[/IMG] Tak sie wyrywalam zeby witać z ciocia KrystynąS :loveu::loveu::cool3: [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5343/schron124zy0.jpg[/IMG] Buziunia :loveu::loveu: Szczoteczki uszy sa wspaniale :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 800x490.[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7053/schron123lb7.jpg[/IMG] Z dzieciaczkiem :lol: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8092/schron134or9.jpg[/IMG] jęzorek:loveu: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1779/schron136hq1.jpg[/IMG] kanapowiec :evil_lol::evil_lol::cool1: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7457/schron133iv9.jpg[/IMG] a jednoczesnie kochajaca mamusia :loveu: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4553/schron079ax7.jpg[/IMG] Dziki Galop :loveu::evil_lol: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/59/schron114ed7.jpg[/IMG] W domciu pod stolem:loveu: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/806/schron117fj4.jpg[/IMG] A mordeczke to mam jak rasowy jamnior:loveu::loveu: [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3525/schron122xh1.jpg[/IMG] Leżymy :loveu::loveu::loveu: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Sesja Alfika:;-) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9856/schron063co0.jpg[/IMG] Miziany Alfik:lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7127/schron064sl8.jpg[/IMG] Przywitanie nowego przyjaciela:evil_lol: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2134/schron070qx9.jpg[/IMG] Taki bylem ucieszony odwiedzinami ze meni musieli na smycz zapiac zeby jakas fotke zrobic :evil_lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/989/schron074xp3.jpg[/IMG] Jak mi dobrze:loveu: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/499/schron077nw1.jpg[/IMG] Juz biegne:loveu::loveu: CDN.:cool3: -
Kielce - pomóżmy Szczotce - JUŻ WSZYSCY W NOWYM DOMU
DuDziaczek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a ciocia Krysia jest do adopcji?:evil_lol: może wątek jej założymy:eviltong: w sumie całkiem, całkiem jest:p [/quote] Ciocia Krysia to juz mi tu grozila na pw o ta fotke :evil_lol::evil_lol: Teraz tak ciociu andziu :razz: tekst bym poprosila ladny (ja nie umiem:oops:) i zabieram sie za ogloszenia ;) -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
DuDziaczek replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Jesli dałby się złapać zabrałabym go oczywiście ale niestety nie udało się[/B] Aha jak to przeczytalam to myslalam ze na DT by wziela :-(No to przechlapane :-(