Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. oo zaraz sobie poczytam + jeden pościk :multi: dzięki Kasiu że tu jesteście ;)
  2. dzięki przenoszeniu neiktórych fotoblogów na wątki rasowe otrzymałam wiele postów :evil_lol: pisałam głównie na fotoblogach więc nie było pościków zbyt wielu podliczonych :evil_lol: typowa fotoblożanka ze mnie też nie wiem o jakiego doga agresywnego chodzi :mad:
  3. [quote name='asiak_kasia']o to to! Lubię to. U CCtów, kopiowane uszy, podkreslają pysk. Uszy w wersji bio, no cóz, jak pies ma ładną głowe i odpowiedni wyraz, plus uszy nosi ładnie, są kształtne, to traci niewiele. Gorzej jak ma słabą głowkę, za długą kufę i klapiate uszy, to zaczyna przypominać jakiegoś maszkarona. A przez tyle lat kopiowania, nie wiadomo, który linie dają CCty z ładnymi uszami, a które kłapouszki z naleśnikami i to jeszcze poskręcanymi. [/QUOTE] Podobnie jak np. z ast'ami... jak ładna głowa i ładnie noszone, nie za duże ucho to nie razi aż tak ale często aż uszy się proszą o przycięcie. Salsa niby kundel w typie ale też na początku jej się uszy różnie układały, chciałam żeby były w płatek róży więc stale poprawiałam... czasami nawet kleiłam i tak zostały na całe szczęście :)
  4. [quote name='Amber'] A tak wygląda... Eeee lepiej dam w linku, żeby nie straszyć :diabloti: [URL]http://marko1962.smugmug.com/Pets/Ozzy/i-DmBhFmw/0/XL/Ozzy9monthsC5-XL.jpg[/URL][/QUOTE] o zgrozo, faktycznie słabo to wygląda U sznupów, briardów, foxów, spanieli kopiowanie jak dla mnie jest zbędne... nie robi mi czy mają cięte uszy/ogony czy nie ale molosy, bulle, dobki, wyżły i jeszcze sporo innych bez cięcia wyglądają po prostu źle jestem okrutna ale nikt mi nie powie że np. CC nie nabiera pięknego wyrazu pyska kiedy ma skopiowane uszy ... z takimi naleśnikami wygląda jak ofiara losu :evil_lol:
  5. ja pierdziele.... jak ja nienawidzę dogo! banda popapranych pistoyebuff :loveu:
  6. [quote name='Vectra']ja i tam mam najgorzej w sumie , bronie wam zady i jeszcze rozmnażam psy :shake: będę się pławić w kozim mleku ... w niebie za to :loveu:[/QUOTE] rozumiem że jakieś donosy na nas poszły :loveu:
  7. MODNE nie rasowe! xD ale wybaczam bo umysł fotoblożanki stworzony jest do oglądania zdjęć a nie czytania ze zrozumieniem xD
  8. [quote name='Amber']No hejka dziunie, jakie foteczki dziś będziemy wstawiały na swoje sweet fotoblożki? Kupiłam wczoraj nowe kokardki dla Jariego, mówię wam - [B]rewelacja! :evil_lol:[/B][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: szydera to to co Żonkile lubią najbardziej xD
  9. obudziłam się jak księżniczka a gdy szerzej otworzyłam oczy przypomniało mi się że jestem fotoblożanką to duma wdarła się w me serce i umysł :)
  10. my fotoblożanki musimy trzymać się razem...tym bardziej że jesteśmy obserwowani xD rozwaliło mnie że 'oni' wiedzą dokładnie co jest pisane tutaj i w innych wątkach, potrafią zacytować i ogólnie są na bieżąco w naszych rozmówkach :evil_lol: jak widać PwP nie dostarcza tyle wrażeń i szukają dodatkowych tutaj ;)
  11. [quote name='FredziaFredzia']Zachodnie pomorze się nadaje też?[/QUOTE] tam znacznie mniej piją dziewczęta :evil_lol:
  12. [quote name='Amber']Kiedyś już opisywałam. Idziesz do lasu i wybierasz te najbardziej jaskrawe i takie chuderlawe. One wyrastają z pni, korzeni i kamieni. To samo porosty, te zdzierasz zębami, bo tak łatwiej. Potem w domu gotujesz wodę i wrzucasz zbiory do gotowania. W zależności od stężenia efekt jest bardziej lub mniej imprezowy. Oczywiście roztwór oglądasz pod mikroskopem, bynajmniej go nie próbujesz połykać, wstrzykiwać, palić lub wciągać. Czysto naukowe podejście jest słuszne. Inne trąci zupełnie niepotrzebną rozbisurmanioną samowolą.[/QUOTE] dziękuję bardzo! na pewno wykorzystam Twoje wskazówki :) [quote name='FredziaFredzia']Musisz ćwiczyć zapamiętywanie, bo %%%%% niszczy szare komórki w mózgu. Widzisz? Ja po prostu o Ciebie dbam. :loveu: [/QUOTE] o mój móżdżor nie trzeba się martwić...jestem z Pomorza a ostatnio był na WP taki artykuł, z którego wynikało że wśród polek najwięcej %%% spożywają pomorzanki także jesteśmy genetycznie do tego przystosowane :evil_lol:
  13. [quote name='FredziaFredzia'] [B]Żonkila[/B] TY NIE[/QUOTE] uzasadnij :placz:
  14. [quote name='YxNinaxY'] Fredzia, mów(pisz) mi Nina :lol: [/QUOTE] mogę też? Twój nick łamie mi język xD
  15. [quote name='Amber']Nikt tak na prawdę nie widział z bliska naszego Pana i Władcy gdyż blask jego przepięknego lica oślepia szaraczków i pozostaje im tylko wzdychanie za jego nieskazitelną perfekcją, której my, zwykli śmiertelnicy, nie osiągniemy NIGDY!!![/QUOTE] daj numer do dilera...widzę że warto pofatygować się po towar aż do stolycy :D
  16. hahahahahahahaha :evil_lol: jesteśmy popsuci!
  17. [quote name='YxNinaxY'][IMG]http://images.sklepy24.pl/89789186/2552/medium/owal-sensoryczny-jez-plus-fioletowy.jpg[/IMG]:diabloti:[/QUOTE] co to za dildo?
  18. jasne jasne...tu przy ludziach się nie przyznasz, nawet przy tak wykolejonych jak ludzie na wątku łysego (czyt. Olka)
  19. na karną butelkę bym ją posadziła ;)
  20. a tego to ja natomiast nie słyszałam :roll:
  21. nie wiem, może :) na to nie wpadłam ale dama była całe swoje dogożycie bardziej zaangażowana w zbieranie psów z ulicy, tworzenie bazarków itd. niż w szukanie psa :evil_lol:
  22. mi tam jeszcze jedna ucieczka zapadła w pamięć otóż grzywacz jednej z dam PwP ;) grzywacz ten u ów damy pobył dosłownie kilka tygodni :cool3: o ile nie dni xD
  23. to już dawno było więc tym bardziej dziwne że nie wiedzie ;) ale może Olek o czymś innym niż ja myśli
  24. [quote name='motyleqq']ej, o kim to? :cool3:[/QUOTE] :hmmmm: nie śledzisz wszystkich wątków? wstydź się!
  25. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jesteście przeokropni ;) ale jak nas tam ładnie nazwano! '[COLOR=#000000]Dziewczątka z fotoblogoooow są urocze w postrzeganiu świata [/COLOR]:smile:' :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...