-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Suzetka ma się świetnie, jest przekochana. Leonbergera to z niej nie będzie;), waży ok.15 kg, jest u mnie ponad miesiąc, urosła i przybrała ok.5kg. Raczej pnie sie do góry, łapki ma naprawdę długie i grube. Byc moze rodzice byli duzi, ale ona bidulka pewnie niedożywiona jako maluch już tak nei urośnie jak sądzę. Zresztą mniejsza o to. Oczywiście ma już komplet szczepień, mozemy juz wychodzić na spacerki poza ogórdek, ale Suzi nie czuje sie jeszcze pewnie, bo nie zna tego, co jest za ogrodzeniem, u siebie zna kazdy kąt. Potrzebuje czasu, aby wszystko obce oswoić. W domu czasem napsoci z pomocą drugiej mojej suni- Sary, przykład- wyciągniecie z kominka starych papierów, zostawionych tam do spalenia, podarcie na drobne i rozrzucenie po calym dywanie i pokoju, gryzienie zabłąkanych butów, papierów toaletowych( pycha:evil_lol:), rozgryzienie na drobne kompozycji z suchych kwiatów ( fakt- mnie też to się nie podobało, ale prezent to był:evil_lol: i takie tam. W ogródku kopanie dołów itp. Jest kochana, uwielbia się tulić, calowac, jesli wyjdzie na podwórko na parę minut, po powrocie wita nas jak po długiej nieobecności- muszą byc całusy- akurat mnie to pasuje, nawet bardzo, mój mąż za to już parę razy miał wydrapany do krwi nos, moze ma za duzy i za bardzo mu wystaje:eviltong:. Ogólnie Suzka jest super, radzi sobie świetnie, jest grzeczna, jak na szczeniaka bardzo (incydenty zdarzają się kazdemu;)), nie załatwia się w domu, a tam, mogłabym o niej pisac i pisać- to mój najdłuższy post na dogomanii. Zaraz wkleje fotki dla jej sympatyków.
-
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Merci hopaj po domek! -
Dostałam dzisiaj maila ( jako wystwiająca na allegro Dabi) od Pana, ktorego poruszyła jej historia. Ma juz suczkę znalezioną na ulicy. Chciałby jakos pomoc Dabi, wspominał tez o adopcji, ale nie był przekonany, bo nie wiedział, czy dogadałaby sie z jego suczką. Poprosiłam Pana o kontakt z Rybcia, jednak nie sądzę, aby ten Pan się namyslił, choć mogę sie mylić. Strarałam sie rzeczowo opisac, jak wyglada sprawa schronisk i sytuacja Dabi, ale nikogo na siłę nie mozna przekonywać. Szkoda:-(
-
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Juz chyba działa, wszystko widać. Kelly do góry! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze zabranie Lori tez nie odbędzie sie tak szybko- trzeba wszystko solidnie przygotować. Jestem z warszawy, nie zabiore jej z Elblaga. Wiem, ze organizujecie transport, jesli macie kogoś, kto pomoże, to super, trzeba zebrac pieniądze na transport oraz pierwszy miesiąc jej pobytu. W zaleznosci od tego, kiedy wszystko uda sie zgrac, wtedy Lori moze jechac. Z pewnoscia bedzie to weekend. A może, skoro sa dwa miejsca a i tak organizujemy akcje, zabierzmy jeszcze jednego psiaka- Helę, Dabi albo Kelly, a moze jakiegos pieska- Kamisa, Gucia czy innego. Kurcze, najchetniej wszystkie bym zapakowała;) -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to trzeba cos decydowac, jak nie Lori to Hele bym zabrala;) -
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do góry cudenko! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wracam do tematu tymczasu. Cos znalazłam, cytuję nizej: [I]aktualnie mam 2 wolne miejsca: boks w stajni (3m x 3,5m, 2 okna, 3 sciany plus scianka frontowa do wysokosci 120cm, wiec bardzo przestronny i jasny) - do boksu dochodza 2 spacery i godzina swobodnego biegania po podwroku dziennie, 200zl/mies[/I] [I]lub dom (przedpokoj, kuchnia i lazienka, w sumie ok. 35m kw) - plus 2 spacery i godzina swobodnego biegania po podwroku, 300zl/mies (niezaleznie od wielkosci psa). do kosztow nalezy doliczyc koszt weterynarza (obowiazkowo coroczne szczepienie i 3 razy w roku odrobaczanie) oraz 50zl na karme.[/I] [I]przy planowanym dluzszym pobycie mozliwa negocjacja cen :)[/I] Jest to tymczas w fundacji Nasza Szkapa, daleko od Was, bo pod Krakowem, ale zawiezlismy tam niedawno sunie ze Szczecina i ma juz nowy dom. Mogę zorganizowac zbiorke kasy i pilnowac finansów. Czekam na opinie, sugestie, decyzje. -
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, już działa:lol: -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Skacz na pierwszą! -
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz! -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Merci na pierwszą -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hopaj do góry! -
Zauwazylam, ze jego allegro juz nieaktualne, moze wznowić? jesli nie, zrobie nowe.