Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]a niech to...spóźniłam się...ale jakby ktoś się rozmyślił to mogę także wziąć komplet ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='evaxon'] :razz:nadal krzyczysz:diabloti: [/quote] [B][COLOR=Olive]nie było wykrzykników, nie było krzyków :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:widać foty nieatrakcyjne były :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]jak najbardziej atrakcyjne...skoro był na nich Ozzy, to nie mogło być inaczej :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a po drodze 2 razy dostałam zawału... jeden pies rozjechany, drugi przelatywał przez droge między autami które pędziły średnio 120/h. na szczęście wyhamowali- ja też odruchowo zahamowałam :roll: mimo iż jechałam w przeciwną strone dwupasmówką a pies leciał po sąsiednim pasie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][COLOR=Olive] :evil_lol::evil_lol: to się nazywa czujność i gotowość na wszystko ;) ja ostatnio jechałam i pies mi wyskoczył na drogę...gdyby nie instruktor to bym w śmietnik wjechała bo tak się przestraszyłam że go przejade [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:oops::oops: pomysł z motylami nie jest zUy ;) [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=Olive]no właśnie jestem w szoku że tutaj dzisiaj tak w miarę spokojnie :evil_lol::evil_lol: gaduły ;) :evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wsio OK. pies dostał szczepionke..ŻYJE! w przeciwieństwie do osy :diabloti: wet opowiadał że w tym tygodniu były u niego 2 siostry- jedna ze sznaucerem olbrzymem a druga ze sznaucerem NORMALNYM... najpierw zadzwoniły że są z psami na spacerze... i nagle oba psy zaczęły kuleć... jakieś banie sie im porobiły- objawy wskazywały na użądlenie.... kazał natychmiast przyjechać. niestety dziewczyny nie wiedziały kiedy i co sie mogło stać... zanim doszły do auta i dojechały do niego te 7 km... sznaucer miniatura już nie żył :placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]o jaaa....taka śmierć :shake: przez głupią, małą osę Cieszę się że Klocek ma się dobrze :multi::multi::multi: Wygłaskaj go za to że taki silny chłop z niego ;) [/COLOR][/B]
  7. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: a że tak się spytam...co się dzieje? czemu tutaj tak pusto i cicho? :) raz raz raz....zdjęcia, ludzie, pisanie :) Pozdrowionka :cool3: [/B][/COLOR]
  8. [B][COLOR=Olive]że tak powiem...Diler zna się na kamuflażu --> [url]http://images13.fotosik.pl/84/3db1ece4a3a504b8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=Olive]Dzień Dobry Bardzo :) :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [COLOR=Olive][B]a to głupia osa......ale co, że niby Klocek uczulony? a gdzie tam...taka bestia? phi! :diabloti::evil_lol: Wracaj szybko i daj znać co z Klockiem :p [/B][/COLOR]
  11. [quote name='evaxon']juz nie spie nie spie..tylko nie krzycz:razz: [/quote] [B][COLOR=Olive]dobra, już nie będę krzyczeć :) CZEŚĆ POPOŁUDNIOWĄ PORĄ :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  12. [quote name='Iwona1984']ja biore Frania nie mam kaloryferów:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]skoro Franiu zaklepany to ja chcę Lalkę :) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witanko .... panna Zawadiaka ;) [URL]http://img508.imageshack.us/img508/1457/13177928fg2.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :)[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Witamy Cię żonkilowa... w Twym łańcuchu pokarmowym :evil_lol: :diabloti: fajna dziołcha :p [URL]http://img530.imageshack.us/img530/8751/36422516hx3.jpg[/URL] zresztą jakby miało być inaczej, skoro się urodziła w ten sam dzień, co i ja :p :loveu: rybusia malusia :loveu: widziałam biały kieł Salsy :roll: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam Cię Basiu :) Dobrze wiedzieć że także jesteś z 22 lutego :) wyślę Ci jakąś pogruszkę z życzeniami :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol: ten biały kieł spodobał się mojemu szwagrowi...zawsze marzył żeby mieć taki na rzemyku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [B][COLOR=Olive]CZEŚĆ WSZYSTKIM :multi::multi::multi::multi: Zdjęcie z wczorajszego, wieczornego spacerku :) niestety więcej nie ma ... ale będą :) :evil_lol: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1457/13177928fg2.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  15. [COLOR=Olive][B]Witam z poważnego ranka :eviltong: nie wiem jak to zrobiłam że już wstałam...i kto mnie do tego zmusił :mad: ale stwierdzam że czas Was wszystkich pobudzić :diabloti::evil_lol: WSTAWAAAAAĆ !!!!!!!! [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Cześć :)[/B][/COLOR] [quote name='evaxon'][URL]http://images21.fotosik.pl/416/5cd0d024b0ee1ab0.jpg[/URL] :lol: no tak a trawko-krzaczek nie mogl przysłonic jojek??:cool1::shake::diabloti::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]ma to pokazuje :evil_lol::evil_lol: Ozzy znów w swojej ulubionej pozie :cool3::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Ja Klocusiowi dziękowałam za liza :oops: :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  18. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_630.jpg[/url] jakie spojrzenie z pod byka :evil_lol::evil_lol: Świetna z niej pływaczka widzę :) [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]cześć :) ale z Frania dzielny chłopak :) cieszę się że z jego łapką wszystko dobrze :multi::multi::multi: i mam nadzieję że nigdy już nigdzie nie wciśnie łapek :) [/B][/COLOR]
  20. [quote name='evaxon']witam włascicielke psa gumy:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol: witam również :) [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał !!!!!:crazyeye: NOWY TYTUŁ GALERII!!!:multi: FAJNY!!!:roll: skąd taki pomysł??? :razz: Oliwka też fajna... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]każdy kojarzy moje zwierzęta jako łańcuch pokarmowy :) wszyscy domownicy więc już stosują jedną nazwę na nasz mały zwierzyniec :) :evil_lol: chociaż to inaczej wygląda...bo w tym przypadku to kot powinien być na samym początku łańcucha ;) :evil_lol::evil_lol::diabloti: [/B][/COLOR][B][/B]
  21. [COLOR=Olive][B]Kilka świeżych fotek :cool3::cool3: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/252/38816447lz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8053/75548848hc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9937/15853160ml4.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1329/38355168ub4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8100/80089446ir6.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7861/63074267dt7.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B]nie mogłam się powstrzymać :oops::oops: :) to córeczka mojej kuzynko-siostry (całe życie mieszkałyśmy razem)...Oliwka 22 lutego skończy 2 latka :) jest świetna :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8751/36422516hx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/595/29142562ck4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żonkilka... masz liza od mordercy że tak powiem twojego ulubionego:loveu::loveu::loveu::evil_lol: musiałabyś przejrzeć cały blogas- Klocek ma miliardy fotek z dziećmi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]przyjdzie taki dzień że przeglądnę calutkiego Blogasa :) i poobserwuje morderczego psa i dzieci :loveu::loveu: dzięki za liza ;) [/COLOR][/B]
  23. :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][B]filmik jest genialny :loveu::loveu::loveu: świetna operowa śpiewaczka z niej :)[/B][/COLOR]
  24. [B][url]http://images21.fotosik.pl/415/a81c83f060d2a7a6.jpg[/url] [/B] [COLOR=Olive][B]jak Ozzy ślicznie się uśmiecha do aparatu :) [url]http://images24.fotosik.pl/79/ce68355d09a0fade.jpg[/url] :loveu::loveu: świetne zdjęcie :) [/B][/COLOR]
  25. [B][COLOR=Olive]Wygląda na tym zdjęciu jak niewiniątko :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/79/62c0aed1aa82698d.jpg[/url][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...