Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Moze domek jest juz blisko
  2. Jakie wieści? mamy 21:46 i cisza. czyzby ciotki sie popiły ze szczęscia?
  3. Miejmy nadzieję ze ktos go wtedy zauważy a moze nawet szybciej
  4. Ale dopiero jutro na 17? To jeszcze tyle czekania i kciuków trzymania.
  5. No to czekamy z utęsknieniem na fotki.
  6. Ale póki jest w ciązy mozna jej dom znaleźć- tylko musi to być niezwykły dom z racji tej sytuacji:roll:
  7. [quote name='LAZY']Hahahahah...no to wpadłam jak sliwka w kompot....bo ja owszem sunie na poczatku sledziłam, potem trafiłam na Brajlusiowym temacie na info, ze sunia jest u myszy...patrze na temat a tytuł brzmi, ze sunia na tymczasie i adopcja przez mysze...wiec....ups...W takim razie hip, hip hurra! :multi:[/quote] No no ja Ci dam tymczas:mad:. Zuźki nikomu nie oddam za skarby świata. Rozumiem pomyłkę;)
  8. No i nie ma Biszkopcika już w schronie. Mam nadzieję, że trafił do dobrego domu i ludzi, którzy naucza go życia poza schronem. Ale najgorsza ta niepewność.:roll:
  9. Slicznota łaciata, gdzie Twoj domek?
  10. Ale chudzinka, przydałby sie DT chociaż i solidne karmienie
  11. Vitka, może wymień banerek Ptysia na innego biedaka, bo Ptysio ma domek:lol:
  12. [quote name='ewatonieja']dzisiaj Krystyna opiekunka Kacpra była w schronisku, Kacper próbuje otwierac oczy, krzata się po domu, poszczekuje gdy słyszy psy na dworze, czje sie lepiej, w poniedziałek idzie na wizyte do weta prowadzącego i na założenie opatrunku który dostał od MYSZA1[/quote] Sugeruję założenie tego cieńszego opatrunku, miałam tylko dwie sztuki więc tyle dałam, ale jedna powinna starczyć na kilka dni- ma rozmiar 15x15, nazywa sie Granuflex Extra Thin. Jesli ten sie sprawdzi, dosle więcej. ten drugi jest grubszy i moze byc klopot z aplikacja, bo to takie niewygodne miejsce.
  13. Niedobrze. nie ma nikogo innego z tej okolicy?
  14. Czy ja mogę dla rozluźnienia do Pani Edytki słowko- ma Pani w podpisie Suzi teraz już moją własność :eviltong:, zapraszam do obejrzenia jej ostatnich zdjęć, taka jest fajna ślepotka moja http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107112&page=24 Sorry za offa, tak chciałam zaistnieć:evil_lol:
  15. Przykro mi, ale ja nie zaczęłam zadnej pyskówki napisałam tylko otwarcie to, co dostałam na pw, a nawet dostałam 3 pw, w kazdym byłam obrazana za to, ze chciałam Lori pomoc. Strasznie mi jest przykro, bo mam szczere intencje i dobre doświadczenia z przeszłosci z Naszą Szkapą dlatego tutaj chciałam Lori zbarac, poza ty, nie ma nic innego w tej chwili. Przykro mi, ze osoby, które nie kiwnęły nawet palcem w sprawie Lori, napluły na mnie na pw i zniknęły. Nawet jednego słowa, zdania, pomocy Lori, nic. To jest moja ostatnia wypowiedź na ten temat, pierwszy też raz dokąd jestem na dogo ktos tak mnie potraktował. Nigdy z nikim sie na dogomanii nie sprzeczałam, bo nie po to forum jest. Przykro mi psinko bardzo.
×
×
  • Create New...