-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Izabela124. replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Jaki zaroślak na pysku :eviltong: -
[quote name='dOgLoV']My też życzymy zdrówka ;)[/QUOTE]Dziękuję :) [quote name='chita']hej:) nadrabiam zaleglosci po dluuugim czasie, co prawda za duzo tego;) ale milo zobaczyc ten kochany pychol, nic sie nie zmieinil :) [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_006.jpg[/URL] i zabijcie, ale nigdy wczesniej nei widzialam grzywkowego szczeniora:oops::evil_lol: cudasne:loveu: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2838.jpg[/URL][/QUOTE]Witaj po długiej nieobecności i zapraszam częściej :) [B]Olcia dziś już w domku :)[/B]
-
[quote name='unikatowydiament']zdrówka dla Oli:)[/QUOTE]Dziękuję :) [B]Ktoś z Warszawy szuka transportu do Bydgoszczy? Jedziemy na sobotę (grupy: I, II, IX) i wracamy po nocnej. Zostały 2-3 wolne miejsca Kontakt z [URL]https://www.facebook.com/endriu.tracker[/URL][/B]
-
[quote name='Lu_Gosiak']noo dalej ciężko uwierzyć..za szybko... co do pozostałej kasy to jesli macie jakies propozycje to podajcie..ja bym proponowala Maxa - wziety juz 2 lata temu z ulicy zapchlony, zagłodzony ledwo chodzący jest w hoteliku u Neris..nie ma deklaracji, zapomniany bo bezpieczny: http://www.dogomania.pl/forum/threads/214971-Max-nie-ma-na-hotel-co-z-Nim-bedzie-brakuje-180zl-mies-pilnie-ogloszenia-i-DSOk, to podaj proszę mi na pw dane do wpłat dla Maxa, zrobię przelew Wpływy: 60zł- danavas
-
[quote name='magdabroy']To przesyłam ciepłe myśli dla Oli i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)[/QUOTE]Przekażę i dziękuję :)
-
[quote name='Angi']i na fejsie dużo siedzi :D[/QUOTE]:eviltong: [quote name='magdabroy']Co się Oli stało? Coś poważnego? :([/QUOTE]Wymiotowała, miała biegunkę i wysoką gorączkę. W sumie nie wiedzą co jej, ale pewnie jakiś wirus. Już z nią lepiej :)
-
[quote name='magdabroy']A co Ty tak mało na dogo w tym tygodniu?[/QUOTE]Bo Ola w szpitalu z mamą i muszę domem się zajmować :)
-
[quote name='magdabroy']Siema Iza :) Jak się masz w poniedziałkowe popołudnie?[/QUOTE]Hejka :) Dobrze się miałam :D [quote name='Błyskotka']Ocenzurować ![/QUOTE]Za późno :D
-
Jakie smutne zdjęcia :placz: Wydatki: 330zł- dług w lecznicy Stan konta Rustiego: 66,03zł Komu przekazać pozostałe pieniążki Rustiego?
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='Angi']lepiej Izka nie wpadaj :D[/QUOTE] Nie mam zamiaru :eviltong: -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']może chodzi, żeby unikac choć przez godzinę teściowej ;)[/QUOTE]Ha ha na to nie wpadłam :D -
[quote name='unikatowydiament']dzień dobry :)[/QUOTE] Witam, witam :)
-
[quote name='Yuki_']Niestety muszę już iść spać... :evil_lol: dobranoc :)[/QUOTE]Dobranoc :D
-
[quote name='Yuki_']Urocze grzywacze :loveu:[/QUOTE]Dzięki :) Witam nowego gościa i zapraszam częściej :)
-
[quote name='Angi']ja leków nie biorę :P [/QUOTE]Powinnaś na głowę brać :diabloti:
-
[quote name='magdabroy']Widzisz, masz kolejny powód, żeby z Kissem na niemiecką wystawę przyjechać :evil_lol:[/QUOTE]Jak będę miała fundusze to przyjadę :D
-
[quote name='dOgLoV']powaga , łeb mnie napierdzielał a spijałam jak bym litrwa wczoraj obaliła sama hehe[/QUOTE]Szalejesz ha ha [quote name='magdabroy']Wściekłego czy drinka??[/QUOTE] [quote name='Angi']albo alkochińiola? :evil_lol:[/QUOTE]I drina i wściekłego :D
-
[quote name='magdabroy']Wypiłam wczoraj 1 wściekłego psa i 2 drinki :eviltong:[/QUOTE] Też chcę :D
-
[quote name='magdabroy']Alkoholiczki :diabloti:[/QUOTE]Chyba Ty :evil_lol: [quote name='dOgLoV']ja wczoraj wypiłam hainekena i normalnie rano kaca miałam :roll:[/QUOTE] :crazyeye:
-
Nikt mnie nigdzie nie wywiezie :eviltong:
-
[quote name='Ty$ka']Hahaha, te zdjęcia powinny być zakazane :lol:[/QUOTE] [quote name='(:Buńka:)']Albo ostrzeżenie [COLOR=#ff0000][B]18+ [/B][/COLOR] :diabloti:[/QUOTE] Nie wymyślać mi tu :evil_lol:
-
[quote name='Sonka95']Och te suczki w cieczce :evil_lol: Sonia też jak miała cieczkę napalała się na suczki :evil_lol:[/QUOTE]Indi napala się na wszystko :D Zboczeniec mały z niej ha ha
-
Nie jestem kierowcą, więc nie martwię się nigdy jak wrócę :D
-
Ale idzie wypić sobie piwko, vódeczkę albo inne specjały :D
-
Na wystawie to swoją drogą :D