musialabym chyba czesciej,zeby potem takiej tragedii nie bylo....ale jak ja bym przezyla ta nauke:shake:odpadam na przed biegach...a moze ta mietowka jest do dupy;)
witam moja mama szuka pieska w typie yorka,plec obojetna,wiek do 7 lat,musi tolerowac psy i lubiec dzieci...gdyby jakis byl szukajacy dobrego domku,prosze o kontakt.