Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='M&S']Salsa zjadłaby wycieraczkę?[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] nie, ja nie lubię wycieraczek w mieszkaniu więc wyrzuciłabym na klatkę schodową a tam zniknęłaby równie szybko jakby się pojawiła :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale wyczyn wtargać takiego patyka na górkę :evil_lol: pot leje się z czoła ;) [url]http://img827.imageshack.us/img827/6248/30027964.jpg[/url] a te oczka absolutnie kłamać nie mogą :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. jonQuilla

    Ruda Żaba

    [quote name='AgataP'] na fotach to ona nie wyglada wcale na taką szczuplutką ;) [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a idź Ty zła babo! wygląda bosko! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zagłosowałam ale nie powiem na co bo obawiam się ciszy wyborczej ;) czy Tobie też tak przymula dogo? niby chodzi ładnie a jak nagle się zatnie to stoi jak kołek :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a kto ją tam wie....taka ilość kłaków mogła uszkodzić lapa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]mam focha bo masz takie śliczne szczeniaki i w dodatku robisz im zbyt ładne zdjęcia! :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no taa czego to facet nie zrobi żeby tylko zwrócić na siebie uwagę dziewczyn, które ewidentnie mają go w nosie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-2TRCAjaNLpw/Tw7GgXca7UI/AAAAAAAADdY/iGpc-3bwkXU/s720/IMG_4152.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to nic że monotematyczne, są piękne :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-jAOrf8kMUVI/Tww2TGEBpII/AAAAAAAADsM/5LCaPmjgtPc/s640/_DSC0262.NEF.jpg[/url] widoki jak zwykle zniewalające :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]super wycieraczka...niestety ja bym pewnie długo się nią nie nacieszyła :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jaki równy przydział coby żaden z nich się nie obraził że faworyzujesz drugiego :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja']My też posiadaliśmy królcia :) Maxia , był fajowski . Trzymał Harley'a pod pantoflem :lol: A do każdej pracy można się przyzwyczaić ;) . Kiedyś jak była dawna dyrektorka to w wakacje pracowałyśmy np 5 dni po 10-12 godzin zamiast 10-12 po 5 godzin (tyle przepisowo powinnam być w pracy ) mialyśmy dodatkowe dni wolne . Wolałam iść do pracy na 6 , przepracować do 15-16 anizeli teraz latem chodziłam czasem na 6 do 10 , do 13 ...i tak codziennie.[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wiadomo że wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Teraz np. podoba mi się ilość dni wolnych :loveu: Miałam 4 dni pracujące, 4 wolne, potem dwa pracujące i znów dwa wolne :multi: Idę do pracy w sobotę i niedzielę a potem nie wiem bo rzekomo mam być już iść na inny punkt ale nie wiadomo gdzie. Jedyne co mnie martwi to to że nie dam sobie rady jak już zostanę sama. Niby ogarniam większość rzeczy ale jest to dla mnie stresująca sprawa bo ja ogólnie panikara z lekka jestem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zaba14']Moja koleżanka kiedyś adoptowała samice królika barana, też była bardzo miziasta ;) wskakiwała na łóżko żeby się przytulać ;)[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Ogólnie z tego co czytałam to baranki właśnie są najmilsze...może coś w tym faktycznie jest.[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='M&S']Hello wieczorkiem:) Ja miałam kiedyś świnkę morską.....fajna była.[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hello :loveu: Świnki morskie były u mnie w domu kiedyś ale średnio je pamiętam, mała byłam ;) Zresztą czego u mnie nie było :evil_lol: Ja jako ja z małych zwierzaków miałam myszy, chomiki, szczury, papugi, rybki i teraz królika. Najbardziej przypadły mi do gustu szczury no i teraz królik. Papugi mieliśmy głównie faliste i to w stadku po 3/4, niektóre z nich były super towarzyskie. Jednak najmilej wspominam nimfe, którą moja mama wykarmiła. Fela bo tak się zwała otwierała sobie sama klatkę, kochała moją mamę i jak słyszała jej głos dobiegający z drugiego pokoju to od razu leciała usiąść jej na głowie albo ramieniu :) Co ciekawe uwielbiała być kąpana a potem suszona suszarką... mój wujek zawsze sadzał ją sobie na palcu a ona podnosiła skrzydełka żeby wszędzie ją wysuszył. Była niesamowita :)[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jakbyś miała w objęciach psa mordercę to też byś zachowała powagę! ;)[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:shake: a gdzie straż miejska? maaaasakra.....psy i to takie O! Groźne! dewastują publiczne mienie a nikt się tym nie zainteresował, szkoda słów po prostu Sabinka i Tofiś świetnie się tulą do siebie :loveu: uwielbiam takie przyjaźnie [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jestem pewna że ZuzkoFruzka teraz kombinuje jak nas zaszokować ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. jonQuilla

    Ruda Żaba

    [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cudowna jest:loveu::loveu::loveu::loveu: i jaka zgrabniutka [url]http://images10.fotosik.pl/556/a91a465d85d11a65.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]ale super się do siebie tulą :loveu::loveu::loveu: prawdziwa miłość zakwitła między nimi...nic nie szkodzi że troszkę pedalska ;)[/FONT][/B][/COLOR]
  17. [quote name='chita'] :roflt::roflt:zabiłas mnie, na to nie wpadlam, mi sie bardziej kojarzyl z dzieciecą wersją obcego:diabloti: [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]obcy, batman ... cholera, oby tylko nie siadły mu te wszystkie porównania na psychikę :evil_lol: ukaradam sobie tego nadruka bom siem zakochała! :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='M&S']Tak zależy jak jest ułożony grafik. Może być 12/24, pracujesz 12 wolne 24....., albo jeszcze inaczej. Ważne, żeby atmosfera była dobra:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Na atmosferę póki co nie mogę narzekać. Dziewczyna która mnie szkoli jest bardzo sympatyczna chociaż mogłaby być nieco bardziej rozgadana...ale dogadujemy się więc jest spoko.[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zaba14']jaki fajny [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06291.jpg[/URL] ..... obiad :P :P żartuje :) mimo że ja jakoś za królikami nie przepadam, to nie byłabym wstanie zjeść jego mięska ;)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Powtórzę to co już tu kiedyś pisałam. Mi się zawsze króliki podobały, uważałam że są słodkie ale miałam o nich złe zdanie mianowicie że są głupie, płochliwe i się raczej nie przywiązują. Teodor poniekąd był moim kaprysem i się miło rozczarowałam bo on jest mega cudownym egzemplarzem. Nie niszczy, nie gryzie, raczej nie znaczy terenu ale to i tak nic bo najbardziej w nim lubię to że jest tak bardzo towarzyski. Uwielbia się tulić i gdy leżę na łóżku to leży razem ze mną, trąca mnie głową żebym go głaskała i wtedy zasypia. Jak ktoś do mnie przychodzi to podchodzi obwąchać, nieco z rezerwą ale i tak daje się na spokojnie pogłaskać. Domownicy jak wchodzą do mnie do pokoju to są witani niemalże w progu. Jest jak dla mnie idealny. Wiem że to pierwszy i ostatni królik, szanse na to żeby trafił mi się równie fajny uszek są znikome bo z tego co czytam na forach króliczych to raczej rzadko trafiają się takie Teodorki. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='M&S']Cześć Żonkilu:)[/QUOTE] [COLOR=olive] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Hej :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Marta_Ares'] DogStyle lepszy:eviltong: [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] super kolorki :loveu: Maylo chyba nie zdołał wyhamować :evil_lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC00419.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to zdjęcie jest genialne :evil_lol: BATMAN POCZĄTEK! :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-qHi4ICb6kvg/Twm7JJTRxrI/AAAAAAAADrk/NDksrMkIPic/s576/DSCN0178.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Gratulacje!:multi: Marra, a co powiedziała Ci? ;):evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mi się wszystkie podobają ale Give a Kiss i Game Over mistrzostwo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Vectra imię jest genialne! :):loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='marra']chyba cieszę się że moja Mira jest Mirą i klaczą w pełnej okazałości :D mogę jej bezproblemu zakładać różowe lub żółte wdzianka i nikt nie może mi nic powiedzieć :D[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ktoś może zarzucić Ci że robisz z niej cukierkową pudernicę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='M&S']12 godzin to nie mało, ale podobno, do wszystkiego mozna się przyzwyczaić.....ważne, że jesteś zadowolona. Cześć wieczorowo:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Też myślę że można a poza tym fajne jest to że przy pracy na 12h, szybciej wyrabia się normę godzinową.... dzięki czemu pracujących dni wychodzi 14/15, zależy od miesiąca. Z tego co widziałam na grafiku dziewczyn to rzadko zdarzają się syt. kiedy nawet są trzy dni pod rząd w pracy, zazwyczaj są to dwa dni a potem dwa wolnego...czy to zły układ? moim zdaniem absolutnie. Poza tym istnieje możliwość dogadania się co do grafiku bo każdy sklep sam układa wg. własnego uznania. Dobry, dobry :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...