Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aj tam majciochy...podtuczyć trzeba tego chudzielca ;) zdjęć nie mam ale za to mam filmiki z dzisiejszego popołudnia :p [/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;j-K9G-2Kts0]http://www.youtube.com/watch?v=j-K9G-2Kts0[/video] [video=youtube;bkJfCdj3pCw]http://www.youtube.com/watch?v=bkJfCdj3pCw[/video]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]daj dziewczynie odpocząć od nadopiekuńczej pańci :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]z wszystkich tych zdjęć to jest moje ulubione:loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Jesien/DSC05609.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale ładne st'e'rczyki :loveu::loveu: uwielbiam te kwiatki[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ja się grzać nie muszę a Ruda leży na środku pokoju tam gdzie promienie słońca padają i wygrzewa dupalona. Chyba mniej pije, nie przysysa się już tak namiętnie do miski z wodą. stare ale lubię ten filmik :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [video=youtube;kN0TqHKk714]http://www.youtube.com/watch?v=kN0TqHKk714[/video]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jakie gustowne nakrycie głowy ;) [url]http://img191.imageshack.us/img191/2264/nika3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img193.imageshack.us/img193/6417/nika1y.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  7. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]niby taka miłośniczka a psy przejeżdża ;) wstydź się młoda damo :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]co przeskrobał Eris że go tak zakratowaliście? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zapomniałaś na spacer wziąć Zuzkę? :crazyeye: cieszę się że z Fruzolem lepiej...oby reszta badań była pozytywna :) [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ocieka tłuszczem tak bardzo ze aż się błyszczy ;) [url]http://i53.tinypic.com/2l9077c.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mamuś przeczytałam na niebieskim i od razu tu przyleciałam powiedzieć że mocno trzymam kciuki :glaszcze: nie poddawaj się[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Siuśki udało się złapać do pojemniczka na mocz, aż tak ciężko nie było jak myślałam że będzie. Okazało się że to zapalenie pęcherza, dostała dwa zastrzyki i na 12 dni Marbocyl w tabletkach, dodatkowo muszę jej też wciskać przez ten czas rutinoscorbin na zwiększenie odporności a potem furagin zapobiegawczo. Salsa będzie chwilowo lekomanką. Wczoraj obudziła mnie przed 7 bo chciała iść na dwór, dzisiaj za to o 9 ja musiałam ją ściągać z łóżka. Póki co Ruda jest na wnikliwej obserwacji. [/B][/FONT][/COLOR]
  13. też wpisuje jak widzę ale ludzie cały czas rozprzestrzeniają to :/
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jak widać jeszcze nie wszystko stracone :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]gratulacje :multi: super że się tak ładnie bawią dziewczynki :loveu: Niech sunia rośnie zdrowo :)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]i wydało się po co masz psy ... rozdrabniają Ci drewno na opał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dodatkowo Etna je zwilża [/B][/COLOR][/FONT]:p
  17. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]śliczne zdjęcia...zresztą jak zawsze :loveu::loveu::loveu: Fifka jest fantastyczna[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no i Ares ma już swoją dziuplę na zimę :) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC05964.jpg[/url] teraz czas znaleźć schronienia dla reszty :evil_lol: dredy są fajne :thumbs: o ile oczywiście są ładnie zrobione i zadbane :)[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roflt: nie mogę Was czytać bo rechoczę jak głupia[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aż zatęskniłam za takim letnim, ciepłym słoneczkiem :shake: jak na poważnego faceta przystało musi być także poważna mina :loveu::loveu: [url]http://img69.imageshack.us/img69/607/aga3f.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się ładnie prezentujecie dziewcznki [/B][/COLOR][/FONT]:)
  22. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Póki co trzymam się wersji że po prostu wystawiła pipcioche na wiatr i ją przewiało. Byłam z nią godzinkę temu na spacerze i krwi w moczu nie było widać tak jak rano, miał za to intensywny żółty kolor no i często się załatwiała. Mamuś dzięki za rozrywkę.... super jest :) ... end de girl dat czejs de rabit dżrank de łajn end tók de pil ...[/B][/COLOR][/FONT] :ylsuper:
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Siuśki będą łapane...tylko jeszcze nie wiem jak uda mi się tego dokonać. Mam nadzieję że to nic poważnego tylko jakieś durne zapalenie pęcherza.[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Fotek nie mam w dalszym ciągu :oops: No ale daję słowo że rudzielce żyją. Kilka dni temu pojawił się pewien kłopot mianowicie Salsa zesikała mi się wieczorem na pościel podczas kiedy ja się kąpałam, myślałam że to jednorazowa wpadka ale niestety nie...dwa dni później (czyli wczoraj) sytuacja się powtórzyła, dokładnie ten sam schemat. Nie zaobserwowałam w tych dniach jakiś szczególnych zmian w jej zachowaniu...nie sikała więcej, nie miała problemu z trzymaniem moczu w ciągu dnia. Pogrzebałam w internecie i wyczytałam że czasami psy zachowują się w taki sposób gdy się stresują, od razu pomyślałam o tym że Ruda przez to moje cholerne kolano znacznie mniej ma ruchu. Jednak dzisiaj wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, na porannym spacerze zauważyłam że w moczu pojawiła się krew, no i znacznie więcej wody pochłania. Apetyt jej dopisuje, humor ogólnie też bo na spacerze była skora do zabawy. Jutro rano zabieram ją do weta a póki co dałam jej furagin z nadzieją że nie zaszkodzi a nóż odrobinę jej ulży. [/B][/COLOR][/FONT]:roll:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=black][B]Myślę że każdy powinien zaglądnąć tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216439-Uwaga-wy%C5%82udzacze[/url] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=113409785435456[/url][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...