-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']TEN sklep to Coffee shops...kawy w nim raczej nie kupisz alkoholu tez nie ale za to np. marihuane tak ...o ile masz skonczone 18 lat:diabloti:[/quote] [B][COLOR=Olive]uh, uh ;) mam :multi: lecę do Amsterdamu :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :) Co słychać u Was i Zuzaka? [/COLOR][/B] -
[quote name='evaxon']:grin: i to jest powod do radosci?? heloł:loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive] nie wiele mi jest do radości potrzebne ;) :evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/82/442993fe97e8d6e7.jpg[/url] jaka zaciekawiona mordka :) [/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Ale zdjęć :multi::multi: Ławeczka w areszcie jest ekstra, chyba sama sobie taką zmontuję przed domem :evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/82/e4cf1fb337b0d9bb.jpg[/url] <-- jaki TEN sklep??? :eviltong: <blondynka> :evil_lol::evil_lol: haha [url]http://images27.fotosik.pl/82/8e069b8e649919f0.jpg[/url] jakie duże stopy....a wiesz co się mówi [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:oops:[/COLOR][/B][B][COLOR=Olive] :oops: :roll: ... .... duże stopy, duże buty i skarpetki ;) [/COLOR][/B] -
[quote name='evaxon'][URL]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/URL] :loveu: jak slodziuszio łapkami trzyma:diabloti: witaj:)[/quote] [B][COLOR=Olive]a witam, witam w Naszych skromnych progach :) :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Trzymam trzymam ....ja też nie lubię czekać ..jak coś ma być to już i teraz :cool1: Witanko poranne i poniedziałkowe :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Również witam :) i dzięki za kciuki, przydadzą się :) [/COLOR][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Helloł kotecku:loveu: Kuruje się kuruje, dzięki za życzonka:loveu: Warunek spełniony u mnie mizianko było , Vedze sie podobało:razz::evil_lol: Buziak:loveu: zmykam do łóżka:eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Heloł piesecku :loveu: ;) Ja także więc dotrzymam naszej umowy warunkowej i już wołam Salsę na mizianko-przytulanki :) [/B][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']witam :multi: Dili mizniety i wyspacerowany..chyba nie bardzo wiedzial co my od niego chcemy:diabloti:no bo jak to tak 0 6 rano na spacer....oburzajace:evil_lol:teraz spi:roll:[/quote] [COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: dałbyś się psu wyspać a nie o 6 go budzisz ;) Moja znajoma ma psa, który warczy jak chcą z nim wyjść przed 9 rano :crazyeye: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi::multi: Prawie wszyscy już powstawali :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) Dzisiaj po raz pierwszy "wstydziłam" się za Salsę :evil_lol::evil_lol: Poszłam z nią na spacerek rano i idąc ulicą jakaś babka z klaki wyszła z jakimś małym szczekaczem kudłatym :) ...rozdarł tak mordę że Salsa podkuliła ogonek i wlazła dupką pod zaparkowany na chodniku samochód :roll: Babeczka zaczęła mnie przepraszać i mówić że nie podejrzewała że taki piesek przestraszy się piskliwego szczekania :evil_lol: widać musiał ten pies Salsie ładnie nawrzucać :evil_lol: Najlepsze to że Salsa zawsze do wszystkich psów się garnie, nawet jak są kilka razy większe od niej :evil_lol::evil_lol: Mam kolejną prośbę :eviltong: Trzymajcie chociażby w myślach kciuki żeby dali mi nowy termin na egzamin szybciej niż za miesiąc :) [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam w ten w miarę słoneczny dzień, oglądałam pogodę...ma być około 23 stopni :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam Cię Ranny Ptaszku :) :multi: życzę miłego dnia i koniecznie wymiziaj Dilera :)[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='dealer']haloooo ALA!!!! nie spij:pja juz od piatej na nogach.....:roll:[/quote] [COLOR=Olive][B]eee...ja poszłam spać około 3 :roll: i problemem było wstanie o 8 a co dopiero jakbym miała o 5 wstać :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Pobudka, wstajemy :) Witamy i robimy swoje :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam !!! :multi::multi: to ja druga :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Widzę że twardy z niego zawodnik :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']jutro , może jutro :cool3: jak coś cyknę :cool1: a tym czasem udaję się na zasłużony spoczynek gdyż dzisiejszy dzień był dość burzliwy , ahh te miłe pogawędki z TZtem :loveu: :angryy: :angryy: :angryy: Dobrze ,że jutro poniedziałek i co najmniej do soboty będę go oglądać rzadko , w przeciwnym razie ubije gada :mad: :mad: Np nagle mu dziś zaczęło przeszkadzać , że Franek chodzi po stole :crazyeye: :evil_lol: albo że psy biegają z podwórka do domu i z powrotem dookoła że się psy tłuką na łóżku , albo że Franek na niego szczeka ,a Lalka go drapie :diabloti: oczywiście wszystko moja wina :loveu: a zaczęło się od tego , że jak ja pojechałam z Franiem na szkolenie to Lala i Kano mu spać nie dały ... A czy to moja wina że się go psy nie słuchają ? Jak ja śpie to psy śpią ze mną .. a jak mnie nie ma to psy tęsknią :evil_lol: andropauza czy jak ? :cool1: no więc w odpowiedzi na te nagłe niepodobajstwa odpowiedziałam ogniem co mi się nie podoba i powstała sympatyczna wymiana zdań ,a że kolega miał wybitnie muchy w nosie to mi pyskował :mad: a jak zamilkł , bo ja przemawiałam i po zakończeniu mojego monologu usnął :mad: Jeśli myśli że skończyłam , to jest w błędzie :diabloti: też sobie nastawiłam budzik na 5:30 , skoro on mi zepsuł niedziele , to ja mu urozmaicę poniedziałkowy ranek :loveu: a w ogóle to mój kot by dziś zginął w paszczy pitbulla , koło mnie mieszka koleś co ma pita , znaleziony w lesie zapewne po walkach , ślady na psie i sposób obcięcia uszu na to wskazują .. dobrze , że pit był w kagańcu ... Ivanek próbował go zabić :cool1:[/quote] [B][COLOR=Olive]nie denerwuj się...bo złość piękności szkodzi :eviltong: cieszę się że Kici nic się nie stało...i oby więcej nie było takiej sytuacji że mógłby zginąć w paszczy jakiegokolwiek psa :) z niecierpliwością zatem czekam na nowe zdjecia :multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']i tu babka na caly glos PATRZ TO JEST PIES POLICYJNY!!:-o z powaga w glosie) inni sie usmiechali ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=Olive] hahaha :) żeby jeszcze wszystkie psy policyjne miały takie kubraczki :) ja nigdy policyjnego nie widziałam w takowym albo podobnym :evil_lol: a Logan prezentuje się w tym na prawdę dostojnie :) [/COLOR][/B] -
[quote name='paula_z']Bry wieczór :multi: A dziękuję :lol: Sennie i leniwie :p[/quote] [B][COLOR=Olive]hmm to podobnie jak u mnie :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Dobry Wieczór :multi::multi: jaka śliczna Kicia :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]http://lh6.google.com/AnetkaT/Ru10KdV_aFI/AAAAAAAAApE/oSUlOWXWQx4/100_2342.jpg?imgmax=512 strasznie fajne zdjęcie :loveu::loveu: Dobranoc [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Dobry Wieczór :) a jakieś fotki dzisiaj będą? :loveu::loveu::cool3: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Dobry Wieczór :) :multi: jak dzionek minął? :eviltong: [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Witam taką oooOO taką porą :) :) :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]życzę Dobrej Nocki i kolorowych snów :) :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
- 78403 replies