-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
mi się Django też podobał :) rewelka! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
takie rzeczy to tylko tutaj! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Hehe ja też mam często ziomali pod klatką, ale to "nasi" ziomale i choć policja często do nich przyjeżdża, to nie ja ją wołam, gdyż dla mnie są zawsze mili i otwierają mi drzwi. Szczególnie jak idę z Jarim jest pełen rispekt ;) Tym bardziej mnie wkurzył ten typ dziś, bo zwykle ludzie jak ich pies się rzuca na dobermana jakoś reagują, ale ten NIC poszedł se w piz.... Już sama nie wiem, ten szczur jest tak mały, że jak go Jari rąbnie kagańcem to śmierć na miejscu :p[/QUOTE] może faktycznie jest tak jak mówisz czyli on po prostu nie lubi swojego psa i nie życzy mu zbyt dobrze :) Salsa nie wygląda zbyt okazale więc ogólnie rispektu nie wzbudza co jest niestety mylące bo kilka razy się zdarzyło że w ostatniej chwili ją złapałam krótko bo mi ktoś ją chciał pomiziać bez pytania sądząc najczęściej że to młody pies kochający wszystko i wszystkich :roll: Raz poszłam z nią do swojej pracy tzn. kumpela wtedy miała zmianę i tak pojechałam sobie z nią pogadać. Siedziałam tam z 4h więc przez ten czas sporo stałych klientów się przewinęło, na większość ujadała rzecz jasna ;) Jeden koleś przychodzi i co jakiś czas pyta czy nadal jeszcze mnie nie pogryzła :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Amber na pociechę Ci powiem że nie tylko Ty miałaś ciekawy wieczorny spacer :loveu: U mnie na klatce schodowej ostatnio gówniarze zrobili sobie miejscówkę do chlania...żeby to jeszcze była dzieciarnia z podwórka mojego ale nie to jakieś obce bachory w wieku gimnazjalnym...klatka zawsze jest zaśmiecona, ściany są lekko nadpalone miejscami, śmierdzi fajkami i ostatnio przerwali przewody od światła zewnętrznego co skutkuje też całkowitym brakiem światła w piwnicy. Wychodząc z psem uchyliłam drzwi i jeszcze dopinałam kurtkę trzymając lekko smycz (było ciemno i cicho więc byłam pewna że nikogo nie ma na klatce), Salsa połapała się że gówniarze stoją na półpiętrze i pech chciał że mi się wyrwała zanim ja się zorientowałam co się kroi. Na szczęście nie upierlalala żadnego ale przerażenie w oczach mieli niemałe jak obskoczyła z jazgotem, jeżem i morderczą iskierką w oku. Jeden miał czelność jeszcze mi powiedzieć żebym psu kaganiec zakładała ... o żesz matulo :) poprosiłam żeby zadzwonił na policję a ja nie omieszkam poprosić aby sprawdzili ich alkomatem :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC08064-1_zpse58900fb.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/01b71e54-e8f8-4775-8ed9-2d64cb2ba7c3_zps941fd653.jpg[/IMG] ale mam przecież zajca :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
żałuję że nie mam zdjęć małej Salsy, na pewno była najpiękniejsza!:) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
w sensie Jari byłby Bogiem? xD Bingo w ogóle nie był wychowywany...my z siostrami byłyśmy za małe jak się pojawił a moi rodzice pracowali, zajmowali się nami i psu nikt nie poświęcał każdej wolnej chwili. Bingo głównie biegał samopas po dworze (taaaak...byliśmy tymi złymi co puszczają psa luzem)... uwielbiał ludzi, uwielbiał inne psy, uwielbiał podwórko... typowy burek ze wsi. On latem wychodził rano i wracał wieczorem ale cały dzień był na podwórku przed domem, spał w trawie w cieniu i był wtedy najszczęśliwszy na świecie. My z siostrami i innymi dzieciakami wiecznie musieliśmy mu rzucać kamienie bo był na aport niesamowicie nagrzany. Czasami odprowadzał mnie do szkoły bo lubił potem po lesie się powłóczyć (szkoła była w lesie). Ogólnie nie wyobrażam sobie Salsy tak funkcjonującej :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Nie. Po prostu Bingo był wychowany, a Salsa nie jest :shake: :evil_lol:[/QUOTE] Jakby Salsa była tak wychowywana jak Binguś to połowa sąsiadów byłaby pogryziona :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Takiego który da ostro po dupie kocha się bardziej.[/QUOTE] Mądrze gadasz :) Pomimo tego że to Bingo był psem, z którym się wychowałam i który zapoczątkował u mnie miłość do psów to wiem że Salsa jest tym psem, który na zawsze wyrył się w specjalnym miejscu mojego serca. Nieźle namieszała w moim życiu, dała mi niezłą szkołę i przyśpieszony kurs życia z psem, który ma problemy na wielu płaszczyznach. Bingo był przy niej aniołem, tak łatwo było go kochać i uwielbiać. Salsa czasami doprowadza mnie do szału a chwilę później rozwala mnie na łopatki. Zniszczyła mój cały światopogląd dotyczący psów i zbudowała go na nowo a w sumie non stop buduje bo cały czas mnie zaskakuje i uczy czegoś nowego, szczególnie cierpliwości xD haha -
[quote name='Alicja']dobry śledzik nie jest zły :grins: TZ dziś powiedział ze w tej kolorystyce to glonojady występują a ja mu cały czas tłumaczę , ze takie barwy ma wędzona szprotka :)[/QUOTE] tym bardziej nie mogę się doczekać xD
- 78403 replies
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
bowska parka! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
żywego Kena Ty widziałeś? [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30388/ken6.jpeg[/IMG] :evil_lol: sam seks! hahahahaha -
podjarały bo mają powód! :) jestem z Gdańska...ponoć sledzie są mi bliskie xD:evil_lol: chociaż osobiście twierdzę że osobom z Gdyni śledzie są bliższe ;)
- 78403 replies
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
szczerze to ja nie myślę o tym kiedy Ruda zdechnie, przeżywać będę tą stratę tak czy siak tak samo... jak dla mnie jej życie nigdy nie będzie trwało wystarczająco długo -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no cóż... :evil_lol: neapolitańce jak dla mnie są piękne, a przerysowane kaleki można znaleźć wśród wielu ras (mam wrażenie że wśród molosów szczególnie)... wiele zależy od hodowców i ich podejścia :niewiem: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[url]http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/221/221493-mastino-napoletano-5.jpg[/url] :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
dawno mnie nic tak nie rozbroiło jak ten psiak! :) jaki zawzięty! :evil_lol: siedzę i śmieję się do monitora -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'][URL]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/406cacd009e5da53978228bd3308695e_original.gif?1359623695[/URL] :loveu:[/QUOTE] aaaaaaa....i teraz zwariowałam :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']E, nie przepadam za krótkimi pyskami :eviltong: (mi się w ogóle nie podoba większość psów... Boziu, co ja tu robiem? :shake: :evil_lol:)[/QUOTE] wkurzasz tych poprawnych! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Też nie lubię i nie kumam o co tyle szumu. Za to małe gładkowłose już bardziej :eviltong:[/QUOTE] ale też nie wszystkie :) buldog francuski, angielski, staffik, boston terrier :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Dokładnie, kicz i infantylizm. To mi się ciśnie na usta :eviltong: Słodkie to są małe jamniczki :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] czyli jak kto co lubi ... nie dogodzisz ;) ja tam ogólnie nie przepadam za małymi psami, szczególnie kudłatymi...nie robią na mnie pozytywnego wrażenia :niewiem: kiedyś byłam u koleżanki i przyszła jej znajoma z dwoma jorkami...niby fajne suczki, wesołe itd. ale niesamowicie mnie denerwowała ich namolność :evil_lol: i co ciekawe namolność większych psów mi nie przeszkadza...ba! nawet lubię jak duże psy starają się wejść na kolana, zaczepiają do zabawy i ogólnie się za bardzo emocjonują xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wiem że to pomeranian co nie zmienia faktu że nic fajnego w tym nie ma...wygląda jak piesek na baterie który robi fikołki...przerażający szajs ;) mój królik jest fajniejszy i ładniejszy -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to jest żywe?