Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]te Twoje kociaki są przepiękne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] a akcja 'zagryzanie' pod stołem jest nie do pobicia :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ma to po mnie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale ciagutka z niej:cool3: [url]http://img443.imageshack.us/img443/2787/60933273.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ah ten Bobiś....jak zawsze dupką się ustawia do aparatu :mad: super towarzycho miał :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hej :) Lasti jest cudowny...od czasu do czasu wpadałam tutaj go podglądnąć. Uwielbiam brązowe haszczaki no i te jego niebieskie oczyska :loveu::loveu: Może kiedyś jak z Rastową się ugadamy na jakiś spacer to będziesz miała chęć się dołączyć :) Póki co oczywiście to nic konkretnego bo ja nawet nie mogę chwilowo ale tak na zaś mówię.[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Witam :) Teodor ogólnie jest przeze mnie faworyzowany dlatego pewnie Ruda jest zazdrosna i zabiera mu praktycznie wszystko ;) Salsa już znacznie lepiej...pije i sika w normalnych ilościach. Humorek też jej dopisuje, właśnie gania zająca po pokoju także myślę że choróbsko pożegnane. No i co się żeście uczepili tak jej głosiku :evil_lol: Przecież jest fantastyczny ;) Zdjęć nie mam :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No w końcu jesteście! :) cudeńko:loveu: [url]http://img9.imageshack.us/img9/6808/img7379va.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale był malutki :loveu::loveu::loveu: uśmiech wart milion dolarów :loveu: [url]http://img854.imageshack.us/img854/2262/ola3.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  9. jonQuilla

    Ruda Żaba

    [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tez mi się wydaje że szkockie są postawniejsze[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jaka różnica wielkości :evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-bQn4SYDaoQo/TqmnlEWb-SI/AAAAAAAABGQ/6XKDhv22ikI/s640/DSCF4743%252520%252528Kopiowanie%252529.JPG[/url] Eris się czilałtuje ;) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-49kTMaCKFRA/TqmnqdldJTI/AAAAAAAABIA/wHZK21QAG8Y/s640/DSCF4838%252520%252528Kopiowanie%252529.JPG[/url] nie da się ukryć że fajne te Twoje psiska :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No i to ja rozumiem...wielkie to takie a Ty myślałaś że my nie zauwazymy nieobecności? ;) :loveu::loveu::loveu: [url]http://i56.tinypic.com/2brwir.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ostatni skok całkowicie poza płotkiem był zabójczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='sabinka40'] Ja tam jestem pewna że tak:evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a matką kot czarnołapy i stąd ten zminimalizowany rozmiar ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chyba nie był specjalnie zachwycony kąpielą :)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]stwierdzenie że wygląda jak batman mnie powaliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jednak nie da się ukryć że coś w tym jest ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Teraz na pewno Ozzulcowi się polepszy![/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='chita']zaczyna mi sie podobac taka doba...:evil_lol: chyba poszukam jakiejs psiej szkoly, z internatem:diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] To nie jest głupi pomysł...jak znajdziesz to daj znać ;) Salsa i Arina będą koleżankami z ławki a może nawet współlokatorkami w akademiku :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Jak szczeka kiedy jej się coś nie podoba to czasami jest to nieco bardziej konkretny dźwięk ale mimo wszystko nieadekwatny :evil_lol: Najgorsze dźwięki wydaje z siebie podczas zabawy z innym psem albo kiedy szczeka na patyka....tragedia :shake: Marchewkę lubiła zawsze ale zjadała kawałek i miała dość, jak pojawił się Teodor to zmieniło się jej zapotrzebowanie na marchew...mogłaby zjeść kilogram tylko jest jeden warunek, musi być to marchewka ukradziona z klatki albo tak jak na filmiku Teodor musi być obecny i też dostawać. Podobnie jest zresztą z innymi warzywami, które królik dostaje.... Ruda potrafi mu seler zabrać albo natkę pietruszki bądź koperek :stupid:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a właśnie że bym chciała :)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]kto go tam wie czy ojcem nie była puma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ten pseudonim do niej pasuje :) Grzmotnąć Cię za to ustawianie? :evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ptYjelFJv50/TqackVxEm0I/AAAAAAAABt4/tLkRnjDzOqA/s667/21.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='agaga21']ślicznie proszą :) ale salsa ma głos!!!:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]delikatny i kobiecy ;)[SIZE=1] (czytaj - niesamowicie piskliwy, irytujący)[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  23. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale rośnie Ci ten jaguar :loveu: szczęka jak u rekina :cool3: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]szczęśliwy pies to pies z zapchaną mordą i wytarzany w chociażby błocie ;) tak jakoś mi się skojarzyło ;) [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/puma1jpg.gif[/IMG] [IMG]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Jesien%20psiaki%20-%20do%2025-10/DSC_6828.jpg[/IMG]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Może i ja wyślę Salsę na jakieś wakacje skoro w ten sposób dzień zyska o wiele więcej godzin :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...