-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi::multi::multi: przychodzę do Ciebie z samego rana żeby przesłać Ci moc na cały dzień :evil_lol: Trzymaj się cieplutko i miłego dniowania się...buziaki dla Was :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='kate89']zaczełam pisac literature przedmiotu i podmiotu,bo nauczycielka zadała nam to jako prace domowa na ocene i mielismy do swiąt jej to oddać,a ja jak zwykle na ostatnia chwile w zrywie desperacji wziełam sie za to :) temat moj brzmi jakos tak,,światopogląd człowieka romantycznego,przedstaw na wybranych przykładach" ale prace rzeczywista zaczne w swięta pisac i dopracuje ewentualnie w ferie. [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mi się w ogóle nie chce zabierać za prace :roll: nie wiem nawet od czego zacząć ;) taki temat jak Ty masz...ktoś u mnie w klasie też ma :) ja wybrałam "motyw śmierci w literaturze i obrazach"...żałuje że są te obrazy tam :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']siemanko :multi: we no kup kiecke :) raz w zyciu trza sie odpier****ć:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć EFF:multi::multi: nie :) ja całe życie jestem odpier*****a ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK']Przyszłam, patrzę, a tu nagadane na 3 strony!:evil_lol:A gdzie fotecki???:cool3::lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: moja siostra nadal zwleka z oddaniem aparatu :angryy: podejrzewam że odzyskam go dopiero w weekend :roll: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='groszek83']No i w końcu dotarłam i tu poczytałam pooglądałam -stwierdzam że fajny dzwonek masz w telefonie:razz: a i mature też z biologii zdawałam:razz: a na studniuwce w ogóle nie byłam:grins: Pozdrawiam[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Groszku :multi: Fakt dawno Cię tutaj nie widziałam :) Miło że nie jestem jedyna, która pcha się na biologię :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Na pewno bardzo żałujesz :evil_lol: Witanko :multi: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Paulinko :multi::multi: żałuje tak bardzo że po nocach spać nie mogę ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']ooooooooooo a to z kim poloneza zatancujesz????????hihi to trza we dwoje hihhihihihihihihi jakby co to CI podesle jakigos hanysa hiihihi fajne tyz som ihihi[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzięki za chęci ale poloneza nie tańcuje ;) miałam densić z koleżanką :evil_lol::evil_lol: ale coś nie mogłyśmy się zebrać na próby i tak zwlekałyśmy aż teraz już za późno jest i nie możemy się dopisać do listy poloniźniętych ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='kate89']U mnie wogule przygotowan jeszcze nie ma ...ja zalatana lekcjami bo ta prace maturalną zaczęłam pisac to non stop w bibliotece siedzie jak jakis kujon i grzebie po regałach Rodzice w pracy siedzą,ze nie chce im sie potem nawet palcem kiwnąć,wiec u mnie święta zaczną sie właśnie samymi przygotowaniami :) Widze Emi ze jeszcze żyjesz hiehie tylko sie podczas tych porządków nie przemęczaj,bo na święta sie rozchorujesz i wyżerka cie ominie[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie też brak jakiegoś wigoru ;) podejrzewam że w weekend będzie tłok w kuchni i napięta atmosfera, jak co roku zwykle ;) zaczęłaś już prace? :) jaki masz temat? :eviltong: ja mam zamiar zabrać się za prace teraz jak będzie wolne albo w ferie :) taa...ja i moje zwlekanie z wszystkim :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ojoj jakie słodkie zdjęcie [url]http://img180.imageshack.us/img180/6659/wesolychswitfx7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='panienkabubu']Czujecie już Święta? :cool3: u nas jeszcze nie! Mimo to: [/quote] [LEFT][FONT=Impact][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]ja też jeszcze nie czuje świąt :roll: a przecież to za chwile...może jakby spadł ten zakichany śnieg to bym coś poczuła...chociaż mokro w stopy ;) [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/LEFT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][url]http://img405.imageshack.us/img405/9493/kartkapolnadogoso2.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a kartelucha fajna :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ty pewnie stałaś z tym aparatem i krzyczałaś "do ataku Tigra, do ataku" :evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/83/52b6d788dc9e311e.jpg[/url] a ona tutaj atak jakich mało wykonuje ;) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']siemka!!! a kreacje studniowkowa TY dziecko juz posiadasz???? poka poka poka ;-) i tego fordancera co sie bydzie w tancu obracoł tyz poka ;-) hhihihihih buziole i miziowanko dla SALSY !!!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :) :multi::multi: Salsa wymiziana i wycmokana oczywiście :) :loveu: Kreacja studniówkowa :evil_lol::evil_lol: w szafie jest połowa...mianowicie spódnica za kolano, którą kiedyś sobie kupiłam i miałam dwa razy na sobie (miłość do kiecek :loveu:). Nie chcę kupować sukienek i tego typu rzeczy bo i tak na to już nigdy nie spojrzę ;) Jeśli o górę chodzi to pójdę na zakupy i kupie sobie coś fajnego...co jeszcze będę mogła ubrać (nie ma to jak praktyczne spoglądnięcie na świat) :evil_lol::evil_lol: Ja najchętniej poszłabym w dżinsach i adidasach...jestem pewna że bawiłabym się najlepiej :grin: Jeśli chodzi o fordancera to też brak :) idę sama bo mój niedoszły partner znalazł sobie dziewuchę, która mu zabrania spotykania się ze mną i moją koleżanką...a on straszny pantoflarz i nawet na piwo nie chce dać się wyciągnąć mimo że laska mieszka 100km stąd i by się w życiu nie dowiedziała że był na jednym małym piwku z nami ;) :evil_lol::evil_lol: no ale cóż...żal mi chłopaka że taki ślepy i nie wie co traci :roflt: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heja banana .... [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chiQuita? :) :evil_lol: :loveu::loveu: [IMG]http://www.chiquita.com/chiquita/announcements/press_room/Image_library/products/Single_Banana.gif[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']Taaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bujać to my a nie nas:cool1::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja tu się zwierzam a mi nikt nie wierzy ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zapomniałam :) dzisiaj oddawali próbne z angielskiego :) miałam 14 pkt czyli 28% i no niestety...jednego pkt mi zabrakło żebym miała te wymagane 30% :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale i tak jest dobrze, myślałam że będzie zdecydowanie gorzej :) [/B][/FONT][/COLOR][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ważne jak mówią, ważne że mówią ;) [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też racja :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pozdrawiam wszystkich słuchających namszy :evil_lol::evil_lol::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przyłączam się ;) :diabloti::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Co tam jak będziesz stara to chętnie powspominasz:evil_lol: Pokazesz jaką miały imprezową mamę.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przecież ja nie imprezowa...zawsze siedzę w kącie i z nikim nie rozmawiam :evil_lol::evil_lol: takich ludzi nawet nie ma na filmach ze studniówek ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa.. ale jakie wtedy wino było.... sama siara :evil_lol::evil_lol: też sie dałam namówic ze 2,3....4?? :hmmmm: razy [COLOR=Olive][FONT=Georgia]ohhh Ty siarkopijco ;) mi się zdarzyło jeden jedyny raz wypić wino z boxa ;) dokładnie Apetit Cytrynowy i więcej już nie chciałam...fee :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR] cześć żonkilko... czytałam o miłym panu z onkiem :diabloti: lubie takich panów... a Pawcio to wręcz przepada.... ooo jakie texty puszcza :oops: żadnego szacunku do starszych :grins::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi: a to Pawcio...z takimi ludźmi to trzeba grzecznie bo jeszcze naskarżą w kościele i będzie się bohaterem całej niedzielnej mszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] na szczęście Za moich czasów:diabloti::diabloti::diabloti: nie było takich sprzętów..........:eviltong::eviltong::eviltong: witka........:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi::multi: ja chyba bym wolała żeby kamerzysty nie było :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]mam nowe wieści... :lol: ONka czekająca na adopcję... kradnie suche bułki i.... ziemniaki :evil_lol: no ziemniaki to jednak dziwne upodobanie... zwłaszcza, że surowe... zaraz ma zabierane te ziemniaki, bo jeszcze jej zaszkodzą... :roll: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mój poprzedni pies jak był młody to otwierał sobie szafkę pod zlewem i ze śmietnika wyjadał obierki od kartofli....musieliśmy kupić śmietnik z pokrywką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo to sprzed 2 lat ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wiem ale pewnie 2 lata temu tutaj było tak jak jest teraz...czyli sucho, zimno i nie na temat zimy ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: Przesyłam mocne miziaki i buziaki dla Kory :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: [url]http://images34.fotosik.pl/76/80f8760971dd9b39.jpg[/url] :loveu::loveu: jakie spojrzenie słodkie :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: Fruzia pewnie spisała się na medal przy prasowaniu :loveu::loveu::loveu: widać na zdjęciach ile energii włożyła w to żeby nie było żadnych zagięć ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Pokazuję się u Was ;) podbijam kartę odwiedzającego, mocno ściskam i pędzę dalej w świat :) Cieplutkie pozdrowienia :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Paulinko :loveu: :multi::multi::multi: Kiedy będą nowe zdjęcia zwierzaków? ;) nie mogę się już doczekać tych ślicznych mordek :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Pierz go częściej...do twarzy mu z takimi marszczeniami ;) :loveu::loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] aaa... i zapomniałam powiedzieć... druga ONka też już w W-wie:) dziś koło 15stej zostanie zabrana do nowego domeczku! :multi: pierwsza zabrana nazywa się Koma - w b. dobre ręce poszła... druga też będzie miała dobry domek:) ciekawe, jak ją nazwią:) fajna jest podobno :) interesuje się kotkiem dziewczyny, która pomaga w adopcji - jest u niej w domku... taka jest.. przyjazna podobno.. nieśmiała, ale się rozkręca :evil_lol: i jak była wnoszona na górę, to zdążyła już zasikać windę [/COLOR][/B]:evil_lol: :eviltong:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi::multi: Cieszę się że druga psina też już ma swój domek :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję że się rozkręci ale będzie dobrym pieskiem :) Buziaki dla Was :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images29.fotosik.pl/128/e2801c7e331dd1e7.jpg[/url] :loveu::loveu: widzę że Tigra spotkała na spacerku przyjaciela od wygłupów :) [url]http://images32.fotosik.pl/82/a63244a94dcd8a99.jpg[/url] po co mały patyk jak można mieć pół drzewa ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]