Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='sabinka40']Ale mi smaka narobiłas takim tortem czekoladowym.....mniam, mniam:evil_lol: Co to pizzerniki:hmmmm:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Wybacz :) Telewizji nie oglądasz? :evil_lol::evil_lol: Reklamują cały czas 'Pomysł na Pizzerinki' ;) Czyli nic innego jak pizza...w paczce jest baza do ciasta i sosu. Ogólnie te Pomysły Na są fajne, można po swojemu na ich podstawie zrobić fajne dania....np. na podstawie 'ratatuj' robię pyszną zapiekankę makaronowo-serową, uwielbiam też 'chrupiące kąski' :loveu: panierka jest świetna tylko te sosy czuć proszkiem jak dla mnie i wolę sama zrobić np. czosnkowy. Najbardziej ciekawi mnie to ciasto bo ja nie umiem robić ciasta do pizzy, zawsze jakieś takie srakie mi wychodziło i się zniechęciłam więc może to okaże się być smaczne i wtedy już z tym co na pizzy można szaleć ile wlezie.[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='AgataP']Żonkilo wszystkiego najlepszego, przepraszam, że tak spóźnione, ale nie była mnie tu trochę, wpadam, a tu urodziny:crazyeye: spełnienia marzeń i powrotu do zdrowia!!![/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie ma za co i dziękuję :) *** Dzisiaj mam wolne :multi: tzn. jadę na rehabilitację zaraz ale potem będę mogła się poobijać. Jestem coś ostatnio nie wyspana, wstaję o 8 zaliczam rehabilitację na 13 potem pracę na 16 ... w domu jestem o 22:30 i tak jakoś nie mogę się zregenerować w trakcie snu. Jutro czeka mnie jeszcze wcześniejsza pobudka bo o 7:00 mecz Polska - Włochy :p Chcę dzisiaj zrobić pizzerinki :cool3: Na reklamie fajnie wyglądają, zobaczy się więc czy smakują równie ciekawie. [/B][/COLOR][/FONT]
  3. Poczytałam o nauczycielce i szczęka mi opadła. Jedno jest pewne owa pani doskonale radzi sobie ze zniechęcaniem swoich uczni do pracy. Rozumiem że nauczyciele nie mają czasu na to żeby skupić swą uwagę na jednym uczniu ale troszkę wyrozumiałości w tego typu przypadkach by się przydało tym bardziej że z tego co piszesz Młodszy to nie typ ucznia, który się opierdziela...świadczy o tym chociażby to że w szkole zjawił się pomimo zwolnienia, inny uczeń siedziałby w domu i się cieszył że nie musi do szkoły chodzić. Tragedia i tyle. Czekam na relacje.
  4. [quote name='FredziaFredzia']No popatrz, miałam to samo! Okres buntu teraz wspominam tak, że chce mi się przepraszam mamę za każdym razem jak sobie o tym pomyślę. :lol:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B] Ja nawet nie wiem ile razy ją za to przepraszałam ;) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='sabinka40']:bday::new-bday::BIG::tort: Sto lat, sto lat i jeszcze raz sto lat, sto lat i jeszcze raz sto lat..... dobra a teraz torta dawaj:eating:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Dziękuję :) Specjalnie dla Ciebie na szybko upichciłam taki tam byle jaki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://ameliste.blox.pl/resource/tort.jpg[/IMG] [quote name='unikatowydiament'][COLOR=#ff8c00][SIZE=4]Sto lat,dużo zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Dziękuję :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Lucky.']sto lat ! a ja mam te 15 lat i nie wiem, czy jestem, aż taką złą córką :P Czasami się 'odpyskuje' rodzicom, ale to chyba normalne :P w domu jestem o wyznaczonej godzinie i raczej staram się dostosowywać do tego wszystkiego, co prawda czasami, aż się nie chcę, ale wolę się z rodzicami nie kłócić, bo mama i tak mówi, że nic nie robię tylko siedzę przy komputerze, wychodzę, albo z psem jestem :P[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję :) Rodziców nigdy się nie zadowoli w 100% ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaga21']najlepsze, choć spóźnione życzenia :) :) spełnienia marzeń![/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzięki bardzo :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='YxNinaxY']I ja z życzeniami wpadłam :) Wszystkiego co najlepsze :* Swoją drogą.. moje lata "naście" przebiegły baaaardzo spokojnie, nigdy się nie buntowałam, ni było ze mną większych kłopotów.. Moja mama zawsze była i jest moją najlepszą przyjaciółką, mogę z nią porozmawiać na każdy temat a to chyba dlatego, że nigdy nie zawiodłam jej zaufania. Chciałabym mieć taką córkę jak ja :D (nie ma to jak skromność:cool3:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Dziękuję :) Skromność jest przereklamowana ;) [/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']Przecież ty zawsze grzeczna byłaś ;)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]A no w sumie :):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='FredziaFredzia']Hej, nie mówiłaś nic że urki obchodzisz! Sto lat! A co do tego jak szłaś z kumpelą - ja w podstawówce licealistki miałam za takie stare poważne kobiety :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję :) Dzień jak co dzień spędzony najpierw na rehabilitacji a później w pracy :multi: Dla mnie jak miałam wczesne naście lat to wymarzonym wiekiem było 16. Wydawało mi się że to są takie dojrzałe osoby, samodzielne itp. Chłopcy w tym wieku mnie fascynowali bo byli tacy zbuntowani co wtedy brałam za dojrzałość :evil_lol::evil_lol: Ogólnie to uważam że ja w przedziale wiekowym 13-17 lat byłam najgorszą wersją samej siebie...miałam ostro nasrane w głowie. Najpierw przeżywałam teoretyczny bunt bo tylko fascynowało mnie imprezowe życie nastolatków a dopiero w wieku 15 lat sama wkroczyłam w ten świat i się zaczęło. Moja mamuśka do dzisiaj czasami wspomina że koszmarem był dla niej tamten czas. O dziwo i na szczęście po osiągnięciu pełnoletności stopniowo się zaczęłam wyciszać. Żal pupę ściska jak się pomyśli jakim było się głupim ale no cóż ... teraz się z tego w gruncie rzeczy śmieję. [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wybacz, cofam to co napisałam ;) Super sesyjka :) ale modelka chyba w końcu znudziła się pozowaniem :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-0DF7KvnTpv8/TtYegEJl-lI/AAAAAAAADL4/a17lQBMNPJc/s720/IMG_1443.JPG[/url] grymaśna gwiazdeczka rośnie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='agaga21']to rzeczywiście musiał być hardcore!!! hahaha, ja pamiętam jak mój o 2 lata starszy brat bił moje misie a ja ryczałam, że on sie nad nimi znęca :D:D oblizywanie słodyczy/picia też było (to prawie jak znaczenie terenu:evil_lol:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przynajmniej jest się z czego pośmiać po latach :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]We mnie kiedyś siostra jabłkiem rzuciła, uchyliłam się i jabłko roztrzaskało się na ścianie...mamuśka jak to zobaczyła to obie dostałyśmy wpierdziel ;) Druga kiedyś jak miałam może z 5 lat zabrała mnie ze sobą do koleżanki i obie wpadły na pomysł że fajnie będzie mnie ciągać za nogi po podłodze. Mi się na początku podobało ale skończyło się tym że miałam zdartą skórę na plecach bo dywan był szorstki :evil_lol: Także nie jest powiedziane że skoro jest większa różnica wieku to będziesz miała więcej wytchnienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oj tam... przecież życie rodzinne to sama rozkosz ;) Moja mama zawsze wspomina jak to było u nas w domu kiedyś zanim ja się urodziłam. Ja mam dwie starsze o 5 i 6 lat siostry, wujostwo z którym mieszkamy mają córkę i syna7 i 8 lat starsi ode mnie więc była czwórka dzieci rok po roku w domu a jeszcze drugi brat mojej mamy przywoził swojego syna 9 lat starszego ode mnie gdyż moja mama nie pracowała i mogła się zająć :evil_lol: Sama mówi że sekretem była melisa a czasami nawet silniejsze uspokajacze :evil_lol: To musiał być hardcore. Zresztą niekiedy pamiętam jak moi rodzice wysiadali przy mnie i siostrach, z racji tego że byłam najmłodsza to niesamowicie je wkurzałam przez co też wiecznie wojny były :multi: Ostatnio wspominałam z siostrami jak robiłyśmy sobie na złość wszystko...wygrało wspomnienie oblizywania swoich szklanek z piciem, ciastek, kanapek żeby druga nie zjadła xD hahaha. [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja']poczekaj , za kilkanaście lat nawet nie bedziesz chciała pamiętać że to TEN dzień :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] :evil_lol: nie no chyba tak źle nigdy nie będzie...mam nadzieję przynajmniej ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='M&S']Żonkilu, wszystkiego najlepszego:):) Każdy wiek jest dobry, serio!!![/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję bardzo :) Ja na swój wiek nie narzekam, ot zwykła liczba. Kompletnie mi nie ciąży :) Jakiś czas temu szłyśmy z kumpelą koło politechniki gdańskiej i w pewnym momencie widząc grupę studentów mówię do niej mniej więcej tak 'Ty ja zawsze miałam studentów za takich dorosłych już ludzi, starszych ode mnie i nadal tak na nich patrzę'... ona powiedziała że ma tak samo :) Sęk w tym że Ci 'dorośli' studenci to w większości młodsi od nas bądź ewentualnie w naszym wieku :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='chita']masz urodziny i sie nei chwalisz:mad: zapewne kolejne 18ste:cool3: ....................................................:tort:..........................................................[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzięki :) A no mam :) Starzeję się jak każdy :evil_lol: Z chwalenia się już wyrosłam, to nie ten czas kiedy czekało się na urodziny żeby być bliżej dorosłości :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale to noszenie fantastycznie wygląda :loveu: zawsze zachwyca mnie ta delikatność u matek zwierzat podczas łapania w pysk [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][B]CÓRCIA:loveu: 100 lat i ZDRÓWKA i aby te które boją się spełnić , pełniły się :cool2:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję Mamuś :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziwne zjawisko :evil_lol: Salsa to mała zdrajczyni, dostanie od kogoś coś do jedzenia albo chociaż ktoś do niej pogada bądź pogłaszcze ją i już wiadomo że będzie zafascynowana tą osobą. [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dobry wieczór :) A co tam... kolejny filmik ;)[/B][/COLOR][/FONT] [video=youtube;UGz8jcbJjRw]http://www.youtube.com/watch?v=UGz8jcbJjRw&feature=player_embedded[/video]
  15. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]iii tam wiem że pokazywałaś ale chętnie pooglądałabym więcej jej zdjęć :) nieprzekupne psy istnieją? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Co Ty jej tak wiek wyliczasz ... kobietom się nie wypomina ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]To ja chcę zobaczyć Bajkę! :D Otwieraj bloga :p[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]morderca kroczy ścieżką i wypatruje swojej ofiary :evil_lol: wzrokiem mógłby zabić ;) [url]http://images10.fotosik.pl/403/dc320cf6917d7de9.jpg[/url] piękna polska złota jesień :loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/403/565ee5d0849b9457.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale z niej zgrabniutka panienka :loveu::loveu::loveu: [url]http://img220.imageshack.us/img220/5189/dsc00537e.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czy mi się wydaje czy Etna zgubiła trochę ciałka? :) świetnie wygląda na tych zdjęciach :loveu: krew się leje z pyska więc zabawa była świetna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie, nie odwiedzam Martens ale chyba będę musiała to zmienić :p Ogólnie Dog Niemiecki, Mastiff Neapolitański, Cane Corso, Amstaff a teraz także Staffik w wersji niebieskiej jest dla mnie naj :loveu: Nie wiem skąd to zboczenie ale tak samo koty takowej maści mi się podobają, zresztą szczury także. No i Ci powiem że ten psiak, którego zdjęcie dałaś w ostatnim poście to cudeńko :cool3: Zresztą szczerze mówiąc takiego umaszczenia u staffika też się bym nie spodziewała, ta ciemna kufa szczególnie mi się podoba. Chyba muszę się dokształcić bo myślałam że staffik to biały, czarny, rudy i pręgowany (w różnej tonacji). :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Musze przyznać że ojczulek bardzo przystojny :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Swoją drogą nie wiedziałam że staffiki są też w wersji blue ... wygooglowałam i sie zakochałam :loveu::crazyeye: Uwielbiam niebieskie umaszczenie u zwierząt.[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tihomir to mój wymarzony facet --> pracowity, przystojny i w dodatku niesamowicie inteligentny :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]A no i trzeba też zwrócić uwagę na to że mimo iż jest pochodzenia Ruskiego (czy coś w tym stylu) i jest budowlańcem to wygląda na trzeźwego :)[/B][/FONT][/COLOR] [video=youtube;UEauxSzvT7Y]http://www.youtube.com/watch?v=UEauxSzvT7Y&feature=player_embedded[/video] [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=olive][B] BRAŁO !!! BRAŁO !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Czy ta jedna biała dama niema ani jednej ciemniejszej plamki? :cool3: Super są, już nie mogę się doczekać aż podrosną żeby można było je podziwiać takie chodzące już :loveu::loveu::loveu: Gorgeous Girl :evil_lol: masz zdjęcie tatuśka? [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a to Ci niespodzianka, kompletnie nie spodziewałam się że zobaczę tutaj maluszki :cool3: ładnie to tak ukrywać przed światem ciążę Rekina? ;) gratuluję i życzę aby zdrowo rosły pannice :loveu: zostaje któraś? :evil_lol: aż się cofnęłam żeby uważnie przyglądnąć się zdjęciom Rekina i znalazłam brzuch! :) :evil_lol: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/16112011-257.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...