Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Kupiliśmy psom piłkę do kosza, ale mają zabawę :D :D Kiedyś myślałam, żeby Leonowi kupić boomer ball to ma teraz tańszy odpowiednik :P
  2. no to udanego wyjazdu :D
  3. Hej :) Angi nie możesz spać w nocy ? :p Na giełdę nie pojechaliśmy, bo wstalismy przed 10 :p miałam budzik nastawiony, ale nie mogłam się wcześniej podnieść xd
  4. O rany, to biedna musiała cierpieć...
  5. Nie ma tak dobrze :P Zdjęcia w załączniku, bo coś mi tinypic nie chce działać a inaczej nie umiem wstawiać zdjęć bo tej picassy nie ogarniam :P
  6. Ej znowu burze przespalam ? :p
  7. Ej znowu burze przespalam ? :p
  8. Nie pamiętam kiedy ostatnio o 21 poszłam spać, ale dzisiaj czuję się jak nowo narodzona i moge góry przenosić :p Więc dzisiaj po pracy sprzatanko, a później z psami nad wode :)
  9. Hej :) No pewnie do tanich nie należą ;) Głowa mi pęka... miałam wziąć się za sprzątanie, ale chyba nie dam rady, ledwo na oczy patrze, najlepiej zrobie jak się położe.
  10. Ja myslałam, że on ma z 5-6 lat :P
  11. Gdzieś kiedyś czytałam, że sa jakieś materiały odporne na zadrapania kotów, ale umknęła mi ta strona :)
  12. Qwendi jaka słodzinka :)
  13. Ma swój urok to zdjęcie :)
  14. To tutaj może być większy problem z wybraniem materiału, żeby koty nie podarły :)
  15. No my mamy mniej więcej podobny gust, od początku mieliśmy podobną wizje jak urządzić dom, choć, wiele było po prostu moich pomysłów, które z czasem zaczęły się podobać Kamilowi :) Musimy też patrzeć pod kątem psów, także początkowo chcieliśmy jasną kanape, ale ze względu na psy musi być ciemniejsza :P Tak samo w przedpokoju gdzie pod schodami będa miały swoje legowiska, zakładamy kamień na ścianę, żeby nie brudziły, a jak ubrudzą, to raz dwa szmatką się przetrze :) i to wszystko musi się komponować, także szukanie wszystkiego pod psy i pod kolor, żeby ładnie współgrało nie jest wcale takie proste :P O no to super, to jeśli nie zaśpimy to pojedziemy :)
  16. Przyjemnośc z jednej strony tak, a z drugiej jest za duży wybór :P no i co chwile się kłócimy z Kamilem :P choć na końcu i tak podejmujemy tą samą decyzje, albo ja go przekonam do mojej :D haha Wiem tez, że w Kaliszu na giełdzie jest koleś, który też robi kanapy, może w tą niedzielę się przejedziemy pogadać z nim o ile padać nie będzie :)
  17. nadszedł koniec zegarka ...
  18. To ostatnia szansa z tym octem. Jak to nie pomoże to już kaplica :P
  19. Hejka :) No nie mogło byc inaczej, po takiej mamusi :D :P U mnie nuda ... ciągle tylko praca dom, praca dom. Dobrze, że chociaz ten dom remontujemy, to w między czasie wybieram sobie podłogę do pokoju i przedpokoju :P W sumie to już wybrałam, ale w internecie nie ma ceny i znając życie okażą się mega drogie :( Jeszcze musze się rozejrzeć za kanapą. Właśnie polecacie jakieś konkretne sklepy, gdzie nie zawiodę się na jakości ? Bo Kamil twierdzi, że lepiej żeby od podstaw ktoś nam zrobił, ale to wyjdzie dużo drożej... dobrze, że chociaż szafkami nie musze sie przejmować, bo u jego rodziców w firmie zrobią :P
  20. To spróbuj tym octem :)
×
×
  • Create New...