Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Laska to mało powiedziane :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. Dyskusja ta jest nieco dziwna, pomijając już wzorce bo się na nich nie znam ale uważam że nie trzeba się na tym znać żeby rozumieć różnice w budowie różnych ras. To tak jakby porównywać jacka z buldogiem francuskim....wzrost bardzo podobny a w wadze buldog przewyższa jacka i to dość sporo jak na takiego małego psa. Podobnie jest w porównaniu staffika z buldogiem angielskim...kompletnie inna anatomia i tyle.
  3. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Mój poprzedni kot miał wyczulony słuch na tłuczek do mięsa...gdy tylko rozbijane były kotlety w kuchni to przybiegał z drugiego końca mieszkania, drzwi nie stanowiły przeszkody bo potrafił otwierać :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] :loveu::loveu::loveu: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B][url]http://img585.imageshack.us/img585/8682/sam0790s.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  4. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Zawsze się musi ktoś wyłamać, oby gościu na prawdę poszedł po rozum do głowy i nie produkował szczeniaków. Tym bardziej że z tego co pisałaś to suczka nie miałaby większych problemów ze zrobieniem hodowlanki. [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]fruwają Mona :cool3: uważaj bo kiedyś Ci całkiem odleci :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]To się dziewczynki ładnie szkolą :) Hm... tak zupełnie z innej beczki to stwierdzam fakt że prawie na wszystkich zdjęciach z różnych szkoleń widzę wilczaki, w ostatnim czasie bardzo popularna rasa. [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='FredziaFredzia']Oj, chyba lepiej pogadać z rodzicami chłopaka. Aż strach pomyśleć, co może być później... A to teraz to się myślę da jeszcze spokojnie opanować u młodego psa. A co do tych seriali - dzisiaj oglądałam z braku innego zajęcia "DLACZEGO JA" i było o babce-sąsiadce która nie dawała jednym lokatorom mieszkania pod nią żyć. I... Jakbym widziała swoją sąsiadkę z dołu z poprzedniego mieszkania. :lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Pytanie tylko co chłopiec ten jest w stanie sam zrobić, raczej nie sądzę żeby mógł sam to ogarnąć. Z tego co mi wiadomo mieszka on z babcią i mamą, które pracują i chłopiec jak na moje oko jest trochę pozostawiony sam sobie. Może jestem w błędzie ale wydaje mi się że te kobiety mają takie nijakie podejście do zwierząt - dzisiaj jest, jutro może nie być. Sąsiedzi to fajny gatunek ogólnie...ja na sąsiadów ze swojej klatki nie mogę już narzekać. Chociaż na poddaszu pomieszkuje warszawiak, który ma problem z Salsą ale na szczęście wpada tutaj tylko kilka razy w miesiącu. [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]super wycieczka...piękne widoki :loveu: nawet totalnie dziki drapieżny kocur się załapał do zdjeć :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. To ładny wiek jak na szczurka chociaż i tak zdecydowanie o wiele za krótko.
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aaa to chrapanie i chrumkanie buldożków uwielbiam .... nie wiem czy uwielbiałabym jakbym musiała tego wysłuchiwać co noc ale póki co uważam że to jest mega urocze:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mamuś postaraj się żeby Ozzy tak łatwo nie przebaczył Sabinie! Niech wie że źle zrobiła! :evil_lol: hm...:hmmmm: ale faul! :) czerwona kartka dla tej damy za niesportowy wślizg! ;) [url]http://img28.imageshack.us/img28/655/img4821b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: ale się zaślinił na widok Sabinki [url]http://img72.imageshack.us/img72/9307/img4779v.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dobry wieczór :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale słodko śpi :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Chcę z nim porozmawiać ale zawsze go spotykam jak jestem z Salsą a wolę raczej unikać go w chwili obecnej będąc z psem... bo wolę unikać szarpania się z Rudą przy moim kolanie.[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicja']:roflt::roflt::roflt: a tak serio to za co mam płacić abonament TV ...za ogladanie goowna w kiblu ??[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Prawdziwe życiowe sprawy a nie jakieś tam sajens fikszyn :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=olive][B][FONT=Georgia] *** Wiecie co u mnie na podwórku mieszka chłopiec, myślę że ma max 12 lat i posiada on pieska od w sumie niedawna...jeszcze chyba roku nie ma ta suczka. Sunia jest ciut wyższa od Salsy i równie szczupła, ma krótką sierść białą w brązowe łaty...ogólnie wygląda jak ostro skundlony whippet, taką ma charcią budowę ciałka mimo że ciut potężniejszą i ryjek taki charci...jest bardzo ładna ale to najmniej istotne. Sunia problemy sprawiała już od szczenięcia, ujadała na inne psy i podgryzała je jak na moje oko zbyt natarczywie ale w końcu był to szczeniak więc pewnie właściciele myśleli że to normalne. Teraz gdy podrosła zrobiła się okropna i ten chłopiec sobie z nią w ogóle nie radzi, ledwo jest w stanie ją utrzymać na smyczy jak wyrwie do Salsy bądź innego psa to ciągnie go za sobą bez większych trudności. Na początku Rudą jeszcze można było nakłonić do spokojnego przejścia obok ale jakiś czas temu suczka chłopcu się wyrwała i doskoczyła do Salsy, poszarpały się ale z racji tego że ja miałam Salsę na smyczy to opanowałam sytuację szybko... jednak od tamtej pory Salsa nie pozostaje dłużna, zdrowo się nienawidzą. Moja sąsiadka ma sukę malamuta (Sara) która od zawsze nienawidzi innych suk...toleruje jedynie Salsę i to też tylko jak grzecznie idzie i na prawdę strach pomyśleć co się stanie jak ta suczka mu się wyrwie do Sary ... ale to jeszcze nie jest najgorsze. Przeraża mnie najbardziej to że ten pies gryzie tego chłopca kiedy on odciąga ją gdy wpada w taki amok...gryzie go po rękach ale nie tylko bo staje na tylnych łapach i próbuje gryźć wyżej a jak tak stoi to nie jest wiele niższa od niego. Zastanawiam się czy rodzice wiedzą o tym że pies się tak zachowuje, przecież to jest niebezpieczne....pies jest młody ale coś mi się wydaje że będzie tylko gorzej. Chłopiec kompletnie sobie z tą suką nie radzi ale żal mi go bo widać że kocha tego psa...non stop biega z nią po podwórku i się bawi. Moja mama zna babcię tego chłopca więc chyba poproszę ją żeby porozmawiała z nią na ten temat...może chłopiec nie powiedział w domu co pies robi bo boi się że oddadzą ją :roll: [/FONT][/B][/COLOR]
  16. Bardzo mi przykro :roll: Zdecydowanie za szybko odchodzą szczurki. Ile Lola miała?
  17. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) czarnuszek uroczy :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]łaa jaki tort :cool3: zjadłabym sobie kawałeczek, smakowicie wygląda :) wszystkiego dobrego dla Młodszego... hucznej imprezy :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o ho ho....Sabinka zdradza Ozziego, lepiej usuń te zdjęcia bo jak Ozzy to zobaczy to będzie draka :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]głupkowate miny rządzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale śliczna Zosieńka...rośnie ten Twój szkrabik, oj rośnie :loveu::loveu: Marusia ma fantastyczne lokum zimowe i jaki tron do swojej dyspozycji dostała:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [B][/B][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]..................... [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Lucky.']hah. ja też jestem fanką tych seriali! chociaż czasami głupota ludzka nie zna granic, niestety takie rzeczy na prawdę dzieją się w dzisiejszych czasach..[/QUOTE] :cool3: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]owszem ale poziom tego jest zniewalający...gra 'aktorska' w tych programach zasługuje na oskara, jeden bohater lepszy od drugiego, podpisy pod imionami i teksty narratora typu '30 letni bezrobotny mechanik poszedł na przystanek ...' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...