-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='AniaB'][I]Wszyskie są śliczne - i te z Nowego Targu i te z Chrcynna :loveu: ale najbardziej w moim typie ta duża ruda :lol: Dobrych domków życzymy :loveu: [/I] elaja - w moim tez:) Piękna mordka, piekna..[/QUOTE] Właśnie, dobrze, że mi przypomniałaś, miałam do Ciebie pisać :)
-
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Już piszę wieści :) Fredzio zostaje w domu, w którym jest. :multi: Było to do przewidzenia ;) w zasadzie. Wszyscy są w nim zakochani a zwłaszcza pan ;) Co prawda Fredek wyje trochę i rozrabia kiedy zostaje sam ale Państwo nad tym pracują ;) -
Mały tutaj ruch to napiszę w celu podrzucenia, że na razie nabytkami zainteresowanie niewielkie. U Ronji byli ludzie zainteresowani adopcją mojego Piaska, nie ma go tutaj ale ma osobny wątek. Tłumaczyłam, że Piasek to cięzki przypadek i pewnie nie przekona się od razu do potencjalnych opiekunów ale państwo i tak zdecydowali się pojechać. Zaproponowałam adopcję Didi, bo jest podobna do Piaska a do tego bardzo miła, wesoła i otwarta. Piasek się bał i nie chciał podejść, Didi była super ale jakoś się nie spodobała i państwo się nie odezwali. Poza tym nikt nie pyta o psy, nikt nie dzwoni. Zastój. :(
-
[quote name='Ziutka']Cudowności z tej "naszej" Muszki :) Iwonko, dawaj znać jak będzie trzeba ogłaszać psiaki![/QUOTE] Dziękuję :) a Ty nie masz teraz ciekawszych zajęć niz ogłaszanie? ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='cisowianka']Wszystkiego najlepsiego na nowy 2013 rok!!![/QUOTE] Dzięki i wzajemnie :) Oby to był dobry Rok :) Wszystkim Wam życzę spełnienia marzeń i samych sukcesów oraz dużo zdrowia w 2013 :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za życzenia, dołączam się życząc wszystkim aby to był jak najlepszy rok :) -
Muszeczka :) zobaczcie jaka mała przy rękawiczce Piotrka ;) zdjęcie skurczone przez forum ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/xg3d0407.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9990/xg3d0407.jpg[/IMG][/URL]
-
Widziałam Piaska w sobotę, bał się, bo było nas więcej ;) Ale puszczony ze smyczy trochę się wyluzował i nawet podskakiwał radośnie kiedy rzucałam mu ciasteczka. Pozował też Ani, nie uciekał. Wczoraj byli państwo zainteresowani adopcją, mówiłam jaki jest Piasek ale chcieli go zobaczyć. Niestety Piasek nawet do nich nie podszedł. Oglądali też Didi, która jest super ale chyba się nie zdecydują. Piaseczek :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/xg3d0304czb.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8339/xg3d0304czb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/xg3d0304.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9213/xg3d0304.jpg[/IMG][/URL]
-
Didi w obiektywie Ani :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/xg3d0243.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4330/xg3d0243.jpg[/IMG][/URL] Kropcik :) już bardziej gruba Kulka ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/xg3d0197.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1213/xg3d0197.jpg[/IMG][/URL] Mam też duże psy, na przykład Wiórka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/xg3d0146.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4549/xg3d0146.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='3 x']tajemnica poliszynela na dogo ;) [B]mycha urocze te Twoje pokurcze[/B] ;)[/QUOTE] A Milka? Przecież to molos :) Jak rzucałam ciasteczka to na 15 udawało jej się załapać 2, resztę zgarniał Kropek ekspres. Ona ma ruchy typowe dla wielkopsów, nieśpieszne ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj psiaki, w tym Kacperek miały profesjonalną sesję zdjęciową :) którą wykonała anka_szklanka, za co bardzo dziękuję :) Kacperek jest tak wesoły, radosny, że ciężko było nad nim zapanować i zmusić go do pozowania :) Wiem coś o tym, bo próbowałam go zatrzymać i ustawiać. ;) Na razie mam 2 jego zdjęcia. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/xg3d0041.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2529/xg3d0041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/xg3d0019.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4215/xg3d0019.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Ziutka']Już Ci pisze pw gdzie się podziewałam (nie bede zaśmiecać wątku ;) )[/QUOTE] To nie zaśmiecanie ;) WIELKIE GRATULACJE :) ;) Dzisiaj odbyla się profesjonalna sesja psiaków, które mieszkają w hotelu u Ronji. :) Jej autorką jest anka_szklanka z dogo, która zgodziła się pomóc za darmo i wymarzła okropnie. Bardzo dziękuję Ani za pomoc i nie mogę się doczekać efektu :) Duża sunia zwana Milką jest spokojna i kochana. Wyprowadzona poza posesję była przerażona, nie chciała się ruszyć :( biedna bardzo. Ale za to na podwórku z innymi psiakami (była z dwójką maluchów) zaczęła biegać radośnie i podskakiwać tym swoim niemałym ciałkiem ;) Jest kochana.
-
Widziałam dzisiaj Lolę :) Wygląda bardzo ładnie, nabrała ciałka i ma gęstą sierść z podszerstkiem. Bardzo kochana, lubi się tulić. Musi znaleźć dom. Karma potrzebna czy ma jeszcze?
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Pako pilnuje porządku. Jak Fortuna miała ochotę "polować" na Lulczaka, to dał jej do zrozumienia, że na to nie pozwoli. Pojęła w mig, że musi się podporządkować i jest spokój. Ostatnio moja mama wzięła się za dzierganie. Fortuna uwielbia podkradać motki wełny. Ucieka z nimi na swoją kanapę, ale ich nie niszczy.[/QUOTE] I teraz jest porządek i Fortuna o wiele bardziej zadowolona na pewno :) -
[quote name='Ziutka']Ale sie tu u Ciebie Iwonko dzieje ;)[/QUOTE] :) a gdzie Ty się podziewałaś? Zniknęłaś jakoś ;) Lemoniada, tą sunię po prostu trzeba będzie zabrać i tyle, jak szczeniaki znajdą domy. To żaden dom nawet jesli panie się przejmują... Jak chcą to niech do domu ją wezmą a nie patrzą jak marznie.
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doskonale :) mądry Pako. -
Dzięki za zdjęcia :) Duża jest cudna :loveu:, co do tych malych to cóż, urodna nienachalna ;):evil_lol:
-
Duża na pewno jest miła, jestem o tym przekonana :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Wykorzystałam fakt, że Fortuna jest przestraszona wystrzałami i połączyłam ją z Pako i Lulczakiem. Razem siedzą, razem wychodzą, ale gdy psy zostają same na dole i w nocy, Fortuna jest zamykana w pokoju. Zwykle Fortuna "polowała" na Lulczaka - teraz ją ignoruje. W stosunku do Pako czuje respekt. Nie jest to zgrana i dobrana paczka ;), ale na razie jakoś razem funkcjonują.[/QUOTE] I fajnie, będzie miała towarzystwo. :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może się przyzwyczai do intruza ;) -
[quote name='hop!']Mogłaś powiedzieć, że takie prezenty Cię cieszą - zrobiłabym Ci podobny. ;) Zanim zaczną szukać domów, trzeba o nich coś wiedzieć i przygotować je do adopcji. Podobno dwie małe są bardzo wystraszone, a duża jest brzydka. ;) Czy chociaż są wysterylizowane?[/QUOTE] Bardzo dziękuję, sama sobie dobrze radzę w wyszukiwaniu tych cudeniek ;) Gdyby było łatwiej z transportem to z z Piły bym wzięła jakieś, piękne szorściaki tam są, zresztą pokazywałam Ci zdjęcia, pewnie pamiętasz. Już mi się pomieszało, jedna albo dwie są. Nie pamiętam. Zamieszanie jest, jutro Marta ma rozmawiać w sprawie adopcji jednej z suczek, zobaczymy która się spodoba i będzie najlepiej pasowała do domu, o którym Ci mówiłam. [quote name='Lemoniada']O, a z którego schroniska? Będą zdjęcia? :)[/QUOTE] Chrcynne. Wszystkie 3 są na razie u Ronji. Zdjęcia pewnie będą ale po Świętach. [quote name='Lemoniada']Z Nowego Targu chyba nie, bo na wątku nic nie było napisane? Może z Nowego Tomyśla? PS. Mam nadzieję, że będzie mi wybaczony ten wtręt :oops: Dziś na spacerze Mocuś odkrył prześliczną malusieńką suczkę, buldożko-jamniczkę, siedziała w murowanej komórce przy budynku należącym do PKP. Sunia ma cycuhy do ziemi - zajrzałam przez okno i w komórce stały miseczki oraz szafka na buty wymoszczona kocami - pewnie tam są jej szczeniaki. Możliwe, że jest czyjaś, ale domyślam się, że raczej przybłąkała się do pracowników PKP, a oni ją przygarnęli (miała obróżkę przeciwpchelną) - chwała im za to, ale to nie jest miejsce docelowe dla takiego cudaka. Niestety jest Święto i nie było w budynku nikogo, nie miałam jak zapytać o sunię, ale mam nadzieję, że pozwolą mi szukać jej i maluchom nowego domu. Tylko, że ja nie mam gdzie tej rodzinki zabrać (o ile oczywiście na to pozwolą). Nie chcę jeszcze robić alarmu, bo nie wiem, jak dokładnie wygląda sytuacja, ale pomysleć można już teraz. Może ktoś ma jakiś pomysł?:oops: Zdjęcie nawet w połowie nie oddaje jej urody i uroku. Wydaje mi się, że jest młodziutka, skakała, lizała, bardzo chciała się bawić. Gdy odchodziliśmy biegła za nami i piszczała :( [URL]http://i46.tinypic.com/2pq4295.jpg[/URL][/QUOTE] Strasznie biedna. Zorientuj się o co tam z nią chodzi. Pomysłów brak, zwłaszcza na maluchy, nie znam DT czy hotelu, który by przyjmował maluchy. Pomyślimy jak będzie wiadomo co i jak.
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Piękna jest :) Już zapomniałam jak piękne są onki, ciągle tylko kundelki i kundelki :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiesz, szczerze mówiąc to bardzo mnie cieszy, że ma takie życie :) Szukamy domu ale 'okres przejściowy' ma naprawdę fajny. Dzięki :)