Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='evaxon']sie witam :multi::multi::multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam Witam :) [/COLOR][/B][quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj z tymi zastrzykami to sa różne opinie.........:cool1: wiem jedno sa skuteczne...co w przypdaku kocich nie zawsze:cool1:..................moja Zmoraczka jest dzieckiem.......z kotki "antykoncepcyjnej":cool3::cool3::cool3: moja Luśka jest juz rok po sterylizacji.................ma pociąg do żarcia...ale ZAWSZE go miała........zeżre wszystko poza psia karmą:eviltong::eviltong::eviltong:........tresowałam ja na ..............babanka:cool3: po prostu trzeba dawac tyle samo zarcia co przed sterylką............no i niedokarmiać.............................. nie dziwie się dziakowi, ze chce pokarmic suczydło.nie ma to jak maślane oczka proszące jeść [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :)[/COLOR][/B] [COLOR=Olive][B]co do tych zastrzyków to jeszcze kwestia tego że jakoś tak nie chciałabym Salsy hormonami faszerować przez całe jej życie :) Salsa też woli zjeść wszystko inne niż swoją karmę...wszystko z miski znika dopiero pod wieczór, kiedy wie że już nic innego nie dostanie :evil_lol: [/B][/COLOR]
  2. [B][COLOR=Olive]na herbatkę z rumem to i ja bym się skusiła :) :diabloti::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]u NAS własnie przez chmurki wychodzi słoneczko i niebo zaczyna się robić błekitne :multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]ku mojemu zaskoczeniu u Nas też zaczęło się rozjaśniać i słońce świeci ładnie :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Witaj :multi::multi::multi:widzę że uzależnionych jest więcej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:witanko Kwiatuszku :p U nas niestety dziś powrót jesieni :diabloti:....po wczorajszym słoneczku ...deszczyk [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]hmmm...miałam nadzieję że chociaż poczytam o słońcu :evil_lol::evil_lol: u nas próbuje się przebić przez chmury, ale nie da rady :diabloti: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]wiedziałam że u kogoś się pojawi ;)....to 666 Paula ...to teraz się nie wywiniesz od imprezki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon46.gif[/IMG] [IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon43.gif[/IMG] [IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon46.gif[/IMG] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]jak impra to na całego [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Caps.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques25.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques25.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques25.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Caps.gif[/IMG] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [CENTER][COLOR=Olive][B]:cooldevi:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:cooldevi:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:cooldevi: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]to ja się też dołączam do balowania [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:cooldevi::cooldevi::cooldevi: [/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:bigcool:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:Cool!: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:bigcool:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:Cool!:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:laola:[/B][/COLOR] [/CENTER]
  6. [B][COLOR=Olive]cześć :) świetne zdjęcia...jaki z Logana szczęśliwy piesek, aż miło popatrzeć :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://anashar.piwko.pl/zwierzaki/rocky/blonia-14.09.07/12.jpg[/url] takie zdjęcia to ja też lubię...jest świetne :) jak narysowane :) [url]http://anashar.piwko.pl/zwierzaki/rocky/blonia-14.09.07/16.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: ahhh...ohhh.....chyba nie trzeba dodawać nic więcej :) [/COLOR][/B]
  8. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] jak już będziesz miała to jeziorko... :cool3: będziesz mnie zapraszać na kajak i na żaglówkę? :p bo ja uwieeeelbiam :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Basiu Krejzolko ;) :evil_lol: :multi: weekendowo wygłaszcz ode mnie swoją Niesforną Zuzię :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][B][COLOR=Olive]baaa...żeby tylko na kajak i żaglówkę ;) :evil_lol: hehe[/COLOR][/B]
  9. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi:[/B][/COLOR] [url]http://img170.imageshack.us/img170/29/clipboard03aapk4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:[COLOR=Olive][B] Vega była od zawsze wyposażona w reflektory? :evil_lol: :loveu::loveu:[/B][/COLOR][B][/B]
  10. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: w końcu dotarłam tutaj :multi: :) [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/Inne%20zwierzaki/img003.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: szczurek :) u mnie jest 666 :) Szatańska liczna :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Cześć :) [url]http://images21.fotosik.pl/418/cc2bb525efe24ff4.jpg[/url] to zdjęcie mnie zabiło, zresztą komentarz też...ale w 100% racja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=Olive]Cześć i Pozdrowienia z Gdańska :evil_lol: :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=Olive]Cześć Madziu :) :multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: ale zdjęć od wczoraj :loveu::loveu::loveu::loveu: co jedno to ładniejsze :) [url]http://images13.fotosik.pl/87/a5b88af29f12b35f.jpg[/url] Franio jest rozkoszny :loveu::loveu: taki szczeniaczek mały :) [url]http://images21.fotosik.pl/419/c31d9159a6c87f30.jpg[/url] :loveu::loveu: ale z niej sucz :diabloti::diabloti: baba z pazurem :evil_lol: [url]http://images21.fotosik.pl/419/4ecd71d858c73e02.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahaha....uwielbiam to zdjęcie :) Kano ze ślinotokiem przy gryzieniu gruszki to to co lubię :evil_lol::evil_lol: Śliczne te Twoje psiaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: gadacie i gadacie :) a ja później nadrobić nie mogę :eviltong::eviltong::eviltong: ale ale....widziałam zdjęcia i na tym wyszedł zabójczo przystojnie [url]http://images13.fotosik.pl/86/a243df9b2fb73107.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/86/051fbef6a22843a7.jpg[/url] no i nadal się kamufluje :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi: jak tam samopoczucie Wasze? :) słonko świeci czy jak to tam :) [/COLOR][/B]
  17. [COLOR=Olive][B]WITAM W SOBOTNI PORANEK :multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)dasz radę następnym razem ...pierwsze koty za płoty .... [/I][COLOR=Blue]wpadam tu też w imieniu Madzi ktora dziś nie zdażyła Was tu odwiedzic z powodu zajętego przez TZta kompeczka :shake: obie będziemy trzymać :kciuki: za następny egzamin [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) pozdrów gorąco Madzie również :cool3: Dam radę :) bo muszę dać następnym razem...stres robi swoje, zapomina się o prostych rzeczach jak np. spuszczenie ręcznego :oops: wstyd normalnie....ale co zrobić......teraz będę wiedziała co i jak :D W poniedziałek jadę po kolejny termin :diabloti::diabloti: [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko :multi: Ja też trzymam za następny egzamin :kciuki: [URL]http://img413.imageshack.us/img413/8060/dsc02411tc6.jpg[/URL] Haha :D świetna jest :loveu: Nic to, że dupka wisi, ważne, że na pufce przy pańci :lol: Może zrób jej badania krwi, bo to wcześniejsze "żywienie" może być przyczyną jej problemów żołądkowych (tfu tfu). Maksiu miał ciągle jakieś sraczki i rzygaczki :shake: miał dość poważne zatrucie w szczęnięctwie i podejrzewam, że przez to tą wątróbkę ma słabą :roll: A wyszło dopiero niedawno, po prawie 4 latach, jak trafiliśmy na dobrą wetkę, która zrobiła badanie.[/quote][B][COLOR=Olive] Dzięki bardzo, kciuki sie przydadzą :) a co do badań krwi to nie głupi pomysł...będzie trzeba zrobić. [/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:Witanko łańcuszku pokarmowy ;):loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Alu :) :multi::multi: Dzisiaj rozmawiałam z mamą i zdecydowałyśmy o sterylizacji Salsy...mam się wszystkiego dowiedzieć. Początkowo chciałam żeby Salsa dostawała zastrzyki na cieczkę, ale czytałam że to jest to ryzykowne i suki często mają później problemy ze zdrowiem. Dlatego wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem będzie sterylka...zniknie problem cieczek, psów, ciąży i wyklucza także niektóre z chorób....więc raczej już postanowione :) [/COLOR][/B]
  18. [COLOR=Olive][B]Prawka nie zdałam :diabloti::diabloti: wymusiłam pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu...hmm :) bywa...ulżyło mi jak wysiadłam z samochodu :) Jutro jadę zapłacić za kolejny termin :eviltong: Zdam kiedy zdam :) Dzisiaj niestety już was nie poodwiedzam bo idę zaraz opijać moje niezdane prawko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
  19. [B][COLOR=Olive]ale tęcza :loveu: no no...evenescence ma racje, powinnaś z garem złota teraz siedzieć :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=Olive]nie ma co tu wiele dyskutować, śliczny ten Twój skocznydupek ;) :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='evanescence']ja nie wiwm moje psy nie jedzą karmy i jedzą wszytko i nigdy nic im nie jest a te co są na karmie wlbo maja rozwolnienie albo wymietują nie wiem czemu tak jest[/quote] [COLOR=Olive][B]Jak wzięłam Salsę to rzygała praktycznie po wszystkim...bo wcześniej była karmiona głównie kartoflami i nie wiem, może to jest przyczyną tego że tak łatwo jest w stanie coś jej zaszkodzić. [/B][/COLOR]
  22. [quote name='evaxon']popieram:cool3: poza tym dziadek przeciez calego bochenka nie daje:grin: moja Tigrosławka cały czas jakies kąski dostaje:oops: a wcale taka gruba nie jest ..:hmmmm: chyba:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]ale chleb mi ogółem wisi bo wiem że nic jej nie będzie...bardziej chodzi o te późniejsze przekąski...bo Salsa później albo ma rozwolnienie i robi w domu albo wymiotuje, a skubana tak się wycwaniła że nie chce jeść nic innego...do czasu aż nie dostanie nic od dziadka...wtedy rzyga z głodu a później jak dostanie od dziadka to ja muszę pół dnia po niej sprzątać [/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=Olive]też się zgadzam że nie jest :) [/COLOR][/B]
  24. [quote name='evaxon']aaaaaachaaaaa:evil_lol: nie ładnie tak nie ładnie:shake:[/quote] [quote name='evanescence']Jak możesz zero szacunku dla starszych :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]wiem, wiem jest mi strasznie wstyd ale to dla dobra zwierzęcia :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='evaxon'] heloł:multi: hehe czy to jakas aluzja do tytułu blożka:hmmmm: [/quote] [B][COLOR=Olive]żaluzja ;) [url]http://images26.fotosik.pl/80/43071606704923f6.jpg[/url] ależ ona skoczna :) nowa dyscyplina "skok w wodzie" :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...