-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Orange :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: cóż z niego za cudo :) Witam :multi::multi: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1218.jpg[/url] zabójczo Zuzia wygląda w tym kołnierzu :) :loveu::loveu: ale zdecydowanie wygląda na szczęśliwszą gdy jest bez tego :evil_lol::evil_lol: w sumie nie ma się co dziwić :) Pozdrawiam i cmokam :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]ale się rozgadaliście :roll: a ja niestety nie załapałam się na 4000 / 2000 stronę...jak kto woli :) No ale cóż...też sobie teraz poskacze :multi::multi: [/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]:Cool!::bigcool::laola::knajpa:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Jaki śliczny rudzielec :loveu::loveu: Kiedyś marzył mi się spanielek..później mi przeszło ale nadal uważam że są to bardzo urokliwe psy...chyba ze względu na te długaśne uszka je lubię :loveu::loveu: [/B][B]Lusiaczek chce go zatrzymać ale jeszcze o tym nie wie :) Cześć Dziewczynki :) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Martinee']Witamy Witamy[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Ja też jestem za skróceniem tygodnia, a wydłużeniem weekendu :grins: Witam z wieczorka :multi: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam z rana :) :loveu::multi:[/B][/COLOR] [quote name='zuzolandia'] buzioleeeeeeeeee[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::loveu: dla Was też buziole :loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Ahhh....foteczki, foteczki i jeszcze raz foteczki :loveu::loveu::loveu: Wszystkie psiurki śliczniutkie :loveu::loveu: a Pan Duży Czarny robi na mnie równie Duże wrażenie :loveu::loveu: dogi to moje zboczenie ;) :evil_lol::evil_lol: Buziaki Dziewczęta :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Czekam więc z niecierpliwością na zdjęcia Klementynki w kubraczku ogrzewczym ;) :evil_lol: :loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Nie no co ja widzę :) znów narażacie życie dziecka pozwalając mu tak blisko Klocusia siedzieć :) [url]http://images32.fotosik.pl/27/8d78dbffa63859c2.jpg[/url] przecież on ewidentnie na tym zdjęciu chce przegiąć :) ;) :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: Pozdrawiam :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Ale papuzia śliczna :loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/27/cd9c5d43c339c98d.jpg[/url] mam słabość do Nimf :) miałam kiedyś ale białą :) :loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/104/6faf22ef484ae44d.jpg[/url] western :multi::multi: jaaaa....też chciałabym oglądnąć takowe miasteczko i jeszcze najlepiej żeby do siebie strzelali :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]u mnie 3999 :-P jakby tak kopnąć to wyszłoby 3[SIZE=5]666 :diabloti: :evil_lol: [SIZE=2]Witam :multi::multi:[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Paula_'] :multi: Pozdrówka i miziu dla Salsy :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: i miziu rzecz jasna było :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] WITANKO :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]też tak mam...:roll: zanim wyjdę z pracy... dojadę przez całe miasto... wyjdę z suczek na spacer, posprzątam to co zdemolowała w przedpokoju... to potem, jak zasiądę coś zjeść, to też koło 18... i też mi się potem nic nie chce:placz: nie wiem, co o szkole myślisz... ale pracować to się powinno ze 3 dni w tygodniu i to max do 13stej :evil_lol: :diabloti: buziaki i witanko wtorkowe Salsiczki :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) Dziękujemy z buziaki :loveu: Co ja o szkole myślę?? hmm...ostatnio rozmawiałam z koleżanką na temat tego że za dużo szkoły w tygodniu i doszłyśmy do wniosku że powinno być tak: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek wolne ... w sobotę do szkoły ... w niedzielę rzecz jasna wolne bo to niedziela czyli dzień odpoczynku :evil_lol: jednak że sobota zawsze była dniem wolnym od szkoły to ciężko byłoby się nagle przestawić żeby iść do szkoły i by wszyscy wagarowali ;) :evil_lol: zostanę ministrem edukacji ;) skoro Giertychowi się udało to każdemu się uda [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='evaxon']dziendoberek:multi: co porabiasz? aaahahahah pewnie w szkole sie nudzisz:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi: Już na szczęście po szkole :) Dostałam dzisiaj 5 ze sprawdzianu z biologii :multi: sprawdzian pisany w parach z ekosystemu więc nie ma się co dziwić właściwie :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :) [url]http://img91.imageshack.us/img91/2410/kopia1zdjcie014qn7.jpg[/url] jakie shrekowe oczy zrobił :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam:multi::multi: Miłego dnia życzę :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) Cieszę się że na tych pustkowiach nie zabłądziłaś :evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/27/1e98d90e1fdce506.jpg[/url] ktoś ma doła? ;) :loveu: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Jakie Franek ma gustowne ubrania :loveu: pewnie reszta mu zazdrości :) Musisz koniecznie Klementynce coś na chłodne spacery sprawić :) :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://images32.fotosik.pl/24/85caa65726f3afd8.jpg[/url] :eviltong: też mam język :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :) Obrona przed krwiożerczym psem ;) to bardzo dobry pomysł ale hmm, sądzę że dla chcącego nic trudnego :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Znów Kudłacze fotki :evil_lol::evil_lol: :multi::multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1KKK.jpg[/url] uwielbiam zdjęcia na których Fruzia się wspina na Zuzie :loveu::loveu: Troszkę nie zazdroszczę szczotkowania panienek ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]No to się cieszę że Zuzka już Zuzkowa...chociaż to niszczenie mogłaby sobie podarować :) Masz grzeczną sunię, która potrzebuje troszkę miłości przesłanej ode mnie :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='mia_mia']witam w jesiennym klimacie..[/quote] [quote name='evaxon']witaneczko:multi: foty widzialam:loveu:[/quote] [quote name='Paula_']Heloł :candle: [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: jestem z porannym dzień doberek :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']siemanko:multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam Wszystkich :multi::multi: :loveu: Jestem padnięta :roll: ze szkoły wyszłam o 16:45, zanim dobiłam do domu to było już przed 18...ja nie mogę tak długo w szkole siedzieć bo mi się nic dalej nie chce. Miły pan dostarczył jedzenie dla Salsy więc niunia będzie miała co jeść ;) :multi: a obawiałam się że nie będzie miał kto odebrać bo dzisiaj przygłuchy dziadek był sam w domu...ale mama wróciła z pracy o 16 i akurat zadzwonił domofon :evil_lol: fart :) Szczurki mają się dobrze...u Dewi strupki widać nadal ale już są malutkie i zanikają :) sierść zaczęła ładnie odrastać :multi::multi: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Logan jak zwykle fotogeniczny :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Widzę że Maksiu był na samotnym spacerku :evil_lol: pewnie był szczęśliwy że Axa nie będzie mu piłeczki podbierać ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/kocyk.jpg[/url] :loveu: strach wejść na to łóżko :) Witam :) :multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) Czekam więc na zdjęcia z niecierpliwością :) Tym czasem przytulaki dla Kudłatych :) :loveu: [/B][/COLOR]