Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]cześć :) jak poranek? :eviltong: mam nadzieje że chociaż Ty się wyspałaś :) ;) [/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: życzę miłego dnia i ładnej pogody :cool3::eviltong: [/COLOR][/B]
  3. [url]http://lh3.google.com/AnetkaT/RuWhBoUHmJI/AAAAAAAAAgA/HJPlnGQoJwc/100_2225.jpg?imgmax=512[/url] :loveu::loveu: oczy jak reflektory :) dzisiaj będąc w zoologicznym widziałam takie same flamingi :cool3:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja jeszcze nie wiem czy on wie że chce być policjantem... ale... prędzej czy później sie dowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Olive]przyjdzie czas to się dowie :) i będzie mundurowcem, który łamie kobiece serca ;) :diabloti::evil_lol: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przestań... dobrze Bartek myśli- 15 lat pracy i emeryturka :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]bystry chłopak :)[/COLOR][/B]
  6. Zaczynam się bać [url]http://images29.fotosik.pl/78/674aa66b7fbb568f.jpg[/url] :eek2::eek2::shocked!::shocked!: [url]http://images29.fotosik.pl/78/12c376a9bd83e952.jpg[/url] :cool3::loveu::loveu:
  7. Cześć :) :multi::multi: a gdzie Dilerek? :eviltong::eviltong:
  8. juhuuu :multi::multi::multi::multi: lalalala :D przyszłam sobie troszkę polalować tutaj bo krzyczą na mnie jak robię to w domu :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  9. [quote name='clockwork'][URL]http://img519.imageshack.us/img519/4816/zmianarozmiarudsc00792ow5.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zajebiozka :loveu: a buteleczki... to chyba jakiś narkotyk dla psów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: WSZYSTKIE to lubią... ja też uwielbiam ten trzask gryzionej butelki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]a kto tego trzasku nie lubi? :) a najlepsze na koniec jest zbieranie małych elementów z dywanu :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=Olive]Zdjęcia z serii ---> SEN TO ZDROWIE I cz. :loveu: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2610/dsc01861hf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6273/dsc01973co4.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6154/dsc01144ho2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4051/dsc01234ja5.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6493/dsc01523sa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3019/dsc01871vg9.jpg[/IMG] cdn. --> kiedyś :) [/COLOR][/B]
  11. [COLOR=Olive][B]a co tam...dodam kilka starszych zdjęć, które robione były telefonem :) gdzie jest bobas? :) [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/513/95428287jp7.jpg[/IMG] Niewiarygodne...zazwyczaj Salsa goni kota i chce się z nim bawić a on ją drapie...to był chyba jedyny raz jak widziałam żeby leżeli tak blisko siebie spokojnie :) :evil_lol: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/470/dsc01951wj3.jpg[/IMG] Co to??:hmmmm: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1500/dsc01724ys8.jpg[/IMG] No tak jak wstaje...a ona jeszcze śpi w najlepsze :eviltong: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6674/dsc02070aq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3640/dsc02148rm9.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Siostra oddała mi dzisiaj aparat :multi: chociaż nie aż tyle powodów do radości bo baterie padły :roll: ale ale...zdążyłam zrobić kilka zdjęć Salsie :cool3: tak więc dodaję to co zdążyłam złapać...oczywiście jej ulubione zajęcie, gryzienie butelki :diabloti: gdzieś leżą jej piłeczki, ale jeśli ma wybór --> piłeczka albo butelka to zdecydowanie woli to drugie :) :evil_lol: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9150/36475494rl4.jpg[/IMG] artystyczne zdjęcie zza butelki :evil_lol: ;) [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4205/72594830py1.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9390/75033332ay2.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4816/zmianarozmiarudsc00792ow5.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  13. [quote name='emdziolek'] [COLOR=darkorange][B]CZEŚĆ![/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]Kiciuś - to chłopczyk:razz:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Green][B]wiem :) ja z reguły na koty mówię Kicia...mój osobisty kot się Kiciuś nazywa (niezbyt wymyślnie), a i tak mówię do niego Kicia :evil_lol: :diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Vectra'] nie kładłam się spać , bo dziś nie mogłam zaspać :diabloti: [/quote] [B][COLOR=DarkOliveGreen] Te świetne rozwiązanie :evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti: sama powinnam zacząć to stosować :evil_lol::evil_lol: ja mam problemy ze wstawaniem na godz. 10 :eviltong: więc też przestanę się kłaść :diabloti::evil_lol: hihihi[/COLOR][/B]
  15. [quote name='evaxon'][CENTER][B]ooo imprezka:diabloti::evil_lol:[/B] :laola::laola: :beerchug: :drinking: :drink1: :drinking: :beerchug: :cunao: :ylsuper::cunao: :grins:[B]siemanko:grins:[/B] [/CENTER] [/quote] [B][COLOR=YellowGreen] nie będę więc stała bezczynnie skoro impreza u mnie ;)[/COLOR][/B] :evil_lol: :diabloti: :laola: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matkobosko.... czerwone włosy:mdleje:... tyś jaka NIENORMALNA jest :diabloti: i jeszcze te kolczyki :mdleje: nic dziwnego że ochraniarze Cie szpiegują :diabloti::diabloti: ja bym Cie odstrzeliła :snipersm:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=YellowGreen] już nie są niestety czerwone :eviltong: teraz są rudo-marchewkowe wyblakłe :) i już się umówiłam z moja fryzjerką na sobotę 22.09 i jeśli do tej pory nie wymyśle jakiegoś innego koloru to wracam do "normalności"[/COLOR][/B]
  16. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]było - nie było.... teraz będzie... hehe... narobię CI hałasu! :2gunfire::ak-shot:pośpiewam :siara: potańczę :cunao:i jeszcze zrobię falę :laola: a na koniec... :BIG: hehe DZIEŃ DOBRY!! Salsomaniacy...:eviltong: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=YellowGreen]Cześć !!! :) uwielbiam hałas :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: wychowałam się na krzykliwych japońskich bajkach :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  17. [quote name='paula_z']Witanko :multi: Fajny fryz :razz:[/quote] cześć :) dziękuje :oops: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: ....co tu tak cicho ..... DOBEREK :multi::multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Hejka :multi: a czy u mnie było kiedyś głośno? :)
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] jak co jest ...wróciłam z zakupów ...jem śniadanko i śmigam zaraz z Ozzulkiem ... No fajna kićka ....ale nadal szuka domeczku :cool1: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] znajdzie dobry domek :) kciukam :eviltong:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B] czy ty się kładłaś spać wogóle ...:hmmmm: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] teraz jak spojrzałam na godzinę...to też mnie to zaciekawiło :evil_lol:
  20. Cześć :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  21. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Witanko z samego rana! Ciekawe co Zuza dzisiaj zmaluje :diabloti: A może będzie grzeczna?... Miłego dzionka życzę wszystkim!!![/COLOR][/I][/B][/quote] Cześć :) :multi: ja mam nadzieję i trzymam kciuki żeby była grzeczna :cool3::cool3:
  22. Cześć :) Foty z 1 lipca a Ty dopiero teraz pokazujesz....o zgrozo :) :diabloti::evil_lol::evil_lol: [URL="http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Lipiec%202007/1%20lipiec/0107.2007016.jpg"]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Lipiec%202007/1%20lipiec/0107.2007016.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: jakie przytulanie...śliczny Misio z pieska :loveu::loveu:
  23. Cześć :multi: WSTAWAĆ !!! dzisiaj nie ma spania do 13 ;) :diabloti::evil_lol:
  24. Cześć :) :multi: Co jest? :eviltong: Kicia jest niesamowita...ta plamka na nosie :loveu::loveu:
  25. [quote name='AśkaK'] [SIZE=1]Kurde, jakaś tępa jestem, wciąż nie umiem cytować zdjęcia z podaniem do niego linka :roll: )[/SIZE][/quote] [SIZE=1]klikasz prawym myszy na zdjęciu --> właściwości --> i kopiujesz adres URL fotki :) jeśli używasz firefox'a to po kliknięciu prawym masz od razu opcje "kopiuj adres obrazka" :)[/SIZE]
×
×
  • Create New...