-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Salsę w talii bym ją obwiązała :shake: fiutek za 30zł? przemyślę to! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Rinuś oferujesz coś jeszcze w swoim sklepiku? :) chętnie nabędę coś drogą kupna z nadzieją że również w gratisie dostanę fiutka! :) -
:evil_lol: nie wolno tak się śmiać z ludzi dobrej woli....przecież nie od dziś wiadomo że ludzie lecą na to co markowe albo chociaż markowo stadionowe :)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: gdybym wiedziała że to taka poważna sprawa to bym powiedziała że są cudowni -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ta est! nie daj się Ulka! :) -
kurde ale ktoś popłynął z fantazją :evil_lol: Brum miszczyni stania na rękach ;) uwielbiam to!
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja nie zasługuję? :crazyeye: no chyba się obrażę -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
na moje konto poproszę jakiś przelewik...wypiję za zdrowie osoby która posłała kasiorkę ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
hahaha...o tym nie pomyślałam :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ten film z linka z Lucaskiem swoją drogą bardzo fajny:) Mogliby to puszczać w gimbazach i liceach zamiast jakiegoś pieprzenia "nie dotknę mojej dziewczyny/chłopaka TAM przed ślubem[/QUOTE] Oglądałam ten film kiedyś i zgadzam się z Tobą... ale jeszcze wieeeeeeele czasu minie zanim w szkołach będzie należyta edukacja dotycząca seksu i antykoncepcji. W szkole najbardziej rozgramiało mnie to gdy już zrobili lekcję z przystosowania do życia w rodzinie to część rodziców nie zgadzała się aby ich dzieci uczestniczyły. Ja ebie, co za zaścianek....kompletnie nie mogę zrozumieć co złego jest w takich zajęciach że ktoś może nie chcieć. Same lekcje też nie należą do bardzo edukacyjnych ale lepsze to niż nic. No ale ktoś musi dbać o przyrost naturalny...jak nie dorośli ludzie, którzy mają łeb na karku i dlatego nie produkują po piątce bo zwyczajnie uważają że ich nie stać to chociaż nastolatki niech kopulują na imprezach z kolegami i niech rodzą... a potem niech mówią że planowane :evil_lol: Chodziłam do 3 klasy gim. z taką laską, była rok starsza od nas i zaciążyła z kolegą też z klasy po czym uznała że przecież to było planowane. Ciekawe czy dwójkę pozostałych dzieci z różnymi facetami każde, też planowała :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Są! :) Moja kumpela miała zajebiaszczą sukę -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ma brzydki kolor -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]a sezon 6 to ten ostatni nie? bo tego nie oglądałam właśnie. Ekipa z new castle to bez kitu już masakra...wkurza mnie ich akcent, to jak gadają...gadanie o wackach itd, same puste laly i napakowani kolesie bez móZgu.[/B][/I] [/QUOTE] tak to jest ostatni :) Nie żeby Ci z Jersey byli mega inteligentami ale przy angolach wypadają b. dobrze. Zresztą ogólnie Angielska wersja nie wiąże się z niczym poza seksem i kłótniami. Marna podróbka i ewidentnie chcieli być lepsi, pokazać więcej i tym samym bardziej zgorszyć ludzi...nie wyszło bo 'przedobrzyli'. Ostatnio w nocy spać nie mogłam i włączyłam MTV, akurat zaczynał się program '10 żenujących wydarzeń z drugiego sezonu Ekipy z Newcastle'... ja pierdziele, niemalże przeorało mi mózg. Drugiego sezonu widziałm może dwa odcinki więc większości tych wydarzeń nie zarejestrowałam np. laski która w jacuzzi puszczała bąki z piździochy i jej towarzysze kąpieli bili brawo i cieszyli się po czym koleś, który najbardziej się cieszył z pokazanej mu sztuczki przeleciał ją w tym jacuzzi ... WTF? :shake: :evil_lol: Albo laska podczas seksu puściła bąka przy czym się poszczała na łóżko ... eh! Najbardziej naśmiałam się z komentarzy osób, które zaprosili do tego aby komentowały te wydarzenia...szydzili na maxa z debilizmu xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
widze że o mięsień piwny też dbasz xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[B]Rinuś[/B] tutaj możesz pooglądać Ekipę aczkolwiek wszystkich sezonów nie ma... początkowych brakuje chyba ;) [url]http://www.kinosik.pl/?s=ekipa+z+new+jersey&submit=Szukaj[/url] teraz czasami oglądam Ekipę z Newcastle ale to już nie jest fajne...amerykańcy mnie bawili a angole częściej żenują niż śmieszą ale można się dowartościować patrząc na te kozy :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
skończyła się Ekipa z New Jersey :placz: co ja teraz będę oglądać co będzie adekwatne do mojego poziomu :roll: ehhhh... trudne sprawy, dlaczego ja, ukryta prawda, pamiętniki z wakacji i pare innych to jest to co Kasiunia uwielbia :loveu: czasami jak siedzę w pracy nocą to sobie załączam na VOD i paczę kilka odcinków Ukrytej Prawdy :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']no to zoba córcia jaką będziesz mieć zagwozdkę jak się spotka 25 latka i 50 latek o tym samym statusie materialnym .... spiskowa teoria zaścianka pryska jak bania mydlana ;) ... można mieć te same zainteresowania , podobne spojrzenie na świat , można kochać człowieka , nie kasę ;)[/QUOTE] ależ ja w to nie wątpię ... problem się u mnie zaczyna tylko gdy jedno wnosi znacznie więcej ;) a tak to ogólnie bym tylko dogryzała ale ja to ja...dogryzam każdemu :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
co do Pattinsona to zdecydowanie nie w moim typie gościu ale niekiedy wygląda znośnie ;) Oglądałam z nim film 'Twój na zawsze' i w nim nawet mi się podobał, może dlatego że przez pół filmu chodził z obitą twarzą :evil_lol: tu nie wygląda tak źle moim zdaniem.... ogólnie to lepiej się prezentuje bez włosów ale ja wolę facetów krótko ściętych [url]http://i891.photobucket.com/albums/ac118/ROBsessedBlog2/Award%20Ceremonies/Peoples%20Choice%20Awards%202012/HQ/Small/pca2102hqrobertpattinson9.jpg[/url] no ale i tak szału nie ma ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']a co ty robisz o tej porze na dogo :hmmmm:[/QUOTE] praca, nudziło mi się :evil_lol: dzisiaj też nocka więc nie idźcie spać tak szybko...dajcie się poczytać! :evil_lol: Ja tam się przyznaję do mojego stereotypowego myślenia w przypadku dużej różnicy wieku w związkach. W takich przypadkach jak tu to są jedynie uwagi, żarty... ale ogólnie to jeśli coś nie dotyczy mnie to mi to wisi ale powiedzmy gdybym miała dziadka z kasą i któregoś dnia pojawiłby się w domu z jakąś dziewczyną w moim wieku to bym miała z tym problem i przyznaję się do tego bez bicia. No chyba że dziadek zdawałby sobie sprawę z tego że ona leci głównie na kasę i mu to nie przeszkadza bo mu chodzi tylko o dobre podsumowanie życia ;) to zmieniłoby postać rzeczy. Nie chciałabym żeby nikt mi bliski został wykorzystany w taki sposób...ale nie grozi, nikt nie jest bogaczem :evil_lol: Co do innych stereotypów to wolę jak facet jest wyższy ode mnie bo to fajne aczkolwiek jakbym poznała jakiegoś niższego i się zakochała to pewnie bym się z tego powodu nie pochlastała...podobnie z wiekiem ;) też wolę starszych ale Dareczek młodziak jest ok :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wstawajcie natychmiast! :mad: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to jest mój obiekt westchnień od dawna :loveu: nie klasyczna piękność ale zdecydowanie ma coś w sobie :loveu: [url]http://www.s-w-o.pl/wp-content/uploads/2010/08/Ergo-Arena-109.jpg[/url] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Fredzia na tym zdjęciu z 'matką' już nie wygląda tak korzystnie aczkolwiek może jest to spowodowane tym że nie chciał przyćmić 'matki' do reszty ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no fakt, a jak ma konto w banku to i pewnie dziewictwo traci co 2 tydzień ;) w Lostach fajną dupą była Michelle Rodriguez ;) nie wiem czemu ale podoba mi się ta babka -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Może żona ma piękne wnętrze? :evil_lol:[/QUOTE] w sensie waginę? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']On jest K-O-S-Z-M-A-R-N-Y :evil_lol: Bierz go, z daleka od moich oczu :eviltong:[/QUOTE] a idź Ty :evil_lol: nawet w Lostach był fajną dupą!