Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='paula_z'] :D To chyba tu wszyscy mają ;) [/quote] uff...nie czuję się osamotniona :) :diabloti::evil_lol:
  2. Cześć Zuzomaniacy :evil_lol::multi::multi::multi:
  3. jak tutaj nie kochać takiej [url=http://lh3.google.com/AnetkaT/RuLZ3YUHmEI/AAAAAAAAAfA/1fcocNOSQEQ/100_2215.jpg?imgmax=512]ślicznotki [/url] :loveu::loveu::loveu:
  4. Hejka Krejzole ;);) :evil_lol::evil_lol: :multi: jakoś tak tutaj cicho :) dlatego pokrzyczę...AAAaaa !!! :) :diabloti::evil_lol:
  5. ale cudne psy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: naoglądać się nie mogę :oops::oops: coś chyba z zoofila mam ;) :diabloti::evil_lol: Amstaffki :loveu::loveu: i miodowo-malinowy pies ---> [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/08090721.jpg[/url] :loveu::loveu: Wilczaki są piękne :loveu:
  6. Cześć :multi::multi: [url]http://images24.fotosik.pl/1/165f1280a4bd4a1d.jpg[/url] też kiedyś znalazłam gołębia :) ale "mój" był bardziej pospolity :diabloti::diabloti: też mam nadzieję że wróci do domku :) :multi::multi:
  7. Cześć :multi::multi: [quote name='evaxon']pojili mnie malibu:grin: mam dosc malibu na najblizszy miesiac:grin: i do tego ta pogoda:placz:[/quote] mmm....malibu :loveu: ale w małych ilościach bo za słodkie :) mogę oddać troszkę słonka bo się u nas rozpogodziło...rano padało jak chciałam żeby świeciło słońce a teraz świeci jak ja chcę oglądać film...i nic nie widzę w kompie :) złośliwa pogoda :diabloti:
  8. Cześć :multi::multi: [url]http://img175.imageshack.us/img175/2780/sl272617yr2.jpg[/url] - kicia jest śliczna :loveu: zawsze marzył mi się rudy kot albo cały czarny :loveu::loveu: mam nadzieję że kotek szybko znajdzie nowych kochających właścicieli :loveu:
  9. Cześć Szatany :diabloti::diabloti: :evil_lol: :multi: dopełzłam w końcu do kompa i przywituje się ;) :multi:
  10. Cześć :multi::multi::multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:witanko ....co wy jeszcze smacznie sobie śpicie ...czas ucieka ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] nie no skąd...ja o 8 byłam na nóżkach i szykowałam się bo o 10 miałam 2h jazd i jestem z siebie dumna :loveu::loveu::loveu: szło mi bardzo dobrze :multi::multi::multi: później poszłam do siostry i dopiero wróciłam...więc muszę nadrobić małą nieobecność :)
  11. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Ozzy jest rodowodowym amstaffem ale nie ty jedna masz skojarzenia z Ca De Bou ;)...zresztą one mi się też bardzo podobaą :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] mi też wygląda na Ca De Bou :) :eviltong: jest bardzo masywny jak na ast'ka :loveu::loveu:
  12. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]jak będzie dalej taka niedobra... :cool3: to Zuzkę utuczymy i do prodiża :cool3: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:diabloti:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple] :evil_lol: do tego beczka kapusty i zimę da się przeżyć :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] czuję się zaproszona :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chociaż zdecydowanie bardziej wolę oko ciszyć patrząc na nią niż ją jeść :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Pimpek']Salsa jest śliczna :loveu: U mnie też słonko nie śmiałe, ale pomału odzyskuje pewność siebie :evil_lol: [URL]http://img103.imageshack.us/img103/5372/85884534bm8.jpg[/URL] Chyba trochę za mała na nią ta pufa - trzeba kupić większą :D[/quote] u mnie słonko nawet na chwilę dzisiaj nie odzyskało pewności siebie a co gorsze zaczęło niedawno pokropywać :eviltong: hmm...dla Salsy nie ważna jest wygoda tylko bliskość człowieka się liczy :) [quote name='evaxon']witam w sloneczny poranek:multi::evil_lol:[/quote] już nie poranek...ale zazdroszczę słoneczka :) [quote name='Anetka83']co tam u Was??[/quote] w sumie dobrze, nie licząc tego że Salsa dzisiaj zarzygała samą śliną całe mieszkanie, nic nie chciała jeść co w jej przypadku jest dziwne :-o ale już odżyła i coś tam skubnęła :) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ej... żonkilla:roll::roll:.. dawa jakąś swoja fote- kcem zobaczyć jaka jesteś NIENORMALNA :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ok :cool3: :evil_lol: No więc to ja ;) :oops: Obecnie już mi się takowe włosy znudziły i za tydzień chyba będę farbować na coś takiego jak miałam wcześniej :diabloti: [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3926/97154036vu4.jpg[/IMG] a tutaj 2/3 miesiące wcześniej :) [URL="http://img337.imageshack.us/my.php?image=11991957od1.jpg"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9308/11991957od1.th.jpg[/IMG][/URL] zdjęć Salsy dzisiaj nie dodam bo siostra mi aparat zabrała bo potrzebowała :(
  14. ale z Pimpka pluszaczek :loveu: kudłata czarna kuleczka :loveu::loveu:
  15. jaka ona słodziutka...najchętniej bym ją schrupała, nie do wiary że taka z niej paskuda w sprawach zniszczeń [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_579.jpg[/url] :loveu::loveu:
  16. jak ona sobie paluszki trzyma :evil_lol::evil_lol:
  17. [url]http://images25.fotosik.pl/77/6c5effeb1d3766b7.jpg[/url] jakie spojrzenie :) :loveu::loveu:
  18. Ile zdjęć :multi: :loveu::loveu: nacieszyłam oko :) [url]http://images28.fotosik.pl/77/aa5998cbed11c994.jpg[/url] :loveu:
  19. cześć :multi::multi::multi:
  20. Piękności :) rozpoznajesz jakoś białasy? :evil_lol: bo ja nie wiem czy bym rozpoznała moją blondyne jakby puścić ją z innymi :) [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/070917.jpg[/url] :loveu::loveu:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Poranne witanko .....u nas wyszło nieśmiale słoneczko:p[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] Witam :) :multi: u nas jest tak bardzo nieśmiałe że nie chce wyjść zza chmur :evil_lol:
  22. :multi::multi: Pobudka !!! Cześć :) do 3 grałam w tego skośnookiego :evil_lol: nie wyspałam się :diabloti:
  23. cześć :multi: tak ją zmęczyło to ciągłe rozrabianie że szybko sen ją chwyta :evil_lol:
  24. Cześć :) [quote name='Vectra']gotować i sprzątać też będziesz ? :cool3: biorę Cię od zaraz :loveu: :loveu: [/quote] nie chciałabyś raczej żebym gotowała :evil_lol::evil_lol: a sprzątać nie lubię ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...